MENU

U12 drenge C (født 2010), forår 2022 , Pulje 3 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
161020
03-04 2022
Kl. 12:00
Næsby BK B 1909 (2) ALPI Arena Næsby
161022
03-04 2022
Kl. 13:00
Oversidder FEH Fodbold
161021 ma
04-04 2022
Kl. 17:30
SSV Højfyn EGB Albani Arena Vissenbjerg
161023 ti
05-04 2022
Kl. 18:00
Assens FC Skamby/KRFK REMA 1000 Stadion - Assens
161025
10-04 2022
Kl. 11:00
FEH Fodbold Skamby/KRFK Ebberup Hallen (ude)
161026
10-04 2022
Kl. 11:30
EGB Oversidder Ejby Stadion
161031
16-04 2022
Kl. 13:00
Assens FC FEH Fodbold REMA 1000 Stadion - Assens
161029 ma
18-04 2022
Kl. 13:00
Oversidder Næsby BK
161030 on
20-04 2022
Kl. 18:00
Skamby/KRFK EGB Krogsbølle Stadion
161028 to
21-04 2022
Kl. 17:30
SSV Højfyn B 1909 (2) Albani Arena Vissenbjerg
161032
23-04 2022
Kl. 11:00
B 1909 (2)
!
NB: B 1909 (2) er taberdømt
FEH Fodbold B.1909s anlæg
161035 ma
25-04 2022
Kl. 17:30
SSV Højfyn Oversidder Albani Arena Vissenbjerg
161033 ma
25-04 2022
Kl. 18:00
EGB Assens FC Ejby Stadion
161027 on
27-04 2022
Kl. 17:30
Næsby BK SSV Højfyn ALPI Arena Næsby
161024 on
27-04 2022
Kl. 18:00
B 1909 (2) Assens FC B.1909s anlæg
161057
30-04 2022
Kl. 11:00
Skamby/KRFK SSV Højfyn Skamby Stadion
161058
30-04 2022
Kl. 11:00
Assens FC Næsby BK REMA 1000 Stadion - Assens
161036
01-05 2022
Kl. 13:00
Oversidder B 1909 (2)
161061 to
05-05 2022
Kl. 18:00
B 1909 (2) EGB B.1909s anlæg
161064
08-05 2022
Kl. 13:00
Oversidder Skamby/KRFK
161062
08-05 2022
Kl. 14:00
Næsby BK FEH Fodbold ALPI Arena Næsby
161063
08-05 2022
Kl. 14:00
SSV Højfyn Assens FC Albani Arena Vissenbjerg
161060 to
12-05 2022
Kl. 17:00
FEH Fodbold EGB
!
NB: EGB er taberdømt
Ebberup Hallen (ude)
161067
15-05 2022
Kl. 11:00
FEH Fodbold SSV Højfyn Ebberup Hallen (ude)
161068
15-05 2022
Kl. 11:30
EGB Næsby BK Ejby Stadion
161066
15-05 2022
Kl. 13:00
Assens FC Oversidder REMA 1000 Stadion - Assens
161065 ma
16-05 2022
Kl. 18:00
Skamby/KRFK B 1909 (2) Skamby Stadion
161070 on
18-05 2022
Kl. 17:30
EGB SSV Højfyn Ejby Stadion
161072 on
18-05 2022
Kl. 18:30
Skamby/KRFK Assens FC Krogsbølle Stadion
161071 to
19-05 2022
Kl. 17:00
FEH Fodbold Oversidder Ebberup Hallen (ude)
161069 to
19-05 2022
Kl. 18:15
B 1909 (2) Næsby BK B.1909s anlæg
161074
22-05 2022
Kl. 11:00
Skamby/KRFK FEH Fodbold Krogsbølle Stadion
161075
22-05 2022
Kl. 13:00
Oversidder EGB
163068 ma
23-05 2022
Kl. 17:30
SSV Højfyn Næsby BK Albani Arena Vissenbjerg
161073 to
26-05 2022
Kl. 11:00
Assens FC B 1909 (2) REMA 1000 Stadion - Assens
163070
29-05 2022
Kl. 10:00
Næsby BK Oversidder ALPI Arena Næsby
163072
29-05 2022
Kl. 11:00
FEH Fodbold Assens FC Ebberup Hallen (ude)
163069
29-05 2022
Kl. 11:00
B 1909 (2) SSV Højfyn B.1909s anlæg
163071 ma
30-05 2022
Kl. 18:00
EGB Skamby/KRFK Ejby Stadion
161034 on
01-06 2022
Kl. 18:30
Næsby BK Skamby/KRFK ALPI Arena Næsby
163073
05-06 2022
Kl. 11:00
FEH Fodbold B 1909 (2)
!
NB: B 1909 (2) er taberdømt
Ebberup Hallen (ude)
163076
05-06 2022
Kl. 13:00
Oversidder SSV Højfyn
400417 on
08-06 2022
Kl.
Næsby BK Assens FC
!
NB: Assens FC er taberdømt
ALPI Arena Næsby
400418 on
08-06 2022
Kl. 18:00
EGB FEH Fodbold Ejby Stadion
400416 to
09-06 2022
Kl. 17:30
SSV Højfyn Skamby/KRFK Albani Arena Vissenbjerg
400415 to
09-06 2022
Kl. 18:15
B 1909 (2) Oversidder B.1909s anlæg
400421
11-06 2022
Kl. 13:00
Assens FC SSV Højfyn REMA 1000 Stadion - Assens
400420
12-06 2022
Kl. 11:00
FEH Fodbold Næsby BK Ebberup Hallen (ude)
400422
12-06 2022
Kl. 11:00
Skamby/KRFK Oversidder Skamby Stadion
400419
12-06 2022
Kl. 11:30
EGB B 1909 (2) Ejby Stadion
163074 ti
14-06 2022
Kl. 17:30
Assens FC EGB REMA 1000 Stadion - Assens
163075 on
15-06 2022
Kl. 18:00
Skamby/KRFK Næsby BK Krogsbølle Stadion
400425 to
16-06 2022
Kl. 17:30
SSV Højfyn FEH Fodbold Albani Arena Vissenbjerg
400423
18-06 2022
Kl. 11:00
B 1909 (2) Skamby/KRFK
!
NB: Skamby/KRFK er taberdømt
B.1909s anlæg
400424
19-06 2022
Kl.
Oversidder Assens FC
400426
19-06 2022
Kl. 11:30
Næsby BK EGB ALPI Arena Næsby
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218
29.03.22 MGBK trukket

Log ind