MENU

U13 drenge Liga 6 (2009) 8M - Forår 2022, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
468352
02-04 2022
Kl. 13:30
Stjernen BK. Stenstrup IF Østbyens Stadion
5
-
2
468349
03-04 2022
Kl. 10:30
Årslev BK FC Broby Netplan Arena
0
-
3
468350 to
07-04 2022
Kl. 18:30
Humble TTLF Humble Stadion (Humblehallen)
11
-
0
468356
10-04 2022
Kl.
FC Broby Humble FC Broby Arena
Udehold taberdømt
468353
10-04 2022
Kl. 11:45
Marstal IF Ringe BK Marstal Stadion
9
-
0
468395
ma
11-04 2022
Kl. 17:30
Stenstrup IF SUB Ullerslev Stenstrup Sportsplads
3
-
2
468354
on
13-04 2022
Kl. 18:00
SUB Ullerslev Stjernen BK. Ullerslev Stadion
3
-
9
468359 on
13-04 2022
Kl. 18:30
Ringe BK FC Østfyn OK Arena Ringe
1
-
2
468394
17-04 2022
Kl. 11:00
Stjernen BK. TTLF Østbyens Stadion
Udehold taberdømt
468393
to
21-04 2022
Kl. 17:30
Krarup/Espe SG & I FC Broby Espe Hallen (ude)
1
-
10
468360 fr
22-04 2022
Kl. 18:00
Årslev BK Marstal IF Netplan Arena
1
-
1
468399
24-04 2022
Kl. 10:00
FC Broby Stjernen BK. FC Broby Arena
1
-
6
468396
24-04 2022
Kl. 11:40
Marstal IF Humble Marstal Stadion
4
-
1
468397
24-04 2022
Kl. 13:00
Ringe BK Årslev BK OK Arena Ringe
0
-
4
468358 ti
26-04 2022
Kl. 17:30
FC Østfyn Stenstrup IF Frørup Andelskasse Arena
4
-
3
468398 to
28-04 2022
Kl. 17:30
TTLF Stenstrup IF Longelse Stadion
1
-
7
468392 to
28-04 2022
Kl. 18:30
Humble Gislev IF Humble Stadion (Humblehallen)
2
-
0
468403
01-05 2022
Kl. 11:00
Humble Ringe BK Humble Stadion (Humblehallen)
9
-
0
468404
01-05 2022
Kl. 11:00
Krarup/Espe SG & I Marstal IF Espe Hallen (ude)
0
-
10
468406
ma
02-05 2022
Kl. 17:00
Stenstrup IF FC Broby Stenstrup Sportsplads
3
-
5
468402 ma
02-05 2022
Kl. 18:00
Årslev BK FC Østfyn Netplan Arena
2
-
2
468405 ti
03-05 2022
Kl. 18:00
Stjernen BK. Gislev IF Østbyens Stadion
Udehold taberdømt
468407 ti
03-05 2022
Kl. 18:00
SUB Ullerslev TTLF Ullerslev Stadion - kunstgræs
Udehold taberdømt
468401
to
05-05 2022
Kl. 17:30
FC Østfyn SUB Ullerslev Herrested Stadion
4
-
2
468410
08-05 2022
Kl. 10:00
Årslev BK Humble Netplan Arena
1
-
4
468411
08-05 2022
Kl. 10:00
FC Broby SUB Ullerslev FC Broby Arena
4
-
0
468408
08-05 2022
Kl. 11:40
Marstal IF Stjernen BK. Marstal Stadion
2
-
3
468413 ti
10-05 2022
Kl. 17:30
FC Østfyn TTLF Frørup Andelskasse Arena
5
-
2
468400 ti
10-05 2022
Kl. 17:45
Gislev IF Krarup/Espe SG & I Gislev Stadion
7
-
1
468409
to
12-05 2022
Kl. 17:30
Ringe BK Krarup/Espe SG & I OK Arena Ringe
2
-
0
468357 to
12-05 2022
Kl. 17:45
Gislev IF Årslev BK Gislev Stadion
4
-
0
468419
to
12-05 2022
Kl. 18:00
TTLF FC Broby Longelse Stadion
0
-
9
468414
15-05 2022
Kl. 11:00
Humble FC Østfyn Humble Stadion (Humblehallen)
5
-
3
468416
15-05 2022
Kl. 11:00
Stjernen BK. Ringe BK Østbyens Stadion
3
-
3
468417
15-05 2022
Kl. 13:00
Stenstrup IF Marstal IF Stenstrup Sportsplads
5
-
7
468415
to
19-05 2022
Kl. 17:30
Krarup/Espe SG & I Årslev BK Espe Hallen (ude)
2
-
5
468424 to
19-05 2022
Kl. 17:45
Gislev IF TTLF Gislev Stadion
1
-
1
468423
22-05 2022
Kl. 11:00
Humble Krarup/Espe SG & I Humble Stadion (Humblehallen)
6
-
0
468420
22-05 2022
Kl. 11:45
Marstal IF SUB Ullerslev Marstal Stadion
4
-
3
468451
22-05 2022
Kl. 13:00
Stjernen BK. FC Østfyn Østbyens Stadion
0
-
3
468421 ma
23-05 2022
Kl. 18:15
Ringe BK Stenstrup IF OK Arena Ringe
1
-
3
468425
ti
24-05 2022
Kl. 17:30
FC Østfyn FC Broby Herrested Stadion
1
-
6
468422 ti
24-05 2022
Kl. 18:30
Årslev BK Stjernen BK. Netplan Arena
0
-
4
468444
29-05 2022
Kl. 10:00
FC Broby Gislev IF FC Broby Arena
3
-
3
468443
29-05 2022
Kl. 10:30
TTLF Marstal IF Longelse Stadion
3
-
6
468427
29-05 2022
Kl. 11:00
Stjernen BK. Humble Østbyens Stadion
3
-
4
468440 ma
30-05 2022
Kl. 17:15
Stenstrup IF Årslev BK Stenstrup Sportsplads
3
-
3
468441
ma
30-05 2022
Kl. 18:00
SUB Ullerslev Ringe BK Ullerslev Stadion - kunstgræs
7
-
0
468426 to
02-06 2022
Kl. 17:30
Krarup/Espe SG & I FC Østfyn Espe Hallen (ude)
2
-
4
468351
ti
07-06 2022
Kl. 17:30
Krarup/Espe SG & I SUB Ullerslev Espe Hallen (ude)
2
-
8
468348 ti
07-06 2022
Kl. 18:00
Ringe BK Gislev IF OK Arena Ringe
3
-
5
468446
11-06 2022
Kl. 11:00
Ringe BK TTLF OK Arena Ringe
Udehold taberdømt
468450
12-06 2022
Kl. 10:00
FC Østfyn Gislev IF Frørup Andelskasse Arena
Udehold taberdømt
468445
12-06 2022
Kl. 11:40
Marstal IF FC Broby Marstal Stadion
5
-
1
468447
ma
13-06 2022
Kl. 17:00
Årslev BK SUB Ullerslev Netplan Arena
3
-
1
468448 ma
13-06 2022
Kl. 17:00
Humble Stenstrup IF Humble Stadion (Humblehallen)
4
-
2
468355 ti
14-06 2022
Kl. 18:00
TTLF Krarup/Espe SG & I Longelse Stadion
5
-
3
468454 on
15-06 2022
Kl. 17:00
TTLF Årslev BK Longelse Stadion
2
-
5
468449 to
16-06 2022
Kl. 17:30
Krarup/Espe SG & I Stjernen BK. Espe Hallen (ude)
0
-
7
468412
to
16-06 2022
Kl. 17:45
Gislev IF Stenstrup IF Gislev Stadion
4
-
2
468452
18-06 2022
Kl. 14:00
Stenstrup IF Krarup/Espe SG & I Stenstrup Sportsplads
9
-
4
468453
19-06 2022
Kl. 11:00
SUB Ullerslev Humble Ullerslev Stadion
3
-
0
468455
19-06 2022
Kl. 11:00
FC Broby Ringe BK FC Broby Arena
8
-
3
468456
19-06 2022
Kl. 11:00
Gislev IF Marstal IF Gislev Stadion
Hjemmehold taberdømt
468418
ti
21-06 2022
Kl. 18:00
SUB Ullerslev Gislev IF Ullerslev Stadion
5
-
1
468347
25-06 2022
Kl. 10:30
Marstal IF FC Østfyn Marstal Stadion
4
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218
060422: Tårup og SUB Ullerslev indsat. Nyt program dannet.

Log ind