U7 drenge 3-mands (15) - 23. april, Pulje 21 (2022)

Seneste resultater

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude
889863
23-04 2022
10:00 Farum BK (3) BK Avarta (6)
23. apr 2022
10:00
Farum BK (3)
BK Avarta (6)
889864
23-04 2022
10:00 LSF (1) Værløse BK (4)
23. apr 2022
10:00
LSF (1)
Værløse BK (4)
889865
23-04 2022
10:20 Bagsværd BK (3) Brøndbyernes IF (4)
23. apr 2022
10:20
Bagsværd BK (3)
Brøndbyernes IF (4)
889866
23-04 2022
10:20 Værløse BK (1) Farum BK (3)
23. apr 2022
10:20
Værløse BK (1)
Farum BK (3)
889867
23-04 2022
10:40 Værløse BK (4) Bagsværd BK (3)
23. apr 2022
10:40
Værløse BK (4)
Bagsværd BK (3)
889868
23-04 2022
10:40 BK Avarta (6) LSF (1)
23. apr 2022
10:40
BK Avarta (6)
LSF (1)
889869
23-04 2022
11:00 Brøndbyernes IF (4) Værløse BK (1)
23. apr 2022
11:00
Brøndbyernes IF (4)
Værløse BK (1)
889870
23-04 2022
11:00 Farum BK (3) LSF (1)
23. apr 2022
11:00
Farum BK (3)
LSF (1)
889871
23-04 2022
11:20 Bagsværd BK (3) Værløse BK (1)
23. apr 2022
11:20
Bagsværd BK (3)
Værløse BK (1)
889872
23-04 2022
11:20 BK Avarta (6) Værløse BK (4)
23. apr 2022
11:20
BK Avarta (6)
Værløse BK (4)
889873
23-04 2022
11:40 LSF (1) Brøndbyernes IF (4)
23. apr 2022
11:40
LSF (1)
Brøndbyernes IF (4)
889874
23-04 2022
11:40 Bagsværd BK (3) Farum BK (3)
23. apr 2022
11:40
Bagsværd BK (3)
Farum BK (3)
889875
23-04 2022
12:00 Værløse BK (4) Brøndbyernes IF (4)
23. apr 2022
12:00
Værløse BK (4)
Brøndbyernes IF (4)
889876
23-04 2022
12:00 Værløse BK (1) BK Avarta (6)
23. apr 2022
12:00
Værløse BK (1)
BK Avarta (6)

Stilling

Kommende kampe

Der blev ikke fundet nogen resultater
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 3-mandsbaner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Der er ingen niveaudeling, så det er vigtigt at I stiller lige hold. 
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Der spilles uden målmand, sidstnævnte hold giver bolden op fra midten ved 1.halvlegs begyndelse. 

Ved 4 kampe pr. hold: spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Husk tilmeldingsfristen den 19/4 til 2. runde 3- og 5-mands, der spilles 7.-8. maj.

Log ind