U9 drenge 5-mands (13) 3 - 7. maj, Pulje 6 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
408247
07-05 2022
10:00 Taastrup FC Albertslund BS 72 Sportspladsen i Syd Albertslund BS 72
07. maj 2022
10:00
Taastrup FC
Albertslund BS 72
408248
07-05 2022
10:00 BSF Brøndbyernes IF Sportspladsen i Syd Albertslund BS 72
07. maj 2022
10:00
BSF
Brøndbyernes IF
408251
07-05 2022
10:20 Hundige BK Rebæk IF Sportspladsen i Syd Albertslund BS 72
07. maj 2022
10:20
Hundige BK
Rebæk IF
408252
07-05 2022
10:20 Oversidder Taastrup FC Sportspladsen i Syd Albertslund BS 72
07. maj 2022
10:20
Oversidder
Taastrup FC
408253
07-05 2022
10:40 Brøndbyernes IF Hundige BK Sportspladsen i Syd Albertslund BS 72
07. maj 2022
10:40
Brøndbyernes IF
Hundige BK
408254
07-05 2022
10:40 Albertslund BS 72 BSF Sportspladsen i Syd Albertslund BS 72
07. maj 2022
10:40
Albertslund BS 72
BSF
408255
07-05 2022
11:00 Rebæk IF Oversidder Sportspladsen i Syd Albertslund BS 72
07. maj 2022
11:00
Rebæk IF
Oversidder
408256
07-05 2022
11:00 Taastrup FC BSF Sportspladsen i Syd Albertslund BS 72
07. maj 2022
11:00
Taastrup FC
BSF
408257
07-05 2022
11:20 Hundige BK Oversidder Sportspladsen i Syd Albertslund BS 72
07. maj 2022
11:20
Hundige BK
Oversidder
408258
07-05 2022
11:20 Albertslund BS 72 Brøndbyernes IF Sportspladsen i Syd Albertslund BS 72
07. maj 2022
11:20
Albertslund BS 72
Brøndbyernes IF
408259
07-05 2022
11:40 BSF Rebæk IF Sportspladsen i Syd Albertslund BS 72
07. maj 2022
11:40
BSF
Rebæk IF
408260
07-05 2022
11:40 Hundige BK Taastrup FC Sportspladsen i Syd Albertslund BS 72
07. maj 2022
11:40
Hundige BK
Taastrup FC
408261
07-05 2022
12:00 Brøndbyernes IF Rebæk IF Sportspladsen i Syd Albertslund BS 72
07. maj 2022
12:00
Brøndbyernes IF
Rebæk IF
408262
07-05 2022
12:00 Oversidder Albertslund BS 72 Sportspladsen i Syd Albertslund BS 72
07. maj 2022
12:00
Oversidder
Albertslund BS 72
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 5-mandsbaner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.

Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Husk tilmeldingsfristen den 2/5 til 3. runde 3- og 5-mands, der spilles for drenge den 21.-22. maj og for piger 28. maj.

Log ind