MENU

Serie 1 , Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
652668
13-08 2022
Kl. 13:00
AB Bagsværd BK Akademisk Boldklub
1
-
6
652669
13-08 2022
Kl. 13:00
Ballerup BK Albertslund IF Ballerup Idrætsby
0
-
5
652671
13-08 2022
Kl. 13:30
Lyngby BK Taarbæk IF Sunshine Lyngby Stadion
4
-
1
652673
13-08 2022
Kl. 13:30
Frederiksværk FK Værløse Frederiksværk Stadion
1
-
2
652672
13-08 2022
Kl. 14:00
Frem Hellebæk Orient GI Nordkysthallen
3
-
2
652670
13-08 2022
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK LSF Gladsaxe Stadion
3
-
1
652667
13-08 2022
Kl. 14:30
Jyllinge FC Stenløse BK Spraglehøj Idrætsanlæg
2
-
1
652676
to
18-08 2022
Kl. 18:45
Taarbæk IF Sunshine Frem Hellebæk Springforbi fodboldbaner
0
-
5
652679
to
18-08 2022
Kl. 18:45
Bagsværd BK Ballerup BK Bagsværd Stadion
2
-
1
652675
20-08 2022
Kl. 11:00
Orient GI Frederiksværk FK Islev Skole
2
-
2
652677
20-08 2022
Kl. 13:00
LSF Lyngby BK Smørum Idrætscenter
5
-
1
652674
20-08 2022
Kl. 13:00
Stenløse BK AB Stenløse Stadion
4
-
1
652678
20-08 2022
Kl. 13:30
Albertslund IF Gladsaxe-Hero BK Albertslund Stadion
3
-
3
652680
20-08 2022
Kl. 13:30
Værløse Jyllinge FC Værløse Stadion
2
-
1
652686
to
25-08 2022
Kl. 18:30
Gladsaxe-Hero BK Bagsværd BK Gladsaxe Stadion
0
-
1
652690
27-08 2022
Kl. 11:00
Orient GI Værløse Islev Skole
4
-
2
652682
27-08 2022
Kl. 13:00
Ballerup BK Stenløse BK Ballerup Idrætsby
1
-
4
652687
27-08 2022
Kl. 13:30
Lyngby BK Albertslund IF Lyngby Stadion
4
-
2
652688
27-08 2022
Kl. 14:00
Frem Hellebæk LSF Nordkysthallen
2
-
4
652681
27-08 2022
Kl. 14:30
AB Jyllinge FC Akademisk Boldklub
1
-
2
652691
03-09 2022
Kl. 13:00
Stenløse BK Gladsaxe-Hero BK Stenløse Stadion
1
-
1
652697
03-09 2022
Kl. 13:30
Værløse AB Værløse Stadion
6
-
1
652693
03-09 2022
Kl. 13:30
Taarbæk IF Sunshine Orient GI Springforbi fodboldbaner
3
-
2
652695
03-09 2022
Kl. 13:30
Albertslund IF Frem Hellebæk Albertslund Stadion
0
-
3
652696
03-09 2022
Kl. 14:15
Bagsværd BK Lyngby BK Bagsværd Stadion
2
-
2
652692
03-09 2022
Kl. 14:30
Jyllinge FC Ballerup BK Spraglehøj Idrætsanlæg
2
-
3
652694
ti
06-09 2022
Kl. 18:00
LSF Frederiksværk FK Smørum Idrætscenter
1
-
2
652703
fr
09-09 2022
Kl. 18:00
Orient GI LSF Islev Skole
2
-
4
652698
10-09 2022
Kl. 13:00
Ballerup BK AB Ballerup Idrætsby
3
-
1
652700
10-09 2022
Kl. 13:30
Lyngby BK Stenløse BK Lyngby Stadion
2
-
3
652702
10-09 2022
Kl. 13:30
Frederiksværk FK Albertslund IF Frederiksværk Stadion
1
-
2
652744
10-09 2022
Kl. 13:30
Taarbæk IF Sunshine Værløse Springforbi fodboldbaner
3
-
1
652701
10-09 2022
Kl. 14:00
Frem Hellebæk Bagsværd BK Nordkysthallen
1
-
0
652699
10-09 2022
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Jyllinge FC Gladsaxe Stadion
1
-
1
652745
17-09 2022
Kl. 13:00
Stenløse BK Frem Hellebæk Stenløse Stadion
1
-
2
652748
17-09 2022
Kl. 13:00
LSF Taarbæk IF Sunshine Smørum Idrætscenter
0
-
1
652749
17-09 2022
Kl. 13:30
Albertslund IF Orient GI Albertslund Stadion
0
-
3
652751
17-09 2022
Kl. 13:30
Værløse Ballerup BK Værløse Stadion
6
-
1
652750
17-09 2022
Kl. 14:15
Bagsværd BK Frederiksværk FK Bagsværd Stadion
1
-
3
652746
17-09 2022
Kl. 14:30
Jyllinge FC Lyngby BK Spraglehøj Idrætsanlæg
0
-
1
652747
17-09 2022
Kl. 14:30
AB Gladsaxe-Hero BK Akademisk Boldklub
1
-
2
652689
ti
20-09 2022
Kl. 19:30
Frederiksværk FK Taarbæk IF Sunshine Frederiksværk Stadion
1
-
3
652756
24-09 2022
Kl. 11:00
Orient GI Bagsværd BK Islev Skole
1
-
4
652758
24-09 2022
Kl. 13:00
LSF Værløse Smørum Idrætscenter
1
-
2
652757
24-09 2022
Kl. 13:30
Taarbæk IF Sunshine Albertslund IF Springforbi fodboldbaner
2
-
1
652755
24-09 2022
Kl. 13:30
Frederiksværk FK Stenløse BK Frederiksværk Stadion
3
-
1
652753
24-09 2022
Kl. 13:30
Lyngby BK AB Lyngby Stadion
3
-
1
652754
24-09 2022
Kl. 14:00
Frem Hellebæk Jyllinge FC Nordkysthallen
3
-
1
652752
24-09 2022
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Ballerup BK Gladsaxe Stadion
1
-
3
652759
01-10 2022
Kl. 13:00
Stenløse BK Orient GI Stenløse Stadion
4
-
1
652867
01-10 2022
Kl. 13:00
Ballerup BK Lyngby BK Ballerup Idrætsby
0
-
2
652868
01-10 2022
Kl. 13:30
Albertslund IF LSF Albertslund Stadion
0
-
2
652955
01-10 2022
Kl. 13:30
Værløse Gladsaxe-Hero BK Værløse Stadion
2
-
1
652954
01-10 2022
Kl. 14:15
Bagsværd BK Taarbæk IF Sunshine Bagsværd Stadion
2
-
0
652760
01-10 2022
Kl. 14:30
Jyllinge FC Frederiksværk FK Spraglehøj Idrætsanlæg
0
-
0
652761
02-10 2022
Kl. 12:00
AB Frem Hellebæk Akademisk Boldklub
2
-
3
652960
08-10 2022
Kl. 11:00
Orient GI Jyllinge FC Islev Skole
3
-
4
652963
08-10 2022
Kl. 13:30
Albertslund IF Værløse Albertslund Stadion Kunstgræs
0
-
1
652956
08-10 2022
Kl. 13:30
Lyngby BK Gladsaxe-Hero BK Lyngby Stadion
3
-
2
652959
08-10 2022
Kl. 13:30
Frederiksværk FK AB Frederiksværk Stadion
3
-
1
652957
08-10 2022
Kl. 14:00
Frem Hellebæk Ballerup BK Nordkysthallen
7
-
1
652962
ti
11-10 2022
Kl. 19:00
LSF Bagsværd BK Smørum Idrætscenter
2
-
3
652961
on
12-10 2022
Kl. 19:30
Taarbæk IF Sunshine Stenløse BK Lyngby Stadion
5
-
3
652964
15-10 2022
Kl. 13:00
Stenløse BK LSF Stenløse Stadion
1
-
2
652967
15-10 2022
Kl. 13:00
Ballerup BK Frederiksværk FK Ballerup Idrætsby
4
-
3
652970
15-10 2022
Kl. 13:30
Værløse Lyngby BK Værløse Stadion
3
-
1
652968
15-10 2022
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Frem Hellebæk Gladsaxe Stadion
2
-
1
652969
15-10 2022
Kl. 14:15
Bagsværd BK Albertslund IF Bagsværd Stadion
1
-
0
652965
15-10 2022
Kl. 14:30
Jyllinge FC Taarbæk IF Sunshine Spraglehøj Idrætsanlæg
1
-
4
652966
16-10 2022
Kl. 13:00
AB Orient GI Akademisk Boldklub
1
-
3
652973
22-10 2022
Kl. 11:00
Orient GI Ballerup BK Espelunden Kunstgræs
1
-
4
652975
22-10 2022
Kl. 13:00
LSF Jyllinge FC Smørum Idrætscenter
0
-
1
652976
22-10 2022
Kl. 13:30
Albertslund IF Stenløse BK Albertslund Stadion Kunstgræs
5
-
5
652974
22-10 2022
Kl. 13:30
Taarbæk IF Sunshine AB Lyngby Stadion
0
-
0
652972
22-10 2022
Kl. 13:30
Frederiksværk FK Gladsaxe-Hero BK Frederiksværk Stadion
1
-
5
652971
22-10 2022
Kl. 14:00
Frem Hellebæk Lyngby BK Nordkysthallen
3
-
1
652977
22-10 2022
Kl. 14:15
Bagsværd BK Værløse Bagsværd Stadion
4
-
0
652981
29-10 2022
Kl. 12:45
Ballerup BK Taarbæk IF Sunshine Top Danmark Hallen, kunstgræs
3
-
0
652978
29-10 2022
Kl. 13:00
Stenløse BK Bagsværd BK Stenløse Stadion
0
-
3
652980
29-10 2022
Kl. 13:00
AB LSF Akademisk Boldklub
2
-
1
652983
29-10 2022
Kl. 13:30
Lyngby BK Frederiksværk FK Lyngby Stadion
2
-
3
652984
29-10 2022
Kl. 14:00
Frem Hellebæk Værløse Nordkysthallen
3
-
1
652982
29-10 2022
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Orient GI Gladsaxe Stadion
4
-
2
652979
29-10 2022
Kl. 14:30
Jyllinge FC Albertslund IF Spraglehøj Idrætsanlæg
2
-
0
653017
ti
01-11 2022
Kl. 19:00
Taarbæk IF Sunshine Gladsaxe-Hero BK Lyngby Stadion
2
-
0
652986
05-11 2022
Kl. 12:00
Orient GI Lyngby BK Espelunden Kunstgræs
0
-
4
653018
05-11 2022
Kl. 13:00
LSF Ballerup BK Smørum Idrætscenter
7
-
2
653019
05-11 2022
Kl. 13:30
Albertslund IF AB Albertslund Stadion Kunstgræs
2
-
1
652985
05-11 2022
Kl. 13:30
Frederiksværk FK Frem Hellebæk Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
0
-
4
653021
05-11 2022
Kl. 13:30
Værløse Stenløse BK Værløse Stadion
1
-
4
653020
05-11 2022
Kl. 14:00
Bagsværd BK Jyllinge FC Bagsværd Stadion
1
-
0
653023
18-03 2023
Kl. 11:00
Orient GI Frem Hellebæk Islev Skole
653022
18-03 2023
Kl. 13:00
Stenløse BK Jyllinge FC Stenløse Stadion
653025
18-03 2023
Kl. 13:00
LSF Gladsaxe-Hero BK Smørum Idrætscenter
653026
18-03 2023
Kl. 13:30
Albertslund IF Ballerup BK Albertslund Stadion
653024
18-03 2023
Kl. 13:30
Taarbæk IF Sunshine Lyngby BK Springforbi fodboldbaner
653028
18-03 2023
Kl. 13:30
Værløse Frederiksværk FK Værløse Stadion
653027
18-03 2023
Kl. 14:15
Bagsværd BK AB Bagsværd Stadion
653029
25-03 2023
Kl. 13:00
Jyllinge FC Værløse Spraglehøj Idrætsanlæg
653030
25-03 2023
Kl. 13:00
AB Stenløse BK Akademisk Boldklub
653031
25-03 2023
Kl. 13:00
Ballerup BK Bagsværd BK Ballerup Idrætsby
653033
25-03 2023
Kl. 13:30
Lyngby BK LSF Lyngby Stadion
653035
25-03 2023
Kl. 13:30
Frederiksværk FK Orient GI Frederiksværk Stadion
653034
25-03 2023
Kl. 14:00
Frem Hellebæk Taarbæk IF Sunshine Nordkysthallen
653032
25-03 2023
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Albertslund IF Gladsaxe Stadion
653036
01-04 2023
Kl. 13:00
Stenløse BK Ballerup BK Stenløse Stadion
653039
01-04 2023
Kl. 13:00
LSF Frem Hellebæk Smørum Idrætscenter
653040
01-04 2023
Kl. 13:30
Albertslund IF Lyngby BK Albertslund Stadion
653042
01-04 2023
Kl. 13:30
Værløse Orient GI Værløse Stadion
653038
01-04 2023
Kl. 13:30
Taarbæk IF Sunshine Frederiksværk FK Springforbi fodboldbaner
653041
01-04 2023
Kl. 14:15
Bagsværd BK Gladsaxe-Hero BK Bagsværd Stadion
653037
01-04 2023
Kl. 14:30
Jyllinge FC AB Spraglehøj Idrætsanlæg
653046 to
06-04 2023
Kl. 11:00
Gladsaxe-Hero BK Stenløse BK Gladsaxe Stadion
653047 to
06-04 2023
Kl. 11:00
Lyngby BK Bagsværd BK Lyngby Stadion
653048 to
06-04 2023
Kl. 11:00
Frem Hellebæk Albertslund IF Nordkysthallen
653049 to
06-04 2023
Kl. 11:00
Frederiksværk FK LSF Frederiksværk Stadion
653050 to
06-04 2023
Kl. 11:00
Orient GI Taarbæk IF Sunshine Islev Skole
653043 to
06-04 2023
Kl. 11:00
AB Værløse Akademisk Boldklub
653045 to
06-04 2023
Kl. 13:00
Ballerup BK Jyllinge FC Ballerup Idrætsby
653054
15-04 2023
Kl. 13:00
LSF Orient GI Smørum Idrætscenter
653051
15-04 2023
Kl. 13:00
Stenløse BK Lyngby BK Stenløse Stadion
653055
15-04 2023
Kl. 13:30
Albertslund IF Frederiksværk FK Albertslund Stadion
653057
15-04 2023
Kl. 13:30
Værløse Taarbæk IF Sunshine Værløse Stadion
653056
15-04 2023
Kl. 14:00
Bagsværd BK Frem Hellebæk Bagsværd Stadion
653052
15-04 2023
Kl. 14:30
Jyllinge FC Gladsaxe-Hero BK Spraglehøj Idrætsanlæg
653053
15-04 2023
Kl. 15:30
AB Ballerup BK Akademisk Boldklub
653063
22-04 2023
Kl. 11:00
Orient GI Albertslund IF Islev Skole
653058
22-04 2023
Kl. 13:00
Ballerup BK Værløse Ballerup Idrætsby
653064
22-04 2023
Kl. 13:30
Taarbæk IF Sunshine LSF Springforbi fodboldbaner
653060
22-04 2023
Kl. 13:30
Lyngby BK Jyllinge FC Lyngby Stadion
653062
22-04 2023
Kl. 13:30
Frederiksværk FK Bagsværd BK Frederiksværk Stadion
653061
22-04 2023
Kl. 14:00
Frem Hellebæk Stenløse BK Nordkysthallen
653059
22-04 2023
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK AB Gladsaxe Stadion
653068
29-04 2023
Kl. 13:00
Ballerup BK Gladsaxe-Hero BK Ballerup Idrætsby
653065
29-04 2023
Kl. 13:00
Stenløse BK Frederiksværk FK Stenløse Stadion
653069
29-04 2023
Kl. 13:30
Albertslund IF Taarbæk IF Sunshine Albertslund Stadion
653071
29-04 2023
Kl. 13:30
Værløse LSF Værløse Stadion
653070
29-04 2023
Kl. 14:00
Bagsværd BK Orient GI Bagsværd Stadion
653066
29-04 2023
Kl. 14:30
Jyllinge FC Frem Hellebæk Spraglehøj Idrætsanlæg
653067
29-04 2023
Kl. 15:30
AB Lyngby BK Akademisk Boldklub
653076
06-05 2023
Kl. 11:00
Orient GI Stenløse BK Islev Skole
653078
06-05 2023
Kl. 13:00
LSF Albertslund IF Smørum Idrætscenter
653077
06-05 2023
Kl. 13:30
Taarbæk IF Sunshine Bagsværd BK Springforbi fodboldbaner
653075
06-05 2023
Kl. 13:30
Frederiksværk FK Jyllinge FC Frederiksværk Stadion
653073
06-05 2023
Kl. 13:30
Lyngby BK Ballerup BK Lyngby Stadion
653074
06-05 2023
Kl. 14:00
Frem Hellebæk AB Nordkysthallen
653072
06-05 2023
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Værløse Gladsaxe Stadion
653081 to
11-05 2023
Kl. 19:00
AB Frederiksværk FK Akademisk Boldklub
653079
13-05 2023
Kl. 13:00
Stenløse BK Taarbæk IF Sunshine Stenløse Stadion
653082
13-05 2023
Kl. 13:00
Ballerup BK Frem Hellebæk Ballerup Idrætsby
653085
13-05 2023
Kl. 13:30
Værløse Albertslund IF Værløse Stadion
653083
13-05 2023
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Lyngby BK Gladsaxe Stadion
653084
13-05 2023
Kl. 14:00
Bagsværd BK LSF Bagsværd Stadion
653080
13-05 2023
Kl. 14:30
Jyllinge FC Orient GI Spraglehøj Idrætsanlæg
653090
20-05 2023
Kl. 11:00
Orient GI AB Islev Skole
653092
20-05 2023
Kl. 13:00
LSF Stenløse BK Smørum Idrætscenter
653093
20-05 2023
Kl. 13:30
Albertslund IF Bagsværd BK Albertslund Stadion
653091
20-05 2023
Kl. 13:30
Taarbæk IF Sunshine Jyllinge FC Springforbi fodboldbaner
653088
20-05 2023
Kl. 13:30
Frederiksværk FK Ballerup BK Frederiksværk Stadion
653086
20-05 2023
Kl. 13:30
Lyngby BK Værløse Lyngby Stadion
653087
20-05 2023
Kl. 14:00
Frem Hellebæk Gladsaxe-Hero BK Nordkysthallen
653097
27-05 2023
Kl. 13:00
Ballerup BK Orient GI Ballerup Idrætsby
653094
27-05 2023
Kl. 13:00
Stenløse BK Albertslund IF Stenløse Stadion
653099
27-05 2023
Kl. 13:30
Lyngby BK Frem Hellebæk Lyngby Stadion
653100
27-05 2023
Kl. 13:30
Værløse Bagsværd BK Værløse Stadion
653098
27-05 2023
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Frederiksværk FK Gladsaxe Stadion
653095
27-05 2023
Kl. 14:30
Jyllinge FC LSF Spraglehøj Idrætsanlæg
653096
27-05 2023
Kl. 15:30
AB Taarbæk IF Sunshine Akademisk Boldklub
653102
03-06 2023
Kl. 11:00
Orient GI Gladsaxe-Hero BK Islev Skole
653104
03-06 2023
Kl. 13:00
LSF AB Smørum Idrætscenter
653105
03-06 2023
Kl. 13:30
Albertslund IF Jyllinge FC Albertslund Stadion
653103
03-06 2023
Kl. 13:30
Taarbæk IF Sunshine Ballerup BK Springforbi fodboldbaner
653101
03-06 2023
Kl. 13:30
Frederiksværk FK Lyngby BK Frederiksværk Stadion
653107
03-06 2023
Kl. 13:30
Værløse Frem Hellebæk Værløse Stadion
653106
03-06 2023
Kl. 14:00
Bagsværd BK Stenløse BK Bagsværd Stadion
653108
10-06 2023
Kl. 14:00
Stenløse BK Værløse Stenløse Stadion
653109
10-06 2023
Kl. 14:00
Jyllinge FC Bagsværd BK Spraglehøj Idrætsanlæg
653110
10-06 2023
Kl. 14:00
AB Albertslund IF Akademisk Boldklub
653111
10-06 2023
Kl. 14:00
Ballerup BK LSF Ballerup Idrætsby
653112
10-06 2023
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Taarbæk IF Sunshine Gladsaxe Stadion
653113
10-06 2023
Kl. 14:00
Lyngby BK Orient GI Lyngby Stadion
653114
10-06 2023
Kl. 14:00
Frem Hellebæk Frederiksværk FK Nordkysthallen
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

Log ind