MENU

Herrer Serie 4 - Efterår 2022, Pulje 64 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
196412 ma
08-08 2022
Kl. 19:00
Løgstrup G&IF (1) Ans IF (2) Seier Park, Løgstrup
4
-
3
196413
ti
09-08 2022
Kl. 18:30
Rødkærsbro IF Karup/Kølvrå 07 Rødkærsbrohallen
3
-
3
196410
ti
09-08 2022
Kl. 18:45
Kjellerup IF Vinderslev IF Bjergets Idrætsanlæg
1
-
1
196422
fr
12-08 2022
Kl. 18:30
Vinderslev IF Rødkærsbro IF Vinderslev Stadion
2
-
0
196438
fr
12-08 2022
Kl. 19:00
Ans IF (2) Sdr. Rind/Vinkel IF LM Transport Arena (Ans)
1
-
3
196414
fr
12-08 2022
Kl. 19:00
Sjørslev/Demstrup IF Kjellerup IF Sjørslev Stadion
1
-
0
196421
13-08 2022
Kl. 14:00
Karup/Kølvrå 07 Løgstrup G&IF (1) Kølvrå Stadion
1
-
1
196439 to
18-08 2022
Kl. 18:45
Kjellerup IF Ans IF (2) Bjergets Idrætsanlæg
7
-
0
196440
to
18-08 2022
Kl. 19:00
Rødkærsbro IF Sjørslev/Demstrup IF Rødkærsbrohallen
1
-
3
196441
to
18-08 2022
Kl. 19:00
Løgstrup G&IF (1) Sdr. Rind/Vinkel IF Seier Park, Løgstrup
0
-
2
196442
to
18-08 2022
Kl. 19:00
Karup/Kølvrå 07 Vinderslev IF Kølvrå Stadion
3
-
1
196443
20-08 2022
Kl. 13:30
Sdr. Rind/Vinkel IF Kjellerup IF Vinkel Stadion
1
-
3
196445
21-08 2022
Kl. 16:00
Vinderslev IF Løgstrup G&IF (1) Vinderslev Stadion
0
-
3
196446
21-08 2022
Kl. 16:00
Ans IF (2) Rødkærsbro IF LM Transport Arena (Ans)
2
-
5
196411
ti
23-08 2022
Kl. 19:00
Sdr. Rind/Vinkel IF Sjørslev/Demstrup IF Vinkel Stadion
2
-
0
196511
28-08 2022
Kl. 14:00
Karup/Kølvrå 07 Ans IF (2) Kølvrå Stadion
Udehold taberdømt
196509
ti
30-08 2022
Kl. 18:15
Vinderslev IF Sjørslev/Demstrup IF Vinderslev Stadion
2
-
4
196512
fr
02-09 2022
Kl. 18:15
Kjellerup IF Rødkærsbro IF Bjergets Idrætsanlæg
2
-
3
196513
fr
02-09 2022
Kl. 18:30
Løgstrup G&IF (1) Sjørslev/Demstrup IF Seier Park, Løgstrup
3
-
2
196515
03-09 2022
Kl. 13:30
Sdr. Rind/Vinkel IF Karup/Kølvrå 07 Vinkel Stadion
5
-
3
196514
03-09 2022
Kl. 16:00
Ans IF (2) Vinderslev IF LM Transport Arena (Ans)
4
-
1
196508 ti
06-09 2022
Kl. 18:15
Kjellerup IF Løgstrup G&IF (1) Bjergets Idrætsanlæg
3
-
1
196444
ti
06-09 2022
Kl. 18:30
Sjørslev/Demstrup IF Karup/Kølvrå 07 Sjørslev Stadion
0
-
0
196517
fr
09-09 2022
Kl. 18:15
Sjørslev/Demstrup IF Ans IF (2) Sjørslev Stadion
4
-
1
196519
fr
09-09 2022
Kl. 18:30
Vinderslev IF Sdr. Rind/Vinkel IF Vinderslev Stadion
1
-
6
196518
10-09 2022
Kl. 12:00
Rødkærsbro IF Løgstrup G&IF (1) Rødkærsbrohallen
0
-
4
196516
10-09 2022
Kl. 14:00
Karup/Kølvrå 07 Kjellerup IF Kølvrå Stadion
4
-
2
196521
fr
16-09 2022
Kl. 18:00
Sjørslev/Demstrup IF Sdr. Rind/Vinkel IF Sjørslev Stadion
3
-
2
196523
fr
16-09 2022
Kl. 18:00
Karup/Kølvrå 07 Rødkærsbro IF Kølvrå Stadion
6
-
4
196520
fr
16-09 2022
Kl. 18:30
Vinderslev IF Kjellerup IF Vinderslev Stadion
1
-
2
196522 ma
19-09 2022
Kl. 19:00
Løgstrup G&IF (1) Ans IF (2) Seier Park, Løgstrup
2
-
0
196526
24-09 2022
Kl. 12:00
Rødkærsbro IF Vinderslev IF Rødkærsbrohallen
2
-
0
196527
24-09 2022
Kl. 13:30
Sdr. Rind/Vinkel IF Ans IF (2) Vinkel Stadion
Udehold taberdømt
196525
24-09 2022
Kl. 13:30
Løgstrup G&IF (1) Karup/Kølvrå 07 Seier Park, Løgstrup
0
-
3
196524
25-09 2022
Kl. 16:00
Kjellerup IF Sjørslev/Demstrup IF Bjergets Idrætsanlæg
1
-
1
196536
fr
30-09 2022
Kl. 18:30
Vinderslev IF Karup/Kølvrå 07 Vinderslev Stadion
0
-
2
196528
01-10 2022
Kl. 13:30
Ans IF (2) Kjellerup IF LM Transport Arena (Ans)
4
-
8
196535
01-10 2022
Kl. 13:30
Sdr. Rind/Vinkel IF Løgstrup G&IF (1) Vinkel Stadion
4
-
2
196534
01-10 2022
Kl. 15:00
Sjørslev/Demstrup IF Rødkærsbro IF Sjørslev Stadion
5
-
2
196537
to
06-10 2022
Kl. 20:00
Kjellerup IF Sdr. Rind/Vinkel IF Kjellerup Kunstgræsbane
5
-
1
196540
08-10 2022
Kl. 12:00
Rødkærsbro IF Ans IF (2) Rødkærsbrohallen
10
-
0
196539
08-10 2022
Kl. 13:30
Løgstrup G&IF (1) Vinderslev IF Seier Park, Løgstrup
6
-
1
196538
08-10 2022
Kl. 14:00
Karup/Kølvrå 07 Sjørslev/Demstrup IF Kølvrå Stadion
2
-
1
196564
to
13-10 2022
Kl. 19:00
Sdr. Rind/Vinkel IF Rødkærsbro IF Sdr. Rind Stadion
3
-
3
196542
15-10 2022
Kl. 11:00
Sjørslev/Demstrup IF Vinderslev IF Sjørslev Stadion
5
-
1
196565
15-10 2022
Kl. 13:30
Karup/Kølvrå 07 Ans IF (2) Kølvrå Stadion
7
-
1
196541
15-10 2022
Kl. 13:45
Løgstrup G&IF (1) Kjellerup IF Seier Park, Løgstrup
1
-
1
196510
ti
18-10 2022
Kl. 19:00
Rødkærsbro IF Sdr. Rind/Vinkel IF Rødkærsbrohallen
0
-
4
196568
fr
21-10 2022
Kl. 18:30
Vinderslev IF Ans IF (2) Vinderslev Stadion
5
-
1
196567
22-10 2022
Kl. 11:00
Sjørslev/Demstrup IF Løgstrup G&IF (1) Sjørslev Stadion
1
-
3
196566
22-10 2022
Kl. 12:00
Rødkærsbro IF Kjellerup IF Rødkærsbrohallen
2
-
3
196569
22-10 2022
Kl. 14:00
Karup/Kølvrå 07 Sdr. Rind/Vinkel IF Kølvrå Stadion
2
-
1
196573 fr
28-10 2022
Kl. 19:00
Sdr. Rind/Vinkel IF Vinderslev IF Sdr. Rind Stadion
1
-
3
196572
fr
28-10 2022
Kl. 20:00
Løgstrup G&IF (1) Rødkærsbro IF Seier Park, Løgstrup
2
-
2
196570
30-10 2022
Kl. 13:00
Kjellerup IF Karup/Kølvrå 07 Kjellerup Kunstgræsbane
2
-
2
196571
30-10 2022
Kl. 13:00
Ans IF (2) Sjørslev/Demstrup IF LM Transport Arena (Ans)
1
-
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Se playoff kampene her

På grund af udtrækninger mv. suspenderes der nedrykning for følgende 6 hold på 7. pladsen:
Hornslet IF (pulje 74), Bjerre Herred Fodbold (pulje 85), Fjerritslev IF (pulje 53), Ommersyssel IF 2 (pulje 71), Herning Fremad (pulje 68), Borbjerg Skave Fodbold (pulje 66).

Log ind