MENU

8-Kvindesenior 1 - Forår, Pulje 7 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
798106
ma
11-04 2022
Kl. 19:00
NAB/EB Branderslev IF Burger King Arena Nr. Alslev
2
-
0
798104
ti
12-04 2022
Kl. 19:00
Tingsted/Væggerløse B. Frem Tingsted stadion
0
-
4
798102
on
13-04 2022
Kl. 18:30
TGB DMI TGB´s anlæg
2
-
0
798103 on
13-04 2022
Kl. 18:30
Oversidder SIF
798110 ti
19-04 2022
Kl. 19:00
B. Frem Oversidder JP Air Tech Arena
798107 ti
19-04 2022
Kl. 19:15
Oversidder NAB/EB
798111 on
20-04 2022
Kl. 19:00
Branderslev IF Tingsted/Væggerløse Branderslev stadion
Udehold taberdømt
798116
ma
25-04 2022
Kl. 19:00
NAB/EB Tingsted/Væggerløse Eskilstruphallen
3
-
0
798112 ti
26-04 2022
Kl. 19:00
Oversidder DMI
798114 on
27-04 2022
Kl. 19:00
Oversidder Branderslev IF
798113
on
27-04 2022
Kl. 19:15
TGB B. Frem TGB´s anlæg
1
-
4
798108
to
28-04 2022
Kl. 19:00
DMI SB DMI´s anlæg
3
-
0
798109 ma
02-05 2022
Kl. 19:00
SIF TGB Søllested stadion
1
-
1
798120
ti
03-05 2022
Kl. 19:00
B. Frem SB JP Air Tech Arena
5
-
0
798118 on
04-05 2022
Kl. 19:00
SIF Oversidder Søllested stadion
798119 on
04-05 2022
Kl. 19:00
Tingsted/Væggerløse Oversidder Væggerløsehallen
798117 to
05-05 2022
Kl. 18:30
DMI NAB/EB DMI´s anlæg
1
-
3
798121
07-05 2022
Kl. 11:00
Branderslev IF TGB Branderslev stadion
0
-
2
798105
08-05 2022
Kl. 11:00
SB Oversidder XL byg P.W. Wulff arena
798126 ma
09-05 2022
Kl. 19:00
NAB/EB Oversidder Eskilstruphallen
798122 ti
10-05 2022
Kl. 19:15
Oversidder B. Frem
798123
on
11-05 2022
Kl. 19:00
TGB Tingsted/Væggerløse TGB´s anlæg
1
-
0
798124 on
11-05 2022
Kl. 19:00
DMI SIF DMI´s anlæg
0
-
1
798125 on
11-05 2022
Kl. 19:00
SB Branderslev IF XL byg P.W. Wulff arena
0
-
1
798130
ti
17-05 2022
Kl. 19:00
B. Frem DMI JP Air Tech Arena
0
-
1
798131 on
18-05 2022
Kl. 18:30
Branderslev IF Oversidder Branderslev stadion
798127 on
18-05 2022
Kl. 19:00
Oversidder TGB
798128
on
18-05 2022
Kl. 19:00
SIF NAB/EB Søllested stadion
3
-
2
798129
on
18-05 2022
Kl. 19:15
Tingsted/Væggerløse SB Tingsted stadion
1
-
4
798134
ma
23-05 2022
Kl. 19:00
SIF B. Frem Søllested stadion
2
-
2
798136
ma
23-05 2022
Kl. 19:00
NAB/EB TGB Eskilstruphallen
0
-
3
798133 ti
24-05 2022
Kl. 18:30
DMI Branderslev IF DMI´s anlæg
1
-
0
798132 on
25-05 2022
Kl. 19:00
Oversidder Tingsted/Væggerløse
798135 on
25-05 2022
Kl. 19:00
SB Oversidder XL byg P.W. Wulff arena
798255
ma
30-05 2022
Kl. 19:00
NAB/EB B. Frem Eskilstrup stadion
2
-
0
798115
ma
30-05 2022
Kl. 19:15
SB SIF XL byg P.W. Wulff arena
0
-
2
798253 on
01-06 2022
Kl. 19:00
Oversidder Oversidder
798256 on
01-06 2022
Kl. 19:00
Branderslev IF SIF Branderslev stadion
1
-
1
798254
to
02-06 2022
Kl. 19:00
Tingsted/Væggerløse DMI Væggerløsehallen
1
-
2
798257 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Oversidder TGB
798261 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
B. Frem Branderslev IF JP Air Tech Arena
Udehold taberdømt
798252
ti
07-06 2022
Kl. 19:15
TGB SB TGB´s anlæg
7
-
1
798259
on
08-06 2022
Kl. 19:00
SIF Tingsted/Væggerløse Søllested stadion
3
-
0
798258 to
09-06 2022
Kl. 18:30
DMI Oversidder DMI´s anlæg
798260
to
09-06 2022
Kl. 19:15
SB NAB/EB XL byg P.W. Wulff arena
1
-
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvartfinaler søndag den 12. juni kl. 12.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 7
kamp 3 Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 10.00 i Borup
kamp 4: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 5
kamp 5: Vinder kamp 2 - Vinder kamp 3

Finale samt 3-4 plads søndag den 19. juni kl. 12.30 i Borup.
kamp 6: Finale Vinder kamp 4 - Vinder kamp 5
kamp 7: 3-4 plads Taber kamp 4 - Taber kamp 5

Log ind