MENU

U10 drenge 5-mands (12) 3 - 22. maj, Pulje 3 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
111919
22-05 2022
Kl. 10:00
Greve Fodbold Gundsølille SGIF Hundige Boldfælled Hundige BK
111920
22-05 2022
Kl. 10:00
Fløng-Hedehusene Fodbold Såby/Hvalsø Hundige Boldfælled Hundige BK
111921
22-05 2022
Kl. 10:20
Himmelev-Veddelev BK Herstedøster IC Hundige Boldfælled Hundige BK
111922
22-05 2022
Kl. 10:20
Hundige BK BSF Hundige Boldfælled Hundige BK
111923
22-05 2022
Kl. 10:40
Gundsølille SGIF Fløng-Hedehusene Fodbold Hundige Boldfælled Hundige BK
111924
22-05 2022
Kl. 10:40
Såby/Hvalsø Himmelev-Veddelev BK Hundige Boldfælled Hundige BK
111925
22-05 2022
Kl. 11:00
Herstedøster IC Hundige BK Hundige Boldfælled Hundige BK
111926
22-05 2022
Kl. 11:00
BSF Greve Fodbold Hundige Boldfælled Hundige BK
111927
22-05 2022
Kl. 11:20
Greve Fodbold Fløng-Hedehusene Fodbold Hundige Boldfælled Hundige BK
111928
22-05 2022
Kl. 11:20
Gundsølille SGIF Såby/Hvalsø Hundige Boldfælled Hundige BK
111929
22-05 2022
Kl. 11:40
Himmelev-Veddelev BK Hundige BK Hundige Boldfælled Hundige BK
111930
22-05 2022
Kl. 11:40
Herstedøster IC BSF Hundige Boldfælled Hundige BK
111931
22-05 2022
Kl. 12:00
Greve Fodbold Himmelev-Veddelev BK Hundige Boldfælled Hundige BK
111932
22-05 2022
Kl. 12:00
Gundsølille SGIF Herstedøster IC Hundige Boldfælled Hundige BK
111933
22-05 2022
Kl. 12:20
Fløng-Hedehusene Fodbold Hundige BK Hundige Boldfælled Hundige BK
111934
22-05 2022
Kl. 12:20
Såby/Hvalsø BSF Hundige Boldfælled Hundige BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 5-mandsbaner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.

Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Husk tilmeldingsfristen den 11/5 til 3- og 5-mandsmedaljestævner, der spilles den 18.-19.juni.

Log ind