|
675703
|
lø26-03 2022
|
14:00
|
|
|
Aarsbjerg Idrætscenters Kunstgræsbane
|
|
|
|
675705
|
lø26-03 2022
|
15:30
|
|
|
Løjt Kunstgræsbane
|
|
|
|
|
675702
|
sø27-03 2022
|
14:00
|
|
|
Aarsbjerg Idrætscenters Kunstgræsbane
|
UHT
|
|
|
|
675704
|
sø27-03 2022
|
16:00
|
|
|
Hjordkær Stadion
|
|
|
|
675708
|
on30-03 2022
|
19:00
|
|
|
Øsby Stadion
|
|
|
|
675706
|
lø02-04 2022
|
13:00
|
|
|
Egernsund Stadion
|
|
|
|
|
675709
|
sø03-04 2022
|
14:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
675707
|
on06-04 2022
|
18:30
|
|
|
Felsted Stadion
|
|
|
|
675710
|
lø09-04 2022
|
14:30
|
|
|
Kværs Idrætsanlæg
|
|
|
|
675716
|
on13-04 2022
|
19:00
|
|
|
Øsby Stadion
|
|
|
|
|
675717
|
to14-04 2022
|
14:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
675715
|
lø16-04 2022
|
13:00
|
|
|
Egernsund Stadion
|
|
|
|
675714
|
ma18-04 2022
|
14:00
|
|
|
Aarsbjerg Idrætscenter
|
|
|
|
675719
|
on20-04 2022
|
19:00
|
|
|
Øsby Stadion
|
|
|
|
675739
|
lø23-04 2022
|
13:00
|
|
|
Egernsund Stadion
|
|
|
|
675718
|
sø24-04 2022
|
13:00
|
|
|
Kværs Idrætsanlæg
|
|
|
|
675721
|
ma25-04 2022
|
19:00
|
|
|
Felsted Stadion
|
|
|
|
675712
|
to28-04 2022
|
19:15
|
|
|
Aarsbjerg Idrætscenter
|
|
|
|
675724
|
sø01-05 2022
|
14:00
|
|
|
Sydbyens Kunstgræs (Haderslev)
|
UHT
|
|
|
675723
|
sø01-05 2022
|
16:00
|
|
|
Hjordkær Stadion
|
|
|
|
675711
|
on04-05 2022
|
19:00
|
|
|
Løjt Idrætsanlæg
|
|
|
|
675726
|
on04-05 2022
|
19:00
|
|
|
Bovrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
675729
|
on04-05 2022
|
19:00
|
|
|
Øsby Stadion
|
|
|
|
675727
|
lø07-05 2022
|
13:00
|
|
|
Egernsund Stadion
|
|
|
|
675728
|
lø07-05 2022
|
15:30
|
|
|
Løjt Idrætsanlæg
|
|
|
|
675713
|
ma09-05 2022
|
19:00
|
|
|
Felsted Stadion
|
UHT
|
|
|
675720
|
ti10-05 2022
|
19:00
|
|
|
Løjt Idrætsanlæg
|
|
|
|
675730
|
to12-05 2022
|
19:00
|
|
|
Øsby Stadion
|
HHT
|
|
|
675731
|
lø14-05 2022
|
13:00
|
|
|
Egernsund Stadion
|
|
|
|
675732
|
sø15-05 2022
|
14:00
|
|
|
Sydbyens Kunstgræs (Haderslev)
|
|
|
|
675733
|
ma16-05 2022
|
19:00
|
|
|
Felsted Stadion
|
|
|
|
675734
|
lø21-05 2022
|
14:30
|
|
|
Kværs Idrætsanlæg
|
|
|
|
675737
|
lø21-05 2022
|
15:20
|
|
|
Aarsbjerg Idrætscenter
|
|
|
|
675736
|
lø21-05 2022
|
15:30
|
|
|
Løjt Idrætsanlæg
|
UHT
|
|
|
675735
|
sø22-05 2022
|
16:00
|
|
|
Hjordkær Stadion
|
|
|
|
675741
|
on25-05 2022
|
19:00
|
|
|
Øsby Stadion
|
HHT
|
|
|
675738
|
to26-05 2022
|
14:00
|
|
|
Sydbyens Kunstgræs (Haderslev)
|
|
|
|
675740
|
to26-05 2022
|
14:00
|
|
|
Hjordkær Stadion
|
|
|
|
675745
|
lø28-05 2022
|
15:30
|
|
|
Løjt Idrætsanlæg
|
|
|
|
675743
|
ma30-05 2022
|
19:00
|
|
|
Felsted Stadion
|
|
|
|
675742
|
ti31-05 2022
|
19:00
|
|
|
Kværs Idrætsanlæg
|
|
|
|
675744
|
ti31-05 2022
|
19:00
|
|
|
Hjordkær Stadion
|
UHT
|
|
|
675747
|
lø04-06 2022
|
13:00
|
|
|
Egernsund Stadion
|
UHT
|
|
|
675748
|
lø04-06 2022
|
15:30
|
|
|
Aarsbjerg Idrætscenter
|
UHT
|
|
|
675749
|
sø05-06 2022
|
14:00
|
|
|
Sydbyens Kunstgræs (Haderslev)
|
|
|
|
675722
|
ma06-06 2022
|
14:00
|
|
|
Kværs Idrætsanlæg
|
|
|
|
675752
|
on08-06 2022
|
19:00
|
|
|
Øsby Stadion
|
HHT
|
|
|
675755
|
on08-06 2022
|
19:30
|
|
|
Sydbyens Kunstgræs (Haderslev)
|
|
|
|
675725
|
to09-06 2022
|
19:00
|
|
|
Aarsbjerg Idrætscenter
|
|
|
|
675750
|
to09-06 2022
|
19:00
|
|
|
Løjt Idrætsanlæg
|
|
|
|
675751
|
lø11-06 2022
|
13:00
|
|
|
Egernsund Stadion
|
|
|
|
675753
|
ma13-06 2022
|
19:00
|
|
|
Bovrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
675746
|
to16-06 2022
|
19:00
|
|
|
Hjordkær Stadion
|
|
|
|
675754
|
sø19-06 2022
|
13:00
|
|
|
Kværs Idrætsanlæg
|
|
|
|
675756
|
sø19-06 2022
|
13:00
|
|
|
Hjordkær Stadion
|
UHT
|
|
|
675757
|
sø19-06 2022
|
13:00
|
|
|
Aarsbjerg Idrætscenter
|
UHT
|
|
De 11 bedste nr. 7 forbliver i serie 4: Skallerup/Vennebjerg IF (pulje 48), Try/Thorshøj B (pulje 51), Vodskov IF (pulje 52), Aalborg Chang 2 (pulje 56), Kristrup B3 (pulje 72), Hasle B1 (pulje 77), Stavtrup IF (pulje 80), Brædstrup IF (pulje 84), Bjerre Herred Fodbold (pulje 85), Seest B (pulje 88), Kværs B (pulje 94).
Playoff kampe S3/S4 - se mere her