MENU

U15 drenge Liga 4 (2007) 11M - Forår 2022 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
120391
27-03 2022
Kl.
Bogense G & IF Oversidder Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
120394
27-03 2022
Kl. 13:00
ERI OB Rantzausminde Hallen (ude)
6
-
1
120393
27-03 2022
Kl. 15:00
Tarup/Paarup IF Oversidder Home Tarup Park
120396
02-04 2022
Kl. 12:00
Tarup/Paarup IF ERI Home Tarup Park
3
-
1
120395
03-04 2022
Kl.
Oversidder OB
120397
03-04 2022
Kl. 11:30
Tommerup BK Oversidder Tommerup Stadion
120401
fr
08-04 2022
Kl. 18:30
ERI Tommerup BK Rantzausminde Hallen (ude)
1
-
1
120399
10-04 2022
Kl.
Aarup BK Oversidder Scankab Arena i Aarup
120400
10-04 2022
Kl. 11:00
Oversidder Bogense G & IF
120402
10-04 2022
Kl. 15:00
OB Tarup/Paarup IF OB-Ådalen
0
-
6
120404
ti
12-04 2022
Kl. 17:00
Tommerup BK OB Tommerup Stadion
0
-
2
120403
17-04 2022
Kl.
Oversidder Tarup/Paarup IF
120406 ma
18-04 2022
Kl. 13:00
Aarup BK Oversidder Scankab Arena i Aarup
120405 ma
18-04 2022
Kl. 18:00
Bogense G & IF ERI Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
1
-
4
120392
ti
19-04 2022
Kl. 17:15
Tommerup BK Aarup BK Tommerup Stadion
1
-
2
120407
24-04 2022
Kl.
Oversidder Oversidder
120408
24-04 2022
Kl. 13:00
ERI Aarup BK Rantzausminde Hallen (ude)
3
-
2
120428
24-04 2022
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Tommerup BK Home Tarup Park
5
-
1
120409
24-04 2022
Kl. 15:00
OB Bogense G & IF OB-Ådalen
5
-
2
120429
01-05 2022
Kl.
Oversidder Tommerup BK
120432
01-05 2022
Kl. 12:30
Oversidder ERI
120430
01-05 2022
Kl. 16:00
Bogense G & IF Tarup/Paarup IF Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
Hjemmehold taberdømt
120433
08-05 2022
Kl.
ERI Oversidder Rantzausminde Hallen (ude)
120436
08-05 2022
Kl. 11:30
Tommerup BK Bogense G & IF Tommerup Stadion
6
-
3
120434
08-05 2022
Kl. 15:00
OB Oversidder OB-Ådalen
120435
to
12-05 2022
Kl. 19:00
Tarup/Paarup IF Aarup BK Home Tarup Park
1
-
0
120437
15-05 2022
Kl.
Oversidder Bogense G & IF
120439
15-05 2022
Kl. 12:30
Oversidder Tarup/Paarup IF
120438
ma
16-05 2022
Kl. 17:30
Aarup BK Tommerup BK Scankab Arena i Aarup
5
-
0
120440
to
19-05 2022
Kl. 19:45
OB ERI OB-Ådalen
0
-
8
120441
22-05 2022
Kl.
OB Oversidder OB-Ådalen
120443
22-05 2022
Kl. 11:00
Oversidder Tommerup BK
120442
22-05 2022
Kl. 13:00
ERI Tarup/Paarup IF Rantzausminde Hallen (ude)
1
-
2
120444
22-05 2022
Kl. 15:00
Aarup BK Bogense G & IF Scankab Arena i Aarup
6
-
1
120446
28-05 2022
Kl. 13:00
Bogense G & IF Oversidder Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
120398
28-05 2022
Kl. 15:00
Bogense G & IF Aarup BK Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
1
-
3
120445
29-05 2022
Kl.
Oversidder Aarup BK
120448
29-05 2022
Kl. 10:00
Tarup/Paarup IF OB Home Tarup Park
3
-
1
120447
29-05 2022
Kl. 15:00
Tommerup BK ERI Tommerup Stadion
9
-
2
120449
05-06 2022
Kl.
Tarup/Paarup IF Oversidder Home Tarup Park
120452
05-06 2022
Kl. 12:00
Oversidder Aarup BK
120450
05-06 2022
Kl. 13:00
OB Tommerup BK OB-Ådalen
Udehold taberdømt
120451 ma
06-06 2022
Kl. 13:00
ERI Bogense G & IF Rantzausminde Hallen (ude)
4
-
1
120431
on
08-06 2022
Kl. 18:45
Aarup BK OB Scankab Arena i Aarup
6
-
0
120456
11-06 2022
Kl. 15:00
Tommerup BK Tarup/Paarup IF Tommerup Stadion
3
-
3
120453
12-06 2022
Kl.
Oversidder Oversidder
120454
12-06 2022
Kl. 13:00
Aarup BK ERI Scankab Arena i Aarup
3
-
1
120455
12-06 2022
Kl. 16:00
Bogense G & IF OB Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
3
-
1
120457
19-06 2022
Kl.
Tommerup BK Oversidder Tommerup Stadion
120458
19-06 2022
Kl. 12:00
Tarup/Paarup IF Bogense G & IF Home Tarup Park
5
-
0
120460
19-06 2022
Kl. 13:00
ERI Oversidder Rantzausminde Hallen (ude)
120459
19-06 2022
Kl. 15:15
OB Aarup BK OB-Ådalen
2
-
4
120464
ma
20-06 2022
Kl. 19:00
Bogense G & IF Tommerup BK Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
5
-
4
120463
ti
21-06 2022
Kl. 18:30
Aarup BK Tarup/Paarup IF Scankab Arena i Aarup
0
-
1
120461
26-06 2022
Kl.
Oversidder ERI
120462
26-06 2022
Kl. 12:00
Oversidder OB
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218
09.03.22: Tved udtrådt 

Log ind