MENU

8-Mands +50 - 2022 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
826233 ti
05-04 2022
Kl. 19:00
Vipperød BK Høje Gladsaxe IF Vipperødhallen
Udehold taberdømt
826229 ti
05-04 2022
Kl. 20:00
Holte Star Club Jyllinge FC Rudegård Stadion
3
-
10
826230 on
06-04 2022
Kl. 19:00
Lundtofte Boldklub Store Lyngby IF Lundtofte Idrætsplads
Udehold taberdømt
826232 to
07-04 2022
Kl. 18:00
Rosenhøj BK Slagslunde-Ganløse IF Avedøre Stadion
2
-
6
826234 to
07-04 2022
Kl. 19:00
Blovstrød IF TPS Torveparken Blovstrød idrætsanlæg
Udehold taberdømt
826231 to
07-04 2022
Kl. 20:00
Værløse BK ORI-Fodbold Værløse Stadion
Udehold taberdømt
826291 ma
11-04 2022
Kl. 19:00
Jyllinge FC Blovstrød IF Spraglehøj Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
826288 ma
11-04 2022
Kl. 20:00
Store Lyngby IF Værløse BK St. Lyngby Stadion
Hjemmehold taberdømt
826290 on
13-04 2022
Kl. 18:30
Høje Gladsaxe IF Rosenhøj BK Grønnemose Sportshal
1
-
3
826292 on
13-04 2022
Kl. 19:00
ORI-Fodbold Holte Star Club Oppe-Sundby Stadion
Udehold taberdømt
826289 on
13-04 2022
Kl. 19:00
Slagslunde-Ganløse IF Lundtofte Boldklub Gryden kunstgræs
Udehold taberdømt
826295 ti
19-04 2022
Kl. 20:00
Store Lyngby IF Slagslunde-Ganløse IF St. Lyngby Stadion
Hjemmehold taberdømt
826293
on
20-04 2022
Kl. 19:00
Lundtofte Boldklub Høje Gladsaxe IF Lundtofte Idrætsplads
5
-
2
826361 to
21-04 2022
Kl. 18:00
Rosenhøj BK TPS Torveparken Avedøre Stadion
2
-
5
826450 to
21-04 2022
Kl. 19:00
Blovstrød IF ORI-Fodbold Blovstrød idrætsanlæg
1
-
1
826294 to
21-04 2022
Kl. 19:00
Værløse BK Holte Star Club Værløse Stadion
3
-
2
826451
ma
25-04 2022
Kl. 19:00
TPS Torveparken Lundtofte Boldklub Mørkhøj Skole
3
-
3
826455 ma
25-04 2022
Kl. 19:00
Jyllinge FC Rosenhøj BK Spraglehøj Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
826452 ti
26-04 2022
Kl. 20:00
Holte Star Club Blovstrød IF Rudegård Stadion
2
-
4
826454 on
27-04 2022
Kl. 18:30
Høje Gladsaxe IF Store Lyngby IF Grønnemose Sportshal
Udehold taberdømt
826456 on
27-04 2022
Kl. 19:00
ORI-Fodbold Vipperød BK Oppe-Sundby Stadion
7
-
2
826453 on
27-04 2022
Kl. 19:00
Slagslunde-Ganløse IF Værløse BK Gryden
3
-
1
826458 ma
02-05 2022
Kl. 19:00
Værløse BK Blovstrød IF Værløse Stadion
4
-
1
826481 ma
02-05 2022
Kl. 20:00
Store Lyngby IF TPS Torveparken St. Lyngby Stadion
Hjemmehold taberdømt
826484 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Vipperød BK Holte Star Club Vipperødhallen
Udehold taberdømt
826457
on
04-05 2022
Kl. 19:00
Lundtofte Boldklub Jyllinge FC Lundtofte Idrætsplads
3
-
3
826483 on
04-05 2022
Kl. 19:00
Slagslunde-Ganløse IF Høje Gladsaxe IF Gryden
6
-
2
826482 to
05-05 2022
Kl. 18:00
Rosenhøj BK ORI-Fodbold Avedøre Stadion
Hjemmehold taberdømt
826485 ma
09-05 2022
Kl. 19:00
TPS Torveparken Slagslunde-Ganløse IF Mørkhøj Skole
4
-
0
826490 ma
09-05 2022
Kl. 19:00
Jyllinge FC Store Lyngby IF Spraglehøj Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
826487 ti
10-05 2022
Kl. 20:00
Holte Star Club Rosenhøj BK Rudegård Stadion
Hjemmehold taberdømt
826491
on
11-05 2022
Kl. 19:00
ORI-Fodbold Lundtofte Boldklub Oppe-Sundby Stadion
6
-
4
826488 to
12-05 2022
Kl. 18:30
Høje Gladsaxe IF Værløse BK Grønnemose Sportshal
0
-
4
826489 to
12-05 2022
Kl. 19:00
Blovstrød IF Vipperød BK Blovstrød idrætsanlæg
1
-
12
826514 ma
16-05 2022
Kl. 20:00
Store Lyngby IF ORI-Fodbold St. Lyngby Stadion
Hjemmehold taberdømt
826512
on
18-05 2022
Kl. 19:00
Lundtofte Boldklub Holte Star Club Lundtofte Idrætsplads
4
-
5
826516 on
18-05 2022
Kl. 19:00
Slagslunde-Ganløse IF Jyllinge FC Gryden
0
-
3
826515 to
19-05 2022
Kl. 18:00
Rosenhøj BK Blovstrød IF Avedøre Stadion
Udehold taberdømt
826517 to
19-05 2022
Kl. 18:30
Høje Gladsaxe IF TPS Torveparken Grønnemose Sportshal
0
-
9
826513 to
19-05 2022
Kl. 19:00
Værløse BK Vipperød BK Værløse Stadion
1
-
2
826518 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
TPS Torveparken Værløse BK Mørkhøj Skole
4
-
3
826520 ti
24-05 2022
Kl. 19:00
Vipperød BK Rosenhøj BK Vipperødhallen
3
-
3
826519 ti
24-05 2022
Kl. 20:00
Holte Star Club Store Lyngby IF Rudegård Stadion
Udehold taberdømt
826521
on
25-05 2022
Kl. 19:00
Blovstrød IF Lundtofte Boldklub Blovstrød idrætsanlæg
3
-
3
826522 on
25-05 2022
Kl. 19:00
Jyllinge FC Høje Gladsaxe IF Spraglehøj Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
826523 on
25-05 2022
Kl. 19:00
ORI-Fodbold Slagslunde-Ganløse IF Oppe-Sundby Stadion
1
-
2
826524 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
TPS Torveparken Jyllinge FC Mørkhøj Skole
2
-
1
826527 ma
30-05 2022
Kl. 20:00
Store Lyngby IF Blovstrød IF St. Lyngby Stadion
Hjemmehold taberdømt
826525 on
01-06 2022
Kl. 19:00
Lundtofte Boldklub Vipperød BK Lundtofte Idrætsplads
1
-
3
826528 on
01-06 2022
Kl. 19:00
Slagslunde-Ganløse IF Holte Star Club Gryden
3
-
4
826529 to
02-06 2022
Kl. 18:30
Høje Gladsaxe IF ORI-Fodbold Grønnemose Sportshal
Udehold taberdømt
826526 to
02-06 2022
Kl. 19:00
Værløse BK Rosenhøj BK Værløse Stadion
Udehold taberdømt
826533 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Vipperød BK Store Lyngby IF Vipperødhallen
Udehold taberdømt
826535 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
ORI-Fodbold TPS Torveparken Oppe-Sundby Stadion
1
-
0
826530 ti
07-06 2022
Kl. 20:00
Holte Star Club Høje Gladsaxe IF Rudegård Stadion
Udehold taberdømt
826532 to
09-06 2022
Kl. 18:00
Rosenhøj BK Lundtofte Boldklub Avedøre Stadion
Hjemmehold taberdømt
826531 to
09-06 2022
Kl. 19:00
Værløse BK Jyllinge FC Værløse Stadion
1
-
4
826536 ma
13-06 2022
Kl. 19:00
TPS Torveparken Holte Star Club Mørkhøj Skole
4
-
0
826541 ma
13-06 2022
Kl. 19:00
Jyllinge FC ORI-Fodbold Spraglehøj Idrætsanlæg
5
-
2
826538 ma
13-06 2022
Kl. 20:00
Store Lyngby IF Rosenhøj BK St. Lyngby Stadion
826537 on
15-06 2022
Kl. 19:00
Lundtofte Boldklub Værløse BK Lundtofte Idrætsplads
1
-
3
826539 on
15-06 2022
Kl. 19:00
Slagslunde-Ganløse IF Vipperød BK Gryden
2
-
3
826540 to
16-06 2022
Kl. 18:30
Høje Gladsaxe IF Blovstrød IF Grønnemose Sportshal
2
-
4
826542 ma
20-06 2022
Kl. 19:00
TPS Torveparken Blovstrød IF Mørkhøj Skole
6
-
4
826546 ma
20-06 2022
Kl. 19:00
Jyllinge FC Holte Star Club Spraglehøj Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
826545 on
22-06 2022
Kl. 18:30
Høje Gladsaxe IF Vipperød BK Grønnemose Sportshal
0
-
11
826613 on
22-06 2022
Kl. 19:00
ORI-Fodbold Værløse BK Oppe-Sundby Stadion
0
-
0
826534 on
22-06 2022
Kl. 19:00
Blovstrød IF Slagslunde-Ganløse IF Blovstrød idrætsanlæg
2
-
4
826544 on
22-06 2022
Kl. 19:00
Slagslunde-Ganløse IF Rosenhøj BK Gryden
Udehold taberdømt
826618 ti
28-06 2022
Kl. 19:00
Vipperød BK TPS Torveparken Vipperødhallen
1
-
2
826614 ti
28-06 2022
Kl. 20:00
Holte Star Club ORI-Fodbold Rudegård Stadion
3
-
5
826615 on
29-06 2022
Kl. 19:00
Lundtofte Boldklub Slagslunde-Ganløse IF Lundtofte Idrætsplads
Hjemmehold taberdømt
826617 to
30-06 2022
Kl. 18:00
Rosenhøj BK Høje Gladsaxe IF Avedøre Stadion
Hjemmehold taberdømt
826619 to
30-06 2022
Kl. 19:00
Blovstrød IF Jyllinge FC Blovstrød idrætsanlæg
1
-
7
826616 to
30-06 2022
Kl. 19:00
Værløse BK Store Lyngby IF Værløse Stadion
Udehold taberdømt
826620 ma
08-08 2022
Kl. 19:00
TPS Torveparken Rosenhøj BK Mørkhøj Skole
Udehold taberdømt
826624 ma
08-08 2022
Kl. 19:00
Jyllinge FC Vipperød BK Spraglehøj Idrætsanlæg
10
-
3
826621 ti
09-08 2022
Kl. 20:00
Holte Star Club Værløse BK Rudegård Stadion
2
-
1
826622 on
10-08 2022
Kl. 19:00
Slagslunde-Ganløse IF Store Lyngby IF Gryden
7
-
0
826623
to
11-08 2022
Kl. 18:30
Høje Gladsaxe IF Lundtofte Boldklub Grønnemose Sportshal
2
-
6
826722
ma
15-08 2022
Kl. 19:00
Lundtofte Boldklub TPS Torveparken Lundtofte Idrætsplads
1
-
8
826723 ma
15-08 2022
Kl. 19:00
Værløse BK Slagslunde-Ganløse IF Værløse Stadion
0
-
1
826724 ma
15-08 2022
Kl. 19:00
Store Lyngby IF Høje Gladsaxe IF St. Lyngby Stadion
9
-
0
826726 ti
16-08 2022
Kl. 19:00
Vipperød BK ORI-Fodbold Vipperødhallen
Udehold taberdømt
826725 to
18-08 2022
Kl. 18:00
Rosenhøj BK Jyllinge FC Avedøre Stadion
Hjemmehold taberdømt
826727 to
18-08 2022
Kl. 19:00
Blovstrød IF Holte Star Club Blovstrød idrætsanlæg
8
-
3
826728 ma
22-08 2022
Kl. 19:00
TPS Torveparken Store Lyngby IF Mørkhøj Skole
826732 ma
22-08 2022
Kl. 19:00
Jyllinge FC Lundtofte Boldklub Spraglehøj Idrætsanlæg
826729 ti
23-08 2022
Kl. 20:00
Holte Star Club Vipperød BK Rudegård Stadion
826733 on
24-08 2022
Kl. 19:00
ORI-Fodbold Rosenhøj BK Oppe-Sundby Stadion
Udehold taberdømt
826730 to
25-08 2022
Kl. 18:30
Høje Gladsaxe IF Slagslunde-Ganløse IF Grønnemose Sportshal
826731 to
25-08 2022
Kl. 19:00
Blovstrød IF Værløse BK Blovstrød idrætsanlæg
826745 ma
29-08 2022
Kl. 19:00
Værløse BK Høje Gladsaxe IF Værløse Stadion
826746 ma
29-08 2022
Kl. 19:00
Store Lyngby IF Jyllinge FC St. Lyngby Stadion
826749 ti
30-08 2022
Kl. 19:00
Vipperød BK Blovstrød IF Vipperødhallen
826744 on
31-08 2022
Kl. 19:00
Lundtofte Boldklub ORI-Fodbold Lundtofte Idrætsplads
826748 on
31-08 2022
Kl. 19:00
Slagslunde-Ganløse IF TPS Torveparken Gryden
826747 to
01-09 2022
Kl. 18:00
Rosenhøj BK Holte Star Club Avedøre Stadion
Hjemmehold taberdømt
826752 ti
06-09 2022
Kl. 19:00
Vipperød BK Værløse BK Vipperødhallen
826751 ti
06-09 2022
Kl. 20:00
Holte Star Club Lundtofte Boldklub Rudegård Stadion
826750 on
07-09 2022
Kl. 19:00
TPS Torveparken Høje Gladsaxe IF Mørkhøj Skole
826754 on
07-09 2022
Kl. 19:00
Jyllinge FC Slagslunde-Ganløse IF Spraglehøj Idrætsanlæg
826755 on
07-09 2022
Kl. 19:00
ORI-Fodbold Store Lyngby IF Oppe-Sundby Stadion
826753 to
08-09 2022
Kl. 19:00
Blovstrød IF Rosenhøj BK Blovstrød idrætsanlæg
Udehold taberdømt
826757 ma
12-09 2022
Kl. 19:00
Værløse BK TPS Torveparken Værløse Stadion
826758 ma
12-09 2022
Kl. 19:00
Store Lyngby IF Holte Star Club St. Lyngby Stadion
826756 on
14-09 2022
Kl. 19:00
Lundtofte Boldklub Blovstrød IF Lundtofte Idrætsplads
826760 on
14-09 2022
Kl. 19:00
Slagslunde-Ganløse IF ORI-Fodbold Gryden
826759 to
15-09 2022
Kl. 18:00
Rosenhøj BK Vipperød BK Avedøre Stadion
Hjemmehold taberdømt
826761 to
15-09 2022
Kl. 18:30
Høje Gladsaxe IF Jyllinge FC Grønnemose Sportshal
826776 ma
19-09 2022
Kl. 19:00
Jyllinge FC TPS Torveparken Spraglehøj Idrætsanlæg
826774 ti
20-09 2022
Kl. 19:00
Vipperød BK Lundtofte Boldklub Vipperødhallen
826762 ti
20-09 2022
Kl. 20:00
Holte Star Club Slagslunde-Ganløse IF Rudegård Stadion
826777 on
21-09 2022
Kl. 19:00
ORI-Fodbold Høje Gladsaxe IF Oppe-Sundby Stadion
826763 to
22-09 2022
Kl. 18:00
Rosenhøj BK Værløse BK Avedøre Stadion
Hjemmehold taberdømt
826775 to
22-09 2022
Kl. 19:00
Blovstrød IF Store Lyngby IF Blovstrød idrætsanlæg
826778 ma
26-09 2022
Kl. 19:00
TPS Torveparken ORI-Fodbold Mørkhøj Skole
826780 ma
26-09 2022
Kl. 19:00
Store Lyngby IF Vipperød BK St. Lyngby Stadion
826783 ma
26-09 2022
Kl. 19:00
Jyllinge FC Værløse BK Spraglehøj Idrætsanlæg
826779 on
28-09 2022
Kl. 19:00
Lundtofte Boldklub Rosenhøj BK Lundtofte Idrætsplads
Udehold taberdømt
826781 on
28-09 2022
Kl. 19:00
Slagslunde-Ganløse IF Blovstrød IF Gryden kunstgræs
826782 to
29-09 2022
Kl. 18:30
Høje Gladsaxe IF Holte Star Club Grønnemose Sportshal
826543 to
29-09 2022
Kl. 19:00
Store Lyngby IF Lundtofte Boldklub St. Lyngby Stadion
826785 ma
03-10 2022
Kl. 20:00
Værløse BK Lundtofte Boldklub Værløse Stadion
827004 ti
04-10 2022
Kl. 19:00
Vipperød BK Slagslunde-Ganløse IF Vipperødhallen
826784 ti
04-10 2022
Kl. 20:00
Holte Star Club TPS Torveparken Rudegård Stadion
827006 on
05-10 2022
Kl. 19:00
ORI-Fodbold Jyllinge FC Oppe-Sundby Stadion
827003 to
06-10 2022
Kl. 18:00
Rosenhøj BK Store Lyngby IF Avedøre Stadion
827005 to
06-10 2022
Kl. 19:00
Blovstrød IF Høje Gladsaxe IF Blovstrød idrætsanlæg
826625
08-10 2022
Kl. 15:00
ORI-Fodbold Blovstrød IF Oppe-Sundby Stadion
826449 ti
11-10 2022
Kl. 19:00
Vipperød BK Jyllinge FC Vipperødhallen
826287 ma
17-10 2022
Kl. 19:00
TPS Torveparken Vipperød BK Mørkhøj Skole
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Puljevinderen er Sjællandsmester
DBU Sjælland har en repræsentant tilstede ved holdets sidste kamp i puljen, hvor der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen af puljen.

Log ind