DBU Fyns Ungdomspokal 2022 - U15 drenge (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
834225
on06-04 2022
18:30 Aarup BK Bogense G & IF Rema 1000 Tommerup Stadion
2
-
0
06. apr 2022
18:30
Aarup BK
2
Bogense G & IF
0
834228
ti12-04 2022
18:00 NØFF Nyborg G & IF Munkebo Idrætscenter
2
-
3
12. apr 2022
18:00
NØFF
2
Nyborg G & IF
3
834224
on20-04 2022
18:00 ERI Aarslev BK Rantzausminde Hallen (ude)
3
-
0
20. apr 2022
18:00
ERI
3
Aarslev BK
0
834226
on20-04 2022
18:00 Boldklubben Marienlyst Tarup/Paarup IF (2) Marienlystcentret
3
-
5
20. apr 2022
18:00
Boldklubben Marienlyst
3
Tarup/Paarup IF (2)
5
834227
on20-04 2022
18:00 EGB OKS Brenderup Stadion
2
-
3
20. apr 2022
18:00
EGB
2
OKS
3
834229
on20-04 2022
18:00 Otterup Bold- og Idrætsklub Nr. Lyndelse / Søby F.C. Intersport Arena Otterup
HHT
20. apr 2022
18:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
HHT
834230
on20-04 2022
18:00 BBB/SB (2) Tarup/Paarup IF (1) Bellinge Stadion
1
-
6
20. apr 2022
18:00
BBB/SB (2)
1
Tarup/Paarup IF (1)
6
834231
on20-04 2022
18:00 Langeskov IF Tåsinge f. B. Langeskov Stadion
HHT
20. apr 2022
18:00
Langeskov IF
Tåsinge f. B.
HHT
834232
on20-04 2022
18:00 Kværndrup BK Dalum IF (2) Kværndrup Stadion
1
-
3
20. apr 2022
18:00
Kværndrup BK
1
Dalum IF (2)
3
991646
on27-04 2022
18:30 Dalum IF (2) Dalum IF (1) Rema 1000 Park - Dalum
0
-
8
27. apr 2022
18:30
Dalum IF (2)
0
Dalum IF (1)
8
991639
ti03-05 2022
19:30 OKS S.f.B. (1) OKSON-Park
3
-
1
03. maj 2022
19:30
OKS
3
S.f.B. (1)
1
991640
on04-05 2022
18:30 ERI Nyborg G & IF Rantzausminde Hallen (ude)
0
-
4
04. maj 2022
18:30
ERI
0
Nyborg G & IF
4
991641
on04-05 2022
18:30 Tarup/Paarup IF (2) BBB/SB (1) Home Tarup Park
0
-
5
04. maj 2022
18:30
Tarup/Paarup IF (2)
0
BBB/SB (1)
5
991642
on04-05 2022
18:30 S.f.B. (2) Næsby BK SfB Ryttervej
1
-
3
04. maj 2022
18:30
S.f.B. (2)
1
Næsby BK
3
991643
on04-05 2022
18:30 Nr. Lyndelse / Søby F.C. MG & BK (1) Carl Nielsen Hallen
HHT
04. maj 2022
18:30
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
MG & BK (1)
HHT
991644
on04-05 2022
18:30 Aarup BK Tåsinge f. B. Scankab Arena i Aarup
UHT
04. maj 2022
18:30
Aarup BK
Tåsinge f. B.
UHT
991645
on04-05 2022
18:30 Tarup/Paarup IF (1) OB Home Tarup Park
0
-
2
04. maj 2022
18:30
Tarup/Paarup IF (1)
0
OB
2
523093
ma09-05 2022
19:00 Aarup BK Dalum IF (1) Scankab Arena i Aarup
0
-
1
09. maj 2022
19:00
Aarup BK
0
Dalum IF (1)
1
523094
on18-05 2022
18:45 OKS Næsby BK OKSON-Park
0
-
1
18. maj 2022
18:45
OKS
0
Næsby BK
1
523095
on18-05 2022
18:45 BBB/SB (1) OB Bellinge Stadion
1
-
2
18. maj 2022
18:45
BBB/SB (1)
1
OB
2
523092
ma30-05 2022
18:30 Nyborg G & IF MG & BK (1) Idrætscenter Nyborg
1
-
0
30. maj 2022
18:30
Nyborg G & IF
1
MG & BK (1)
0
223434
on01-06 2022
18:45 Dalum IF (1) OB Rema 1000 Park - Dalum
0
-
5
01. jun 2022
18:45
Dalum IF (1)
0
OB
5
223435
to09-06 2022
19:00 Nyborg G & IF Næsby BK Idrætscenter Nyborg
1
-
2
09. jun 2022
19:00
Nyborg G & IF
1
Næsby BK
2
325812
on15-06 2022
19:45 Næsby BK OB ALPI Arena Næsby
5
-
6
15. jun 2022
19:45
Næsby BK
5
OB
6
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218
Oversiddere 1. runde: 
BBB/SB 1, Dalum 1, MG & BK 1, Næsby, OB, SfB 1, SfB 2. 

1. runde: Onsdag den 20. april 2022
2. runde: Onsdag den 4. maj 2022
3. runde: Onsdag den 18. maj 2022
4. runde: Onsdag den 1. juni 2022
5. runde: Onsdag den 15. juni 2022 - Finale. Spillested Næsby Stadion 

Log ind