MENU

U12 Drenge 4 8-mands (10) Forår, Pulje 3 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
882968
10-04 2022
Kl. 11:00
BSF Brøndby Strand IK Ballerup Idrætspark
0
-
0
882970
10-04 2022
Kl. 13:00
Vallensbæk IF Brøndbyernes IF Vallensbæk Idrætscenter
4
-
7
882971 ti
12-04 2022
Kl. 18:30
Herstedøster IC TFC Odsherred Herstedøster Stadion
4
-
2
882969 on
13-04 2022
Kl. 18:30
Albertslund IF Rosenhøj BK Albertslund Stadion
Kamp udsat
882972
16-04 2022
Kl. 11:00
FC Hornsherred BK Avarta Skibby Stadion Kunstgræs
Udehold taberdømt
882974 on
20-04 2022
Kl. 17:00
Brøndby Strand IK Herstedøster IC Langbjergskolen
1
-
3
882975 on
20-04 2022
Kl. 17:30
Rosenhøj BK BSF Avedøre Stadion
5
-
4
882973 to
21-04 2022
Kl. 18:00
TFC Odsherred FC Hornsherred Vig Idrætscenter
6
-
1
882977
23-04 2022
Kl. 11:00
BK Avarta Vallensbæk IF Espelundens Idrætsanlæg
5
-
4
882976
23-04 2022
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF Albertslund IF Brøndby Stadion
6
-
4
882978 to
28-04 2022
Kl. 18:00
TFC Odsherred Brøndby Strand IK Vig Idrætscenter
1
-
1
882982
30-04 2022
Kl. 12:00
FC Hornsherred Vallensbæk IF Skibby Stadion Kunstgræs
1
-
3
882979
01-05 2022
Kl. 11:00
BSF Brøndbyernes IF Ballerup Idrætspark
4
-
2
882981
01-05 2022
Kl. 11:30
Herstedøster IC Rosenhøj BK Herstedøster Stadion
6
-
0
882985 ti
03-05 2022
Kl. 17:30
Vallensbæk IF Albertslund IF Vallensbæk Idrætscenter
2
-
6
882984 on
04-05 2022
Kl. 17:30
Rosenhøj BK TFC Odsherred Avedøre Stadion
4
-
0
882983 on
04-05 2022
Kl. 18:00
Brøndby Strand IK FC Hornsherred Langbjergskolen
0
-
2
882987 on
04-05 2022
Kl. 19:00
BK Avarta BSF Espelundens Idrætsanlæg
2
-
4
882986
07-05 2022
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF Herstedøster IC Brøndby Stadion
1
-
9
882989
08-05 2022
Kl. 11:00
BSF Vallensbæk IF Ballerup Idrætspark
5
-
1
882990 on
11-05 2022
Kl. 17:00
Brøndby Strand IK Rosenhøj BK Langbjergskolen
1
-
2
882992
14-05 2022
Kl. 11:00
FC Hornsherred Albertslund IF Møllegårdhallen
3
-
0
882991
15-05 2022
Kl. 11:30
Herstedøster IC BK Avarta Herstedøster Stadion
3
-
2
882988
15-05 2022
Kl. 13:00
TFC Odsherred Brøndbyernes IF Vig Idrætscenter
6
-
2
882997
ti
17-05 2022
Kl. 17:30
Vallensbæk IF Herstedøster IC Vallensbæk Idrætscenter
1
-
0
882995
ti
17-05 2022
Kl. 19:00
Albertslund IF BSF Albertslund Stadion
4
-
4
882996 on
18-05 2022
Kl. 18:00
Rosenhøj BK FC Hornsherred Avedøre Stadion
4
-
2
882999 on
18-05 2022
Kl. 19:00
BK Avarta TFC Odsherred Espelundens Idrætsanlæg
4
-
2
882998
21-05 2022
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF Brøndby Strand IK Brøndby Stadion
5
-
1
883001 on
25-05 2022
Kl. 17:00
Brøndby Strand IK BK Avarta Langbjergskolen
2
-
9
883002
on
25-05 2022
Kl. 17:30
Rosenhøj BK Brøndbyernes IF Avedøre Stadion
5
-
3
883004
28-05 2022
Kl. 10:00
FC Hornsherred BSF Skibby Stadion Kunstgræs
0
-
0
883000
28-05 2022
Kl. 11:30
TFC Odsherred Vallensbæk IF Vig Idrætscenter
2
-
0
883003
29-05 2022
Kl. 11:30
Herstedøster IC Albertslund IF Herstedøster Stadion
6
-
3
883007
ti
31-05 2022
Kl. 17:30
Vallensbæk IF Brøndby Strand IK Vallensbæk Idrætscenter
6
-
2
883006 ti
31-05 2022
Kl. 19:00
Albertslund IF TFC Odsherred Albertslund Stadion
Udehold taberdømt
883009 on
01-06 2022
Kl. 19:00
BK Avarta Rosenhøj BK Espelundens Idrætsanlæg
4
-
2
882980 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Albertslund IF BK Avarta Albertslund Stadion
2
-
8
883038 on
08-06 2022
Kl. 17:00
Brøndby Strand IK Albertslund IF Langbjergskolen
1
-
10
883039 on
08-06 2022
Kl. 17:30
Rosenhøj BK Vallensbæk IF Avedøre Stadion
3
-
2
883040
12-06 2022
Kl. 11:30
Herstedøster IC FC Hornsherred Herstedøster Stadion
4
-
2
883010 ti
14-06 2022
Kl. 18:00
TFC Odsherred BSF Vig Idrætscenter
3
-
1
883005 to
16-06 2022
Kl. 18:00
BSF Herstedøster IC Ballerup Idrætspark
3
-
3
883041
to
16-06 2022
Kl. 18:15
Brøndbyernes IF BK Avarta Brøndby Stadion
3
-
3
883008
19-06 2022
Kl. 12:00
FC Hornsherred Brøndbyernes IF Skibby Stadion
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind