MENU

U19 Drenge Liga 1 (2004-05) 11M- efterår 2022, Pulje 302 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
106329
06-08 2022
Kl. 10:30
Brabrand IF Hedensted IF Brabrand IF's Idrætsanlæg
7
-
1
106332
to
11-08 2022
Kl. 19:00
Gauerslund IF Brabrand IF Danbolig Arena Gauerslund Kunstgræs
3
-
3
106331
fr
12-08 2022
Kl. 18:00
Hedensted IF Varde IF Hedensted Stadion
2
-
5
106358
13-08 2022
Kl. 15:00
FC Horsens IF Lyseng Designa Kunstgræs 1
8
-
4
106337
fr
19-08 2022
Kl. 18:00
Hedensted IF Gauerslund IF Hedensted Stadion
0
-
4
106335
20-08 2022
Kl. 10:30
Brabrand IF IF Lyseng Brabrand IF's Idrætsanlæg
2
-
2
106334
20-08 2022
Kl. 15:30
FC Horsens F.C.Fredericia Designa Kunstgræs 2
2
-
0
106336
21-08 2022
Kl. 13:00
Varde IF Dalum IF Vestjysk Bank Stadion (Varde)
5
-
3
106328
on
24-08 2022
Kl. 18:30
Varde IF F.C.Fredericia Vestjysk Bank Stadion (Varde)
2
-
3
106339
27-08 2022
Kl. 16:45
IF Lyseng Hedensted IF Lyseng Idrætspark
1
-
3
106338
28-08 2022
Kl. 15:00
Dalum IF FC Horsens Rema 1000 Park - Dalum
3
-
1
106340
28-08 2022
Kl. 15:30
Gauerslund IF Varde IF Danbolig Arena Gauerslund
Kamp udsat
106344
on
31-08 2022
Kl. 19:00
Brabrand IF Dalum IF Brabrand IF's Idrætsanlæg
4
-
0
106326
to
01-09 2022
Kl. 19:00
FC Horsens Gauerslund IF Designa Kunstgræs 1
2
-
1
106345
fr
02-09 2022
Kl. 18:00
Hedensted IF F.C.Fredericia Hedensted Stadion
0
-
0
106343
04-09 2022
Kl. 15:30
Gauerslund IF IF Lyseng Danbolig Arena Gauerslund
5
-
1
106342
ti
06-09 2022
Kl. 19:00
FC Horsens Varde IF Designa Kunstgræs 1
2
-
2
106341
on
07-09 2022
Kl. 18:30
F.C.Fredericia Brabrand IF KFUM Parken
2
-
2
106347
10-09 2022
Kl. 13:00
Varde IF IF Lyseng Vestjysk Bank Stadion (Varde)
3
-
3
106348
10-09 2022
Kl. 13:00
F.C.Fredericia Gauerslund IF KFUM Parken
3
-
4
106349
ti
13-09 2022
Kl. 19:30
Dalum IF Hedensted IF Dalum - Kunstgræsbane
4
-
1
106352
on
14-09 2022
Kl. 19:00
Brabrand IF Varde IF Brabrand IF's Idrætsanlæg
3
-
2
106350
fr
16-09 2022
Kl. 17:45
Hedensted IF FC Horsens Hedensted Stadion
5
-
5
106353
fr
16-09 2022
Kl. 18:30
Gauerslund IF Dalum IF Danbolig Arena Gauerslund Kunstgræs
0
-
1
106351
18-09 2022
Kl. 13:30
IF Lyseng F.C.Fredericia Lyseng Idrætspark
2
-
0
106357
fr
23-09 2022
Kl. 17:00
Hedensted IF Brabrand IF Hedensted Stadion
0
-
4
106327
24-09 2022
Kl. 15:30
Dalum IF IF Lyseng Rema 1000 Park - Dalum
2
-
3
106356
25-09 2022
Kl. 11:00
F.C.Fredericia Varde IF KFUM Parken
1
-
3
106354
25-09 2022
Kl. 15:30
Gauerslund IF FC Horsens Danbolig Arena Gauerslund
2
-
3
106360
on
28-09 2022
Kl. 19:00
Brabrand IF Gauerslund IF Brabrand IF's Idrætsanlæg
1
-
1
106355 to
29-09 2022
Kl. 20:15
IF Lyseng Dalum IF Lyseng Idrætspark
106359
01-10 2022
Kl. 13:00
Varde IF Hedensted IF Vestjysk Bank Stadion (Varde)
106330
02-10 2022
Kl. 12:00
IF Lyseng FC Horsens Lyseng Idrætspark
106361
02-10 2022
Kl. 14:00
Dalum IF F.C.Fredericia Rema 1000 Park - Dalum
106346 to
06-10 2022
Kl. 19:00
FC Horsens Brabrand IF Designa Kunstgræs 1
106364
08-10 2022
Kl. 14:00
Dalum IF Varde IF Rema 1000 Park - Dalum
106362
09-10 2022
Kl. 13:00
F.C.Fredericia FC Horsens KFUM Parken
106365
09-10 2022
Kl. 15:30
Gauerslund IF Hedensted IF Danbolig Arena Gauerslund
106363
09-10 2022
Kl. 16:00
IF Lyseng Brabrand IF Lyseng Idrætspark
106369 on
12-10 2022
Kl. 19:10
Brabrand IF F.C.Fredericia Brabrand IF's Idrætsanlæg
106367 fr
14-10 2022
Kl. 18:00
Hedensted IF IF Lyseng Hedensted Stadion Kunstgræs
106368
15-10 2022
Kl. 13:00
Varde IF Gauerslund IF Vestjysk Bank Stadion (Varde)
106366
15-10 2022
Kl. 15:00
FC Horsens Dalum IF Designa Kunstgræs 1
106333 on
26-10 2022
Kl. 19:00
F.C.Fredericia Dalum IF KFUM Parken
106370
30-10 2022
Kl. 13:00
Varde IF FC Horsens Vestjysk Bank Stadion (Varde)
106372
30-10 2022
Kl. 14:00
Dalum IF Brabrand IF Rema 1000 Park - Dalum
106373
30-10 2022
Kl. 15:00
F.C.Fredericia Hedensted IF KFUM Parken
106371
30-10 2022
Kl. 18:00
IF Lyseng Gauerslund IF Lyseng Idrætspark
106374
05-11 2022
Kl. 10:30
Brabrand IF FC Horsens Brabrand IF's Idrætsanlæg
106377
05-11 2022
Kl. 13:00
Hedensted IF Dalum IF Hedensted Stadion Kunstgræs
106376
06-11 2022
Kl. 15:00
Gauerslund IF F.C.Fredericia Danbolig Arena Gauerslund Kunstgræs
106375
06-11 2022
Kl. 16:00
IF Lyseng Varde IF Lyseng Kunstgræs
106379
12-11 2022
Kl. 12:00
F.C.Fredericia IF Lyseng KFUM Parken
106378
12-11 2022
Kl. 14:00
FC Horsens Hedensted IF Designa Kunstgræs 1
106381
12-11 2022
Kl. 15:30
Dalum IF Gauerslund IF Rema 1000 Park - Dalum
106380
13-11 2022
Kl. 10:00
Varde IF Brabrand IF Vestjysk Bank Stadion (Varde)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Se rækkebeskrivelser her

Se ombrydningen for U19 her

Log ind