Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01. apr 2022
17:30
Tved BK
5
SUB Ullerslev
1
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
10:30
Oversidder
Otterup Bold- og Idrætsklub
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
B 1909
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
11:00
EGB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2022
18:30
FC Østfyn
4
Nr. Aaby IK
0
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2022
18:15
Langeskov IF
1
Boldklubben Marienlyst
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2022
17:30
Oversidder
Tved BK
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
11:00
Boldklubben Marienlyst
3
FC Østfyn
0
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
13:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
9
EGB
1
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
13:00
Nr. Aaby IK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2022
Oversidder
SUB Ullerslev
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2022
17:30
B 1909
4
Langeskov IF
2
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2022
15:00
FC Østfyn
6
B 1909
1
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2022
Langeskov IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
18:00
Tved BK
5
Otterup Bold- og Idrætsklub
0
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
18:00
SUB Ullerslev
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2022
18:00
EGB
3
Nr. Aaby IK
4
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2022
18:30
B 1909
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2022
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2022
11:00
Nr. Aaby IK
0
Tved BK
5
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2022
18:15
Langeskov IF
3
FC Østfyn
5
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2022
18:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
9
SUB Ullerslev
2
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2022
17:30
Oversidder
Otterup Bold- og Idrætsklub
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
FC Østfyn
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
10:00
Oversidder
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2022
18:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
3
Nr. Aaby IK
0
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
18:00
Tved BK
1
Boldklubben Marienlyst
5
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2022
18:30
SUB Ullerslev
3
Nr. Aaby IK
2
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2022
Oversidder
Otterup Bold- og Idrætsklub
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2022
10:00
B 1909
2
Tved BK
7
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2022
18:00
FC Østfyn
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2022
18:00
Nr. Aaby IK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2022
18:15
Langeskov IF
3
EGB
3
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2022
18:00
Boldklubben Marienlyst
4
SUB Ullerslev
6
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2022
17:30
Oversidder
Boldklubben Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2022
18:00
SUB Ullerslev
6
B 1909
2
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
18:15
Tved BK
Langeskov IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2022
18:00
EGB
3
FC Østfyn
2
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2022
18:00
Boldklubben Marienlyst
5
Otterup Bold- og Idrætsklub
3
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
Oversidder
Nr. Aaby IK
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
11:00
B 1909
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
12:00
Oversidder
EGB
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2022
18:15
Langeskov IF
0
SUB Ullerslev
5
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2022
18:30
FC Østfyn
0
Tved BK
1
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2022
18:30
Oversidder
Boldklubben Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2022
18:00
Oversidder
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
13:00
Nr. Aaby IK
1
Boldklubben Marienlyst
7
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2022
EGB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2022
13:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
B 1909
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
18:00
Tved BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
18:00
SUB Ullerslev
5
FC Østfyn
0
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2022
18:30
Boldklubben Marienlyst
3
EGB
2
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2022
18:00
EGB
B 1909
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2022
18:30
B 1909
6
Nr. Aaby IK
3
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2022
Oversidder
Boldklubben Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2022
11:00
EGB
1
Tved BK
6
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2022
12:00
Oversidder
SUB Ullerslev
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2022
18:15
Langeskov IF
0
Otterup Bold- og Idrætsklub
5
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2022
18:30
FC Østfyn
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2022
18:00
SUB Ullerslev
4
EGB
1
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2022
18:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2022
18:00
Boldklubben Marienlyst
4
B 1909
1
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2022
13:00
Nr. Aaby IK
2
Langeskov IF
2
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2022
15:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
2
FC Østfyn
2
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
Tved BK
Oversidder
|
28.02.22 Højby trukket
09.03.22: Tved indtrådt
17.03.22 Søndersø udtrådt
27.04.22: Nyborg udtrådt