Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08. aug 2022
19:00
Herrup/Tvis Fodbold
1
Ørnhøj/Abildå B1986
2
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2022
19:00
Lem B
0
Vorgod-Barde MOF
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2022
18:00
Vorgod-Barde MOF
1
Skjern GF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2022
15:00
Ringkøbing IF
6
Herrup/Tvis Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2022
13:00
Ørnhøj/Abildå B1986
4
Lem B
2
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2022
19:00
Herrup/Tvis Fodbold
2
Vinding UIF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2022
19:00
Lem B
0
Ringkøbing IF
2
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2022
19:00
Skjern GF
2
BFH
1
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2022
19:00
Vorgod-Barde MOF
3
Ørnhøj/Abildå B1986
1
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2022
13:00
Vinding UIF
1
Lem B
3
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2022
16:00
Ørnhøj/Abildå B1986
3
Skjern GF
1
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2022
19:00
Ringkøbing IF
0
Vorgod-Barde MOF
2
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2022
18:30
Vinding UIF
2
BFH
2
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2022
19:00
Ørnhøj/Abildå B1986
4
Ringkøbing IF
1
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2022
19:30
Herrup/Tvis Fodbold
1
Skjern GF
5
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
15:00
BFH
1
Ringkøbing IF
1
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2022
19:00
Skjern GF
1
Vinding UIF
1
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2022
19:00
Lem B
1
BFH
2
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2022
13:00
Vinding UIF
0
Ørnhøj/Abildå B1986
5
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2022
14:00
BFH
1
Vorgod-Barde MOF
4
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2022
18:45
Vorgod-Barde MOF
7
Vinding UIF
1
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2022
19:15
Herrup/Tvis Fodbold
1
Lem B
4
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2022
18:30
Skjern GF
1
Ringkøbing IF
4
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2022
18:30
BFH
3
Herrup/Tvis Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2022
13:00
Ørnhøj/Abildå B1986
3
BFH
3
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
14:00
Vorgod-Barde MOF
12
Herrup/Tvis Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
16:15
Ringkøbing IF
7
Vinding UIF
1
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2022
19:00
Lem B
2
Skjern GF
3
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
13:00
Vinding UIF
5
Skjern GF
1
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
13:00
Ørnhøj/Abildå B1986
0
Herrup/Tvis Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
14:00
Vorgod-Barde MOF
1
Lem B
3
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2022
19:00
Herrup/Tvis Fodbold
1
Ringkøbing IF
3
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2022
19:00
Lem B
2
Ørnhøj/Abildå B1986
4
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
14:00
BFH
6
Vinding UIF
3
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
15:30
Skjern GF
1
Vorgod-Barde MOF
2
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
13:00
Vinding UIF
7
Herrup/Tvis Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
14:00
BFH
7
Skjern GF
1
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
15:00
Ringkøbing IF
3
Lem B
0
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
13:00
Ørnhøj/Abildå B1986
3
Vorgod-Barde MOF
2
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
13:00
Herrup/Tvis Fodbold
2
BFH
3
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
13:30
Skjern GF
0
Ørnhøj/Abildå B1986
3
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
14:00
Vorgod-Barde MOF
1
Ringkøbing IF
3
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2022
19:00
Lem B
2
Vinding UIF
1
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
13:00
Vinding UIF
2
Vorgod-Barde MOF
4
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
14:00
BFH
2
Lem B
1
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
15:30
Skjern GF
3
Herrup/Tvis Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2022
16:15
Ringkøbing IF
5
Ørnhøj/Abildå B1986
3
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2022
19:00
Ringkøbing IF
6
BFH
0
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2022
13:00
Ørnhøj/Abildå B1986
Vinding UIF
UHT
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2022
14:00
Vorgod-Barde MOF
3
BFH
2
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2022
18:30
Ringkøbing IF
4
Skjern GF
1
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2022
19:00
Lem B
9
Herrup/Tvis Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2022
13:30
Herrup/Tvis Fodbold
1
Vorgod-Barde MOF
0
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2022
13:30
Vinding UIF
Ringkøbing IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2022
13:30
Skjern GF
0
Lem B
1
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2022
13:30
BFH
3
Ørnhøj/Abildå B1986
4
|
Se playoff kampene her og her
Bedste hold på 6. pladsen undgår play-off kamp: Hammerum IF (pulje 34).
Bedste hold på 7. pladsen undgår direkte nedrykning og skal i play-off: Sulsted IF (pulje 28).