MENU

U16 Piger Øst 2 (06) forår (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
933753
26-03 2022
Kl. 12:00
Nykøbing FC FC Helsingør NFC Anlæg Syd
1
-
5
933752
26-03 2022
Kl. 14:00
Dragør BK Hareskov IF Dragør Bk
9
-
0
933751
27-03 2022
Kl. 12:00
Oversidder B. 73, Slagelse
933749
27-03 2022
Kl. 14:00
Sundby Bk. B 1908 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
1
933750
27-03 2022
Kl. 16:30
Roskilde Pigefodbold Virum-Sorgenfri BK Himmelev Idrætspark
1
-
3
933757
03-04 2022
Kl. 10:00
B 1908 Roskilde Pigefodbold Sundby Idrætspark
0
-
5
933758
03-04 2022
Kl. 12:00
FC Helsingør Sundby Bk. Mørdrup Idrætsanlæg
2
-
2
933755
03-04 2022
Kl. 12:00
B. 73, Slagelse Dragør BK Stadion Vest
1
-
1
933756
03-04 2022
Kl. 12:00
Hareskov IF Nykøbing FC Birkevang
1
-
6
933754
03-04 2022
Kl. 13:15
Virum-Sorgenfri BK Oversidder Virum Stadion
933762
23-04 2022
Kl. 12:00
Dragør BK Virum-Sorgenfri BK Dragør Bk
0
-
2
933759
24-04 2022
Kl. 12:00
Roskilde Pigefodbold Sundby Bk. Himmelev Idrætspark
1
-
3
933760
24-04 2022
Kl. 12:00
Oversidder B 1908
933761
24-04 2022
Kl. 12:00
Hareskov IF FC Helsingør Birkevang
0
-
9
984352
01-05 2022
Kl. 12:00
Sundby Bk. Oversidder Kløvermarkens Idrætsanlæg
984353
01-05 2022
Kl. 12:00
Virum-Sorgenfri BK Nykøbing FC Virum Stadion
6
-
2
984354
01-05 2022
Kl. 12:00
B. 73, Slagelse Hareskov IF Stadion Vest
5
-
1
984356
01-05 2022
Kl. 12:00
FC Helsingør Roskilde Pigefodbold Mørdrup Idrætsanlæg
4
-
1
984355
ma
02-05 2022
Kl. 18:00
B 1908 Dragør BK Sundby Idrætspark
1
-
2
984358 to
05-05 2022
Kl. 19:00
Oversidder Roskilde Pigefodbold
984375
07-05 2022
Kl. 11:30
Nykøbing FC B 1908 NFC Anlæg Syd
4
-
0
984357
08-05 2022
Kl. 12:00
B. 73, Slagelse FC Helsingør Stadion Vest
1
-
1
984373
08-05 2022
Kl. 12:00
Hareskov IF Virum-Sorgenfri BK Birkevang
0
-
4
933763
15-05 2022
Kl. 12:00
Nykøbing FC B. 73, Slagelse NFC Anlæg Syd
0
-
4
984374
ti
17-05 2022
Kl. 18:30
Dragør BK Sundby Bk. Dragør Bk
0
-
1
688648
22-05 2022
Kl. 12:00
FC Helsingør Oversidder Mørdrup Idrætsanlæg
984377
22-05 2022
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri BK B. 73, Slagelse Virum Stadion
1
-
0
984378
ti
24-05 2022
Kl. 18:00
Roskilde Pigefodbold Dragør BK Himmelev Idrætspark
2
-
1
984376
on
25-05 2022
Kl. 18:30
Sundby Bk. Nykøbing FC Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
0
688649
29-05 2022
Kl. 12:00
Virum-Sorgenfri BK FC Helsingør Virum Stadion
2
-
1
688650
29-05 2022
Kl. 12:00
B. 73, Slagelse B 1908 Stadion Vest
4
-
0
688651
29-05 2022
Kl. 12:00
Hareskov IF Sundby Bk. Birkevang
2
-
4
688652
29-05 2022
Kl. 14:00
Dragør BK Oversidder Dragør Bk
688653
to
09-06 2022
Kl. 18:30
Nykøbing FC Roskilde Pigefodbold NFC Anlæg Syd
1
-
1
688656 to
09-06 2022
Kl. 18:30
Oversidder Nykøbing FC
984379
fr
10-06 2022
Kl. 18:30
B 1908 Hareskov IF Sundby Idrætspark
3
-
0
688654
12-06 2022
Kl. 12:00
Sundby Bk. B. 73, Slagelse Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
1
688657
ma
13-06 2022
Kl. 18:30
B 1908 Virum-Sorgenfri BK Sundby Idrætspark
0
-
4
688655
ti
14-06 2022
Kl. 18:00
Roskilde Pigefodbold Hareskov IF Himmelev Idrætspark
6
-
0
688658 ti
14-06 2022
Kl. 19:00
Dragør BK FC Helsingør Dragør Bk
1
-
1
688659
19-06 2022
Kl. 12:00
Virum-Sorgenfri BK Sundby Bk. Virum Stadion
1
-
2
688660
19-06 2022
Kl. 12:00
B. 73, Slagelse Roskilde Pigefodbold Stadion Vest
1
-
2
688661
19-06 2022
Kl. 12:00
Hareskov IF Oversidder Birkevang
688662
19-06 2022
Kl. 12:00
FC Helsingør B 1908 Mørdrup Idrætsanlæg
5
-
2
688664
19-06 2022
Kl. 12:00
Nykøbing FC Dragør BK NFC Anlæg Syd
2
-
5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Puljevinderen vil til sæsonens sidste kamp få overrakt pokal samt medaljer.

Log ind