U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj, Pulje 11 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
598183
21-05 2022
10:00 KFUM BK, Roskilde (2) Karlslunde IF (1) Havdrup Idrætscenter Havdrup Fodbold
21. maj 2022
10:00
KFUM BK, Roskilde (2)
Karlslunde IF (1)
598184
21-05 2022
10:00 Køge BK (3) VG Fodbold (1) Havdrup Idrætscenter Havdrup Fodbold
21. maj 2022
10:00
Køge BK (3)
VG Fodbold (1)
598185
21-05 2022
10:20 Havdrup GI (2) Karlslunde IF (4) Havdrup Idrætscenter Havdrup Fodbold
21. maj 2022
10:20
Havdrup GI (2)
Karlslunde IF (4)
598186
21-05 2022
10:20 RBK KFUM BK, Roskilde (2) Havdrup Idrætscenter Havdrup Fodbold
21. maj 2022
10:20
RBK
KFUM BK, Roskilde (2)
598188
21-05 2022
10:40 VG Fodbold (1) Havdrup GI (2) Havdrup Idrætscenter Havdrup Fodbold
21. maj 2022
10:40
VG Fodbold (1)
Havdrup GI (2)
598189
21-05 2022
10:40 Karlslunde IF (1) Køge BK (3) Havdrup Idrætscenter Havdrup Fodbold
21. maj 2022
10:40
Karlslunde IF (1)
Køge BK (3)
598190
21-05 2022
11:00 Karlslunde IF (4) RBK Havdrup Idrætscenter Havdrup Fodbold
21. maj 2022
11:00
Karlslunde IF (4)
RBK
598191
21-05 2022
11:00 KFUM BK, Roskilde (2) Køge BK (3) Havdrup Idrætscenter Havdrup Fodbold
21. maj 2022
11:00
KFUM BK, Roskilde (2)
Køge BK (3)
598192
21-05 2022
11:20 Havdrup GI (2) RBK Havdrup Idrætscenter Havdrup Fodbold
21. maj 2022
11:20
Havdrup GI (2)
RBK
598193
21-05 2022
11:20 Karlslunde IF (1) VG Fodbold (1) Havdrup Idrætscenter Havdrup Fodbold
21. maj 2022
11:20
Karlslunde IF (1)
VG Fodbold (1)
598195
21-05 2022
11:40 Køge BK (3) Karlslunde IF (4) Havdrup Idrætscenter Havdrup Fodbold
21. maj 2022
11:40
Køge BK (3)
Karlslunde IF (4)
598196
21-05 2022
11:40 Havdrup GI (2) KFUM BK, Roskilde (2) Havdrup Idrætscenter Havdrup Fodbold
21. maj 2022
11:40
Havdrup GI (2)
KFUM BK, Roskilde (2)
598197
21-05 2022
12:00 VG Fodbold (1) Karlslunde IF (4) Havdrup Idrætscenter Havdrup Fodbold
21. maj 2022
12:00
VG Fodbold (1)
Karlslunde IF (4)
598198
21-05 2022
12:00 RBK Karlslunde IF (1) Havdrup Idrætscenter Havdrup Fodbold
21. maj 2022
12:00
RBK
Karlslunde IF (1)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 3-mandsbaner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Der er ingen niveaudeling, så det er vigtigt at I stiller lige hold. 
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Der spilles uden målmand, sidstnævnte hold giver bolden op fra midten ved 1.halvlegs begyndelse. 

Ved 4 kampe pr. hold: spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Husk tilmeldingsfristen den 11/5 til 3- og 5-mandsmedaljestævnerne, der spilles den 18.-19.juni.

Log ind