Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01. apr 2022
19:00
ACFC (1)
4
ACFC (2)
2
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2022
19:00
Kolt/Hasselager IF
3
Lystrup IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2022
Harlev IK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2022
19:00
Oversidder
AGF, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2022
19:00
Fuglebakken KFUM
2
Hasle B
3
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
Oversidder
Kolt/Hasselager IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
19:00
Lystrup IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2022
19:00
Hasle B
1
ACFC (1)
4
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2022
19:15
AGF, Aarhus
8
Fuglebakken KFUM
0
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2022
11:00
ACFC (2)
8
Harlev IK
3
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2022
19:00
Fuglebakken KFUM
0
Lystrup IF
10
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2022
19:00
Kolt/Hasselager IF
3
ACFC (2)
2
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2022
19:00
Hasle B
1
AGF, Aarhus
4
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2022
19:00
Lystrup IF
4
Hasle B
0
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
Oversidder
Fuglebakken KFUM
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
19:00
Harlev IK
3
Kolt/Hasselager IF
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2022
19:15
AGF, Aarhus
2
ACFC (1)
4
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2022
11:00
ACFC (2)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2022
19:00
Oversidder
Harlev IK
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
Hasle B
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
19:00
Fuglebakken KFUM
0
ACFC (2)
7
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2022
19:00
Kolt/Hasselager IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
Oversidder
AGF, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
19:00
Harlev IK
9
Fuglebakken KFUM
2
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2022
19:00
Lystrup IF
3
ACFC (1)
3
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
11:00
ACFC (2)
11
Hasle B
1
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2022
19:00
Lystrup IF
1
Harlev IK
7
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2022
19:30
ACFC (1)
7
Kolt/Hasselager IF
2
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2022
19:00
Hasle B
0
Harlev IK
7
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
Lystrup IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
19:00
Fuglebakken KFUM
1
Kolt/Hasselager IF
4
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2022
18:30
ACFC (1)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2022
19:15
AGF, Aarhus
1
ACFC (2)
5
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2022
20:15
AGF, Aarhus
2
Lystrup IF
10
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2022
19:00
Kolt/Hasselager IF
12
Hasle B
1
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
Oversidder
ACFC (1)
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
19:00
Fuglebakken KFUM
2
ACFC (1)
4
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
19:15
Oversidder
Fuglebakken KFUM
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2022
19:10
Harlev IK
AGF, Aarhus
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2022
11:00
ACFC (2)
5
Lystrup IF
1
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
Hasle B
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
Oversidder
ACFC (2)
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2022
18:30
ACFC (1)
6
Harlev IK
0
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2022
19:15
AGF, Aarhus
1
Kolt/Hasselager IF
2
|
Der skal udfyldes elektronisk holdkort i denne række via DBU's Fodbold APP eller på www.dbujylland.dk - "Mit DBU" - HUSK at der også skal påføres officials. Kontakt din klub såfremt du ikke har fået tildelt brugernavn og adgangskode.
Hjemmeholdet er ansvarlige for registrering af kampens resultat via DBU’s Fodbold App eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk.
Se mere på : 7-mands fodbold Region 3
Info om Regionsfinaler