MENU

M+50 2 11-mands - 2022 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
590085 ma
04-04 2022
Kl. 19:00
Dalby IF / HFK fodbold Kirke Hyllinge IF Dalby Stadion
6
-
1
590086 ma
04-04 2022
Kl. 20:00
Hillerød Fodbold Oversidder Hillerød Stadion
590087 ma
04-04 2022
Kl. 20:00
Ølstykke FC BSF Ølstykke Stadion Kunstgræs
2
-
1
590089 ti
05-04 2022
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød Rørbæk FC Birkerød Stadion
0
-
1
590084 on
06-04 2022
Kl. 20:15
Farum BK Skibby IK Farum Park
5
-
1
590088 to
07-04 2022
Kl. 20:00
Allerød Fodbold Klub ORI-Fodbold Allerød Idrætspark
5
-
1
590094 ma
11-04 2022
Kl. 19:00
BSF Dalby IF / HFK fodbold Ballerup Idrætspark
2
-
1
590095 ma
11-04 2022
Kl. 19:00
ORI-Fodbold Ølstykke FC Oppe-Sundby Stadion
1
-
1
590096 ma
11-04 2022
Kl. 19:00
Skibby IK IF Skjold Birkerød Skibby Stadion
Udehold taberdømt
590097 ma
11-04 2022
Kl. 20:00
Oversidder Farum BK
590092 ti
12-04 2022
Kl. 19:00
Kirke Hyllinge IF Hillerød Fodbold Kirke Hyllinge Stadion
1
-
5
590091 on
13-04 2022
Kl. 19:00
Rørbæk FC Allerød Fodbold Klub Åbjergskolens Stadion
3
-
4
590098 ti
19-04 2022
Kl. 19:00
Dalby IF / HFK fodbold ORI-Fodbold Dalby Stadion
0
-
1
590100 ti
19-04 2022
Kl. 19:00
Kirke Hyllinge IF BSF Kirke Hyllinge Stadion
1
-
3
590101 ti
19-04 2022
Kl. 19:00
Ølstykke FC Rørbæk FC Ølstykke Stadion
2
-
1
590103 ti
19-04 2022
Kl. 20:00
IF Skjold Birkerød Oversidder Birkerød Stadion
590099 to
21-04 2022
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold Farum BK Hillerød Stadion Kunstgræs
1
-
3
590102 to
21-04 2022
Kl. 20:00
Allerød Fodbold Klub Skibby IK Lyngehallen Kunstgræs
1
-
3
590108 ma
25-04 2022
Kl. 19:00
ORI-Fodbold Kirke Hyllinge IF Oppe-Sundby Stadion
3
-
0
590109 ma
25-04 2022
Kl. 19:00
Skibby IK Ølstykke FC Skibby Stadion
6
-
1
590110 ma
25-04 2022
Kl. 20:00
Oversidder Allerød Fodbold Klub
590106 ti
26-04 2022
Kl. 19:00
BSF Hillerød Fodbold Ballerup Idrætspark
5
-
0
590104 on
27-04 2022
Kl. 19:00
Rørbæk FC Dalby IF / HFK fodbold Åbjergskolens Stadion
1
-
1
590105 on
27-04 2022
Kl. 20:15
Farum BK IF Skjold Birkerød Farum Park
2
-
2
590111 ma
02-05 2022
Kl. 19:00
Dalby IF / HFK fodbold Skibby IK Dalby Stadion
1
-
3
590112 ma
02-05 2022
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold IF Skjold Birkerød Hillerød Stadion Kunstgræs
2
-
4
590114 ma
02-05 2022
Kl. 19:00
Ølstykke FC Oversidder Ølstykke Stadion
590115 ma
02-05 2022
Kl. 19:00
BSF ORI-Fodbold Ballerup Idrætspark
1
-
1
590113 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Kirke Hyllinge IF Rørbæk FC Bramsnæsvighallen
1
-
3
590116 to
05-05 2022
Kl. 20:00
Allerød Fodbold Klub Farum BK Lyngehallen Kunstgræs
4
-
3
590125 ma
09-05 2022
Kl. 19:00
Skibby IK Kirke Hyllinge IF Skibby Stadion
5
-
1
590126 ma
09-05 2022
Kl. 20:00
Oversidder Dalby IF / HFK fodbold
590124 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød Allerød Fodbold Klub Birkerød Stadion
1
-
2
590120 on
11-05 2022
Kl. 19:00
Rørbæk FC BSF Åbjergskolens Stadion
2
-
4
590121 on
11-05 2022
Kl. 20:15
Farum BK Ølstykke FC Farum Park
5
-
0
590127 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
Dalby IF / HFK fodbold Farum BK Dalby Stadion
2
-
2
590128 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold Allerød Fodbold Klub Hillerød Stadion Kunstgræs
1
-
5
590130 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
Ølstykke FC IF Skjold Birkerød Ølstykke Stadion
2
-
0
590131 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
BSF Skibby IK Ballerup Idrætspark
0
-
2
590132 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
ORI-Fodbold Rørbæk FC Oppe-Sundby Stadion
4
-
0
590129 ti
17-05 2022
Kl. 19:00
Kirke Hyllinge IF Oversidder Kirke Hyllinge Stadion
590123 to
19-05 2022
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold ORI-Fodbold Hillerød Stadion
1
-
4
590151
22-05 2022
Kl. 09:30
Rørbæk FC Farum BK Åbjergskolens Stadion
1
-
4
590137 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Skibby IK ORI-Fodbold Skibby Stadion
3
-
0
590138 ma
23-05 2022
Kl. 20:00
Oversidder BSF
590136 ti
24-05 2022
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød Dalby IF / HFK fodbold Birkerød Stadion
2
-
3
590133 on
25-05 2022
Kl. 19:00
Rørbæk FC Hillerød Fodbold Åbjergskolens Stadion
0
-
1
590135 on
25-05 2022
Kl. 20:00
Allerød Fodbold Klub Ølstykke FC Allerød Idrætspark
4
-
1
590134 on
25-05 2022
Kl. 20:15
Farum BK Kirke Hyllinge IF Farum Park
9
-
0
590140 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Dalby IF / HFK fodbold Allerød Fodbold Klub Dalby Stadion
1
-
2
590141 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold Ølstykke FC Hillerød Stadion Kunstgræs
2
-
4
590143 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
BSF Farum BK Ballerup Idrætspark
0
-
2
590144 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
ORI-Fodbold Oversidder Oppe-Sundby Stadion
590142 ti
31-05 2022
Kl. 19:00
Kirke Hyllinge IF IF Skjold Birkerød Kirke Hyllinge Stadion
1
-
4
590139 on
01-06 2022
Kl. 19:00
Rørbæk FC Skibby IK Åbjergskolens Stadion
2
-
2
590147 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Ølstykke FC Dalby IF / HFK fodbold Ølstykke Stadion
3
-
0
590150 ti
07-06 2022
Kl. 20:00
Oversidder Rørbæk FC
590145 on
08-06 2022
Kl. 20:15
Farum BK ORI-Fodbold Farum Park
1
-
2
590146 to
09-06 2022
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold Skibby IK Hillerød Stadion Kunstgræs
3
-
5
590148 to
09-06 2022
Kl. 20:00
Allerød Fodbold Klub Kirke Hyllinge IF Allerød Idrætspark
3
-
2
590152 ma
13-06 2022
Kl. 19:00
Dalby IF / HFK fodbold Hillerød Fodbold Dalby Stadion
1
-
2
590154 ma
13-06 2022
Kl. 19:00
BSF Allerød Fodbold Klub Ballerup Idrætspark
1
-
3
590162 ma
13-06 2022
Kl. 19:00
Skibby IK Farum BK Skibby Stadion
1
-
0
590157 ma
13-06 2022
Kl. 20:00
Skibby IK Oversidder Skibby Stadion
590153 ti
14-06 2022
Kl. 19:00
Kirke Hyllinge IF Ølstykke FC Kirke Hyllinge Stadion
2
-
1
590155 on
15-06 2022
Kl. 19:00
ORI-Fodbold IF Skjold Birkerød Oppe-Sundby Stadion
4
-
4
590160 ma
20-06 2022
Kl. 19:00
BSF Ølstykke FC Ballerup Idrætspark
1
-
6
590161 ma
20-06 2022
Kl. 19:00
ORI-Fodbold Allerød Fodbold Klub Oppe-Sundby Stadion
2
-
1
590163 ma
20-06 2022
Kl. 20:00
Oversidder Hillerød Fodbold
590159 ti
21-06 2022
Kl. 19:00
Kirke Hyllinge IF Dalby IF / HFK fodbold Kirke Hyllinge Stadion
2
-
5
590158 on
22-06 2022
Kl. 19:00
Rørbæk FC IF Skjold Birkerød Åbjergskolens Stadion
3
-
0
590165 ma
27-06 2022
Kl. 19:00
Dalby IF / HFK fodbold BSF Dalby Stadion
2
-
0
590166 ma
27-06 2022
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold Kirke Hyllinge IF Hillerød Stadion Kunstgræs
1
-
0
590167 ma
27-06 2022
Kl. 19:00
Ølstykke FC ORI-Fodbold Ølstykke Stadion
1
-
2
590169 ma
27-06 2022
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød Skibby IK Birkerød Stadion
4
-
4
590164 ma
27-06 2022
Kl. 19:15
Farum BK Oversidder Farum Park
590168 to
30-06 2022
Kl. 20:00
Allerød Fodbold Klub Rørbæk FC Allerød Idrætspark
4
-
3
590172 ma
08-08 2022
Kl. 19:00
BSF Kirke Hyllinge IF Ballerup Idrætspark
3
-
0
590176 ma
08-08 2022
Kl. 19:00
ORI-Fodbold Dalby IF / HFK fodbold Oppe-Sundby Stadion
1
-
1
590177 ma
08-08 2022
Kl. 19:00
Skibby IK Allerød Fodbold Klub Skibby Stadion
1
-
0
590178 ma
08-08 2022
Kl. 20:00
Oversidder IF Skjold Birkerød
590170 on
10-08 2022
Kl. 19:00
Rørbæk FC Ølstykke FC Åbjergskolens Stadion
1
-
0
590171 on
10-08 2022
Kl. 20:15
Farum BK Hillerød Fodbold Farum Park
7
-
0
590194 ma
15-08 2022
Kl. 19:00
Dalby IF / HFK fodbold Rørbæk FC Dalby Stadion
2
-
1
590195 ma
15-08 2022
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold BSF Hillerød Stadion Kunstgræs
2
-
5
590197 ma
15-08 2022
Kl. 19:00
Ølstykke FC Skibby IK Ølstykke Stadion
1
-
5
590196 ti
16-08 2022
Kl. 19:00
Kirke Hyllinge IF ORI-Fodbold Kirke Hyllinge Stadion
1
-
2
590199 ti
16-08 2022
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød Farum BK Birkerød Stadion
0
-
4
590198 to
18-08 2022
Kl. 20:00
Allerød Fodbold Klub Oversidder Allerød Idrætspark
590239 ma
22-08 2022
Kl. 19:00
ORI-Fodbold BSF Oppe-Sundby Stadion
590241 ma
22-08 2022
Kl. 19:00
Skibby IK Dalby IF / HFK fodbold Skibby Stadion
590242 ma
22-08 2022
Kl. 20:00
Oversidder Ølstykke FC
590201 ma
22-08 2022
Kl. 20:00
Farum BK Allerød Fodbold Klub Farum Park
590240 ti
23-08 2022
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød Hillerød Fodbold Birkerød Stadion
590200 on
24-08 2022
Kl. 19:00
Rørbæk FC Kirke Hyllinge IF Åbjergskolens Stadion
590245 ma
29-08 2022
Kl. 19:00
ORI-Fodbold Hillerød Fodbold Oppe-Sundby Stadion
590247 ma
29-08 2022
Kl. 19:00
Ølstykke FC Farum BK Ølstykke Stadion
590248 ma
29-08 2022
Kl. 19:00
BSF Rørbæk FC Ballerup Idrætspark
590243 ma
29-08 2022
Kl. 20:00
Dalby IF / HFK fodbold Oversidder Dalby Stadion
590246 ti
30-08 2022
Kl. 19:00
Kirke Hyllinge IF Skibby IK Kirke Hyllinge Stadion
590254 ma
05-09 2022
Kl. 19:00
Skibby IK BSF Skibby Stadion
590255 ma
05-09 2022
Kl. 20:00
Oversidder Kirke Hyllinge IF
590253 ti
06-09 2022
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød Ølstykke FC Birkerød Stadion
590250 on
07-09 2022
Kl. 18:45
Rørbæk FC ORI-Fodbold Åbjergskolens Stadion
590251 on
07-09 2022
Kl. 20:15
Farum BK Dalby IF / HFK fodbold Farum Park
590252 to
08-09 2022
Kl. 20:15
Allerød Fodbold Klub Hillerød Fodbold Allerød Idrætspark
590257 ma
12-09 2022
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold Rørbæk FC Hillerød Stadion Kunstgræs
590259 ma
12-09 2022
Kl. 19:00
Ølstykke FC Allerød Fodbold Klub Ølstykke Stadion
590260 ma
12-09 2022
Kl. 19:00
BSF Oversidder Ballerup Idrætspark
590261 ma
12-09 2022
Kl. 19:00
ORI-Fodbold Skibby IK Oppe-Sundby Stadion
590256 ma
12-09 2022
Kl. 20:00
Dalby IF / HFK fodbold IF Skjold Birkerød Dalby Stadion
590258 ti
13-09 2022
Kl. 19:00
Kirke Hyllinge IF Farum BK Kirke Hyllinge Stadion
590263 ma
19-09 2022
Kl. 19:00
Ølstykke FC Hillerød Fodbold Ølstykke Stadion
590267 ma
19-09 2022
Kl. 19:00
Skibby IK Rørbæk FC Skibby Stadion
590268 ma
19-09 2022
Kl. 20:00
Oversidder ORI-Fodbold
590265 ti
20-09 2022
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød Kirke Hyllinge IF Birkerød Stadion
590262 on
21-09 2022
Kl. 20:15
Farum BK BSF Farum Park
590264 to
22-09 2022
Kl. 20:15
Allerød Fodbold Klub Dalby IF / HFK fodbold Allerød Idrætspark
590273 ma
26-09 2022
Kl. 19:00
BSF IF Skjold Birkerød Ballerup Idrætspark
590274 ma
26-09 2022
Kl. 19:00
ORI-Fodbold Farum BK Oppe-Sundby Stadion
590275 ma
26-09 2022
Kl. 19:00
Skibby IK Hillerød Fodbold Skibby Stadion
590271 ma
26-09 2022
Kl. 20:00
Dalby IF / HFK fodbold Ølstykke FC Dalby Stadion
590272 ti
27-09 2022
Kl. 19:00
Kirke Hyllinge IF Allerød Fodbold Klub Kirke Hyllinge Stadion
590270 on
28-09 2022
Kl. 19:00
Rørbæk FC Oversidder Åbjergskolens Stadion
590278 ma
03-10 2022
Kl. 19:00
Ølstykke FC Kirke Hyllinge IF Ølstykke Stadion
590280 ma
03-10 2022
Kl. 20:00
IF Skjold Birkerød ORI-Fodbold Birkerød Stadion
590281 ma
03-10 2022
Kl. 20:00
Oversidder Skibby IK
590277 ma
03-10 2022
Kl. 20:00
Hillerød Fodbold Dalby IF / HFK fodbold Hillerød Stadion
590276 on
05-10 2022
Kl. 20:15
Farum BK Rørbæk FC Farum Park
590279 to
06-10 2022
Kl. 20:15
Allerød Fodbold Klub BSF Allerød Idrætspark
590149 ma
10-10 2022
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød BSF Birkerød Stadion
590249 to
13-10 2022
Kl. 19:00
Allerød Fodbold Klub IF Skjold Birkerød Allerød Idrætspark
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Puljevinderen er Sjællandsmester
DBU Sjælland har en repræsentant tilstede ved holdets sidste kamp i puljen, hvor der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen af puljen.

Log ind