Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07. aug 2022
19:00
HTS
2
Glejbjerg SF
0
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2022
19:00
Agerbæk SF/Starup IF
2
HTS
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2022
19:00
BV Oksbøl
3
Varde IF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2022
15:00
Grindsted GIF (1)
5
Alslev SK
1
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2022
18:45
Glejbjerg SF
1
Næsbjerg RUI
0
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2022
19:00
HTS
1
Grindsted GIF (1)
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2022
18:30
Næsbjerg RUI
0
Varde IF
4
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2022
18:45
Glejbjerg SF
2
Agerbæk SF/Starup IF
1
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2022
19:00
Alslev SK
1
BV Oksbøl
7
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2022
15:00
Grindsted GIF (1)
Glejbjerg SF
UHT
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2022
15:30
Varde IF
9
Alslev SK
1
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2022
19:00
BV Oksbøl
6
HTS
1
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2022
19:00
Varde IF
3
Grindsted GIF (1)
0
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2022
18:30
HTS
0
Varde IF
1
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2022
18:30
Glejbjerg SF
1
BV Oksbøl
3
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
14:00
Agerbæk SF/Starup IF
2
Grindsted GIF (1)
1
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2022
19:00
Næsbjerg RUI
3
Grindsted GIF (1)
6
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2022
18:30
Varde IF
3
Glejbjerg SF
2
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2022
13:00
BV Oksbøl
Agerbæk SF/Starup IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2022
13:00
Alslev SK
3
HTS
2
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2022
18:30
Næsbjerg RUI
0
BV Oksbøl
4
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2022
18:15
Alslev SK
1
Agerbæk SF/Starup IF
3
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2022
18:00
HTS
Næsbjerg RUI
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2022
18:30
Grindsted GIF (1)
1
BV Oksbøl
1
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2022
14:00
Glejbjerg SF
7
Alslev SK
2
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2022
15:30
Agerbæk SF/Starup IF
2
Varde IF
10
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2022
18:00
Alslev SK
2
Næsbjerg RUI
5
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2022
17:45
BV Oksbøl
4
Næsbjerg RUI
0
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
14:00
Agerbæk SF/Starup IF
Alslev SK
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
14:00
Glejbjerg SF
4
HTS
0
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
15:00
Grindsted GIF (1)
2
Varde IF
5
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2022
18:15
Næsbjerg RUI
1
Glejbjerg SF
3
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2022
19:00
Varde IF
5
BV Oksbøl
2
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
11:00
HTS
0
Agerbæk SF/Starup IF
2
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
13:00
Alslev SK
Grindsted GIF (1)
HHT
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2022
18:15
Agerbæk SF/Starup IF
3
Næsbjerg RUI
2
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2022
19:00
Varde IF
Næsbjerg RUI
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
13:00
BV Oksbøl
1
Alslev SK
0
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
14:00
Agerbæk SF/Starup IF
0
Glejbjerg SF
4
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
15:00
Grindsted GIF (1)
2
HTS
1
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
14:00
Glejbjerg SF
1
Grindsted GIF (1)
0
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
11:00
Næsbjerg RUI
Agerbæk SF/Starup IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
11:00
HTS
2
BV Oksbøl
6
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
13:00
Alslev SK
0
Varde IF
9
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2022
18:30
Grindsted GIF (1)
6
Agerbæk SF/Starup IF
2
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2022
19:00
Varde IF
5
HTS
1
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
13:00
Næsbjerg RUI
Alslev SK
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
13:00
BV Oksbøl
8
Glejbjerg SF
0
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2022
15:00
Grindsted GIF (1)
Næsbjerg RUI
UHT
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2022
16:30
BV Oksbøl
Agerbæk SF/Starup IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2022
11:00
HTS
2
Alslev SK
1
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2022
18:30
Glejbjerg SF
1
Varde IF
3
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2022
18:30
Næsbjerg RUI
0
HTS
0
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2022
18:00
Varde IF
Agerbæk SF/Starup IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
13:00
Alslev SK
Glejbjerg SF
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
13:00
BV Oksbøl
4
Grindsted GIF (1)
0
|
Se playoff kampene her
På grund af udtrækninger mv. suspenderes der nedrykning for følgende 6 hold på 7. pladsen:
Hornslet IF (pulje 74), Bjerre Herred Fodbold (pulje 85), Fjerritslev IF (pulje 53), Ommersyssel IF 2 (pulje 71), Herning Fremad (pulje 68), Borbjerg Skave Fodbold (pulje 66).