U10 Drenge B (2013) 5M - Efterår 2022, Pulje 174 (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 21-08 2022
Spillested:
Blåbjerggårdskolen Grønlandsparken 300 6715 Esbjerg N
125494 10:00 Spangsbjerg IF Grindsted GIF (2)
10:00
Spangsbjerg IF
Grindsted GIF (2)
125495 10:00 Ølgod IF Grindsted GIF (1)
10:00
Ølgod IF
Grindsted GIF (1)
125496 10:35 Grindsted GIF (2) Ølgod IF
10:35
Grindsted GIF (2)
Ølgod IF
125497 10:35 Grindsted GIF (1) Spangsbjerg IF
10:35
Grindsted GIF (1)
Spangsbjerg IF
Arrangør:
søndag den. 21-08 2022
Spillested:
Sønderris Skole Krebsens Kvarter 58 6710 Esbjerg V
125498 10:00 Sønderris SK Team BFO
10:00
Sønderris SK
Team BFO
125499 10:00 Varde IF Tarp B
10:00
Varde IF
Tarp B
125510 10:35 Team BFO Varde IF
10:35
Team BFO
Varde IF
125511 10:35 Tarp B Sønderris SK
10:35
Tarp B
Sønderris SK
Arrangør:
lørdag den. 27-08 2022
Spillested:
Ølgod Idrætsanlæg Nr Alle 25A 6870 Ølgod
125516 11:30 Ølgod IF Tarp B
11:30
Ølgod IF
Tarp B
125517 11:30 Spangsbjerg IF Team BFO
11:30
Spangsbjerg IF
Team BFO
125518 12:05 Tarp B Spangsbjerg IF
12:05
Tarp B
Spangsbjerg IF
125519 12:05 Team BFO Ølgod IF
12:05
Team BFO
Ølgod IF
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Lynghallen Bane 7,7 Søndre Boulevard 21 7200 Grindsted
125512 10:00 Grindsted GIF (1) Varde IF Bane 7,7
10:00
Grindsted GIF (1)
Varde IF
125513 10:00 Grindsted GIF (2) Sønderris SK Bane 7,8
10:00
Grindsted GIF (2)
Sønderris SK
125514 10:35 Varde IF Grindsted GIF (2) Bane 7,7
10:35
Varde IF
Grindsted GIF (2)
125515 10:35 Sønderris SK Grindsted GIF (1) Bane 7,8
10:35
Sønderris SK
Grindsted GIF (1)
Arrangør:
onsdag den. 31-08 2022
Spillested:
Sdr. Omme Stadion Stadion Alle 5 7260 Sønder Omme
125561 17:30 Team BFO Grindsted GIF (2)
17:30
Team BFO
Grindsted GIF (2)
125562 17:30 Tarp B Grindsted GIF (1)
17:30
Tarp B
Grindsted GIF (1)
125563 18:05 Grindsted GIF (2) Tarp B
18:05
Grindsted GIF (2)
Tarp B
125564 18:05 Grindsted GIF (1) Team BFO
18:05
Grindsted GIF (1)
Team BFO
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Vestjysk Bank Stadion (Varde) Lerpøtvej 55 6800 Varde
125520 10:00 Varde IF Ølgod IF
10:00
Varde IF
Ølgod IF
125521 10:00 Sønderris SK Spangsbjerg IF
10:00
Sønderris SK
Spangsbjerg IF
125559 10:35 Ølgod IF Sønderris SK
10:35
Ølgod IF
Sønderris SK
125560 10:35 Spangsbjerg IF Varde IF
10:35
Spangsbjerg IF
Varde IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 4 på mail eller på tlf: 8939 9940

Log ind