MENU

U13 drenge Liga 6 (2009) 8M - Forår 2022, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
932765
02-04 2022
Kl. 11:00
Søhus Stige Tarup/Paarup IF Rema 1000 Arena Søhus
2
-
7
932766
02-04 2022
Kl. 11:00
Bogense G & IF Dalum IF Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
2
-
2
932764
02-04 2022
Kl. 11:15
Otterup Bold- og Idrætsklub Fjordager IF Intersport Arena Otterup
13
-
0
932763
03-04 2022
Kl. 13:00
Sanderum/BBB Nr. Aaby IK Vestfalen Stadion
7
-
0
932762 ma
04-04 2022
Kl. 17:30
EGB Marienlyst Ejby Stadion
2
-
4
932767 on
06-04 2022
Kl. 17:00
Allesø GF Søndersø BK Allesø / Spurvelundsskolen
1
-
6
932772 on
06-04 2022
Kl. 18:00
Nr. Aaby IK Fjordager IF Nr.Aaby Idrætspark
3
-
4
932773 fr
08-04 2022
Kl. 17:00
Marienlyst Søndersø BK Marienlystcentret
3
-
0
932769
09-04 2022
Kl. 11:15
Dalum IF Allesø GF Rema 1000 Park - Dalum
1
-
3
932768
10-04 2022
Kl. 10:00
EGB Sanderum/BBB Ejby Stadion
4
-
3
932770 ma
11-04 2022
Kl. 17:30
Tarup/Paarup IF Bogense G & IF Home Tarup Park
5
-
2
932779 ti
19-04 2022
Kl. 17:30
Søndersø BK Dalum IF Søndersø Stadion
1
-
3
932776 ti
19-04 2022
Kl. 18:00
Søhus Stige Nr. Aaby IK Rema 1000 Arena Søhus
11
-
2
932783 on
20-04 2022
Kl. 17:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Allesø GF Intersport Arena Otterup
8
-
3
932777
23-04 2022
Kl. 11:30
Bogense G & IF Otterup Bold- og Idrætsklub Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
6
-
0
932780
24-04 2022
Kl. 11:00
EGB Søhus Stige Ejby Stadion
4
-
4
932781
24-04 2022
Kl. 11:00
Sanderum/BBB Fjordager IF Vestfalen Stadion
5
-
0
932785 ma
25-04 2022
Kl. 17:00
Marienlyst Dalum IF Marienlystcentret
3
-
0
932782 ma
25-04 2022
Kl. 17:30
Tarup/Paarup IF Søndersø BK Home Tarup Park
7
-
2
932774 ti
26-04 2022
Kl. 17:00
Sanderum/BBB Marienlyst Vestfalen Stadion
0
-
1
932775 on
27-04 2022
Kl. 18:15
Fjordager IF EGB Fjordager IF.s anlæg
1
-
7
932790 to
28-04 2022
Kl. 17:30
Søndersø BK Otterup Bold- og Idrætsklub Søndersø Stadion
0
-
4
932791
30-04 2022
Kl. 10:00
Dalum IF Tarup/Paarup IF Rema 1000 Park - Dalum
0
-
2
932787
30-04 2022
Kl. 11:00
Søhus Stige Sanderum/BBB Rema 1000 Arena Søhus
3
-
4
932789
01-05 2022
Kl. 10:00
Allesø GF Nr. Aaby IK Allesø / Spurvelundsskolen
1
-
6
932786 ti
03-05 2022
Kl. 17:00
Fjordager IF Marienlyst Fjordager IF.s anlæg
0
-
10
932788 ti
03-05 2022
Kl. 18:00
Bogense G & IF EGB Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
7
-
1
932794
08-05 2022
Kl. 11:00
Fjordager IF Søhus Stige Fjordager IF.s anlæg
2
-
6
932793 ma
09-05 2022
Kl. 19:00
Sanderum/BBB Bogense G & IF Bellinge Stadion
5
-
6
932797
ti
10-05 2022
Kl. 17:00
Marienlyst Tarup/Paarup IF Marienlystcentret
6
-
4
932800 on
11-05 2022
Kl. 17:00
Allesø GF Sanderum/BBB Allesø / Spurvelundsskolen
3
-
6
932795 on
11-05 2022
Kl. 18:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Dalum IF Intersport Arena Otterup
5
-
5
932796 on
11-05 2022
Kl. 18:00
Nr. Aaby IK Søndersø BK Nr.Aaby Idrætspark
1
-
2
932801 to
12-05 2022
Kl. 17:30
Søndersø BK EGB Søndersø Stadion
1
-
8
932799 to
12-05 2022
Kl. 18:00
Bogense G & IF Fjordager IF Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
8
-
0
932989 ma
16-05 2022
Kl. 17:30
Tarup/Paarup IF Otterup Bold- og Idrætsklub Home Tarup Park
5
-
0
932798 ti
17-05 2022
Kl. 17:00
Søhus Stige Marienlyst Rema 1000 Arena Søhus
5
-
1
932992 on
18-05 2022
Kl. 18:00
Fjordager IF Allesø GF Fjordager IF.s anlæg
5
-
3
932792 to
19-05 2022
Kl. 18:00
EGB Allesø GF Ejby Stadion
5
-
2
932993
21-05 2022
Kl. 13:00
Søhus Stige Bogense G & IF Rema 1000 Arena Søhus
6
-
0
932990
22-05 2022
Kl. 10:00
EGB Dalum IF Ejby Stadion
6
-
0
932991 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Sanderum/BBB Søndersø BK Bellinge Stadion
4
-
1
932995 ti
24-05 2022
Kl. 17:00
Marienlyst Otterup Bold- og Idrætsklub Marienlystcentret
2
-
3
932994
on
25-05 2022
Kl. 18:00
Nr. Aaby IK Tarup/Paarup IF Nr.Aaby Idrætspark
2
-
4
932998
28-05 2022
Kl. 11:15
Søndersø BK Fjordager IF Søndersø Stadion
3
-
2
932999
28-05 2022
Kl. 11:15
Dalum IF Sanderum/BBB Rema 1000 Park - Dalum
0
-
4
932997
29-05 2022
Kl. 10:00
Allesø GF Søhus Stige Allesø / Spurvelundsskolen
0
-
8
933001
29-05 2022
Kl. 13:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Nr. Aaby IK Intersport Arena Otterup
5
-
1
933000 ma
30-05 2022
Kl. 17:30
Tarup/Paarup IF EGB Home Tarup Park
2
-
5
932784 on
01-06 2022
Kl. 18:00
Nr. Aaby IK Bogense G & IF Nr.Aaby Idrætspark
0
-
6
933006 fr
03-06 2022
Kl. 17:30
Bogense G & IF Allesø GF Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
4
-
2
932996 ti
07-06 2022
Kl. 18:00
Bogense G & IF Marienlyst Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
3
-
2
932771 on
08-06 2022
Kl. 17:30
Otterup Bold- og Idrætsklub Søhus Stige Intersport Arena Otterup
3
-
7
933004 on
08-06 2022
Kl. 17:30
Fjordager IF Dalum IF Fjordager IF.s anlæg
3
-
2
932778 on
08-06 2022
Kl. 18:00
Allesø GF Tarup/Paarup IF Allesø / Spurvelundsskolen
6
-
1
932988
11-06 2022
Kl. 10:00
Dalum IF Nr. Aaby IK Rema 1000 Park - Dalum
2
-
3
933003
11-06 2022
Kl. 11:00
Sanderum/BBB Tarup/Paarup IF Vestfalen Stadion
3
-
2
933005
11-06 2022
Kl. 11:00
Søhus Stige Søndersø BK Rema 1000 Arena Søhus
12
-
0
933002
12-06 2022
Kl. 10:00
EGB Otterup Bold- og Idrætsklub Ejby Stadion
3
-
3
933007 ti
14-06 2022
Kl. 17:00
Marienlyst Nr. Aaby IK Marienlystcentret
Udehold taberdømt
933008 fr
17-06 2022
Kl. 17:00
Allesø GF Marienlyst Allesø / Spurvelundsskolen
Udehold taberdømt
933009
18-06 2022
Kl. 11:00
Søndersø BK Bogense G & IF Søndersø Stadion
1
-
11
933014
18-06 2022
Kl. 11:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Sanderum/BBB Intersport Arena Otterup
4
-
7
933012
18-06 2022
Kl. 12:30
Dalum IF Søhus Stige Rema 1000 Park - Dalum
1
-
8
933013
19-06 2022
Kl. 10:00
Tarup/Paarup IF Fjordager IF Home Tarup Park
5
-
2
933015 ma
20-06 2022
Kl. 18:30
Nr. Aaby IK EGB Nr.Aaby Idrætspark
2
-
6
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Log ind