Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
654038 |
lø13-08 2022
|
11:30 | Herlev IF Engen |
1
-
1
|
13. aug 2022
11:30
Herlev IF
1
B. 77, Rødovre
1
|
||||||||||||||
654037 |
lø13-08 2022
|
14:15 | Strandmarkens Fritidscenter |
7
-
3
|
13. aug 2022
14:15
BK Friheden
7
Måløv BK
3
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
654036 |
lø13-08 2022
|
14:30 | Sønderkærskolen |
1
-
1
|
13. aug 2022
14:30
Rosenhøj BK
1
Nerashté, Ballerup
1
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
654035 |
lø13-08 2022
|
15:00 | Sportspladsen i Syd |
4
-
0
|
13. aug 2022
15:00
Albertslund BS 72
4
Liria FK
0
|
||||||||||||||
654040 |
lø13-08 2022
|
15:30 | Elverroad Kunstgræs |
0
-
1
|
13. aug 2022
15:30
B. 1973, Herlev
0
Glostrup
1
|
||||||||||||||
654044 |
lø20-08 2022
|
12:30 | Smørum Idrætscenter |
1
-
2
|
20. aug 2022
12:30
LSF
1
Herlev IF
2
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
654045 |
lø20-08 2022
|
13:00 | Skinderskovgård |
2
-
1
|
20. aug 2022
13:00
Liria FK
2
B. 1973, Herlev
1
|
||||||||||||||
654043 |
lø20-08 2022
|
13:00 | Valhøj Skole |
1
-
2
|
20. aug 2022
13:00
B. 77, Rødovre
1
Rosenhøj BK
2
|
||||||||||||||
654046 |
lø20-08 2022
|
14:15 | Måløv Idrætspark |
3
-
2
|
20. aug 2022
14:15
Måløv BK
3
Albertslund BS 72
2
|
||||||||||||||
654042 |
lø20-08 2022
|
15:30 | Damgårdsparken, Ballerup |
5
-
4
|
20. aug 2022
15:30
Nerashté, Ballerup
5
BK Friheden
4
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
654041 |
ti23-08 2022
|
19:00 | Glostrup Idrætspark |
1
-
0
|
23. aug 2022
19:00
Glostrup
1
INVICTUS XI
0
|
||||||||||||||
654260 |
lø27-08 2022
|
11:30 | Herlev IF Engen |
1
-
2
|
27. aug 2022
11:30
Herlev IF
1
Glostrup
2
|
||||||||||||||
654049 |
lø27-08 2022
|
14:15 | Strandmarkens Fritidscenter |
6
-
2
|
27. aug 2022
14:15
BK Friheden
6
Albertslund BS 72
2
|
||||||||||||||
654047 |
lø27-08 2022
|
14:30 | Sønderkærskolen |
6
-
1
|
27. aug 2022
14:30
Rosenhøj BK
6
LSF
1
|
||||||||||||||
654050 |
lø27-08 2022
|
15:30 | Damgårdsparken, Ballerup |
5
-
3
|
27. aug 2022
15:30
Nerashté, Ballerup
5
B. 77, Rødovre
3
|
||||||||||||||
654589 |
lø27-08 2022
|
15:30 | Elverroad Kunstgræs |
2
-
1
|
27. aug 2022
15:30
B. 1973, Herlev
2
Måløv BK
1
|
||||||||||||||
654578 |
sø28-08 2022
|
14:45 | Vallensbæk Idrætscenter kunst |
8
-
0
|
28. aug 2022
14:45
INVICTUS XI
8
Liria FK
0
|
||||||||||||||
654592 |
lø03-09 2022
|
13:00 | Valhøj Skole |
0
-
3
|
03. sep 2022
13:00
B. 77, Rødovre
0
BK Friheden
3
|
||||||||||||||
654593 |
lø03-09 2022
|
13:00 | Smørum Idrætscenter |
1
-
7
|
03. sep 2022
13:00
LSF
1
Nerashté, Ballerup
7
|
||||||||||||||
654594 |
lø03-09 2022
|
13:00 | Skinderskovgård |
3
-
0
|
03. sep 2022
13:00
Liria FK
3
Herlev IF
0
|
||||||||||||||
654595 |
lø03-09 2022
|
14:15 | Måløv Idrætspark |
2
-
2
|
03. sep 2022
14:15
Måløv BK
2
INVICTUS XI
2
|
||||||||||||||
654590 |
lø03-09 2022
|
14:30 | Glostrup Idrætspark |
1
-
3
|
03. sep 2022
14:30
Glostrup
1
Rosenhøj BK
3
|
||||||||||||||
654591 |
lø03-09 2022
|
15:00 | Sportspladsen i Syd |
4
-
1
|
03. sep 2022
15:00
Albertslund BS 72
4
B. 1973, Herlev
1
|
||||||||||||||
654599 |
lø10-09 2022
|
11:30 | Herlev IF Engen |
3
-
3
|
10. sep 2022
11:30
Herlev IF
3
Måløv BK
3
|
||||||||||||||
654600 |
lø10-09 2022
|
13:00 | Valhøj Skole |
2
-
5
|
10. sep 2022
13:00
B. 77, Rødovre
2
LSF
5
|
||||||||||||||
654596 |
lø10-09 2022
|
13:30 | Sønderkærskolen |
2
-
1
|
10. sep 2022
13:30
Rosenhøj BK
2
Liria FK
1
|
||||||||||||||
654597 |
lø10-09 2022
|
14:15 | Strandmarkens Fritidscenter |
2
-
2
|
10. sep 2022
14:15
BK Friheden
2
B. 1973, Herlev
2
|
||||||||||||||
654598 |
lø10-09 2022
|
15:30 | Damgårdsparken, Ballerup |
6
-
3
|
10. sep 2022
15:30
Nerashté, Ballerup
6
Glostrup
3
|
||||||||||||||
654601 |
sø11-09 2022
|
14:45 | Vallensbæk Idrætscenter kunst |
2
-
0
|
11. sep 2022
14:45
INVICTUS XI
2
Albertslund BS 72
0
|
||||||||||||||
654604 |
lø17-09 2022
|
13:00 | Smørum Idrætscenter |
1
-
6
|
17. sep 2022
13:00
LSF
1
BK Friheden
6
|
||||||||||||||
654607 |
lø17-09 2022
|
14:15 | Måløv Idrætspark |
4
-
2
|
17. sep 2022
14:15
Måløv BK
4
Rosenhøj BK
2
|
||||||||||||||
654603 |
lø17-09 2022
|
15:00 | Sportspladsen i Syd |
2
-
1
|
17. sep 2022
15:00
Albertslund BS 72
2
Herlev IF
1
|
||||||||||||||
654605 |
lø17-09 2022
|
15:30 | Elverroad Kunstgræs |
2
-
0
|
17. sep 2022
15:30
B. 1973, Herlev
2
INVICTUS XI
0
|
||||||||||||||
654606 |
lø17-09 2022
|
15:30 | Skinderskovgård |
HHT
|
17. sep 2022
15:30
Liria FK
Nerashté, Ballerup
HHT
|
||||||||||||||
654608 |
fr23-09 2022
|
19:00 | Avedøre Stadion Kunstgræs |
2
-
4
|
23. sep 2022
19:00
Rosenhøj BK
2
Albertslund BS 72
4
|
||||||||||||||
654611 |
lø24-09 2022
|
11:30 | Herlev IF Engen |
1
-
0
|
24. sep 2022
11:30
Herlev IF
1
B. 1973, Herlev
0
|
||||||||||||||
654612 |
lø24-09 2022
|
13:00 | Valhøj Skole |
6
-
0
|
24. sep 2022
13:00
B. 77, Rødovre
6
Liria FK
0
|
||||||||||||||
654613 |
lø24-09 2022
|
13:00 | Smørum Idrætscenter |
3
-
5
|
24. sep 2022
13:00
LSF
3
Glostrup
5
|
||||||||||||||
654609 |
lø24-09 2022
|
14:15 | Strandmarkens Fritidscenter |
4
-
2
|
24. sep 2022
14:15
BK Friheden
4
INVICTUS XI
2
|
||||||||||||||
654610 |
lø24-09 2022
|
15:30 | Damgårdsparken, Ballerup |
2
-
1
|
24. sep 2022
15:30
Nerashté, Ballerup
2
Måløv BK
1
|
||||||||||||||
654614 |
to29-09 2022
|
19:00 | Glostrup Idrætspark Kunstgræs |
1
-
4
|
29. sep 2022
19:00
Glostrup
1
BK Friheden
4
|
||||||||||||||
654616 |
lø01-10 2022
|
11:30 | Herlev IF Engen |
2
-
2
|
01. okt 2022
11:30
Herlev IF
2
INVICTUS XI
2
|
||||||||||||||
654618 |
lø01-10 2022
|
13:00 | Skinderskovgård |
3
-
5
|
01. okt 2022
13:00
Liria FK
3
LSF
5
|
||||||||||||||
654619 |
lø01-10 2022
|
14:15 | Måløv Idrætspark |
3
-
1
|
01. okt 2022
14:15
Måløv BK
3
B. 77, Rødovre
1
|
||||||||||||||
654615 |
lø01-10 2022
|
15:00 | Sportspladsen i Syd |
3
-
4
|
01. okt 2022
15:00
Albertslund BS 72
3
Nerashté, Ballerup
4
|
||||||||||||||
654617 |
lø01-10 2022
|
15:30 | Elverroad Kunstgræs |
1
-
2
|
01. okt 2022
15:30
B. 1973, Herlev
1
Rosenhøj BK
2
|
||||||||||||||
654627 |
lø08-10 2022
|
13:00 | Smørum Idrætscenter |
2
-
4
|
08. okt 2022
13:00
LSF
2
Måløv BK
4
|
||||||||||||||
654621 |
lø08-10 2022
|
13:30 | Sønderkærskolen |
1
-
2
|
08. okt 2022
13:30
Rosenhøj BK
1
INVICTUS XI
2
|
||||||||||||||
654622 |
lø08-10 2022
|
14:15 | Strandmarkens Fritidscenter |
1
-
2
|
08. okt 2022
14:15
BK Friheden
1
Herlev IF
2
|
||||||||||||||
654620 |
lø08-10 2022
|
14:30 | Glostrup Idrætspark |
UHT
|
08. okt 2022
14:30
Glostrup
Liria FK
UHT
|
||||||||||||||
654626 |
lø08-10 2022
|
15:00 | Sportspladsen i Syd |
3
-
1
|
08. okt 2022
15:00
Albertslund BS 72
3
B. 77, Rødovre
1
|
||||||||||||||
654623 |
lø08-10 2022
|
15:30 | Damgårdsparken, Ballerup |
2
-
1
|
08. okt 2022
15:30
Nerashté, Ballerup
2
B. 1973, Herlev
1
|
||||||||||||||
654630 |
lø15-10 2022
|
11:30 | Herlev IF Engen |
1
-
1
|
15. okt 2022
11:30
Herlev IF
1
Rosenhøj BK
1
|
||||||||||||||
654631 |
lø15-10 2022
|
14:00 | Vallensbæk Idrætscenter kunst |
6
-
4
|
15. okt 2022
14:00
INVICTUS XI
6
Nerashté, Ballerup
4
|
||||||||||||||
654633 |
lø15-10 2022
|
14:15 | Måløv Idrætspark |
4
-
1
|
15. okt 2022
14:15
Måløv BK
4
Glostrup
1
|
||||||||||||||
654629 |
lø15-10 2022
|
14:15 | Strandmarkens Fritidscenter |
5
-
4
|
15. okt 2022
14:15
BK Friheden
5
Liria FK
4
|
||||||||||||||
654628 |
lø15-10 2022
|
15:00 | Sportspladsen i Syd |
7
-
2
|
15. okt 2022
15:00
Albertslund BS 72
7
LSF
2
|
||||||||||||||
654632 |
lø15-10 2022
|
15:30 | Elverroad Kunstgræs |
4
-
0
|
15. okt 2022
15:30
B. 1973, Herlev
4
B. 77, Rødovre
0
|
||||||||||||||
654636 |
lø22-10 2022
|
13:00 | Top Danmark Hallen, kunstgræs |
4
-
2
|
22. okt 2022
13:00
Nerashté, Ballerup
4
Herlev IF
2
|
||||||||||||||
654637 |
lø22-10 2022
|
13:00 | Valhøj Skole |
1
-
3
|
22. okt 2022
13:00
B. 77, Rødovre
1
INVICTUS XI
3
|
||||||||||||||
654641 |
lø22-10 2022
|
13:00 | Smørum Idrætscenter |
3
-
4
|
22. okt 2022
13:00
LSF
3
B. 1973, Herlev
4
|
||||||||||||||
654642 |
lø22-10 2022
|
13:00 | Skinderskovgård |
0
-
20
|
22. okt 2022
13:00
Liria FK
0
Måløv BK
20
|
||||||||||||||
654635 |
lø22-10 2022
|
13:30 | Avedøre Stadion Kunstgræs |
2
-
4
|
22. okt 2022
13:30
Rosenhøj BK
2
BK Friheden
4
|
||||||||||||||
654634 |
lø22-10 2022
|
14:30 | Glostrup Idrætspark |
2
-
4
|
22. okt 2022
14:30
Glostrup
2
Albertslund BS 72
4
|
||||||||||||||
654602 |
ti25-10 2022
|
19:00 | Glostrup Idrætspark Kunstgræs |
4
-
2
|
25. okt 2022
19:00
Glostrup
4
B. 77, Rødovre
2
|
||||||||||||||
654039 |
lø29-10 2022
|
12:30 | Smørum Idrætscenter |
0
-
2
|
29. okt 2022
12:30
LSF
0
INVICTUS XI
2
|
||||||||||||||
654643 |
ti28-03 2023
|
19:00 | Glostrup Idrætspark |
1
-
2
|
28. mar 2023
19:00
Glostrup
1
B. 1973, Herlev
2
|
||||||||||||||
654645 |
lø01-04 2023
|
13:00 | Espelunden Kunstgræs |
1
-
1
|
01. apr 2023
13:00
B. 77, Rødovre
1
Herlev IF
1
|
||||||||||||||
654647 |
lø01-04 2023
|
14:00 | Herlev IF Stadion (Kunst) |
3
-
7
|
01. apr 2023
14:00
Liria FK
3
Albertslund BS 72
7
|
||||||||||||||
654648 |
lø01-04 2023
|
14:15 | Måløv Idrætspark |
2
-
0
|
01. apr 2023
14:15
Måløv BK
2
BK Friheden
0
|
||||||||||||||
654644 |
lø01-04 2023
|
16:15 | Ballerup Idrætspark, Kunstgræs |
3
-
1
|
01. apr 2023
16:15
Nerashté, Ballerup
3
Rosenhøj BK
1
|
||||||||||||||
654646 |
ma03-04 2023
|
20:30 | Vallensbæk Idrætscenter kunst |
2
-
2
|
03. apr 2023
20:30
INVICTUS XI
2
LSF
2
|
||||||||||||||
654652 |
to06-04 2023
|
12:00 | Herlev IF Stadion (Kunst) |
1
-
3
|
06. apr 2023
12:00
Herlev IF
1
LSF
3
|
||||||||||||||
654651 |
lø08-04 2023
|
14:30 | Avedøre Stadion Kunstgræs |
5
-
1
|
08. apr 2023
14:30
BK Friheden
5
Nerashté, Ballerup
1
|
||||||||||||||
654654 |
lø08-04 2023
|
15:30 | Elverroad Kunstgræs |
4
-
3
|
08. apr 2023
15:30
B. 1973, Herlev
4
Liria FK
3
|
||||||||||||||
654649 |
lø08-04 2023
|
15:30 | Albertslund Stadion Kunstgræs |
4
-
4
|
08. apr 2023
15:30
Albertslund BS 72
4
Måløv BK
4
|
||||||||||||||
654653 |
sø09-04 2023
|
14:45 | Vallensbæk Idrætscenter kunst |
3
-
1
|
09. apr 2023
14:45
INVICTUS XI
3
Glostrup
1
|
||||||||||||||
654650 |
ti11-04 2023
|
18:00 | Avedøre Stadion |
3
-
0
|
11. apr 2023
18:00
Rosenhøj BK
3
B. 77, Rødovre
0
|
||||||||||||||
654657 |
lø15-04 2023
|
13:00 | Valhøj Skole |
3
-
4
|
15. apr 2023
13:00
B. 77, Rødovre
3
Nerashté, Ballerup
4
|
||||||||||||||
654660 |
lø15-04 2023
|
14:15 | Måløv Idrætspark |
0
-
0
|
15. apr 2023
14:15
Måløv BK
0
B. 1973, Herlev
0
|
||||||||||||||
654658 |
lø15-04 2023
|
15:00 | Smørum Idrætscenter |
1
-
0
|
15. apr 2023
15:00
LSF
1
Rosenhøj BK
0
|
||||||||||||||
654656 |
lø15-04 2023
|
15:00 | Sportspladsen i Syd |
0
-
3
|
15. apr 2023
15:00
Albertslund BS 72
0
BK Friheden
3
|
||||||||||||||
654659 |
lø15-04 2023
|
15:30 | Herlev IF Stadion (Kunst) |
1
-
3
|
15. apr 2023
15:30
Liria FK
1
INVICTUS XI
3
|
||||||||||||||
654655 |
lø15-04 2023
|
15:30 | Glostrup Idrætspark |
0
-
5
|
15. apr 2023
15:30
Glostrup
0
Herlev IF
5
|
||||||||||||||
654669 |
lø22-04 2023
|
11:30 | Herlev IF Stadion (Kunst) |
UHT
|
22. apr 2023
11:30
Herlev IF
Liria FK
UHT
|
||||||||||||||
654666 |
lø22-04 2023
|
13:00 | Sønderkærskolen |
7
-
0
|
22. apr 2023
13:00
Rosenhøj BK
7
Glostrup
0
|
||||||||||||||
654668 |
lø22-04 2023
|
13:00 | Damgårdsparken, Ballerup |
UHT
|
22. apr 2023
13:00
Nerashté, Ballerup
LSF
UHT
|
||||||||||||||
654667 |
lø22-04 2023
|
14:30 | Strandmarkens Fritidscenter |
6
-
2
|
22. apr 2023
14:30
BK Friheden
6
B. 77, Rødovre
2
|
||||||||||||||
654671 |
lø22-04 2023
|
15:30 | Elverroad Kunstgræs |
2
-
2
|
22. apr 2023
15:30
B. 1973, Herlev
2
Albertslund BS 72
2
|
||||||||||||||
654670 |
sø23-04 2023
|
14:45 | Vallensbæk Idrætscenter kunst |
0
-
2
|
23. apr 2023
14:45
INVICTUS XI
0
Måløv BK
2
|
||||||||||||||
654672 |
ti25-04 2023
|
18:30 | Glostrup Idrætspark |
4
-
3
|
25. apr 2023
18:30
Glostrup
4
Nerashté, Ballerup
3
|
||||||||||||||
654676 |
lø29-04 2023
|
13:00 | Skinderskovgård |
1
-
3
|
29. apr 2023
13:00
Liria FK
1
Rosenhøj BK
3
|
||||||||||||||
654677 |
lø29-04 2023
|
14:15 | Måløv Idrætspark |
2
-
0
|
29. apr 2023
14:15
Måløv BK
2
Herlev IF
0
|
||||||||||||||
654673 |
lø29-04 2023
|
15:00 | Sportspladsen i Syd |
2
-
0
|
29. apr 2023
15:00
Albertslund BS 72
2
INVICTUS XI
0
|
||||||||||||||
654674 |
lø29-04 2023
|
15:00 | Smørum Idrætscenter |
2
-
3
|
29. apr 2023
15:00
LSF
2
B. 77, Rødovre
3
|
||||||||||||||
654675 |
lø29-04 2023
|
15:30 | Elverroad Kunstgræs |
0
-
1
|
29. apr 2023
15:30
B. 1973, Herlev
0
BK Friheden
1
|
||||||||||||||
654681 |
fr05-05 2023
|
11:00 | Herlev IF Stadion (Kunst) |
2
-
0
|
05. maj 2023
11:00
Herlev IF
2
Albertslund BS 72
0
|
||||||||||||||
654680 |
lø06-05 2023
|
13:00 | Damgårdsparken, Ballerup |
2
-
1
|
06. maj 2023
13:00
Nerashté, Ballerup
2
Liria FK
1
|
||||||||||||||
654682 |
lø06-05 2023
|
13:00 | Valhøj Skole |
3
-
0
|
06. maj 2023
13:00
B. 77, Rødovre
3
Glostrup
0
|
||||||||||||||
654678 |
lø06-05 2023
|
13:30 | Sønderkærskolen |
2
-
1
|
06. maj 2023
13:30
Rosenhøj BK
2
Måløv BK
1
|
||||||||||||||
654679 |
lø06-05 2023
|
14:30 | Strandmarkens Fritidscenter |
3
-
0
|
06. maj 2023
14:30
BK Friheden
3
LSF
0
|
||||||||||||||
654683 |
sø07-05 2023
|
14:45 | Vallensbæk Idrætscenter kunst |
4
-
1
|
07. maj 2023
14:45
INVICTUS XI
4
B. 1973, Herlev
1
|
||||||||||||||
654685 |
to11-05 2023
|
18:30 | Glostrup Idrætspark |
2
-
2
|
11. maj 2023
18:30
Glostrup
2
LSF
2
|
||||||||||||||
654689 |
lø13-05 2023
|
11:30 | Skinderskovgård |
1
-
10
|
13. maj 2023
11:30
Liria FK
1
B. 77, Rødovre
10
|
||||||||||||||
654690 |
lø13-05 2023
|
14:15 | Måløv Idrætspark |
1
-
5
|
13. maj 2023
14:15
Måløv BK
1
Nerashté, Ballerup
5
|
||||||||||||||
654686 |
lø13-05 2023
|
15:00 | Sportspladsen i Syd |
1
-
1
|
13. maj 2023
15:00
Albertslund BS 72
1
Rosenhøj BK
1
|
||||||||||||||
654688 |
lø13-05 2023
|
15:30 | Elverroad Kunstgræs |
1
-
1
|
13. maj 2023
15:30
B. 1973, Herlev
1
Herlev IF
1
|
||||||||||||||
654687 |
sø14-05 2023
|
14:45 | Vallensbæk Idrætscenter kunst |
1
-
3
|
14. maj 2023
14:45
INVICTUS XI
1
BK Friheden
3
|
||||||||||||||
654691 |
lø20-05 2023
|
13:00 | Sønderkærskolen |
0
-
3
|
20. maj 2023
13:00
Rosenhøj BK
0
B. 1973, Herlev
3
|
||||||||||||||
654693 |
lø20-05 2023
|
13:00 | Damgårdsparken, Ballerup |
4
-
1
|
20. maj 2023
13:00
Nerashté, Ballerup
4
Albertslund BS 72
1
|
||||||||||||||
654695 |
lø20-05 2023
|
13:00 | Valhøj Skole |
0
-
2
|
20. maj 2023
13:00
B. 77, Rødovre
0
Måløv BK
2
|
||||||||||||||
654696 |
lø20-05 2023
|
13:00 | Smørum Idrætscenter |
2
-
1
|
20. maj 2023
13:00
LSF
2
Liria FK
1
|
||||||||||||||
654692 |
lø20-05 2023
|
14:30 | Strandmarkens Fritidscenter |
4
-
3
|
20. maj 2023
14:30
BK Friheden
4
Glostrup
3
|
||||||||||||||
654694 |
sø21-05 2023
|
14:45 | Vallensbæk Idrætscenter kunst |
2
-
2
|
21. maj 2023
14:45
INVICTUS XI
2
Herlev IF
2
|
||||||||||||||
654697 |
ti23-05 2023
|
18:30 | Valhøj Skole |
0
-
5
|
23. maj 2023
18:30
B. 77, Rødovre
0
Albertslund BS 72
5
|
||||||||||||||
654698 |
lø27-05 2023
|
11:30 | Herlev IF Stadion (Kunst) |
2
-
1
|
27. maj 2023
11:30
Herlev IF
2
BK Friheden
1
|
||||||||||||||
654702 |
lø27-05 2023
|
14:15 | Måløv Idrætspark |
3
-
0
|
27. maj 2023
14:15
Måløv BK
3
LSF
0
|
||||||||||||||
654701 |
lø27-05 2023
|
14:30 | Skinderskovgård |
0
-
15
|
27. maj 2023
14:30
Liria FK
0
Glostrup
15
|
||||||||||||||
654700 |
lø27-05 2023
|
15:30 | Elverroad Kunstgræs |
1
-
1
|
27. maj 2023
15:30
B. 1973, Herlev
1
Nerashté, Ballerup
1
|
||||||||||||||
654699 |
sø28-05 2023
|
14:45 | Vallensbæk Idrætscenter kunst |
0
-
0
|
28. maj 2023
14:45
INVICTUS XI
0
Rosenhøj BK
0
|
||||||||||||||
654703 |
lø03-06 2023
|
10:00 | Glostrup Idrætspark |
1
-
2
|
03. jun 2023
10:00
Glostrup
1
Måløv BK
2
|
||||||||||||||
654710 |
lø03-06 2023
|
13:00 | Sønderkærskolen |
1
-
7
|
03. jun 2023
13:00
Rosenhøj BK
1
Herlev IF
7
|
||||||||||||||
654711 |
lø03-06 2023
|
13:00 | Damgårdsparken, Ballerup |
2
-
1
|
03. jun 2023
13:00
Nerashté, Ballerup
2
INVICTUS XI
1
|
||||||||||||||
654712 |
lø03-06 2023
|
13:00 | Valhøj Skole |
1
-
1
|
03. jun 2023
13:00
B. 77, Rødovre
1
B. 1973, Herlev
1
|
||||||||||||||
654713 |
lø03-06 2023
|
13:00 | Smørum Idrætscenter |
2
-
2
|
03. jun 2023
13:00
LSF
2
Albertslund BS 72
2
|
||||||||||||||
654714 |
lø03-06 2023
|
13:00 | Skinderskovgård |
1
-
18
|
03. jun 2023
13:00
Liria FK
1
BK Friheden
18
|
||||||||||||||
654717 |
lø10-06 2023
|
12:00 | Herlev IF Stadion (Kunst) |
5
-
5
|
10. jun 2023
12:00
Herlev IF
5
Nerashté, Ballerup
5
|
||||||||||||||
654724 |
lø10-06 2023
|
14:15 | Måløv Idrætspark |
3
-
1
|
10. jun 2023
14:15
Måløv BK
3
Liria FK
1
|
||||||||||||||
654716 |
lø10-06 2023
|
14:30 | Strandmarkens Fritidscenter |
3
-
1
|
10. jun 2023
14:30
BK Friheden
3
Rosenhøj BK
1
|
||||||||||||||
654715 |
lø10-06 2023
|
15:00 | Sportspladsen i Syd |
0
-
1
|
10. jun 2023
15:00
Albertslund BS 72
0
Glostrup
1
|
||||||||||||||
654723 |
lø10-06 2023
|
15:30 | Elverroad Kunstgræs |
UHT
|
10. jun 2023
15:30
B. 1973, Herlev
LSF
UHT
|
||||||||||||||
654722 |
sø11-06 2023
|
14:45 | Vallensbæk Idrætscenter kunst |
6
-
4
|
11. jun 2023
14:45
INVICTUS XI
6
B. 77, Rødovre
4
|
Turneringsafslutning:
Kvalkampe til finalen onsdag den 14. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4
Vinderne går videre til finalen Tirsdag den 20. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.