|
929404
|
ma10-04 2023
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
929406
|
to13-04 2023
|
20:30
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
|
|
|
929405
|
fr14-04 2023
|
19:30
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
|
929403
|
lø15-04 2023
|
13:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
UHT
|
|
|
929402
|
lø15-04 2023
|
14:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
929410
|
ma17-04 2023
|
20:45
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
|
929408
|
on19-04 2023
|
19:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
929409
|
on19-04 2023
|
20:45
|
|
|
Vanløse Idrætspark
|
HHT
|
|
|
929407
|
lø22-04 2023
|
12:00
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
929411
|
lø22-04 2023
|
12:00
|
|
|
|
|
|
|
|
929416
|
to27-04 2023
|
20:30
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
|
|
929412
|
lø29-04 2023
|
12:00
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
929414
|
lø29-04 2023
|
13:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
929413
|
lø29-04 2023
|
14:00
|
|
|
Vigerslevparken
|
|
|
|
929415
|
lø29-04 2023
|
14:30
|
|
|
Fælledparken
|
UHT
|
|
|
929419
|
ma01-05 2023
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
929420
|
ma01-05 2023
|
20:45
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
929418
|
ti02-05 2023
|
20:45
|
|
|
Vanløse Idrætspark
|
HHT
|
|
|
929417
|
on03-05 2023
|
19:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
929421
|
to04-05 2023
|
20:30
|
|
|
|
|
|
|
929424
|
on10-05 2023
|
20:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
UHT
|
|
|
929426
|
to11-05 2023
|
20:30
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
|
|
929422
|
lø13-05 2023
|
12:00
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
929425
|
lø13-05 2023
|
14:30
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
929429
|
ma15-05 2023
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
929430
|
ma15-05 2023
|
18:15
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
929428
|
to18-05 2023
|
20:45
|
|
|
Vanløse Idrætspark
|
HHT
|
|
|
929427
|
lø20-05 2023
|
13:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
HHT
|
|
|
929431
|
sø21-05 2023
|
17:30
|
|
|
|
|
|
|
929435
|
ti23-05 2023
|
18:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
929434
|
ti23-05 2023
|
20:45
|
|
|
Vanløse Idrætspark
|
HHT
|
|
|
929433
|
on24-05 2023
|
20:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
929436
|
to25-05 2023
|
20:30
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
|
|
929432
|
lø27-05 2023
|
12:00
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
929439
|
ma29-05 2023
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
929438
|
ma29-05 2023
|
20:15
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
929441
|
ti30-05 2023
|
20:30
|
|
|
|
UHT
|
|
|
929440
|
to01-06 2023
|
20:30
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
|
|
929437
|
lø03-06 2023
|
14:00
|
|
|
Vigerslevparken
|
UHT
|
|
|
929443
|
ma05-06 2023
|
10:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
929423
|
on07-06 2023
|
19:00
|
|
|
Vigerslevparken
|
|
|
|
929442
|
lø10-06 2023
|
10:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
929444
|
lø10-06 2023
|
10:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
HHT
|
|
|
929445
|
lø10-06 2023
|
10:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
HHT
|
|
|
929446
|
lø10-06 2023
|
10:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
Nyhed om afsluttende 7:7 dag i Valby IP lørdag den 10. juni 2023
Oprykning:
De 16 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 7 puljer rykker op
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
ingen