U6 drenge 3-mands (16) - 8. maj, Pulje 1 (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 08-05 2022
Spillested:
Vemmelevhallen Skolevej 2 4241 Vemmelev
391015 10:00 Raklev GI (2) Raklev GI (1)
10:00
Raklev GI (2)
Raklev GI (1)
391018 10:00 Vemmelev SGI FC Storebælt (1)
10:00
Vemmelev SGI
FC Storebælt (1)
391019 10:20 Næstved I.F. (2) Næstved I.F. (1)
10:20
Næstved I.F. (2)
Næstved I.F. (1)
391020 10:20 FK Sydsjælland 05 FC Storebælt (2)
10:20
FK Sydsjælland 05
FC Storebælt (2)
391021 10:40 Raklev GI (1) Vemmelev SGI
10:40
Raklev GI (1)
Vemmelev SGI
391022 10:40 FC Storebælt (1) Næstved I.F. (2)
10:40
FC Storebælt (1)
Næstved I.F. (2)
391023 11:00 Næstved I.F. (1) FK Sydsjælland 05
11:00
Næstved I.F. (1)
FK Sydsjælland 05
391193 11:00 FC Storebælt (2) Raklev GI (2)
11:00
FC Storebælt (2)
Raklev GI (2)
391194 11:20 Raklev GI (2) Vemmelev SGI
11:20
Raklev GI (2)
Vemmelev SGI
391195 11:20 Raklev GI (1) FC Storebælt (1)
11:20
Raklev GI (1)
FC Storebælt (1)
391196 11:40 Næstved I.F. (2) FK Sydsjælland 05
11:40
Næstved I.F. (2)
FK Sydsjælland 05
391197 11:40 Næstved I.F. (1) FC Storebælt (2)
11:40
Næstved I.F. (1)
FC Storebælt (2)
391198 12:00 Raklev GI (2) Næstved I.F. (2)
12:00
Raklev GI (2)
Næstved I.F. (2)
391199 12:00 Raklev GI (1) Næstved I.F. (1)
12:00
Raklev GI (1)
Næstved I.F. (1)
391218 12:20 Vemmelev SGI FK Sydsjælland 05
12:20
Vemmelev SGI
FK Sydsjælland 05
391219 12:20 FC Storebælt (1) FC Storebælt (2)
12:20
FC Storebælt (1)
FC Storebælt (2)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 3-mandsbaner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Der er ingen niveaudeling, så det er vigtigt at I stiller lige hold. 
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Der spilles uden målmand, sidstnævnte hold giver bolden op fra midten ved 1.halvlegs begyndelse. 

Ved 4 kampe pr. hold: spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Husk tilmeldingsfristen den 2/5 til 3. runde 3- og 5-mands, der spilles for drenge den 21.-22. maj og for piger 28. maj.

Log ind