U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj, Pulje 12 (2022)

Seneste resultater

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude
598199
21-05 2022
10:00 Køge BK (1) Karlslunde IF (2)
21. maj 2022
10:00
Køge BK (1)
Karlslunde IF (2)
598200
21-05 2022
10:00 KFUM BK, Roskilde (1) Havdrup GI (1)
21. maj 2022
10:00
KFUM BK, Roskilde (1)
Havdrup GI (1)
598201
21-05 2022
10:20 Karlslunde IF (3) Køge BK (2)
21. maj 2022
10:20
Karlslunde IF (3)
Køge BK (2)
598202
21-05 2022
10:20 VG Fodbold (2) Køge BK (1)
21. maj 2022
10:20
VG Fodbold (2)
Køge BK (1)
598203
21-05 2022
10:40 Havdrup GI (1) Karlslunde IF (3)
21. maj 2022
10:40
Havdrup GI (1)
Karlslunde IF (3)
598204
21-05 2022
10:40 Karlslunde IF (2) KFUM BK, Roskilde (1)
21. maj 2022
10:40
Karlslunde IF (2)
KFUM BK, Roskilde (1)
598205
21-05 2022
11:00 Køge BK (2) VG Fodbold (2)
21. maj 2022
11:00
Køge BK (2)
VG Fodbold (2)
598206
21-05 2022
11:00 Køge BK (1) KFUM BK, Roskilde (1)
21. maj 2022
11:00
Køge BK (1)
KFUM BK, Roskilde (1)
598207
21-05 2022
11:20 Karlslunde IF (3) VG Fodbold (2)
21. maj 2022
11:20
Karlslunde IF (3)
VG Fodbold (2)
598208
21-05 2022
11:20 Karlslunde IF (2) Havdrup GI (1)
21. maj 2022
11:20
Karlslunde IF (2)
Havdrup GI (1)
598209
21-05 2022
11:40 KFUM BK, Roskilde (1) Køge BK (2)
21. maj 2022
11:40
KFUM BK, Roskilde (1)
Køge BK (2)
598210
21-05 2022
11:40 Karlslunde IF (3) Køge BK (1)
21. maj 2022
11:40
Karlslunde IF (3)
Køge BK (1)
598211
21-05 2022
12:00 Havdrup GI (1) Køge BK (2)
21. maj 2022
12:00
Havdrup GI (1)
Køge BK (2)
598212
21-05 2022
12:00 VG Fodbold (2) Karlslunde IF (2)
21. maj 2022
12:00
VG Fodbold (2)
Karlslunde IF (2)

Stilling

Kommende kampe

Der blev ikke fundet nogen resultater
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 3-mandsbaner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Der er ingen niveaudeling, så det er vigtigt at I stiller lige hold. 
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Der spilles uden målmand, sidstnævnte hold giver bolden op fra midten ved 1.halvlegs begyndelse. 

Ved 4 kampe pr. hold: spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Husk tilmeldingsfristen den 11/5 til 3- og 5-mandsmedaljestævnerne, der spilles den 18.-19.juni.

Log ind