U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj, Pulje 10 (2022)

Seneste resultater

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude
598169
21-05 2022
10:00 Lyngby Boldklub 1921 (1) IF "Skjold" Birkerød Fodbold (1)
21. maj 2022
10:00
Lyngby Boldklub 1921 (1)
IF "Skjold" Birkerød Fodbold (1)
598170
21-05 2022
10:00 Nivå-Kokkedal FK (1) Hillerød Fodbold (1)
21. maj 2022
10:00
Nivå-Kokkedal FK (1)
Hillerød Fodbold (1)
598171
21-05 2022
10:20 Hørsholm-Usserød IK (1) Nivå-Kokkedal FK (2)
21. maj 2022
10:20
Hørsholm-Usserød IK (1)
Nivå-Kokkedal FK (2)
598172
21-05 2022
10:20 Humlebæk BK (3) Lyngby Boldklub 1921 (1)
21. maj 2022
10:20
Humlebæk BK (3)
Lyngby Boldklub 1921 (1)
598173
21-05 2022
10:40 Hillerød Fodbold (1) Hørsholm-Usserød IK (1)
21. maj 2022
10:40
Hillerød Fodbold (1)
Hørsholm-Usserød IK (1)
598174
21-05 2022
10:40 IF "Skjold" Birkerød Fodbold (1) Nivå-Kokkedal FK (1)
21. maj 2022
10:40
IF "Skjold" Birkerød Fodbold (1)
Nivå-Kokkedal FK (1)
598175
21-05 2022
11:00 Nivå-Kokkedal FK (2) Humlebæk BK (3)
21. maj 2022
11:00
Nivå-Kokkedal FK (2)
Humlebæk BK (3)
598176
21-05 2022
11:00 Lyngby Boldklub 1921 (1) Nivå-Kokkedal FK (1)
21. maj 2022
11:00
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Nivå-Kokkedal FK (1)
598177
21-05 2022
11:20 Hørsholm-Usserød IK (1) Humlebæk BK (3)
21. maj 2022
11:20
Hørsholm-Usserød IK (1)
Humlebæk BK (3)
598178
21-05 2022
11:20 IF "Skjold" Birkerød Fodbold (1) Hillerød Fodbold (1)
21. maj 2022
11:20
IF "Skjold" Birkerød Fodbold (1)
Hillerød Fodbold (1)
598179
21-05 2022
11:40 Nivå-Kokkedal FK (1) Nivå-Kokkedal FK (2)
21. maj 2022
11:40
Nivå-Kokkedal FK (1)
Nivå-Kokkedal FK (2)
598180
21-05 2022
11:40 Hørsholm-Usserød IK (1) Lyngby Boldklub 1921 (1)
21. maj 2022
11:40
Hørsholm-Usserød IK (1)
Lyngby Boldklub 1921 (1)
598181
21-05 2022
12:00 Hillerød Fodbold (1) Nivå-Kokkedal FK (2)
21. maj 2022
12:00
Hillerød Fodbold (1)
Nivå-Kokkedal FK (2)
598182
21-05 2022
12:00 Humlebæk BK (3) IF "Skjold" Birkerød Fodbold (1)
21. maj 2022
12:00
Humlebæk BK (3)
IF "Skjold" Birkerød Fodbold (1)

Stilling

Kommende kampe

Der blev ikke fundet nogen resultater
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 3-mandsbaner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Der er ingen niveaudeling, så det er vigtigt at I stiller lige hold. 
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Der spilles uden målmand, sidstnævnte hold giver bolden op fra midten ved 1.halvlegs begyndelse. 

Ved 4 kampe pr. hold: spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Husk tilmeldingsfristen den 11/5 til 3- og 5-mandsmedaljestævnerne, der spilles den 18.-19.juni.

Log ind