Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
654862 |
to11-08 2022
|
19:00 | Dyrskuepladsen |
2
-
2
|
11. aug 2022
19:00
Næstved FC 77
2
VG Fodbold
2
|
||||||||||||||
654857 |
fr12-08 2022
|
19:00 | Holmegårdhallen |
1
-
3
|
12. aug 2022
19:00
Holmegaard GB
1
Ejby IF Fodbold
3
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
654861 |
lø13-08 2022
|
12:00 | Karlslunde Stadion |
4
-
2
|
13. aug 2022
12:00
Karlslunde IF
4
Greve Fodbold
2
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
654858 |
lø13-08 2022
|
14:00 | Strøbyhallen |
1
-
4
|
13. aug 2022
14:00
AIK 65 Strøby Fodbold
1
IF Frem Bjæverskov
4
|
||||||||||||||
654860 |
sø14-08 2022
|
11:00 | Gørslev Stadion |
7
-
0
|
14. aug 2022
11:00
Gørslev IF
7
Ejby IF 1968
0
|
||||||||||||||
654866 |
to18-08 2022
|
19:30 | Greve Idræts Center |
2
-
4
|
18. aug 2022
19:30
Greve Fodbold
2
Gørslev IF
4
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
654868 |
fr19-08 2022
|
19:00 | Brøndby Stadion |
0
-
1
|
19. aug 2022
19:00
Brøndby
0
Holmegaard GB
1
|
||||||||||||||
654864 |
lø20-08 2022
|
13:00 | Bjæverskov Stadion |
1
-
1
|
20. aug 2022
13:00
IF Frem Bjæverskov
1
Havdrup Fodbold
1
|
||||||||||||||
654865 |
lø20-08 2022
|
13:00 | Ejby Friluftscenter |
2
-
2
|
20. aug 2022
13:00
Ejby IF 1968
2
AIK 65 Strøby Fodbold
2
|
||||||||||||||
654867 |
lø20-08 2022
|
13:30 | Ejby Stadion |
1
-
2
|
20. aug 2022
13:30
Ejby IF Fodbold
1
Næstved FC 77
2
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
654863 |
lø20-08 2022
|
15:30 | Ramsøhallen |
1
-
2
|
20. aug 2022
15:30
VG Fodbold
1
Karlslunde IF
2
|
||||||||||||||
654873 |
to25-08 2022
|
18:45 | Karlslunde Stadion, Kunstgræs |
1
-
2
|
25. aug 2022
18:45
Karlslunde IF
1
Ejby IF Fodbold
2
|
||||||||||||||
654870 |
to25-08 2022
|
19:30 | Havdrup Idrætscenter kunstgræs |
3
-
0
|
25. aug 2022
19:30
Havdrup Fodbold
3
Holmegaard GB
0
|
||||||||||||||
654874 |
fr26-08 2022
|
18:30 | Dyrskuepladsen |
2
-
3
|
26. aug 2022
18:30
Næstved FC 77
2
Brøndby
3
|
||||||||||||||
654872 |
lø27-08 2022
|
11:00 | Gørslev Stadion |
3
-
1
|
27. aug 2022
11:00
Gørslev IF
3
VG Fodbold
1
|
||||||||||||||
654869 |
lø27-08 2022
|
14:00 | Strøbyhallen |
0
-
3
|
27. aug 2022
14:00
AIK 65 Strøby Fodbold
0
Greve Fodbold
3
|
||||||||||||||
654875 |
ti30-08 2022
|
18:30 | Viby Idrætsanlæg |
2
-
2
|
30. aug 2022
18:30
VG Fodbold
2
AIK 65 Strøby Fodbold
2
|
||||||||||||||
654878 |
to01-09 2022
|
19:30 | Greve Idræts Center |
3
-
0
|
01. sep 2022
19:30
Greve Fodbold
3
IF Frem Bjæverskov
0
|
||||||||||||||
654876 |
fr02-09 2022
|
19:00 | Holmegårdhallen |
2
-
1
|
02. sep 2022
19:00
Holmegaard GB
2
Næstved FC 77
1
|
||||||||||||||
654880 |
fr02-09 2022
|
19:00 | Brøndby Stadion |
6
-
0
|
02. sep 2022
19:00
Brøndby
6
Karlslunde IF
0
|
||||||||||||||
654877 |
lø03-09 2022
|
13:00 | Ejby Friluftscenter |
0
-
2
|
03. sep 2022
13:00
Ejby IF 1968
0
Havdrup Fodbold
2
|
||||||||||||||
654879 |
lø03-09 2022
|
13:30 | Ejby Stadion |
1
-
0
|
03. sep 2022
13:30
Ejby IF Fodbold
1
Gørslev IF
0
|
||||||||||||||
654871 |
ti06-09 2022
|
18:00 | Bjæverskov Stadion |
3
-
2
|
06. sep 2022
18:00
IF Frem Bjæverskov
3
Ejby IF 1968
2
|
||||||||||||||
654886 |
lø10-09 2022
|
13:00 | Karlslunde Stadion |
5
-
3
|
10. sep 2022
13:00
Karlslunde IF
5
Holmegaard GB
3
|
||||||||||||||
654881 |
lø10-09 2022
|
14:00 | Strøbyhallen |
2
-
2
|
10. sep 2022
14:00
AIK 65 Strøby Fodbold
2
Ejby IF Fodbold
2
|
||||||||||||||
654883 |
lø10-09 2022
|
14:00 | Bjæverskov Stadion |
0
-
0
|
10. sep 2022
14:00
IF Frem Bjæverskov
0
VG Fodbold
0
|
||||||||||||||
654882 |
lø10-09 2022
|
15:00 | Havdrup Idrætscenter kunstgræs |
3
-
2
|
10. sep 2022
15:00
Havdrup Fodbold
3
Næstved FC 77
2
|
||||||||||||||
654884 |
sø11-09 2022
|
11:00 | Gørslev Stadion |
2
-
1
|
11. sep 2022
11:00
Gørslev IF
2
Brøndby
1
|
||||||||||||||
654889 |
to15-09 2022
|
19:30 | Greve Idræts Center |
1
-
2
|
15. sep 2022
19:30
Greve Fodbold
1
Havdrup Fodbold
2
|
||||||||||||||
654892 |
fr16-09 2022
|
19:00 | Brøndby Stadion |
2
-
0
|
16. sep 2022
19:00
Brøndby
2
AIK 65 Strøby Fodbold
0
|
||||||||||||||
654890 |
lø17-09 2022
|
11:00 | Dyrskuepladsen |
4
-
2
|
17. sep 2022
11:00
Næstved FC 77
4
Karlslunde IF
2
|
||||||||||||||
654891 |
lø17-09 2022
|
14:00 | Ejby Stadion |
0
-
2
|
17. sep 2022
14:00
Ejby IF Fodbold
0
IF Frem Bjæverskov
2
|
||||||||||||||
654887 |
lø17-09 2022
|
15:30 | Viby Idrætsanlæg |
2
-
1
|
17. sep 2022
15:30
VG Fodbold
2
Ejby IF 1968
1
|
||||||||||||||
654888 |
sø18-09 2022
|
12:00 | Holmegårdhallen |
3
-
4
|
18. sep 2022
12:00
Holmegaard GB
3
Gørslev IF
4
|
||||||||||||||
654894 |
to22-09 2022
|
19:30 | Havdrup Idrætscenter kunstgræs |
2
-
5
|
22. sep 2022
19:30
Havdrup Fodbold
2
Karlslunde IF
5
|
||||||||||||||
654898 |
to22-09 2022
|
19:30 | Greve Idræts Center |
4
-
2
|
22. sep 2022
19:30
Greve Fodbold
4
VG Fodbold
2
|
||||||||||||||
654895 |
lø24-09 2022
|
13:00 | Bjæverskov Stadion |
3
-
4
|
24. sep 2022
13:00
IF Frem Bjæverskov
3
Brøndby
4
|
||||||||||||||
654897 |
lø24-09 2022
|
13:00 | Ejby Friluftscenter |
0
-
7
|
24. sep 2022
13:00
Ejby IF 1968
0
Ejby IF Fodbold
7
|
||||||||||||||
654893 |
lø24-09 2022
|
14:00 | Strøbyhallen |
3
-
1
|
24. sep 2022
14:00
AIK 65 Strøby Fodbold
3
Holmegaard GB
1
|
||||||||||||||
654896 |
sø25-09 2022
|
11:00 | Gørslev Stadion |
2
-
2
|
25. sep 2022
11:00
Gørslev IF
2
Næstved FC 77
2
|
||||||||||||||
654900 |
fr30-09 2022
|
19:00 | Holmegårdhallen |
3
-
2
|
30. sep 2022
19:00
Holmegaard GB
3
IF Frem Bjæverskov
2
|
||||||||||||||
654902 |
fr30-09 2022
|
19:00 | Maglemølle Storhallen |
6
-
1
|
30. sep 2022
19:00
Næstved FC 77
6
AIK 65 Strøby Fodbold
1
|
||||||||||||||
654904 |
fr30-09 2022
|
19:00 | Brøndby Stadion |
2
-
1
|
30. sep 2022
19:00
Brøndby
2
Ejby IF 1968
1
|
||||||||||||||
654901 |
lø01-10 2022
|
12:00 | Karlslunde Stadion |
0
-
7
|
01. okt 2022
12:00
Karlslunde IF
0
Gørslev IF
7
|
||||||||||||||
654903 |
lø01-10 2022
|
13:30 | Ejby Stadion |
3
-
1
|
01. okt 2022
13:30
Ejby IF Fodbold
3
Greve Fodbold
1
|
||||||||||||||
654899 |
lø01-10 2022
|
15:30 | Viby Idrætsanlæg |
0
-
3
|
01. okt 2022
15:30
VG Fodbold
0
Havdrup Fodbold
3
|
||||||||||||||
654906 |
to06-10 2022
|
19:00 | Strøbyhallen |
3
-
2
|
06. okt 2022
19:00
AIK 65 Strøby Fodbold
3
Karlslunde IF
2
|
||||||||||||||
654910 |
to06-10 2022
|
19:30 | Greve Idræts Center |
2
-
2
|
06. okt 2022
19:30
Greve Fodbold
2
Brøndby
2
|
||||||||||||||
654908 |
lø08-10 2022
|
13:00 | Bjæverskov Stadion |
2
-
3
|
08. okt 2022
13:00
IF Frem Bjæverskov
2
Næstved FC 77
3
|
||||||||||||||
654909 |
lø08-10 2022
|
13:00 | Ejby Friluftscenter |
3
-
1
|
08. okt 2022
13:00
Ejby IF 1968
3
Holmegaard GB
1
|
||||||||||||||
654907 |
lø08-10 2022
|
14:30 | Havdrup Idrætscenter kunstgræs |
5
-
1
|
08. okt 2022
14:30
Havdrup Fodbold
5
Gørslev IF
1
|
||||||||||||||
654912 |
to13-10 2022
|
19:00 | Havdrup Idrætscenter kunstgræs |
0
-
2
|
13. okt 2022
19:00
Havdrup Fodbold
0
Ejby IF Fodbold
2
|
||||||||||||||
654916 |
fr14-10 2022
|
19:00 | Brøndby Stadion |
4
-
1
|
14. okt 2022
19:00
Brøndby
4
VG Fodbold
1
|
||||||||||||||
654915 |
lø15-10 2022
|
11:00 | Dyrskuepladsen |
3
-
4
|
15. okt 2022
11:00
Næstved FC 77
3
Ejby IF 1968
4
|
||||||||||||||
654914 |
lø15-10 2022
|
12:00 | Karlslunde Stadion |
1
-
0
|
15. okt 2022
12:00
Karlslunde IF
1
IF Frem Bjæverskov
0
|
||||||||||||||
654913 |
sø16-10 2022
|
11:00 | Bjæverskov Stadion Kunstgræs |
2
-
1
|
16. okt 2022
11:00
Gørslev IF
2
AIK 65 Strøby Fodbold
1
|
||||||||||||||
654911 |
sø16-10 2022
|
12:00 | Holmegårdhallen |
2
-
2
|
16. okt 2022
12:00
Holmegaard GB
2
Greve Fodbold
2
|
||||||||||||||
654921 |
to20-10 2022
|
18:30 | Greve Idræts Center |
1
-
2
|
20. okt 2022
18:30
Greve Fodbold
1
Næstved FC 77
2
|
||||||||||||||
654922 |
to20-10 2022
|
18:30 | Ejby Stadion |
1
-
2
|
20. okt 2022
18:30
Ejby IF Fodbold
1
Brøndby
2
|
||||||||||||||
654919 |
lø22-10 2022
|
13:00 | Bjæverskov Stadion |
0
-
3
|
22. okt 2022
13:00
IF Frem Bjæverskov
0
Gørslev IF
3
|
||||||||||||||
654920 |
lø22-10 2022
|
13:00 | Ejby Friluftscenter |
3
-
1
|
22. okt 2022
13:00
Ejby IF 1968
3
Karlslunde IF
1
|
||||||||||||||
654917 |
lø22-10 2022
|
15:30 | Viby Idrætsanlæg |
1
-
1
|
22. okt 2022
15:30
VG Fodbold
1
Holmegaard GB
1
|
||||||||||||||
654918 |
sø23-10 2022
|
13:00 | Strøbyhallen |
1
-
2
|
23. okt 2022
13:00
AIK 65 Strøby Fodbold
1
Havdrup Fodbold
2
|
||||||||||||||
654859 |
lø29-10 2022
|
12:30 | Havdrup Idrætscenter kunstgræs |
1
-
1
|
29. okt 2022
12:30
Havdrup Fodbold
1
Brøndby
1
|
||||||||||||||
654885 |
lø29-10 2022
|
13:00 | Ejby Friluftscenter |
4
-
2
|
29. okt 2022
13:00
Ejby IF 1968
4
Greve Fodbold
2
|
||||||||||||||
654905 |
sø06-11 2022
|
12:00 | Viby Idrætsanlæg |
0
-
4
|
06. nov 2022
12:00
VG Fodbold
0
Ejby IF Fodbold
4
|
||||||||||||||
654926 |
to30-03 2023
|
19:30 | Greve Idræts Center Kunstgræs |
2
-
0
|
30. mar 2023
19:30
Greve Fodbold
2
Karlslunde IF
0
|
||||||||||||||
654928 |
fr31-03 2023
|
18:45 | Brøndby Stadion |
6
-
0
|
31. mar 2023
18:45
Brøndby
6
Havdrup Fodbold
0
|
||||||||||||||
654924 |
lø01-04 2023
|
13:00 | Bjæverskov Stadion |
2
-
1
|
01. apr 2023
13:00
IF Frem Bjæverskov
2
AIK 65 Strøby Fodbold
1
|
||||||||||||||
654927 |
lø01-04 2023
|
13:30 | Ejby Stadion |
4
-
0
|
01. apr 2023
13:30
Ejby IF Fodbold
4
Holmegaard GB
0
|
||||||||||||||
654925 |
lø01-04 2023
|
14:00 | Glostrup Idrætspark Kunstgræs |
1
-
3
|
01. apr 2023
14:00
Ejby IF 1968
1
Gørslev IF
3
|
||||||||||||||
654923 |
lø01-04 2023
|
15:30 | Viby Idrætsanlæg Kunstgræs |
1
-
1
|
01. apr 2023
15:30
VG Fodbold
1
Næstved FC 77
1
|
||||||||||||||
654931 |
ti04-04 2023
|
19:00 | Havdrup Idrætscenter kunstgræs |
3
-
2
|
04. apr 2023
19:00
Havdrup Fodbold
3
IF Frem Bjæverskov
2
|
||||||||||||||
654932 |
fr07-04 2023
|
11:00 | Bjæverskov Stadion Kunstgræs |
2
-
2
|
07. apr 2023
11:00
Gørslev IF
2
Greve Fodbold
2
|
||||||||||||||
654929 |
fr07-04 2023
|
19:00 | Holmegårdhallen |
3
-
2
|
07. apr 2023
19:00
Holmegaard GB
3
Brøndby
2
|
||||||||||||||
654933 |
lø08-04 2023
|
15:00 | Karlslunde Stadion |
5
-
1
|
08. apr 2023
15:00
Karlslunde IF
5
VG Fodbold
1
|
||||||||||||||
654934 |
ti11-04 2023
|
19:00 | Maglemølle Storhallen |
3
-
1
|
11. apr 2023
19:00
Næstved FC 77
3
Ejby IF Fodbold
1
|
||||||||||||||
654936 |
on12-04 2023
|
19:00 | Holmegårdhallen |
2
-
0
|
12. apr 2023
19:00
Holmegaard GB
2
Havdrup Fodbold
0
|
||||||||||||||
654938 |
to13-04 2023
|
19:30 | Greve Idræts Center |
5
-
0
|
13. apr 2023
19:30
Greve Fodbold
5
AIK 65 Strøby Fodbold
0
|
||||||||||||||
654937 |
lø15-04 2023
|
13:00 | Ejby Friluftscenter |
2
-
1
|
15. apr 2023
13:00
Ejby IF 1968
2
IF Frem Bjæverskov
1
|
||||||||||||||
654939 |
lø15-04 2023
|
13:30 | Ejby Stadion |
3
-
1
|
15. apr 2023
13:30
Ejby IF Fodbold
3
Karlslunde IF
1
|
||||||||||||||
654935 |
lø15-04 2023
|
15:30 | Viby Idrætsanlæg Kunstgræs |
0
-
7
|
15. apr 2023
15:30
VG Fodbold
0
Gørslev IF
7
|
||||||||||||||
654940 |
on19-04 2023
|
18:30 | Brøndby Stadion |
3
-
1
|
19. apr 2023
18:30
Brøndby
3
Næstved FC 77
1
|
||||||||||||||
654942 |
to20-04 2023
|
19:00 | Havdrup Idrætscenter kunstgræs |
3
-
2
|
20. apr 2023
19:00
Havdrup Fodbold
3
Ejby IF 1968
2
|
||||||||||||||
654946 |
lø22-04 2023
|
11:00 | Dyrskuepladsen |
1
-
1
|
22. apr 2023
11:00
Næstved FC 77
1
Holmegaard GB
1
|
||||||||||||||
654941 |
lø22-04 2023
|
12:00 | Strøbyhallen Kunstgræs |
2
-
3
|
22. apr 2023
12:00
AIK 65 Strøby Fodbold
2
VG Fodbold
3
|
||||||||||||||
654944 |
lø22-04 2023
|
13:00 | Gørslev Stadion |
3
-
1
|
22. apr 2023
13:00
Gørslev IF
3
Ejby IF Fodbold
1
|
||||||||||||||
654945 |
lø22-04 2023
|
15:00 | Karlslunde Stadion |
1
-
1
|
22. apr 2023
15:00
Karlslunde IF
1
Brøndby
1
|
||||||||||||||
654943 |
lø22-04 2023
|
15:30 | Bjæverskov Stadion |
0
-
1
|
22. apr 2023
15:30
IF Frem Bjæverskov
0
Greve Fodbold
1
|
||||||||||||||
656455 |
ti25-04 2023
|
19:30 | Greve Idræts Center |
1
-
1
|
25. apr 2023
19:30
Greve Fodbold
1
Ejby IF 1968
1
|
||||||||||||||
656458 |
fr28-04 2023
|
18:45 | Brøndby Stadion |
4
-
1
|
28. apr 2023
18:45
Brøndby
4
Gørslev IF
1
|
||||||||||||||
656454 |
fr28-04 2023
|
19:00 | Holmegårdhallen |
0
-
1
|
28. apr 2023
19:00
Holmegaard GB
0
Karlslunde IF
1
|
||||||||||||||
656456 |
lø29-04 2023
|
11:00 | Dyrskuepladsen |
3
-
0
|
29. apr 2023
11:00
Næstved FC 77
3
Havdrup Fodbold
0
|
||||||||||||||
656457 |
lø29-04 2023
|
15:00 | Ejby Stadion |
0
-
1
|
29. apr 2023
15:00
Ejby IF Fodbold
0
AIK 65 Strøby Fodbold
1
|
||||||||||||||
654947 |
lø29-04 2023
|
15:30 | Viby Idrætsanlæg Kunstgræs |
2
-
6
|
29. apr 2023
15:30
VG Fodbold
2
IF Frem Bjæverskov
6
|
||||||||||||||
654930 |
ti02-05 2023
|
18:30 | Ejby Friluftscenter |
2
-
1
|
02. maj 2023
18:30
Ejby IF 1968
2
AIK 65 Strøby Fodbold
1
|
||||||||||||||
656460 |
to04-05 2023
|
19:00 | Havdrup Idrætscenter kunstgræs |
4
-
4
|
04. maj 2023
19:00
Havdrup Fodbold
4
Greve Fodbold
4
|
||||||||||||||
656584 |
to04-05 2023
|
19:00 | Karlslunde Stadion |
3
-
3
|
04. maj 2023
19:00
Karlslunde IF
3
Næstved FC 77
3
|
||||||||||||||
656461 |
fr05-05 2023
|
13:00 | Bjæverskov Stadion |
1
-
4
|
05. maj 2023
13:00
IF Frem Bjæverskov
1
Ejby IF Fodbold
4
|
||||||||||||||
656459 |
lø06-05 2023
|
12:00 | Strøbyhallen |
1
-
2
|
06. maj 2023
12:00
AIK 65 Strøby Fodbold
1
Brøndby
2
|
||||||||||||||
656583 |
lø06-05 2023
|
13:00 | Ejby Friluftscenter |
UHT
|
06. maj 2023
13:00
Ejby IF 1968
VG Fodbold
UHT
|
||||||||||||||
656462 |
sø07-05 2023
|
11:00 | Gørslev Stadion |
2
-
1
|
07. maj 2023
11:00
Gørslev IF
2
Holmegaard GB
1
|
||||||||||||||
656589 |
fr12-05 2023
|
18:30 | Dyrskuepladsen |
0
-
1
|
12. maj 2023
18:30
Næstved FC 77
0
Gørslev IF
1
|
||||||||||||||
656591 |
fr12-05 2023
|
18:45 | Brøndby Stadion |
2
-
1
|
12. maj 2023
18:45
Brøndby
2
IF Frem Bjæverskov
1
|
||||||||||||||
656590 |
lø13-05 2023
|
13:30 | Ejby Stadion |
1
-
0
|
13. maj 2023
13:30
Ejby IF Fodbold
1
Ejby IF 1968
0
|
||||||||||||||
656588 |
lø13-05 2023
|
14:00 | Karlslunde Stadion |
2
-
2
|
13. maj 2023
14:00
Karlslunde IF
2
Havdrup Fodbold
2
|
||||||||||||||
656585 |
lø13-05 2023
|
15:30 | Viby Idrætsanlæg |
1
-
4
|
13. maj 2023
15:30
VG Fodbold
1
Greve Fodbold
4
|
||||||||||||||
656907 |
on17-05 2023
|
18:30 | Greve Idræts Center |
0
-
3
|
17. maj 2023
18:30
Greve Fodbold
0
Ejby IF Fodbold
3
|
||||||||||||||
656592 |
lø20-05 2023
|
12:00 | Strøbyhallen |
0
-
2
|
20. maj 2023
12:00
AIK 65 Strøby Fodbold
0
Næstved FC 77
2
|
||||||||||||||
656906 |
lø20-05 2023
|
13:00 | Ejby Friluftscenter |
1
-
2
|
20. maj 2023
13:00
Ejby IF 1968
1
Brøndby
2
|
||||||||||||||
656904 |
lø20-05 2023
|
15:30 | Bjæverskov Stadion |
3
-
3
|
20. maj 2023
15:30
IF Frem Bjæverskov
3
Holmegaard GB
3
|
||||||||||||||
656905 |
sø21-05 2023
|
11:00 | Gørslev Stadion |
4
-
3
|
21. maj 2023
11:00
Gørslev IF
4
Karlslunde IF
3
|
||||||||||||||
656593 |
ti23-05 2023
|
19:15 | Havdrup Idrætscenter kunstgræs |
3
-
2
|
23. maj 2023
19:15
Havdrup Fodbold
3
VG Fodbold
2
|
||||||||||||||
656911 |
to25-05 2023
|
18:30 | Dyrskuepladsen |
5
-
3
|
25. maj 2023
18:30
Næstved FC 77
5
IF Frem Bjæverskov
3
|
||||||||||||||
656910 |
to25-05 2023
|
18:45 | Strøbyhallen |
1
-
4
|
25. maj 2023
18:45
AIK 65 Strøby Fodbold
1
Karlslunde IF
4
|
||||||||||||||
656913 |
fr26-05 2023
|
18:45 | Brøndby Stadion |
2
-
1
|
26. maj 2023
18:45
Brøndby
2
Greve Fodbold
1
|
||||||||||||||
656909 |
lø27-05 2023
|
13:00 | Gørslev Stadion |
1
-
0
|
27. maj 2023
13:00
Gørslev IF
1
Havdrup Fodbold
0
|
||||||||||||||
656912 |
lø27-05 2023
|
13:30 | Ejby Stadion |
6
-
1
|
27. maj 2023
13:30
Ejby IF Fodbold
6
VG Fodbold
1
|
||||||||||||||
656908 |
ma29-05 2023
|
13:00 | Holmegårdhallen |
3
-
2
|
29. maj 2023
13:00
Holmegaard GB
3
Ejby IF 1968
2
|
||||||||||||||
656918 |
to01-06 2023
|
18:30 | Greve Idræts Center |
HHT
|
01. jun 2023
18:30
Greve Fodbold
Holmegaard GB
HHT
|
||||||||||||||
656915 |
lø03-06 2023
|
12:00 | Strøbyhallen |
0
-
3
|
03. jun 2023
12:00
AIK 65 Strøby Fodbold
0
Gørslev IF
3
|
||||||||||||||
656917 |
lø03-06 2023
|
13:00 | Ejby Friluftscenter |
1
-
1
|
03. jun 2023
13:00
Ejby IF 1968
1
Næstved FC 77
1
|
||||||||||||||
656919 |
lø03-06 2023
|
13:30 | Ejby Stadion |
7
-
1
|
03. jun 2023
13:30
Ejby IF Fodbold
7
Havdrup Fodbold
1
|
||||||||||||||
656914 |
lø03-06 2023
|
13:30 | Viby Idrætsanlæg |
1
-
5
|
03. jun 2023
13:30
VG Fodbold
1
Brøndby
5
|
||||||||||||||
656916 |
lø03-06 2023
|
15:30 | Bjæverskov Stadion |
3
-
4
|
03. jun 2023
15:30
IF Frem Bjæverskov
3
Karlslunde IF
4
|
||||||||||||||
656587 |
ma05-06 2023
|
19:40 | Holmegårdhallen |
0
-
3
|
05. jun 2023
19:40
Holmegaard GB
0
AIK 65 Strøby Fodbold
3
|
||||||||||||||
656925 |
fr09-06 2023
|
18:45 | Brøndby Stadion |
2
-
1
|
09. jun 2023
18:45
Brøndby
2
Ejby IF Fodbold
1
|
||||||||||||||
656920 |
fr09-06 2023
|
19:00 | Holmegårdhallen |
6
-
1
|
09. jun 2023
19:00
Holmegaard GB
6
VG Fodbold
1
|
||||||||||||||
656924 |
lø10-06 2023
|
12:00 | Dyrskuepladsen |
1
-
1
|
10. jun 2023
12:00
Næstved FC 77
1
Greve Fodbold
1
|
||||||||||||||
656922 |
lø10-06 2023
|
13:00 | Gørslev Stadion |
2
-
0
|
10. jun 2023
13:00
Gørslev IF
2
IF Frem Bjæverskov
0
|
||||||||||||||
656923 |
lø10-06 2023
|
15:00 | Karlslunde Stadion |
3
-
2
|
10. jun 2023
15:00
Karlslunde IF
3
Ejby IF 1968
2
|
||||||||||||||
656921 |
lø10-06 2023
|
15:30 | Havdrup Idrætscenter kunstgræs |
7
-
1
|
10. jun 2023
15:30
Havdrup Fodbold
7
AIK 65 Strøby Fodbold
1
|
Turneringsafslutning:
Kvalkampe til finalen onsdag den 14. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4
Vinderne går videre til finalen Tirsdag den 20. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.