MENU

Herre S4.2 - Forår 2022 (11M/9M), Pulje 5 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
463436
to
31-03 2022
Kl. 18:30
Hesselager Fodbold Marstal/Rise Hesselager Stadion
2
-
6
463439
02-04 2022
Kl. 14:00
Bøgebjerg IF FC Kurant (1) Bøgebjerghallen
1
-
5
463437
03-04 2022
Kl. 10:00
Longelse Sp. Stjernen BK Longelse Stadion
1
-
1
463434
03-04 2022
Kl. 12:00
FC Kurant (2) Stenstrup IF Nyborgvej Stadion
7
-
1
463438 on
06-04 2022
Kl. 19:00
ERI Korinth IF Rantzausminde Hallen (ude)
Hjemmehold taberdømt
463441
fr
08-04 2022
Kl. 18:00
Korinth IF Bøgebjerg IF Korinth Hallen (ude)
2
-
2
463440
09-04 2022
Kl. 13:45
Ommel BK FC Kurant (2) Ommel Stadion
0
-
5
463489
09-04 2022
Kl. 14:00
Marstal/Rise Longelse Sp. Marstal Stadion
6
-
0
463491
10-04 2022
Kl. 11:00
Stenstrup IF FC Kurant (1) Stenstrup Sportsplads
3
-
0
463488
10-04 2022
Kl. 14:00
Stjernen BK ERI Østbyens Stadion
Udehold taberdømt
463490
ma
11-04 2022
Kl. 19:00
Ryslinge BK Hesselager Fodbold Ryslinge Stadion
3
-
1
463493
17-04 2022
Kl. 11:30
Hesselager Fodbold FC Kurant (2) Hesselager Stadion
5
-
3
463497
ma
18-04 2022
Kl. 11:00
FC Kurant (1) Korinth IF Nyborgvej Stadion
5
-
1
463492 ma
18-04 2022
Kl. 13:45
Ommel BK Stenstrup IF Ommel Stadion
0
-
0
463495 to
21-04 2022
Kl. 19:15
ERI Marstal/Rise Rantzausminde Hallen (ude)
2
-
13
463503
23-04 2022
Kl. 13:00
Stenstrup IF Korinth IF Stenstrup Sportsplads
4
-
2
463499
23-04 2022
Kl. 13:45
Ommel BK Hesselager Fodbold Ommel Stadion
2
-
3
463500
24-04 2022
Kl. 11:00
Stjernen BK FC Kurant (1) Østbyens Stadion
0
-
3
463498
24-04 2022
Kl. 15:00
FC Kurant (2) Longelse Sp. Nyborgvej Stadion
4
-
0
463504
to
28-04 2022
Kl. 18:30
Hesselager Fodbold Stenstrup IF Hesselager Stadion
2
-
1
463509
fr
29-04 2022
Kl. 18:00
Korinth IF Stjernen BK Korinth Hallen (ude)
2
-
1
463508
30-04 2022
Kl. 12:45
FC Kurant (1) Marstal/Rise Nyborgvej Stadion
Udehold taberdømt
463507
30-04 2022
Kl. 13:00
Bøgebjerg IF Ryslinge BK Bøgebjerghallen
4
-
1
463505
01-05 2022
Kl. 12:45
Longelse Sp. Ommel BK Longelse Stadion
0
-
5
463506
on
04-05 2022
Kl. 20:00
ERI FC Kurant (2) Rantzausminde Hallen (ude)
1
-
18
463512
to
05-05 2022
Kl. 18:30
Hesselager Fodbold Longelse Sp. Hesselager Stadion
12
-
1
463511
07-05 2022
Kl. 13:45
Ommel BK ERI Ommel Stadion
Udehold taberdømt
463510
07-05 2022
Kl. 15:00
FC Kurant (2) Bøgebjerg IF Nyborgvej Stadion
9
-
3
463515
08-05 2022
Kl. 11:00
Stenstrup IF Stjernen BK Stenstrup Sportsplads
3
-
5
463513
08-05 2022
Kl. 14:30
Marstal/Rise Korinth IF Marstal Stadion
3
-
1
463514
ma
09-05 2022
Kl. 19:00
Ryslinge BK FC Kurant (1) Ryslinge Stadion
5
-
3
463518
on
11-05 2022
Kl. 18:45
Bøgebjerg IF Ommel BK Bøgebjerghallen
1
-
2
463520 fr
13-05 2022
Kl. 18:00
Korinth IF Ryslinge BK Korinth Hallen (ude)
1
-
4
463519
15-05 2022
Kl. 10:30
FC Kurant (1) FC Kurant (2) Nyborgvej Stadion
1
-
5
463516
15-05 2022
Kl. 11:00
Longelse Sp. Stenstrup IF Longelse Stadion
4
-
6
463521
15-05 2022
Kl. 12:30
Stjernen BK Marstal/Rise Østbyens Stadion
2
-
7
463517
ti
17-05 2022
Kl. 19:00
ERI Hesselager Fodbold Rantzausminde Hallen (ude)
2
-
3
463527 to
19-05 2022
Kl. 18:45
Stenstrup IF Marstal/Rise Stenstrup Sportsplads
0
-
3
463524
fr
20-05 2022
Kl. 18:30
Hesselager Fodbold Bøgebjerg IF Hesselager Stadion
3
-
2
463525
ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Longelse Sp. ERI Longelse Stadion
2
-
1
463526
ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Ryslinge BK Stjernen BK Ryslinge Stadion
2
-
2
463522
on
25-05 2022
Kl. 18:30
FC Kurant (2) Korinth IF Nyborgvej Stadion
8
-
0
463529
28-05 2022
Kl. 11:00
Bøgebjerg IF Longelse Sp. Bøgebjerghallen
3
-
2
463533
28-05 2022
Kl. 14:45
Marstal/Rise Ryslinge BK Marstal Stadion
4
-
0
463532
29-05 2022
Kl. 11:00
Stjernen BK FC Kurant (2) Østbyens Stadion
2
-
2
463530
ti
31-05 2022
Kl. 18:30
FC Kurant (1) Hesselager Fodbold Nyborgvej Stadion
4
-
4
463528 ti
31-05 2022
Kl. 19:00
ERI Stenstrup IF Rantzausminde Hallen (ude)
Hjemmehold taberdømt
463531
on
01-06 2022
Kl. 18:45
Korinth IF Ommel BK Korinth Hallen (ude)
1
-
4
463496
to
02-06 2022
Kl. 18:30
Bøgebjerg IF Stjernen BK Bøgebjerghallen
3
-
1
463494
to
02-06 2022
Kl. 19:00
Longelse Sp. Ryslinge BK Longelse Stadion
1
-
1
463523
ma
06-06 2022
Kl. 12:15
Ommel BK FC Kurant (1) Ommel Stadion
3
-
5
463502 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Ryslinge BK ERI Ryslinge Stadion
Udehold taberdømt
463536
to
09-06 2022
Kl. 18:30
Hesselager Fodbold Korinth IF Hesselager Stadion
2
-
1
463539
11-06 2022
Kl. 11:00
Stenstrup IF Ryslinge BK Stenstrup Sportsplads
7
-
2
463501
11-06 2022
Kl. 13:00
Marstal/Rise Bøgebjerg IF Marstal Stadion
Udehold taberdømt
463535
11-06 2022
Kl. 13:45
Ommel BK Stjernen BK Ommel Stadion
5
-
1
463537
12-06 2022
Kl. 10:00
Longelse Sp. FC Kurant (1) Longelse Stadion
7
-
4
463534
12-06 2022
Kl. 12:45
FC Kurant (2) Marstal/Rise Nyborgvej Stadion
5
-
3
463435
ti
14-06 2022
Kl. 18:45
Ryslinge BK Ommel BK Ryslinge Stadion
2
-
3
463541 to
16-06 2022
Kl. 18:30
FC Kurant (1) ERI Nyborgvej Stadion
Udehold taberdømt
463542
fr
17-06 2022
Kl. 18:00
Korinth IF Longelse Sp. Korinth Hallen (ude)
4
-
2
463544
fr
17-06 2022
Kl. 18:05
Marstal/Rise Ommel BK Marstal Stadion
5
-
1
463540
18-06 2022
Kl. 14:00
Bøgebjerg IF Stenstrup IF Bøgebjerghallen
Udehold taberdømt
463543
19-06 2022
Kl. 15:00
Stjernen BK Hesselager Fodbold Østbyens Stadion
9
-
2
463545
ma
20-06 2022
Kl. 19:00
Ryslinge BK FC Kurant (2) Ryslinge Stadion
1
-
13
463538
on
22-06 2022
Kl. 19:00
ERI Bøgebjerg IF Rantzausminde Hallen (ude)
Hjemmehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218
26.05.2022: Nyborg G & IF trukket

Log ind