MENU

Herrer Jyllandsserien 1 - Efterår 2022, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
715882
06-08 2022
Kl. 13:30
Fredericia fF Kolding B Madsby Enge
4
-
3
715881
ti
09-08 2022
Kl. 19:00
Esbjerg fB Egen UI Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 5)
4
-
5
715884
ti
09-08 2022
Kl. 19:30
Kolding IF FC Sydvest 05 Tønder Metropolis Arena (kunst)
2
-
2
715888
to
11-08 2022
Kl. 19:00
Sædding/G IF Fredericia fF Guldager Idrætscenter
3
-
3
715885
fr
12-08 2022
Kl. 19:00
Kolding B Esbjerg fB Mosevej Sportsplads
0
-
1
715886
13-08 2022
Kl. 12:30
FC Sydvest 05 Tønder Horsens fS BankParken Tønder
2
-
0
715887
13-08 2022
Kl. 13:00
Egen UI Kolding IF Guderup Idrætsanlæg
2
-
2
715890
ti
16-08 2022
Kl. 19:00
Kolding IF Kolding B Autocentralen Park (Kolding Stadion)
4
-
0
715889
ti
16-08 2022
Kl. 19:30
Esbjerg fB Sædding/G IF Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 5)
1
-
2
715894
fr
19-08 2022
Kl. 19:00
Kolding B FC Sydvest 05 Tønder Mosevej Sportsplads
1
-
2
715896
20-08 2022
Kl. 13:00
Sædding/G IF Kolding IF Guldager Idrætscenter
1
-
3
715895
21-08 2022
Kl. 13:00
Egen UI Horsens fS Guderup Idrætsanlæg
2
-
2
715900
to
25-08 2022
Kl. 19:00
FC Sydvest 05 Tønder Sædding/G IF BankParken Tønder
1
-
1
715899
fr
26-08 2022
Kl. 19:00
Kolding IF Fredericia fF Metropolis Arena (kunst)
5
-
1
715897
fr
26-08 2022
Kl. 19:30
Esbjerg fB Horsens fS Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 5)
3
-
2
715898
27-08 2022
Kl. 13:00
Egen UI Kolding B Guderup Idrætsanlæg
1
-
1
715902
fr
02-09 2022
Kl. 18:30
Horsens fS Kolding B Jacobsen Plus - Arena
3
-
0
715901
fr
02-09 2022
Kl. 19:00
Esbjerg fB Kolding IF Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 5)
1
-
1
715904
03-09 2022
Kl. 13:30
Fredericia fF FC Sydvest 05 Tønder Madsby Enge
3
-
4
715891
ti
06-09 2022
Kl. 18:30
Horsens fS Fredericia fF Jacobsen Plus - Arena
2
-
0
715903
on
07-09 2022
Kl. 19:00
Sædding/G IF Egen UI Guldager IC Kunstgræbane
4
-
1
715905
10-09 2022
Kl. 12:30
FC Sydvest 05 Tønder Esbjerg fB BankParken Tønder
3
-
3
715906
10-09 2022
Kl. 13:00
Kolding B Sædding/G IF Mosevej Sportsplads
0
-
3
715908
10-09 2022
Kl. 13:00
Egen UI Fredericia fF Guderup Idrætsanlæg
8
-
4
715907
11-09 2022
Kl. 13:00
Kolding IF Horsens fS Metropolis Arena (kunst)
2
-
2
715892
ti
13-09 2022
Kl. 18:15
FC Sydvest 05 Tønder Egen UI BankParken Tønder
1
-
1
715893
ti
13-09 2022
Kl. 19:00
Esbjerg fB Fredericia fF Esbjerg Idrætspark
4
-
4
715910
17-09 2022
Kl. 13:00
Kolding B Fredericia fF Mosevej Sportsplads
2
-
3
715909
17-09 2022
Kl. 16:00
Egen UI Esbjerg fB Guderup Idrætsanlæg
1
-
1
715929
18-09 2022
Kl. 13:00
Sædding/G IF Horsens fS Guldager Idrætscenter
3
-
3
715931
fr
23-09 2022
Kl. 19:00
Esbjerg fB Kolding B Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 5)
4
-
1
715933
fr
23-09 2022
Kl. 19:45
Kolding IF Egen UI Metropolis Arena (kunst)
3
-
0
715932
24-09 2022
Kl. 13:00
Horsens fS FC Sydvest 05 Tønder Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
1
-
0
715934
24-09 2022
Kl. 13:30
Fredericia fF Sædding/G IF Madsby Enge
3
-
3
715936
01-10 2022
Kl. 13:00
Kolding B Kolding IF Mosevej Sportsplads
2
-
3
715938
01-10 2022
Kl. 13:00
Egen UI FC Sydvest 05 Tønder Guderup Idrætsanlæg
0
-
1
715937
01-10 2022
Kl. 13:30
Fredericia fF Horsens fS Madsby Enge
6
-
4
715935
02-10 2022
Kl. 13:00
Sædding/G IF Esbjerg fB Guldager Idrætscenter
2
-
2
715939
fr
07-10 2022
Kl. 19:00
Fredericia fF Esbjerg fB Fynske Bank Kunstgræs (Fred. KF)
0
-
4
715940
08-10 2022
Kl. 12:30
FC Sydvest 05 Tønder Kolding B BankParken Tønder
1
-
2
715941
09-10 2022
Kl. 13:00
Horsens fS Egen UI Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
3
-
0
715942
09-10 2022
Kl. 13:00
Kolding IF Sædding/G IF Metropolis Arena (kunst)
3
-
1
715943
fr
14-10 2022
Kl. 19:30
Horsens fS Esbjerg fB Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
1
-
2
715944
15-10 2022
Kl. 13:00
Kolding B Egen UI Mosevej Sportsplads
2
-
1
715945
15-10 2022
Kl. 13:30
Fredericia fF Kolding IF Madsby Enge
4
-
2
715946
16-10 2022
Kl. 13:00
Sædding/G IF FC Sydvest 05 Tønder Guldager IC Kunstgræbane
1
-
1
715948
fr
21-10 2022
Kl. 19:00
Kolding B Horsens fS Mosevej Sportsplads
1
-
4
715950
22-10 2022
Kl. 12:30
FC Sydvest 05 Tønder Fredericia fF Tønder Kunstgræs
2
-
0
715949
22-10 2022
Kl. 13:00
Egen UI Sædding/G IF Linak Arena Kunstgræsbane
1
-
3
715947
22-10 2022
Kl. 14:00
Kolding IF Esbjerg fB Metropolis Arena (kunst)
2
-
2
715930
ti
25-10 2022
Kl. 18:30
FC Sydvest 05 Tønder Kolding IF Tønder Sport- og FritidsCenter
2
-
2
715883
ti
25-10 2022
Kl. 19:00
Horsens fS Sædding/G IF Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
1
-
3
715954
fr
28-10 2022
Kl. 19:00
Fredericia fF Egen UI Fredericia fF Kunstgræs
8
-
0
715953
fr
28-10 2022
Kl. 19:30
Horsens fS Kolding IF Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
4
-
4
715951
30-10 2022
Kl. 14:30
Esbjerg fB FC Sydvest 05 Tønder Esbjerg Idrætspark
1
-
1
715952
30-10 2022
Kl. 14:30
Sædding/G IF Kolding B Guldager IC Kunstgræbane
5
-
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999
Se playoff kampene her

Log ind