|
196412
|
ma08-08 2022
|
19:00
|
|
|
Seier Park, Løgstrup
|
|
|
|
196413
|
ti09-08 2022
|
18:30
|
|
|
Rødkærsbrohallen
|
|
|
|
|
196410
|
ti09-08 2022
|
18:45
|
|
|
Bjergets Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
196422
|
fr12-08 2022
|
18:30
|
|
|
Vinderslev Stadion
|
|
|
|
196438
|
fr12-08 2022
|
19:00
|
|
|
LM Transport Arena (Ans)
|
|
|
|
196414
|
fr12-08 2022
|
19:00
|
|
|
Sjørslev Stadion
|
|
|
|
|
196421
|
lø13-08 2022
|
14:00
|
|
|
Kølvrå Stadion
|
|
|
|
196439
|
to18-08 2022
|
18:45
|
|
|
Bjergets Idrætsanlæg
|
|
|
|
196440
|
to18-08 2022
|
19:00
|
|
|
Rødkærsbrohallen
|
|
|
|
196441
|
to18-08 2022
|
19:00
|
|
|
Seier Park, Løgstrup
|
|
|
|
|
196442
|
to18-08 2022
|
19:00
|
|
|
Kølvrå Stadion
|
|
|
|
196443
|
lø20-08 2022
|
13:30
|
|
|
Vinkel Stadion
|
|
|
|
196445
|
sø21-08 2022
|
16:00
|
|
|
Vinderslev Stadion
|
|
|
|
196446
|
sø21-08 2022
|
16:00
|
|
|
LM Transport Arena (Ans)
|
|
|
|
196411
|
ti23-08 2022
|
19:00
|
|
|
Vinkel Stadion
|
|
|
|
196511
|
sø28-08 2022
|
14:00
|
|
|
Kølvrå Stadion
|
UHT
|
|
|
196509
|
ti30-08 2022
|
18:15
|
|
|
Vinderslev Stadion
|
|
|
|
196512
|
fr02-09 2022
|
18:15
|
|
|
Bjergets Idrætsanlæg
|
|
|
|
196513
|
fr02-09 2022
|
18:30
|
|
|
Seier Park, Løgstrup
|
|
|
|
196515
|
lø03-09 2022
|
13:30
|
|
|
Vinkel Stadion
|
|
|
|
196514
|
lø03-09 2022
|
16:00
|
|
|
LM Transport Arena (Ans)
|
|
|
|
196508
|
ti06-09 2022
|
18:15
|
|
|
Bjergets Idrætsanlæg
|
|
|
|
196444
|
ti06-09 2022
|
18:30
|
|
|
Sjørslev Stadion
|
|
|
|
196517
|
fr09-09 2022
|
18:15
|
|
|
Sjørslev Stadion
|
|
|
|
196519
|
fr09-09 2022
|
18:30
|
|
|
Vinderslev Stadion
|
|
|
|
196518
|
lø10-09 2022
|
12:00
|
|
|
Rødkærsbrohallen
|
|
|
|
196516
|
lø10-09 2022
|
14:00
|
|
|
Kølvrå Stadion
|
|
|
|
196521
|
fr16-09 2022
|
18:00
|
|
|
Sjørslev Stadion
|
|
|
|
196523
|
fr16-09 2022
|
18:00
|
|
|
Kølvrå Stadion
|
|
|
|
196520
|
fr16-09 2022
|
18:30
|
|
|
Vinderslev Stadion
|
|
|
|
196522
|
ma19-09 2022
|
19:00
|
|
|
Seier Park, Løgstrup
|
|
|
|
196526
|
lø24-09 2022
|
12:00
|
|
|
Rødkærsbrohallen
|
|
|
|
196527
|
lø24-09 2022
|
13:30
|
|
|
Vinkel Stadion
|
UHT
|
|
|
196525
|
lø24-09 2022
|
13:30
|
|
|
Seier Park, Løgstrup
|
|
|
|
196524
|
sø25-09 2022
|
16:00
|
|
|
Bjergets Idrætsanlæg
|
|
|
|
196536
|
fr30-09 2022
|
18:30
|
|
|
Vinderslev Stadion
|
|
|
|
196528
|
lø01-10 2022
|
13:30
|
|
|
LM Transport Arena (Ans)
|
|
|
|
196535
|
lø01-10 2022
|
13:30
|
|
|
Vinkel Stadion
|
|
|
|
196534
|
lø01-10 2022
|
15:00
|
|
|
Sjørslev Stadion
|
|
|
|
196537
|
to06-10 2022
|
20:00
|
|
|
Kjellerup Kunstgræsbane
|
|
|
|
196540
|
lø08-10 2022
|
12:00
|
|
|
Rødkærsbrohallen
|
|
|
|
196539
|
lø08-10 2022
|
13:30
|
|
|
Seier Park, Løgstrup
|
|
|
|
196538
|
lø08-10 2022
|
14:00
|
|
|
Kølvrå Stadion
|
|
|
|
196564
|
to13-10 2022
|
19:00
|
|
|
Sdr. Rind Stadion
|
|
|
|
196542
|
lø15-10 2022
|
11:00
|
|
|
Sjørslev Stadion
|
|
|
|
196565
|
lø15-10 2022
|
13:30
|
|
|
Kølvrå Stadion
|
|
|
|
196541
|
lø15-10 2022
|
13:45
|
|
|
Seier Park, Løgstrup
|
|
|
|
196510
|
ti18-10 2022
|
19:00
|
|
|
Rødkærsbrohallen
|
|
|
|
196568
|
fr21-10 2022
|
18:30
|
|
|
Vinderslev Stadion
|
|
|
|
196567
|
lø22-10 2022
|
11:00
|
|
|
Sjørslev Stadion
|
|
|
|
196566
|
lø22-10 2022
|
12:00
|
|
|
Rødkærsbrohallen
|
|
|
|
196569
|
lø22-10 2022
|
14:00
|
|
|
Kølvrå Stadion
|
|
|
|
196573
|
fr28-10 2022
|
19:00
|
|
|
Sdr. Rind Stadion
|
|
|
|
196572
|
fr28-10 2022
|
20:00
|
|
|
Seier Park, Løgstrup
|
|
|
|
196570
|
sø30-10 2022
|
13:00
|
|
|
Kjellerup Kunstgræsbane
|
|
|
|
196571
|
sø30-10 2022
|
13:00
|
|
|
LM Transport Arena (Ans)
|
|
|
Se playoff kampene her
På grund af udtrækninger mv. suspenderes der nedrykning for følgende 6 hold på 7. pladsen:
Hornslet IF (pulje 74), Bjerre Herred Fodbold (pulje 85), Fjerritslev IF (pulje 53), Ommersyssel IF 2 (pulje 71), Herning Fremad (pulje 68), Borbjerg Skave Fodbold (pulje 66).