MENU

U8 Drenge (14) 5v5 2 Forår, Pulje 3 (2022) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
214157 Kl. 14:00 Hvidovre IF 3 Bk. Hekla 1
214164 Kl. 14:00 Sundby Bk. 3 B 93 3
214165 Kl. 14:25 Hvidovre IF 3 Kastrup BK 1
214166 Kl. 14:25 B 93 3 FA 2000 3
214167 Kl. 14:50 Kastrup BK 1 Sundby Bk. 3
214168 Kl. 14:50 FA 2000 3 Bk. Hekla 1
214169 Kl. 15:15 Sundby Bk. 3 Hvidovre IF 3
214170 Kl. 15:15 Bk. Hekla 1 B 93 3
214171 Kl. 15:40 Kastrup BK 1 FA 2000 3
Arrangør:
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
214148 Kl. 10:00 BK Rødovre 1 Husum BK 1
214149 Kl. 10:00 Bk. Union (1) Brønshøj BK 1
214150 Kl. 10:25 BK Rødovre 1 FB 1
214151 Kl. 10:25 Brønshøj BK 1 Dragør BK 1
214152 Kl. 10:50 FB 1 Bk. Union (1)
214153 Kl. 10:50 Dragør BK 1 Husum BK 1
214154 Kl. 11:15 Bk. Union (1) BK Rødovre 1
214155 Kl. 11:15 Husum BK 1 Brønshøj BK 1
214156 Kl. 11:40 FB 1 Dragør BK 1
Arrangør:
søndag den. 08-05 2022
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
214172 Kl. 10:00 BK Rødovre 1 Brønshøj BK 1
214173 Kl. 10:00 Kastrup BK 1 B 93 3
214174 Kl. 10:25 BK Rødovre 1 Dragør BK 1
214175 Kl. 10:25 B 93 3 Hvidovre IF 3
214176 Kl. 10:50 Dragør BK 1 Kastrup BK 1
214177 Kl. 10:50 Hvidovre IF 3 Brønshøj BK 1
214178 Kl. 11:15 Kastrup BK 1 BK Rødovre 1
214179 Kl. 11:15 Brønshøj BK 1 B 93 3
214180 Kl. 11:40 Dragør BK 1 Hvidovre IF 3
Arrangør:
søndag den. 08-05 2022
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg 5 mands græs Kløvermarksvej 50 2300 København S
214181 Kl. 10:00 FB 1 Bk. Hekla 1 5 mands græs
214182 Kl. 10:00 FA 2000 3 Sundby Bk. 3 5 mands græs B
214183 Kl. 10:25 FB 1 Husum BK 1 5 mands græs
214184 Kl. 10:25 Sundby Bk. 3 Bk. Union (1) 5 mands græs B
214185 Kl. 10:50 Husum BK 1 FA 2000 3 5 mands græs
214186 Kl. 10:50 Bk. Union (1) Bk. Hekla 1 5 mands græs B
214187 Kl. 11:15 FA 2000 3 FB 1 5 mands græs
214188 Kl. 11:15 Bk. Hekla 1 Sundby Bk. 3 5 mands græs B
214189 Kl. 11:40 Husum BK 1 Bk. Union (1) Kunst 5 mands 2B
Arrangør:
søndag den. 22-05 2022
Spillested:
Husumparken 1 Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
214295 Kl. 10:00 FB 1 Sundby Bk. 3
!
NB: Sundby Bk. 3 er taberdømt
1
214320 Kl. 10:00 Hvidovre IF 3 Husum BK 1
214321 Kl. 10:25 FB 1 Brønshøj BK 1
214322 Kl. 10:25 Husum BK 1 B 93 3
216044 Kl. 10:50 Brønshøj BK 1 Hvidovre IF 3
216045 Kl. 10:50 B 93 3 Sundby Bk. 3
!
NB: Sundby Bk. 3 er taberdømt
1
216046 Kl. 11:15 Hvidovre IF 3 FB 1
216047 Kl. 11:15 Sundby Bk. 3
!
NB: Sundby Bk. 3 er taberdømt
Husum BK 1 1
216301 Kl. 11:40 Brønshøj BK 1 B 93 3
Arrangør:
søndag den. 22-05 2022
Spillested:
Kastrup IA ved Røllikevej Røllikevej 5 2770 Kastrup
214190 Kl. 12:15 Bk. Union (1) Kastrup BK 1
214191 Kl. 12:15 FA 2000 3
!
NB: FA 2000 3 er taberdømt
BK Rødovre 1 1
214192 Kl. 12:40 Bk. Union (1) Dragør BK 1
214193 Kl. 12:40 BK Rødovre 1 Bk. Hekla 1
214194 Kl. 13:05 Dragør BK 1 FA 2000 3
!
NB: FA 2000 3 er taberdømt
1
214195 Kl. 13:05 Bk. Hekla 1 Kastrup BK 1
214196 Kl. 13:30 FA 2000 3
!
NB: FA 2000 3 er taberdømt
Bk. Union (1) 1
214293 Kl. 13:30 Kastrup BK 1 BK Rødovre 1
214294 Kl. 13:55 Dragør BK 1 Bk. Hekla 1
Arrangør:
søndag den. 12-06 2022
Spillested:
Hekla Park Artillerivej 190 2300 København S
216423 Kl. 10:00 Bk. Hekla 1 Husum BK 1
216425 Kl. 10:00 Kastrup BK 1
!
NB: Kastrup BK 1 er taberdømt
FB 1 1
216426 Kl. 10:25 Bk. Hekla 1 Brønshøj BK 1
216433 Kl. 10:25 FB 1 Sundby Bk. 3
216575 Kl. 10:50 Brønshøj BK 1 Kastrup BK 1
!
NB: Kastrup BK 1 er taberdømt
1
216576 Kl. 10:50 Sundby Bk. 3 Husum BK 1
216577 Kl. 11:15 Kastrup BK 1
!
NB: Kastrup BK 1 er taberdømt
Bk. Hekla 1 1
216578 Kl. 11:15 Husum BK 1 FB 1
216579 Kl. 11:40 Brønshøj BK 1 Sundby Bk. 3
Arrangør:
søndag den. 12-06 2022
Spillested:
Grøndal Multicenter 1 Hvidkildevej 64 2400 København NV
216355 Kl. 10:00 BK Rødovre 1 B 93 3 1
216356 Kl. 10:00 Hvidovre IF 3 Bk. Union (1) 1
216357 Kl. 10:25 BK Rødovre 1 FA 2000 3 1
216358 Kl. 10:25 Bk. Union (1) Dragør BK 1 1
216359 Kl. 10:50 FA 2000 3 Hvidovre IF 3 1
216406 Kl. 10:50 Dragør BK 1 B 93 3 1
216409 Kl. 11:15 Hvidovre IF 3 BK Rødovre 1 1
216414 Kl. 11:15 B 93 3 Bk. Union (1) 1
216416 Kl. 11:40 FA 2000 3 Dragør BK 1 1
Arrangør:
søndag den. 19-06 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunst 8 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
216593 Kl. 10:00 FB 1 B 93 3 Kunst 8
216594 Kl. 10:00 Brønshøj BK 1 FA 2000 3 Kunst 8
216595 Kl. 10:25 FB 1 Bk. Union (1) Kunst 8
216596 Kl. 10:25 FA 2000 3 Bk. Hekla 1 Kunst 8
216597 Kl. 10:50 Bk. Union (1) Brønshøj BK 1 Kunst 8
216598 Kl. 10:50 Bk. Hekla 1 B 93 3 Kunst 8
216599 Kl. 11:15 Brønshøj BK 1 FB 1 Kunst 8
216600 Kl. 11:15 B 93 3 FA 2000 3 Kunst 8
216601 Kl. 11:40 Bk. Union (1) Bk. Hekla 1 Kunst 8
søndag den. 19-06 2022
Spillested:
Hvidovre IF's baner Bane 4 Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
216580 Kl. 10:00 BK Rødovre 1 Husum BK 1 Bane 4
216581 Kl. 10:00 Sundby Bk. 3
!
NB: Sundby Bk. 3 er taberdømt
Kastrup BK 1 Bane 4
216582 Kl. 10:25 BK Rødovre 1 Dragør BK 1 Bane 4
216583 Kl. 10:25 Kastrup BK 1 Hvidovre IF 3 Bane 4
216584 Kl. 10:50 Dragør BK 1 Sundby Bk. 3
!
NB: Sundby Bk. 3 er taberdømt
Bane 4
216585 Kl. 10:50 Hvidovre IF 3 Husum BK 1 Bane 4
216586 Kl. 11:15 Sundby Bk. 3
!
NB: Sundby Bk. 3 er taberdømt
BK Rødovre 1 Bane 4
216591 Kl. 11:15 Husum BK 1 Kastrup BK 1 Bane 4
216592 Kl. 11:40 Dragør BK 1 Hvidovre IF 3 Bane 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind