Herre S4.2 - Forår 2022 (11M/9M), Pulje 4 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
500454
fr01-04 2022
17:45 Korup IF ØB (1) Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
1
-
4
01. apr 2022
17:45
Korup IF
1
ØB (1)
4
500457
02-04 2022
12:00 Kildemosens BK PDIF Kildemosens anlæg
2
-
1
02. apr 2022
12:00
Kildemosens BK
2
PDIF
1
500458
02-04 2022
14:00 Birkende BK (2) B1913 (1) Birkende Stadion
1
-
6
02. apr 2022
14:00
Birkende BK (2)
1
B1913 (1)
6
500456
03-04 2022
11:00 B 67 (2) OKS B 67-Parken
1
-
2
03. apr 2022
11:00
B 67 (2)
1
OKS
2
500455
03-04 2022
13:00 Røde Stjerne Chang (2) Røde Stjerne - Falen
1
-
1
03. apr 2022
13:00
Røde Stjerne
1
Chang (2)
1
500460
to07-04 2022
18:00 Korup IF Røde Stjerne Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
1
-
1
07. apr 2022
18:00
Korup IF
1
Røde Stjerne
1
500466
fr08-04 2022
18:30 ØB (1) KFUM.s BK Kunststofbanen B 1909
0
-
2
08. apr 2022
18:30
ØB (1)
0
KFUM.s BK
2
500462
09-04 2022
15:00 PDIF Birkende BK (2) Risingskolen
4
-
2
09. apr 2022
15:00
PDIF
4
Birkende BK (2)
2
500463
10-04 2022
10:00 OKS Kildemosens BK OKSON-Park
8
-
3
10. apr 2022
10:00
OKS
8
Kildemosens BK
3
500465
10-04 2022
11:00 Chang (2) B 67 (2) Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
4
-
6
10. apr 2022
11:00
Chang (2)
4
B 67 (2)
6
500468
ma11-04 2022
18:30 Korup IF B 67 (2) Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
0
-
4
11. apr 2022
18:30
Korup IF
0
B 67 (2)
4
500472
fr15-04 2022
13:00 KFUM.s BK B1913 (1) KFUM-parken
4
-
3
15. apr 2022
13:00
KFUM.s BK
4
B1913 (1)
3
500467
16-04 2022
14:00 Røde Stjerne ØB (1) Røde Stjerne - Falen
7
-
3
16. apr 2022
14:00
Røde Stjerne
7
ØB (1)
3
500471
16-04 2022
14:00 FIUK, Odense PDIF Humlehaveskolen
UHT
16. apr 2022
14:00
FIUK, Odense
PDIF
UHT
500470
ma18-04 2022
12:00 Birkende BK (2) OKS Birkende Stadion
0
-
10
18. apr 2022
12:00
Birkende BK (2)
0
OKS
10
500475
on20-04 2022
18:00 KFUM.s BK PDIF KFUM-parken
5
-
1
20. apr 2022
18:00
KFUM.s BK
5
PDIF
1
500469
on20-04 2022
18:30 Kildemosens BK Chang (2) Kildemosens anlæg
0
-
4
20. apr 2022
18:30
Kildemosens BK
0
Chang (2)
4
500478
fr22-04 2022
18:30 ØB (1) B1913 (1) ØB.s Anlæg
UHT
22. apr 2022
18:30
ØB (1)
B1913 (1)
UHT
500473
23-04 2022
11:00 Korup IF Kildemosens BK Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
4
-
0
23. apr 2022
11:00
Korup IF
4
Kildemosens BK
0
500476
23-04 2022
15:00 OKS FIUK, Odense OKSON-Park
2
-
1
23. apr 2022
15:00
OKS
2
FIUK, Odense
1
500477
24-04 2022
11:00 Chang (2) Birkende BK (2) Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
3
-
0
24. apr 2022
11:00
Chang (2)
3
Birkende BK (2)
0
500474
ma25-04 2022
18:45 Røde Stjerne B 67 (2) Røde Stjerne - Falen
0
-
4
25. apr 2022
18:45
Røde Stjerne
0
B 67 (2)
4
500480
30-04 2022
12:00 Kildemosens BK Røde Stjerne Kildemosens anlæg
1
-
2
30. apr 2022
12:00
Kildemosens BK
1
Røde Stjerne
2
500483
30-04 2022
15:00 KFUM.s BK OKS KFUM-parken
4
-
5
30. apr 2022
15:00
KFUM.s BK
4
OKS
5
500479
30-04 2022
15:00 B 67 (2) ØB (1) B 67-Parken
2
-
0
30. apr 2022
15:00
B 67 (2)
2
ØB (1)
0
500481
01-05 2022
11:00 Birkende BK (2) Korup IF Birkende Stadion
2
-
8
01. maj 2022
11:00
Birkende BK (2)
2
Korup IF
8
500482
01-05 2022
15:00 FIUK, Odense Chang (2) Humlehaveskolen
3
-
6
01. maj 2022
15:00
FIUK, Odense
3
Chang (2)
6
500484
ti03-05 2022
18:00 B1913 (1) PDIF Campus Road
11
-
1
03. maj 2022
18:00
B1913 (1)
11
PDIF
1
500490
fr06-05 2022
18:30 ØB (1) PDIF ØB.s Anlæg
4
-
3
06. maj 2022
18:30
ØB (1)
4
PDIF
3
500487
07-05 2022
12:00 B 67 (2) Kildemosens BK B 67-Parken
6
-
1
07. maj 2022
12:00
B 67 (2)
6
Kildemosens BK
1
500485
07-05 2022
13:00 Korup IF FIUK, Odense Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
1
-
1
07. maj 2022
13:00
Korup IF
1
FIUK, Odense
1
500488
07-05 2022
15:00 OKS B1913 (1) OKSON-Park
UHT
07. maj 2022
15:00
OKS
B1913 (1)
UHT
500486
08-05 2022
13:00 Røde Stjerne Birkende BK (2) Røde Stjerne - Falen
0
-
0
08. maj 2022
13:00
Røde Stjerne
0
Birkende BK (2)
0
500492
fr13-05 2022
13:00 Birkende BK (2) B 67 (2) Birkende Stadion
1
-
9
13. maj 2022
13:00
Birkende BK (2)
1
B 67 (2)
9
500496
14-05 2022
15:00 PDIF OKS Risingskolen
0
-
4
14. maj 2022
15:00
PDIF
0
OKS
4
500493
15-05 2022
15:00 FIUK, Odense Røde Stjerne Humlehaveskolen
1
-
1
15. maj 2022
15:00
FIUK, Odense
1
Røde Stjerne
1
500495
ti17-05 2022
18:15 B1913 (1) Chang (2) Campus Road
6
-
1
17. maj 2022
18:15
B1913 (1)
6
Chang (2)
1
500459
on18-05 2022
18:30 FIUK, Odense KFUM.s BK Humlehaveskolen
1
-
3
18. maj 2022
18:30
FIUK, Odense
1
KFUM.s BK
3
500562
fr20-05 2022
18:30 B 67 (2) FIUK, Odense B 67-Parken
7
-
2
20. maj 2022
18:30
B 67 (2)
7
FIUK, Odense
2
500563
fr20-05 2022
18:30 Kildemosens BK Birkende BK (2) Kildemosens anlæg
6
-
0
20. maj 2022
18:30
Kildemosens BK
6
Birkende BK (2)
0
501116
fr20-05 2022
18:30 ØB (1) OKS ØB.s Anlæg
1
-
7
20. maj 2022
18:30
ØB (1)
1
OKS
7
500560
21-05 2022
11:00 Korup IF B1913 (1) Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
UHT
21. maj 2022
11:00
Korup IF
B1913 (1)
UHT
500561
22-05 2022
11:00 Røde Stjerne KFUM.s BK Røde Stjerne - Falen
1
-
4
22. maj 2022
11:00
Røde Stjerne
1
KFUM.s BK
4
500564
22-05 2022
11:00 Chang (2) PDIF Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
8
-
1
22. maj 2022
11:00
Chang (2)
8
PDIF
1
500461
ti24-05 2022
18:00 B1913 (1) FIUK, Odense Campus Road
4
-
5
24. maj 2022
18:00
B1913 (1)
4
FIUK, Odense
5
501117
fr27-05 2022
18:30 Birkende BK (2) ØB (1) Birkende Stadion
4
-
4
27. maj 2022
18:30
Birkende BK (2)
4
ØB (1)
4
501119
fr27-05 2022
18:45 KFUM.s BK B 67 (2) KFUM-parken
1
-
4
27. maj 2022
18:45
KFUM.s BK
1
B 67 (2)
4
501120
28-05 2022
14:00 B1913 (1) Røde Stjerne Campus Road
HHT
28. maj 2022
14:00
B1913 (1)
Røde Stjerne
HHT
501121
28-05 2022
15:00 PDIF Korup IF Risingskolen
UHT
28. maj 2022
15:00
PDIF
Korup IF
UHT
501118
29-05 2022
15:00 FIUK, Odense Kildemosens BK Humlehaveskolen
11
-
2
29. maj 2022
15:00
FIUK, Odense
11
Kildemosens BK
2
501122
29-05 2022
15:00 OKS Chang (2) OKSON-Park
4
-
0
29. maj 2022
15:00
OKS
4
Chang (2)
0
500489
to02-06 2022
18:30 Chang (2) KFUM.s BK Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
2
-
1
02. jun 2022
18:30
Chang (2)
2
KFUM.s BK
1
500491
ma06-06 2022
12:00 Kildemosens BK ØB (1) Kildemosens anlæg
1
-
8
06. jun 2022
12:00
Kildemosens BK
1
ØB (1)
8
501127
ma06-06 2022
18:30 Birkende BK (2) FIUK, Odense Birkende Stadion
1
-
3
06. jun 2022
18:30
Birkende BK (2)
1
FIUK, Odense
3
501124
on08-06 2022
18:45 Røde Stjerne PDIF Røde Stjerne - Falen
UHT
08. jun 2022
18:45
Røde Stjerne
PDIF
UHT
501123
to09-06 2022
18:45 Korup IF OKS Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
2
-
4
09. jun 2022
18:45
Korup IF
2
OKS
4
501128
fr10-06 2022
18:30 ØB (1) Chang (2) ØB.s Anlæg
7
-
4
10. jun 2022
18:30
ØB (1)
7
Chang (2)
4
501125
11-06 2022
15:00 B 67 (2) B1913 (1) B 67-Parken
UHT
11. jun 2022
15:00
B 67 (2)
B1913 (1)
UHT
501126
ma13-06 2022
18:30 Kildemosens BK KFUM.s BK Kildemosens anlæg
0
-
5
13. jun 2022
18:30
Kildemosens BK
0
KFUM.s BK
5
500494
ti14-06 2022
19:00 KFUM.s BK Korup IF KFUM-parken
3
-
0
14. jun 2022
19:00
KFUM.s BK
3
Korup IF
0
501130
18-06 2022
15:00 KFUM.s BK Birkende BK (2) KFUM-parken
UHT
18. jun 2022
15:00
KFUM.s BK
Birkende BK (2)
UHT
501132
18-06 2022
15:00 PDIF B 67 (2) Risingskolen
HHT
18. jun 2022
15:00
PDIF
B 67 (2)
HHT
501134
19-06 2022
11:00 Chang (2) Korup IF Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
3
-
9
19. jun 2022
11:00
Chang (2)
3
Korup IF
9
501133
19-06 2022
13:00 OKS Røde Stjerne OKSON-Park
1
-
0
19. jun 2022
13:00
OKS
1
Røde Stjerne
0
501131
19-06 2022
14:00 B1913 (1) Kildemosens BK Campus Road
5
-
0
19. jun 2022
14:00
B1913 (1)
5
Kildemosens BK
0
501129
19-06 2022
15:00 FIUK, Odense ØB (1) Humlehaveskolen
2
-
2
19. jun 2022
15:00
FIUK, Odense
2
ØB (1)
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218
26.05.2022: Nyborg G & IF trukket

01.03.22: Birkende (1) overført til pulje 1. Birkende (2) overført fra pulje 1.

08.03.22: Posten (2) trukket.

08.03.22: Nyborg G&IF tilmeldt.

10.03:22: Nyborg G&IF overført til pulje 1.

11.03.22: FIUK, Odense tilmeldt.

Log ind