MENU

Herrer Serie 3 - Efterår 2022, Pulje 47 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
768761
06-08 2022
Kl. 14:00
Sønderborg B Ravsted UI SwipBox Arena - Sundsmarkcentret
3
-
2
768762
07-08 2022
Kl. 16:00
Hjordkær UIF Sønderborg Fremad Hjordkær Stadion
6
-
0
768766
13-08 2022
Kl. 13:00
Bylderup/B Lundtoft IF Bylderup Idrætscenter
Udehold taberdømt
768765
14-08 2022
Kl. 15:00
Sønderborg Fremad Sønderborg B Bygma Park
1
-
3
768769
to
18-08 2022
Kl. 19:00
Sønderborg B Nord/Als B SwipBox Arena - Sundsmarkcentret
4
-
0
768775
fr
19-08 2022
Kl. 18:30
Ravsted UI Lundtoft IF Ravsted Fritidscenter
3
-
1
768774
21-08 2022
Kl. 14:00
Sønderborg Fremad Bylderup/B Bygma Park
3
-
3
768773
21-08 2022
Kl. 16:00
Hjordkær UIF Sønderborg B Hjordkær Stadion
0
-
2
768768
on
24-08 2022
Kl. 19:00
Nord/Als B Hjordkær UIF Nordals Idrætscenter
1
-
3
768778
to
25-08 2022
Kl. 18:30
Ravsted UI Sønderborg Fremad Ravsted Fritidscenter
4
-
0
768777
27-08 2022
Kl. 14:00
Sønderborg B Lundtoft IF SwipBox Arena - Sundsmarkcentret
0
-
2
768767
ti
30-08 2022
Kl. 18:15
Ravsted UI Bov IF Ravsted Fritidscenter
3
-
5
768763
ti
30-08 2022
Kl. 18:30
Lundtoft IF Nord/Als B Kliplev Hallen
1
-
2
768838
ti
30-08 2022
Kl. 19:00
Bylderup/B Hjordkær UIF Bylderup Idrætscenter
1
-
1
768783
03-09 2022
Kl. 13:00
Nord/Als B Ravsted UI Nordals Idrætscenter
1
-
5
768781
03-09 2022
Kl. 14:00
Sønderborg B Bov IF SwipBox Arena - Sundsmarkcentret
4
-
1
768782
03-09 2022
Kl. 14:00
Lundtoft IF Sønderborg Fremad Kliplev Hallen
3
-
0
768764
ti
06-09 2022
Kl. 18:30
Bov IF Bylderup/B Grænse Stadion
1
-
4
768771
ti
06-09 2022
Kl. 18:30
Lundtoft IF Hjordkær UIF Kliplev Hallen
3
-
2
768785
10-09 2022
Kl. 13:00
Bylderup/B Sønderborg B Bylderup Idrætscenter
0
-
3
768788
10-09 2022
Kl. 14:00
Ravsted UI Hjordkær UIF Ravsted Fritidscenter
6
-
1
768787
10-09 2022
Kl. 14:30
Bov IF Lundtoft IF Grænse Stadion
1
-
1
768786
11-09 2022
Kl. 14:00
Sønderborg Fremad Nord/Als B Bygma Park
2
-
3
768770
ti
13-09 2022
Kl. 19:15
Bov IF Sønderborg Fremad Bov IF Kunstgræs
7
-
0
768780
on
14-09 2022
Kl. 18:45
Bylderup/B Nord/Als B Bylderup Idrætscenter
3
-
1
768791
17-09 2022
Kl. 13:00
Nord/Als B Lundtoft IF Nordals Idrætscenter
2
-
2
768789
17-09 2022
Kl. 14:00
Ravsted UI Sønderborg B Ravsted Fritidscenter
4
-
4
768792
18-09 2022
Kl. 13:00
Bylderup/B Bov IF Bylderup Idrætscenter
1
-
1
768790
18-09 2022
Kl. 16:00
Sønderborg Fremad Hjordkær UIF Bygma Park
0
-
4
768772
on
21-09 2022
Kl. 19:00
Bylderup/B Ravsted UI Bylderup Idrætscenter
1
-
2
768779
to
22-09 2022
Kl. 19:15
Bov IF Hjordkær UIF Bov IF Kunstgræs
1
-
3
768794
24-09 2022
Kl. 12:00
Lundtoft IF Bylderup/B Kliplev Hallen
1
-
1
768793
24-09 2022
Kl. 14:00
Sønderborg B Sønderborg Fremad SwipBox Arena - Sundsmarkcentret
5
-
3
768822
25-09 2022
Kl. 16:00
Hjordkær UIF Nord/Als B Hjordkær Stadion
0
-
1
768821
to
29-09 2022
Kl. 19:15
Bov IF Ravsted UI Bov IF Kunstgræs
3
-
2
768826
01-10 2022
Kl. 14:00
Ravsted UI Bylderup/B Ravsted Fritidscenter
1
-
1
768823
02-10 2022
Kl. 13:00
Nord/Als B Sønderborg B Nordals Idrætscenter
0
-
5
768824
02-10 2022
Kl. 14:00
Sønderborg Fremad Bov IF Bygma Park
2
-
2
768825
02-10 2022
Kl. 16:00
Hjordkær UIF Lundtoft IF Hjordkær Stadion
Udehold taberdømt
768776
ti
04-10 2022
Kl. 19:15
Bov IF Nord/Als B Bov IF Kunstgræs
1
-
0
768827
to
06-10 2022
Kl. 19:00
Sønderborg B Hjordkær UIF SwipBox Arena - Sundsmarkcentret
9
-
0
768828
08-10 2022
Kl. 13:00
Bylderup/B Sønderborg Fremad Bylderup Idrætscenter
2
-
1
768830
08-10 2022
Kl. 13:00
Nord/Als B Bov IF Nordals Idrætscenter
3
-
0
768829
08-10 2022
Kl. 14:00
Lundtoft IF Ravsted UI Kliplev Hallen
1
-
3
768834
15-10 2022
Kl. 13:00
Nord/Als B Bylderup/B Nordals Idrætscenter
2
-
4
768831
15-10 2022
Kl. 14:00
Lundtoft IF Sønderborg B Kliplev Hallen
0
-
1
768832
16-10 2022
Kl. 15:00
Sønderborg Fremad Ravsted UI Bygma Park
0
-
7
768833
16-10 2022
Kl. 15:00
Hjordkær UIF Bov IF Hjordkær Stadion
2
-
1
768837
22-10 2022
Kl. 14:00
Ravsted UI Nord/Als B Ravsted Fritidscenter
5
-
1
768835
22-10 2022
Kl. 14:30
Bov IF Sønderborg B Grænse Stadion
2
-
2
768836
23-10 2022
Kl. 14:00
Sønderborg Fremad Lundtoft IF Bygma Park
5
-
1
768784
23-10 2022
Kl. 15:00
Hjordkær UIF Bylderup/B Hjordkær Stadion
1
-
7
768840
on
26-10 2022
Kl. 19:00
Nord/Als B Sønderborg Fremad Linak Arena Kunstgræsbane
3
-
1
768839
29-10 2022
Kl. 13:00
Sønderborg B Bylderup/B SwipBox Arena - Sundsmarkcentret
2
-
3
768841
29-10 2022
Kl. 13:30
Lundtoft IF Bov IF Kliplev Hallen
2
-
5
768842
29-10 2022
Kl. 13:30
Hjordkær UIF Ravsted UI Hjordkær Stadion
4
-
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Se playoff kampene her og her

Bedste hold på 6. pladsen undgår play-off kamp: Hammerum IF (pulje 34).
Bedste hold på 7. pladsen undgår direkte nedrykning og skal i play-off: Sulsted IF (pulje 28).

Log ind