MENU

U13 Piger Liga 1 8M (09) forår, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
490935
12-03 2022
Kl. 12:00
Sundby Bk. BSF Kløvermarkens Idrætsanlæg
4 - 2
490933
12-03 2022
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF Farum BK Brøndby Stadion
2 - 3
490934
13-03 2022
Kl. 12:00
LSF Allerød Fodbold Klub Smørum Idrætscenter
0 - 3
490936
13-03 2022
Kl. 15:00
Vestamager Greve Fodbold Hekla Park
0 - 2
490938
on
16-03 2022
Kl. 17:00
Allerød Fodbold Klub Sundby Bk. Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs
1 - 1
490939
19-03 2022
Kl. 11:35
BSF LSF Ballerup Idrætspark
0 - 0
490937
19-03 2022
Kl. 12:00
Farum BK Vestamager Farum Park
4 - 2
490940
20-03 2022
Kl. 16:00
Greve Fodbold Brøndbyernes IF Greve Idræts Center
2 - 4
490941
26-03 2022
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF Allerød Fodbold Klub Brøndby Stadion
2 - 0
490943
27-03 2022
Kl. 12:00
Sundby Bk. Farum BK Kløvermarkens Idrætsanlæg
4 - 1
490942
27-03 2022
Kl. 14:00
LSF Greve Fodbold Smørum Idrætscenter
4 - 3
490944
27-03 2022
Kl. 14:15
Vestamager BSF Vestamager Idrætsanlæg
2 - 2
490947
02-04 2022
Kl. 11:35
BSF Brøndbyernes IF Ballerup Idrætspark
1 - 5
490946
02-04 2022
Kl. 12:00
Allerød Fodbold Klub Vestamager Allerød Idrætspark
3 - 1
490948
03-04 2022
Kl. 10:30
Greve Fodbold Sundby Bk. Greve Idræts Center
1 - 1
490951
09-04 2022
Kl. 10:15
Sundby Bk. Vestamager Kløvermarkens Idrætsanlæg
7 - 1
691931
09-04 2022
Kl. 11:00
BSF Greve Fodbold Ballerup Idrætspark
2 - 1
490949
09-04 2022
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF LSF Brøndby Stadion
1 - 0
691933
23-04 2022
Kl. 12:00
Allerød Fodbold Klub BSF Allerød Idrætspark
1 - 2
691935
24-04 2022
Kl. 11:30
Greve Fodbold Farum BK Greve Idræts Center
2 - 2
691932
24-04 2022
Kl. 12:00
LSF Sundby Bk. Smørum Idrætscenter
1 - 4
691934
24-04 2022
Kl. 12:00
Vestamager Brøndbyernes IF Hekla Park
0 - 7
692026
30-04 2022
Kl. 10:15
Sundby Bk. Brøndbyernes IF Kløvermarkens Idrætsanlæg
4 - 5
692027
30-04 2022
Kl. 11:00
BSF Farum BK Ballerup Idrætspark
0 - 2
691936
30-04 2022
Kl. 12:30
Allerød Fodbold Klub Greve Fodbold Allerød Idrætspark
1 - 1
692028
01-05 2022
Kl. 14:00
Vestamager LSF Vestamager Idrætsanlæg
4 - 2
692062
to
05-05 2022
Kl. 18:30
Greve Fodbold Vestamager Greve Idræts Center
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
692059
07-05 2022
Kl. 12:00
Farum BK Brøndbyernes IF Farum Park
6 - 3
692061
08-05 2022
Kl. 11:00
BSF Sundby Bk. Ballerup Idrætspark
3 - 6
490945
on
11-05 2022
Kl. 18:00
Farum BK LSF Farum Park
2 - 0
692063
14-05 2022
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF Greve Fodbold Brøndby Stadion
5 - 2
692065
15-05 2022
Kl. 09:15
Sundby Bk. Allerød Fodbold Klub Kløvermarkens Idrætsanlæg
3 - 2
692066
15-05 2022
Kl. 12:00
Vestamager Farum BK Hekla Park
0 - 4
692064
15-05 2022
Kl. 12:00
LSF BSF Smørum Idrætscenter
2 - 1
490950
on
18-05 2022
Kl. 18:30
Allerød Fodbold Klub Farum BK Allerød Idrætspark
0 - 5
692077
21-05 2022
Kl. 11:00
BSF Vestamager Ballerup Idrætspark
3 - 0
692076
21-05 2022
Kl. 13:00
Allerød Fodbold Klub Brøndbyernes IF Allerød Idrætspark
0 - 4
692079
ti
24-05 2022
Kl. 19:00
Greve Fodbold LSF Greve Idræts Center
5 - 2
692081
29-05 2022
Kl. 12:00
LSF Farum BK Smørum Idrætscenter
2 - 7
692083
29-05 2022
Kl. 12:00
Vestamager Allerød Fodbold Klub Vestamager Idrætsanlæg
2 - 2
692080
ti
31-05 2022
Kl. 18:00
Brøndbyernes IF BSF Brøndby Stadion
10 - 0
692075
on
01-06 2022
Kl. 18:30
Farum BK Sundby Bk. Farum Park
3 - 4
692087
05-06 2022
Kl. 11:30
Greve Fodbold BSF Greve Idræts Center
3 - 2
692084
05-06 2022
Kl. 12:00
LSF Brøndbyernes IF Smørum Idrætscenter
1 - 5
692082
on
08-06 2022
Kl. 18:00
Sundby Bk. Greve Fodbold Kløvermarkens Idrætsanlæg
4 - 2
692090
11-06 2022
Kl. 10:15
Sundby Bk. LSF Kløvermarkens Idrætsanlæg
5 - 2
692091
11-06 2022
Kl. 11:00
BSF Allerød Fodbold Klub Ballerup Idrætspark
1 - 1
692088
11-06 2022
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF Vestamager Brøndby Stadion
Udehold taberdømt
692089
12-06 2022
Kl. 12:00
Farum BK Greve Fodbold Farum Park
6 - 0
692060
ma
13-06 2022
Kl. 17:30
Allerød Fodbold Klub LSF Allerød Idrætspark
4 - 0
692085
on
15-06 2022
Kl. 18:30
Farum BK Allerød Fodbold Klub Farum Park
2 - 2
692086
to
16-06 2022
Kl. 18:15
Vestamager Sundby Bk. Hekla Park
0 - 2
692092
19-06 2022
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF Sundby Bk. Brøndby Stadion
2 - 0
692093
19-06 2022
Kl. 12:00
Farum BK BSF Farum Park
5 - 4
692094
19-06 2022
Kl. 12:00
LSF Vestamager Smørum Idrætscenter
5 - 1
692095
19-06 2022
Kl. 15:00
Greve Fodbold Allerød Fodbold Klub Greve Idræts Center
3 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Der afvikles ingen slutkampe mellem puljerne.

Puljevinderen vil til sæsonens sidste kamp få overrakt pokal samt medaljer.

Log ind