MENU

U16 Drenge Liga 4 (2006) 11M - Forår 2022 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
118141
02-04 2022
Kl. 11:00
Morud IF Thurø BK af 1920 MORUD VVS-EL STADION
3
-
0
118144
02-04 2022
Kl. 14:00
Strib IF Marienlyst Strib fritids- & aktivitetscenter
0
-
3
118139
03-04 2022
Kl.
Aarup BK Oversidder Scankab Arena i Aarup
118142
03-04 2022
Kl. 11:00
Egebjerg Fodbold Langeskov IF Ulbølle Stadion
1
-
1
118167
ti
05-04 2022
Kl. 18:30
Langeskov IF Krarup/Espe SG & I Langeskov Stadion
5
-
1
118168
09-04 2022
Kl. 10:30
Thurø BK af 1920 Egebjerg Fodbold Thurø Stadion
1
-
3
118169
09-04 2022
Kl. 12:00
FEH Fodbold Morud IF Haarby Stadion
0
-
3
118165
09-04 2022
Kl. 13:00
Aarup BK Tarup/Paarup IF Scankab Arena i Aarup
Udehold taberdømt
118170
10-04 2022
Kl.
Oversidder Marienlyst
118166
10-04 2022
Kl. 11:40
Marstal IF Strib IF Marstal Stadion
0
-
0
118174
16-04 2022
Kl. 13:00
Krarup/Espe SG & I Thurø BK af 1920 Espe Hallen (ude)
2
-
2
118171
17-04 2022
Kl.
Tarup/Paarup IF Oversidder Home Tarup Park
119676
ma
18-04 2022
Kl. 10:20
Marienlyst Marstal IF Marienlystcentret
1
-
4
118173
ma
18-04 2022
Kl. 11:00
Egebjerg Fodbold FEH Fodbold Ulbølle Stadion
2
-
4
119682
24-04 2022
Kl.
Oversidder Marstal IF
120178
24-04 2022
Kl. 11:40
Marstal IF FEH Fodbold Marstal Stadion
1
-
2
119678
24-04 2022
Kl. 15:00
Tarup/Paarup IF Morud IF Home Tarup Park
0
-
1
119677
ti
26-04 2022
Kl. 18:15
Aarup BK Egebjerg Fodbold Scankab Arena i Aarup
1
-
3
119680
ti
26-04 2022
Kl. 18:15
Thurø BK af 1920 Strib IF Thurø Stadion
2
-
5
119681
on
27-04 2022
Kl. 18:00
FEH Fodbold Krarup/Espe SG & I Haarby Stadion
4
-
2
118175
to
28-04 2022
Kl. 18:15
Strib IF Langeskov IF Strib fritids- & aktivitetscenter
4
-
0
120166
30-04 2022
Kl. 10:00
Marienlyst Thurø BK af 1920 Marienlystcentret
Udehold taberdømt
120165
30-04 2022
Kl. 14:00
Strib IF FEH Fodbold Strib fritids- & aktivitetscenter
5
-
1
119683
01-05 2022
Kl.
Morud IF Oversidder MORUD VVS-EL STADION
120167
01-05 2022
Kl. 14:00
Marstal IF Langeskov IF Marstal Stadion
1
-
1
120171
fr
06-05 2022
Kl. 17:00
Thurø BK af 1920 Marstal IF Thurø Stadion
1
-
1
120172
07-05 2022
Kl. 10:30
FEH Fodbold Marienlyst Haarby Stadion
3
-
0
120169
07-05 2022
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Krarup/Espe SG & I Home Tarup Park
3
-
1
120170
07-05 2022
Kl. 14:00
Morud IF Egebjerg Fodbold MORUD VVS-EL STADION
3
-
4
120173
08-05 2022
Kl.
Oversidder Langeskov IF
120168
08-05 2022
Kl. 13:00
Aarup BK Strib IF Scankab Arena i Aarup
3
-
4
119684
14-05 2022
Kl. 11:30
Egebjerg Fodbold Tarup/Paarup IF Ulbølle Stadion
Udehold taberdømt
120175
14-05 2022
Kl. 13:00
Krarup/Espe SG & I Morud IF Espe Hallen (ude)
3
-
3
120174
15-05 2022
Kl.
Egebjerg Fodbold Oversidder Ulbølle Stadion
120177
15-05 2022
Kl. 11:00
Marienlyst Aarup BK Marienlystcentret
3
-
0
936561
ti
17-05 2022
Kl. 18:15
Thurø BK af 1920 FEH Fodbold Thurø Stadion
2
-
9
120198
on
18-05 2022
Kl. 18:45
Aarup BK Marstal IF Scankab Arena i Aarup
1
-
3
120201
21-05 2022
Kl. 11:00
Egebjerg Fodbold Krarup/Espe SG & I Ulbølle Stadion
7
-
0
120203
22-05 2022
Kl.
Oversidder Thurø BK af 1920
120199
22-05 2022
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Marienlyst Home Tarup Park
1
-
1
120197 ti
24-05 2022
Kl. 18:30
Langeskov IF Thurø BK af 1920 Langeskov Stadion
0
-
0
120319
28-05 2022
Kl. 12:00
Marienlyst Morud IF Marienlystcentret
0
-
2
120204
29-05 2022
Kl.
Krarup/Espe SG & I Oversidder Espe Hallen (ude)
120164
29-05 2022
Kl. 13:00
Krarup/Espe SG & I Aarup BK Espe Hallen (ude)
0
-
4
120321
on
01-06 2022
Kl. 18:15
Langeskov IF Aarup BK Langeskov Stadion
3
-
4
118140
on
01-06 2022
Kl. 18:30
Tarup/Paarup IF FEH Fodbold Home Tarup Park
3
-
1
120200
to
02-06 2022
Kl. 18:00
Strib IF Morud IF Strib fritids- & aktivitetscenter
2
-
3
118143
fr
03-06 2022
Kl. 16:50
Krarup/Espe SG & I Marstal IF Espe Hallen (ude)
1
-
2
118172
05-06 2022
Kl. 12:00
Morud IF Aarup BK MORUD VVS-EL STADION
1
-
3
120320 ma
06-06 2022
Kl. 15:30
Marstal IF Tarup/Paarup IF Marstal Stadion
1
-
1
120237
ti
07-06 2022
Kl. 18:30
Strib IF Egebjerg Fodbold Strib fritids- & aktivitetscenter
4
-
6
120202
on
08-06 2022
Kl. 18:00
FEH Fodbold Langeskov IF Haarby Stadion
5
-
3
120176
to
09-06 2022
Kl. 18:30
Strib IF Tarup/Paarup IF Strib fritids- & aktivitetscenter
2
-
3
936565
11-06 2022
Kl. 11:00
Egebjerg Fodbold Marienlyst Ulbølle Stadion
Udehold taberdømt
936562
11-06 2022
Kl. 12:00
Aarup BK Thurø BK af 1920 Scankab Arena i Aarup
1
-
5
936567
12-06 2022
Kl.
Oversidder FEH Fodbold
936564
12-06 2022
Kl. 13:30
Morud IF Marstal IF MORUD VVS-EL STADION
2
-
1
936563
12-06 2022
Kl. 15:00
Tarup/Paarup IF Langeskov IF Home Tarup Park
3
-
0
119679
ti
14-06 2022
Kl. 18:00
Langeskov IF Marienlyst Langeskov Stadion
4
-
3
936566
ti
14-06 2022
Kl. 18:30
Krarup/Espe SG & I Strib IF Espe Hallen (ude)
1
-
6
939024 fr
17-06 2022
Kl. 18:15
Thurø BK af 1920 Tarup/Paarup IF Thurø Stadion
Udehold taberdømt
936569
18-06 2022
Kl. 10:00
Marienlyst Krarup/Espe SG & I Marienlystcentret
7
-
1
936570
18-06 2022
Kl. 11:40
Marstal IF Egebjerg Fodbold Marstal Stadion
0
-
1
939025
18-06 2022
Kl. 13:00
FEH Fodbold Aarup BK Haarby Stadion
2
-
0
936568
19-06 2022
Kl.
Strib IF Oversidder Strib fritids- & aktivitetscenter
939023
19-06 2022
Kl. 11:00
Langeskov IF Morud IF Langeskov Stadion
1
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Log ind