MENU

M+32 2 7M Forår, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
728247 ti
19-04 2022
Kl. 19:00
Frem Vestia Frem, Valby IP
6
-
3
728754 ti
19-04 2022
Kl. 20:30
PI Fodbold Skjold Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
5
728751 fr
22-04 2022
Kl. 18:00
Sundby KFUM (2) Vesterbro Alliancen Kløvermarkens Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
728755 fr
22-04 2022
Kl. 19:00
KB Oversidder Kunst, KB, P. Bangs Vej
728759 ti
26-04 2022
Kl. 20:00
Vesterbro Alliancen Frem Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
1
728760 ti
26-04 2022
Kl. 20:30
Skjold Sundby KFUM (2) Lundehusparken
1
-
0
728757 ti
26-04 2022
Kl. 20:30
Oversidder Rødovre
728758
30-04 2022
Kl. 16:00
Vestia KB Bavnehøj Idrætsanlæg
5
-
3
729689 ma
02-05 2022
Kl. 20:15
Sundby KFUM (2) Valby Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
3
729678 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Frem Skjold Frem, Valby IP
3
-
4
729677 ti
03-05 2022
Kl. 20:30
Oversidder Vestia
729691 on
04-05 2022
Kl. 20:00
Rødovre PI Fodbold Rødovre Stadion Kunst
3
-
5
729690 fr
06-05 2022
Kl. 19:00
KB Vesterbro Alliancen Kunst, KB, P. Bangs Vej
Udehold taberdømt
729693 ti
10-05 2022
Kl. 20:00
Vesterbro Alliancen Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
729694 ti
10-05 2022
Kl. 20:30
PI Fodbold Sundby KFUM (2) Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
1
729695
ti
10-05 2022
Kl. 20:30
Skjold KB Lundehusparken
6
-
3
729696 to
12-05 2022
Kl. 18:30
Valby Frem Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
5
729692
14-05 2022
Kl. 15:00
Vestia Rødovre Bavnehøj Idrætsanlæg
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
729698 ti
17-05 2022
Kl. 18:30
Frem PI Fodbold Frem, Valby IP
2
-
4
729697 ti
17-05 2022
Kl. 19:15
Oversidder Skjold
729724 fr
20-05 2022
Kl. 18:00
Rødovre Sundby KFUM (2) Rødovre Stadion Kunst
3
-
5
729723 fr
20-05 2022
Kl. 19:00
KB Valby Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
9
729722
21-05 2022
Kl. 15:30
Vestia Vesterbro Alliancen Bavnehøj Idrætsanlæg
4
-
5
729726 ti
24-05 2022
Kl. 20:00
Vesterbro Alliancen Rødovre Kunst, Valby IP, tribunen
5
-
3
729725 ti
24-05 2022
Kl. 20:15
Sundby KFUM (2) Frem Kløvermarkens Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
729727 ti
24-05 2022
Kl. 20:30
PI Fodbold KB Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
1
729728 ti
24-05 2022
Kl. 20:30
Skjold Vestia Lundehusparken
3
-
1
729729 to
26-05 2022
Kl. 20:00
Valby Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
728756
29-05 2022
Kl. 10:00
Rødovre Valby Rødovre Stadion
Hjemmehold taberdømt
729732 ti
31-05 2022
Kl. 20:00
Vesterbro Alliancen Skjold Kunst, Valby IP, tribunen
6
-
2
729730 ti
31-05 2022
Kl. 20:30
Oversidder PI Fodbold
729734 on
01-06 2022
Kl. 20:00
Rødovre Frem Rødovre Stadion Kunst
3
-
1
729676 to
02-06 2022
Kl. 20:00
Valby PI Fodbold Kunst, Valby IP, tribunen
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
729733
fr
03-06 2022
Kl. 19:00
KB Sundby KFUM (2) Kunst, KB, P. Bangs Vej
Udehold taberdømt
729736 ma
06-06 2022
Kl. 20:15
Sundby KFUM (2) Oversidder Kløvermarkens Idrætsanlæg
729735
ti
07-06 2022
Kl. 18:30
Frem KB Frem, Valby IP
5
-
1
729737 ti
07-06 2022
Kl. 19:15
PI Fodbold Vestia Kunst, Valby IP, tribunen
6
-
0
729739 ti
07-06 2022
Kl. 20:00
Valby Vesterbro Alliancen Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
1
729731 ma
13-06 2022
Kl. 20:00
Vestia Valby Bavnehøj Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
729738 ti
14-06 2022
Kl. 19:45
Rødovre Skjold Rødovre Stadion Kunst
1
-
4
729742 ti
14-06 2022
Kl. 20:00
Vesterbro Alliancen PI Fodbold Kunst, Valby IP, tribunen
4
-
2
729740 on
15-06 2022
Kl. 19:15
Oversidder Frem
733473 to
16-06 2022
Kl. 20:30
Skjold Valby Lundehusparken
4
-
0
729743 fr
17-06 2022
Kl. 19:00
KB Rødovre Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
4
729741
18-06 2022
Kl. 15:00
Vestia Sundby KFUM (2) Bavnehøj Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind