MENU

U14 Piger Liga 1 (08) forår (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
688667
26-03 2022
Kl. 13:00
Allerød Fodbold Klub Brøndbyernes IF Allerød Idrætspark
2 - 3
688670
26-03 2022
Kl. 15:30
Farum BK Sundby Bk. Farum Park
1 - 0
688668
27-03 2022
Kl. 11:00
BSF HB Køge Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
0 - 3
688669
27-03 2022
Kl. 14:45
Roskilde Pigefodbold B93 Himmelev Idrætspark
1 - 8
689370
02-04 2022
Kl. 11:00
Greve Fodbold Allerød Fodbold Klub Greve Idræts Center
3 - 1
689368
02-04 2022
Kl. 15:00
HB Køge Roskilde Pigefodbold Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
6 - 0
689369
03-04 2022
Kl. 10:00
B93 Farum BK B 93 Svanemølleanlæg.
1 - 3
689371
03-04 2022
Kl. 10:00
Sundby Bk. FA 2000 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3 - 2
688671
03-04 2022
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF BSF Brøndby Stadion
2 - 2
448262
on
20-04 2022
Kl. 18:30
Allerød Fodbold Klub FA 2000 Allerød Idrætspark
1 - 1
448414
fr
22-04 2022
Kl. 18:30
Farum BK HB Køge Farum Park
3 - 0
448265
24-04 2022
Kl. 10:00
Roskilde Pigefodbold Brøndbyernes IF Himmelev Idrætspark
0 - 7
448417
30-04 2022
Kl. 14:00
HB Køge B93 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4 - 2
448418
30-04 2022
Kl. 15:00
Greve Fodbold Roskilde Pigefodbold Greve Idræts Center
5 - 0
448419
01-05 2022
Kl. 10:00
Sundby Bk. Allerød Fodbold Klub Kløvermarkens Idrætsanlæg
1 - 1
448415
01-05 2022
Kl. 12:00
FA 2000 BSF Jens Jessens Vej
0 - 6
448416
01-05 2022
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF Farum BK Brøndby Stadion
2 - 2
448422
07-05 2022
Kl. 10:00
B93 Brøndbyernes IF B 93 Svanemølleanlæg.
0 - 2
448421
08-05 2022
Kl. 12:00
BSF Allerød Fodbold Klub Ballerup Idrætspark
2 - 0
448423
08-05 2022
Kl. 12:00
Roskilde Pigefodbold FA 2000 Himmelev Idrætspark
3 - 0
448424
08-05 2022
Kl. 12:00
Farum BK Greve Fodbold Farum Park
4 - 0
688666
to
12-05 2022
Kl. 18:30
Greve Fodbold FA 2000 Greve Idræts Center
5 - 1
448263
on
18-05 2022
Kl. 18:30
BSF Greve Fodbold Ballerup Idrætspark
4 - 2
448443
22-05 2022
Kl. 10:00
Sundby Bk. BSF Kløvermarkens Idrætsanlæg
1 - 3
448440
22-05 2022
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF HB Køge Brøndby Stadion
1 - 1
448441 ma
23-05 2022
Kl. 18:30
Allerød Fodbold Klub Roskilde Pigefodbold Allerød Idrætspark
1 - 2
448444
on
01-06 2022
Kl. 19:00
Brøndbyernes IF Sundby Bk. Brøndby Stadion
4 - 0
448445
on
01-06 2022
Kl. 19:00
HB Køge Greve Fodbold Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2 - 1
448446
on
01-06 2022
Kl. 19:00
B93 FA 2000 B 93 Svanemølleanlæg.
2 - 0
448448
on
01-06 2022
Kl. 19:00
Farum BK Allerød Fodbold Klub Farum Park
6 - 0
448447
to
02-06 2022
Kl. 18:30
Roskilde Pigefodbold BSF Himmelev Idrætspark
0 - 5
448420
fr
03-06 2022
Kl. 18:30
HB Køge Sundby Bk. Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2 - 3
689421
on
08-06 2022
Kl. 18:30
Allerød Fodbold Klub B93 Allerød Idrætspark
2 - 4
448439 fr
10-06 2022
Kl. 19:00
Farum BK FA 2000 Farum Park
Udehold taberdømt
448572
11-06 2022
Kl. 11:00
Greve Fodbold Brøndbyernes IF Greve Idræts Center
1 - 3
448449
12-06 2022
Kl. 12:15
FA 2000 HB Køge Jens Jessens Vej
2 - 3
448264
12-06 2022
Kl. 14:00
B93 Sundby Bk. B 93 Svanemølleanlæg.
2 - 2
689422
on
15-06 2022
Kl. 18:00
BSF Farum BK Ballerup Idrætspark
0 - 0
448442
on
15-06 2022
Kl. 19:00
Greve Fodbold B93 Greve Idræts Center
2 - 1
448573
fr
17-06 2022
Kl. 18:30
Roskilde Pigefodbold Sundby Bk. Himmelev Idrætspark
0 - 6
448574
18-06 2022
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF FA 2000 Brøndby Stadion
5 - 1
448576
19-06 2022
Kl. 10:00
B93 BSF B 93 Svanemølleanlæg.
1 - 3
448575
19-06 2022
Kl. 11:00
HB Køge Allerød Fodbold Klub Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1 - 1
448577
19-06 2022
Kl. 12:00
Sundby Bk. Greve Fodbold Kløvermarkens Idrætsanlæg
2 - 1
448578
19-06 2022
Kl. 12:00
Farum BK Roskilde Pigefodbold Farum Park
9 - 0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Puljevinderen vil til sæsonens sidste kamp få overrakt pokal samt medaljer.

Log ind