|
656926
|
lø13-08 2022
|
12:00
|
|
|
Spraglehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
656927
|
lø13-08 2022
|
14:00
|
|
|
FIF-Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
|
656931
|
lø13-08 2022
|
14:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
|
656930
|
sø14-08 2022
|
13:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
656929
|
ti16-08 2022
|
18:30
|
|
|
Ølsted Idrætsanlæg
|
|
|
|
656937
|
ti16-08 2022
|
18:30
|
|
|
Melby Stadion
|
|
|
|
|
656935
|
to18-08 2022
|
19:00
|
|
|
FIF-Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
656932
|
lø20-08 2022
|
13:00
|
|
|
Gryden
|
|
|
|
656936
|
lø20-08 2022
|
14:15
|
|
|
Lynge Idrætsanlæg
|
|
|
|
656933
|
lø20-08 2022
|
15:30
|
|
|
Dalby Stadion
|
|
|
|
|
656939
|
lø27-08 2022
|
13:00
|
|
|
Oppe-Sundby Stadion
|
|
|
|
656943
|
lø27-08 2022
|
14:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
656942
|
lø27-08 2022
|
15:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
656940
|
lø27-08 2022
|
15:30
|
|
|
Dalby Stadion
|
|
|
|
656941
|
ti30-08 2022
|
18:30
|
|
|
Ølsted Idrætsanlæg
|
|
|
|
656938
|
to01-09 2022
|
18:30
|
|
|
Ålholmskolen
|
|
|
|
656945
|
lø03-09 2022
|
12:00
|
|
|
Spraglehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
656947
|
lø03-09 2022
|
13:30
|
|
|
FIF-Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
656952
|
lø03-09 2022
|
14:15
|
|
|
Lynge Idrætsanlæg
|
|
|
|
656953
|
lø03-09 2022
|
16:00
|
|
|
Melby Stadion
|
UHT
|
|
|
656946
|
sø04-09 2022
|
12:00
|
|
|
Brødeskov Stadion Kunst
|
|
|
|
656928
|
ti06-09 2022
|
18:00
|
|
|
Oppe-Sundby Stadion
|
|
|
|
656944
|
ti06-09 2022
|
18:30
|
|
|
Gryden
|
|
|
|
657313
|
lø10-09 2022
|
11:00
|
|
|
Brødeskov Stadion Kunst
|
|
|
|
657312
|
lø10-09 2022
|
12:00
|
|
|
Ølsted Idrætsanlæg
|
|
|
|
657310
|
lø10-09 2022
|
13:00
|
|
|
Oppe-Sundby Stadion
|
|
|
|
656954
|
lø10-09 2022
|
14:00
|
|
|
Ålholmskolen
|
|
|
|
657311
|
lø10-09 2022
|
15:30
|
|
|
Dalby Stadion
|
|
|
|
657314
|
sø11-09 2022
|
13:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
657316
|
lø17-09 2022
|
12:00
|
|
|
Spraglehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
657315
|
lø17-09 2022
|
13:00
|
|
|
Gryden
|
|
|
|
657318
|
lø17-09 2022
|
14:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
657319
|
lø17-09 2022
|
14:15
|
|
|
Lynge Idrætsanlæg
|
HHT
|
|
|
657320
|
lø17-09 2022
|
16:00
|
|
|
Melby Stadion
|
|
|
|
657317
|
ti20-09 2022
|
19:00
|
|
|
FIF-Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
656934
|
ti20-09 2022
|
20:00
|
|
|
Brødeskov Stadion Kunst
|
|
|
|
657324
|
lø24-09 2022
|
12:00
|
|
|
Ølsted Idrætsanlæg
|
|
|
|
657325
|
lø24-09 2022
|
13:00
|
|
|
Brødeskov Stadion Kunst
|
|
|
|
657322
|
lø24-09 2022
|
13:00
|
|
|
Oppe-Sundby Stadion
|
|
|
|
657326
|
lø24-09 2022
|
13:30
|
|
|
FIF-Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
657321
|
lø24-09 2022
|
14:00
|
|
|
Ålholmskolen
|
|
|
|
657323
|
lø24-09 2022
|
15:30
|
|
|
Dalby Stadion
|
|
|
|
657328
|
lø01-10 2022
|
12:00
|
|
|
Spraglehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
657327
|
lø01-10 2022
|
13:00
|
|
|
Gryden
|
|
|
|
657331
|
lø01-10 2022
|
14:15
|
|
|
Lynge Idrætsanlæg
|
|
|
|
657332
|
lø01-10 2022
|
14:15
|
|
|
Melby Stadion
|
|
|
|
657329
|
sø02-10 2022
|
13:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
657333
|
lø08-10 2022
|
13:00
|
|
|
Gryden
|
|
|
|
657335
|
lø08-10 2022
|
13:00
|
|
|
Oppe-Sundby Stadion
|
|
|
|
657338
|
lø08-10 2022
|
13:30
|
|
|
FIF-Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
657334
|
lø08-10 2022
|
14:00
|
|
|
Ålholmskolen
|
UHT
|
|
|
657337
|
lø08-10 2022
|
15:00
|
|
|
Brødeskov Stadion Kunst
|
|
|
|
657336
|
lø08-10 2022
|
15:30
|
|
|
Dalby Stadion
|
|
|
|
657349
|
ti11-10 2022
|
19:00
|
|
|
FIF-Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
657341
|
lø15-10 2022
|
12:00
|
|
|
Ølsted Idrætsanlæg
|
|
|
|
657344
|
lø15-10 2022
|
12:30
|
|
|
Melby Stadion
|
|
|
|
657340
|
lø15-10 2022
|
13:00
|
|
|
Oppe-Sundby Stadion
|
|
|
|
657343
|
lø15-10 2022
|
14:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
657342
|
sø16-10 2022
|
13:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
657330
|
to20-10 2022
|
20:15
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
657345
|
lø22-10 2022
|
13:00
|
|
|
Gryden
|
|
|
|
657346
|
lø22-10 2022
|
14:00
|
|
|
Hillerød Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
657348
|
lø22-10 2022
|
14:00
|
|
|
Brødeskov Stadion Kunst
|
|
|
|
657350
|
lø22-10 2022
|
14:15
|
|
|
Lynge Idrætsanlæg
|
|
|
|
657347
|
lø22-10 2022
|
15:30
|
|
|
Dalby Stadion
|
|
|
|
657339
|
lø29-10 2022
|
12:00
|
|
|
Spraglehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
657353
|
lø01-04 2023
|
12:00
|
|
|
Brødeskov Stadion Kunst
|
|
|
|
657351
|
lø01-04 2023
|
13:00
|
|
|
Gryden kunstgræs
|
|
|
|
657354
|
lø01-04 2023
|
13:30
|
|
|
FIF-Stadion Kunstgræs
|
UHT
|
|
|
657356
|
lø01-04 2023
|
14:15
|
|
|
Melby Stadion
|
|
|
|
657355
|
lø01-04 2023
|
15:15
|
|
|
Lynge Idrætsanlæg
|
|
|
|
657357
|
lø08-04 2023
|
12:00
|
|
|
Spraglehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
658706
|
sø09-04 2023
|
13:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
HHT
|
|
|
658705
|
ti11-04 2023
|
18:30
|
|
|
Ølsted Idrætsanlæg
|
|
|
|
658710
|
lø15-04 2023
|
12:00
|
|
|
Spraglehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
658711
|
lø15-04 2023
|
13:00
|
|
|
Brødeskov Stadion Kunst
|
|
|
|
658709
|
lø15-04 2023
|
13:00
|
|
|
Gryden
|
|
|
|
658712
|
lø15-04 2023
|
13:30
|
|
|
FIF-Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
658713
|
lø15-04 2023
|
14:15
|
|
|
Lynge Idrætsanlæg
|
UHT
|
|
|
658714
|
lø15-04 2023
|
16:00
|
|
|
Melby Stadion
|
|
|
|
658715
|
lø22-04 2023
|
12:00
|
|
|
Hillerød Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
658718
|
lø22-04 2023
|
12:00
|
|
|
Ølsted Idrætsanlæg
|
|
|
|
658716
|
lø22-04 2023
|
13:00
|
|
|
Oppe-Sundby Stadion
|
|
|
|
658720
|
lø22-04 2023
|
14:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
658717
|
lø22-04 2023
|
15:30
|
|
|
Dalby Stadion
|
|
|
|
658719
|
sø23-04 2023
|
13:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
HHT
|
|
|
657542
|
ti25-04 2023
|
18:45
|
|
|
Oppe-Sundby Stadion
|
|
|
|
658783
|
lø29-04 2023
|
12:00
|
|
|
Spraglehøj Idrætsanlæg
|
UHT
|
|
|
658722
|
lø29-04 2023
|
13:00
|
|
|
Gryden kunstgræs
|
|
|
|
658785
|
lø29-04 2023
|
13:30
|
|
|
FIF-Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
658786
|
lø29-04 2023
|
14:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
658787
|
lø29-04 2023
|
15:15
|
|
|
Lynge Idrætsanlæg
|
|
|
|
658788
|
lø29-04 2023
|
16:00
|
|
|
Melby Stadion
|
|
|
|
658789
|
to04-05 2023
|
19:00
|
|
|
Ålholmskolen
|
|
|
|
658793
|
to04-05 2023
|
19:00
|
|
|
Brødeskov Stadion Kunst
|
|
|
|
658792
|
lø06-05 2023
|
12:00
|
|
|
Ølsted Idrætsanlæg
|
|
|
|
658790
|
lø06-05 2023
|
13:00
|
|
|
Oppe-Sundby Stadion
|
|
|
|
658791
|
lø06-05 2023
|
15:30
|
|
|
Dalby Stadion
|
|
|
|
658794
|
sø07-05 2023
|
13:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
HHT
|
|
|
658796
|
lø13-05 2023
|
12:00
|
|
|
Spraglehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
658795
|
lø13-05 2023
|
13:00
|
|
|
Gryden
|
|
|
|
658798
|
lø13-05 2023
|
14:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
658800
|
lø13-05 2023
|
15:00
|
|
|
Melby Stadion
|
|
|
|
658799
|
lø13-05 2023
|
15:15
|
|
|
Lynge Idrætsanlæg
|
|
|
|
658797
|
sø14-05 2023
|
13:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
HHT
|
|
|
658801
|
lø20-05 2023
|
12:00
|
|
|
Hillerød Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
658804
|
lø20-05 2023
|
12:00
|
|
|
Ølsted Idrætsanlæg
|
UHT
|
|
|
658805
|
lø20-05 2023
|
12:00
|
|
|
Brødeskov Stadion Kunst
|
|
|
|
658802
|
lø20-05 2023
|
13:00
|
|
|
Oppe-Sundby Stadion
|
|
|
|
658839
|
lø20-05 2023
|
13:30
|
|
|
FIF-Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
658803
|
lø20-05 2023
|
15:30
|
|
|
Dalby Stadion
|
|
|
|
657358
|
ti23-05 2023
|
19:00
|
|
|
Ålholmskolen
|
|
|
|
658708
|
ti23-05 2023
|
19:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
658845
|
ti23-05 2023
|
19:00
|
|
|
Melby Stadion
|
|
|
|
658840
|
lø27-05 2023
|
12:00
|
|
|
Spraglehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
658841
|
lø27-05 2023
|
12:00
|
|
|
Ølsted Idrætsanlæg
|
|
|
|
658843
|
lø27-05 2023
|
14:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
HHT
|
|
|
658844
|
lø27-05 2023
|
15:15
|
|
|
Lynge Idrætsanlæg
|
|
|
|
658842
|
sø28-05 2023
|
13:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
HHT
|
|
|
657352
|
ti30-05 2023
|
18:45
|
|
|
Dalby Stadion
|
|
|
|
658846
|
ti30-05 2023
|
19:00
|
|
|
Gryden
|
|
|
|
658847
|
lø03-06 2023
|
12:00
|
|
|
Hillerød Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
658849
|
lø03-06 2023
|
12:00
|
|
|
Brødeskov Stadion Kunst
|
|
|
|
658850
|
lø03-06 2023
|
13:30
|
|
|
FIF-Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
658851
|
lø03-06 2023
|
15:15
|
|
|
Lynge Idrætsanlæg
|
|
|
|
658848
|
lø03-06 2023
|
15:30
|
|
|
Dalby Stadion
|
UHT
|
|
|
658852
|
lø10-06 2023
|
11:30
|
|
|
Spraglehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
658854
|
lø10-06 2023
|
12:00
|
|
|
Ølsted Idrætsanlæg
|
|
|
|
658857
|
lø10-06 2023
|
12:30
|
|
|
Melby Stadion
|
|
|
|
658853
|
lø10-06 2023
|
13:00
|
|
|
Oppe-Sundby Stadion
|
|
|
|
658856
|
lø10-06 2023
|
14:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
658855
|
sø11-06 2023
|
13:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
HHT
|
|
Kvartfinaler tirsdag den 13. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler lørdag den 17. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 20. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1