MENU

Serie 3 , Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
658860
13-08 2022
Kl. 12:00
Gilleleje FK Espergærde IF Nellerupgård Stadion
3
-
3
658861
13-08 2022
Kl. 13:00
Oversidder Oversidder
658862
13-08 2022
Kl. 13:00
Hornbæk IF Hørsholm-Usserød IK Pedella Park
5
-
1
658858
13-08 2022
Kl. 15:00
Virum-Sorgenfri BK (1) Nivå-Kokkedal FK Virum Stadion
3
-
1
658863
14-08 2022
Kl. 12:00
Ålholm IF (2) Snekkersten IF Ålholmskolen
1
-
2
658867 fr
19-08 2022
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK Oversidder Hørsholm Idrætspark
658866 fr
19-08 2022
Kl. 19:00
Oversidder Lundtofte Boldklub (1)
658865
20-08 2022
Kl. 12:00
Humlebæk BK Gilleleje FK Humlebæk Stadion
1
-
2
658869
20-08 2022
Kl. 12:00
Espergærde IF Virum-Sorgenfri BK (1) Mørdrup Idrætsanlæg
4
-
1
658868
20-08 2022
Kl. 14:30
Nivå-Kokkedal FK Ålholm IF (2) Karsemosegård
4
-
0
658864
20-08 2022
Kl. 15:00
Snekkersten IF Hornbæk IF Snekkersten Idrætscenter
1
-
6
658859
ti
23-08 2022
Kl. 19:00
Lundtofte Boldklub (1) Humlebæk BK Lundtofte Idrætsplads
1
-
2
658871
27-08 2022
Kl. 12:00
Gilleleje FK Virum-Sorgenfri BK (1) Nellerupgård Stadion
3
-
1
658872
27-08 2022
Kl. 12:00
Humlebæk BK Oversidder Humlebæk Stadion
658873
27-08 2022
Kl. 13:00
Oversidder Snekkersten IF
658874
27-08 2022
Kl. 13:00
Hornbæk IF Nivå-Kokkedal FK Pedella Park
4
-
0
658870
27-08 2022
Kl. 15:00
Lundtofte Boldklub (1) Hørsholm-Usserød IK Lundtofte Idrætsplads
3
-
6
658875
ma
29-08 2022
Kl. 18:30
Ålholm IF (2) Espergærde IF Ålholmskolen
0
-
9
658879
fr
02-09 2022
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK Humlebæk BK Hørsholm Idrætspark
4
-
0
658878 fr
02-09 2022
Kl. 19:00
Oversidder Gilleleje FK
658881
03-09 2022
Kl. 12:00
Espergærde IF Hornbæk IF Mørdrup Idrætsanlæg
1
-
1
658880
03-09 2022
Kl. 14:30
Nivå-Kokkedal FK Oversidder Karsemosegård
658876
03-09 2022
Kl. 15:00
Snekkersten IF Lundtofte Boldklub (1) Snekkersten Idrætscenter
7
-
1
658877
03-09 2022
Kl. 15:00
Virum-Sorgenfri BK (1) Ålholm IF (2) Virum Stadion
3
-
3
658886 fr
09-09 2022
Kl. 19:00
Oversidder Hørsholm-Usserød IK
658883
10-09 2022
Kl. 12:00
Gilleleje FK Ålholm IF (2) Nellerupgård Stadion
3
-
1
658884
10-09 2022
Kl. 12:00
Humlebæk BK Snekkersten IF Humlebæk Stadion
2
-
2
658885
10-09 2022
Kl. 13:00
Oversidder Espergærde IF
658887
10-09 2022
Kl. 13:00
Hornbæk IF Virum-Sorgenfri BK (1) Pedella Park
3
-
1
658882
10-09 2022
Kl. 15:00
Lundtofte Boldklub (1) Nivå-Kokkedal FK Lundtofte Idrætsplads
4
-
7
658890 fr
16-09 2022
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK Gilleleje FK Hørsholm Idrætspark
0
-
1
658893
17-09 2022
Kl. 12:00
Espergærde IF Lundtofte Boldklub (1) Mørdrup Idrætsanlæg
7
-
2
658892
17-09 2022
Kl. 14:30
Nivå-Kokkedal FK Humlebæk BK Karsemosegård
5
-
1
658888
17-09 2022
Kl. 15:00
Snekkersten IF Oversidder Snekkersten Idrætscenter
658889
17-09 2022
Kl. 15:00
Virum-Sorgenfri BK (1) Oversidder Virum Stadion
658891
ti
20-09 2022
Kl. 19:00
Ålholm IF (2) Hornbæk IF Hillerød Stadion Kunstgræs
2
-
3
658899
fr
23-09 2022
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK Snekkersten IF Hørsholm Idrætspark
2
-
0
658895
24-09 2022
Kl. 12:00
Gilleleje FK Hornbæk IF Nellerupgård Stadion
2
-
2
658896
24-09 2022
Kl. 12:00
Humlebæk BK Espergærde IF Humlebæk Stadion
3
-
0
658897
24-09 2022
Kl. 13:00
Oversidder Ålholm IF (2)
658894
24-09 2022
Kl. 15:00
Lundtofte Boldklub (1) Virum-Sorgenfri BK (1) Lundtofte Idrætsplads
2
-
1
658898
25-09 2022
Kl. 14:30
Oversidder Nivå-Kokkedal FK
658905
01-10 2022
Kl. 12:00
Espergærde IF Oversidder Mørdrup Idrætsanlæg
658902
01-10 2022
Kl. 13:00
Hornbæk IF Oversidder Pedella Park
658904
01-10 2022
Kl. 14:30
Nivå-Kokkedal FK Hørsholm-Usserød IK Karsemosegård
4
-
1
658901
01-10 2022
Kl. 15:00
Virum-Sorgenfri BK (1) Humlebæk BK Virum Stadion
2
-
0
658903
02-10 2022
Kl. 12:00
Ålholm IF (2) Lundtofte Boldklub (1) Ålholmskolen
4
-
2
658911
fr
07-10 2022
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK Espergærde IF Hørsholm Idrætspark
3
-
1
658908
08-10 2022
Kl. 12:00
Gilleleje FK Oversidder Nellerupgård Stadion
658909
08-10 2022
Kl. 12:00
Humlebæk BK Ålholm IF (2) Humlebæk Stadion
2
-
3
658910
08-10 2022
Kl. 15:00
Oversidder Virum-Sorgenfri BK (1)
658906
08-10 2022
Kl. 15:00
Snekkersten IF Nivå-Kokkedal FK Snekkersten Idrætscenter
2
-
2
658907
08-10 2022
Kl. 15:00
Lundtofte Boldklub (1) Hornbæk IF Lundtofte Idrætsplads
4
-
10
658900 ti
11-10 2022
Kl. 19:00
Gilleleje FK Snekkersten IF Nellerupgård Stadion
6
-
0
658917
15-10 2022
Kl. 12:00
Espergærde IF Snekkersten IF Mørdrup Idrætsanlæg
3
-
4
658914
15-10 2022
Kl. 13:00
Oversidder Lundtofte Boldklub (1)
658915
15-10 2022
Kl. 13:00
Hornbæk IF Humlebæk BK Pedella Park
Udehold taberdømt
658912
15-10 2022
Kl. 15:00
Virum-Sorgenfri BK (1) Hørsholm-Usserød IK Virum Stadion
2
-
5
658913
15-10 2022
Kl. 15:30
Gilleleje FK Nivå-Kokkedal FK Nellerupgård Stadion
2
-
1
658916
16-10 2022
Kl. 12:00
Ålholm IF (2) Oversidder Hillerød Stadion Kunstgræs
658922
fr
21-10 2022
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK Ålholm IF (2) Hørsholm Idrætspark
3
-
3
658921 fr
21-10 2022
Kl. 19:00
Oversidder Hornbæk IF
658920
22-10 2022
Kl. 12:00
Humlebæk BK Oversidder Humlebæk Stadion
658919
22-10 2022
Kl. 15:00
Lundtofte Boldklub (1) Gilleleje FK Lundtofte Idrætsplads
0
-
2
658918
23-10 2022
Kl. 15:00
Snekkersten IF Virum-Sorgenfri BK (1) Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
1
-
1
658923
29-10 2022
Kl. 12:00
Nivå-Kokkedal FK Espergærde IF Karsemosegård
4
-
1
658939 fr
31-03 2023
Kl. 19:00
Oversidder Oversidder
658942
01-04 2023
Kl. 12:00
Espergærde IF Gilleleje FK Mørdrup Idrætsanlæg
658940
01-04 2023
Kl. 15:30
Hørsholm-Usserød IK Hornbæk IF Hørsholm Idrætspark
658941
01-04 2023
Kl. 15:30
Nivå-Kokkedal FK Virum-Sorgenfri BK (1) Karsemosegård
658938
02-04 2023
Kl. 11:00
Humlebæk BK Lundtofte Boldklub (1) Humlebæk Stadion
658936
02-04 2023
Kl. 14:00
Snekkersten IF Ålholm IF (2) Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
658946
08-04 2023
Kl. 13:00
Oversidder Hørsholm-Usserød IK
658947
08-04 2023
Kl. 13:00
Hornbæk IF Snekkersten IF Pedella Park
658943
08-04 2023
Kl. 15:00
Virum-Sorgenfri BK (1) Espergærde IF Virum Stadion
658944
08-04 2023
Kl. 15:00
Lundtofte Boldklub (1) Oversidder Lundtofte Idrætsplads
658945
08-04 2023
Kl. 15:30
Gilleleje FK Humlebæk BK Nellerupgård Stadion
658948
09-04 2023
Kl. 12:00
Ålholm IF (2) Nivå-Kokkedal FK Ålholmskolen
658951 fr
14-04 2023
Kl. 19:00
Oversidder Humlebæk BK
658954
15-04 2023
Kl. 12:00
Espergærde IF Ålholm IF (2) Mørdrup Idrætsanlæg
658950
15-04 2023
Kl. 15:00
Virum-Sorgenfri BK (1) Gilleleje FK Virum Stadion
658952
15-04 2023
Kl. 15:30
Hørsholm-Usserød IK Lundtofte Boldklub (1) Hørsholm Idrætspark
658953
15-04 2023
Kl. 15:30
Nivå-Kokkedal FK Hornbæk IF Karsemosegård
658949
16-04 2023
Kl. 14:00
Snekkersten IF Oversidder Snekkersten Idrætscenter
658958
22-04 2023
Kl. 13:00
Oversidder Nivå-Kokkedal FK
658959
22-04 2023
Kl. 13:00
Hornbæk IF Espergærde IF Pedella Park
658955
22-04 2023
Kl. 15:00
Lundtofte Boldklub (1) Snekkersten IF Lundtofte Idrætsplads
658956
22-04 2023
Kl. 15:30
Gilleleje FK Oversidder Nellerupgård Stadion
658957
23-04 2023
Kl. 11:00
Humlebæk BK Hørsholm-Usserød IK Humlebæk Stadion
658960
23-04 2023
Kl. 12:00
Ålholm IF (2) Virum-Sorgenfri BK (1) Ålholmskolen
658966
29-04 2023
Kl. 12:00
Espergærde IF Oversidder Mørdrup Idrætsanlæg
658962
29-04 2023
Kl. 15:00
Virum-Sorgenfri BK (1) Hornbæk IF Virum Stadion
658963
29-04 2023
Kl. 15:30
Hørsholm-Usserød IK Oversidder Hørsholm Idrætspark
658965
29-04 2023
Kl. 15:30
Nivå-Kokkedal FK Lundtofte Boldklub (1) Karsemosegård
658964
30-04 2023
Kl. 12:00
Ålholm IF (2) Gilleleje FK Ålholmskolen
658961
30-04 2023
Kl. 14:00
Snekkersten IF Humlebæk BK Snekkersten Idrætscenter
658971 fr
05-05 2023
Kl. 11:00
Oversidder Snekkersten IF
658970
06-05 2023
Kl. 13:00
Oversidder Virum-Sorgenfri BK (1)
658972
06-05 2023
Kl. 13:00
Hornbæk IF Ålholm IF (2) Pedella Park
658967
06-05 2023
Kl. 15:00
Lundtofte Boldklub (1) Espergærde IF Lundtofte Idrætsplads
658968
06-05 2023
Kl. 15:30
Gilleleje FK Hørsholm-Usserød IK Nellerupgård Stadion
658969
07-05 2023
Kl. 11:00
Humlebæk BK Nivå-Kokkedal FK Humlebæk Stadion
658980
13-05 2023
Kl. 12:00
Espergærde IF Humlebæk BK Mørdrup Idrætsanlæg
658977
13-05 2023
Kl. 13:00
Hornbæk IF Gilleleje FK Pedella Park
658976
13-05 2023
Kl. 15:00
Virum-Sorgenfri BK (1) Lundtofte Boldklub (1) Virum Stadion
658979
13-05 2023
Kl. 15:30
Nivå-Kokkedal FK Oversidder Karsemosegård
658978
14-05 2023
Kl. 12:00
Ålholm IF (2) Oversidder Ålholmskolen
658973
14-05 2023
Kl. 14:00
Snekkersten IF Hørsholm-Usserød IK Snekkersten Idrætscenter
658985 fr
19-05 2023
Kl. 19:00
Oversidder Espergærde IF
658984
20-05 2023
Kl. 13:00
Oversidder Hornbæk IF
658981
20-05 2023
Kl. 15:00
Lundtofte Boldklub (1) Ålholm IF (2) Lundtofte Idrætsplads
658982
20-05 2023
Kl. 15:30
Snekkersten IF Gilleleje FK Snekkersten Idrætscenter
658986
20-05 2023
Kl. 15:30
Hørsholm-Usserød IK Nivå-Kokkedal FK Hørsholm Idrætspark
658983
21-05 2023
Kl. 11:00
Humlebæk BK Virum-Sorgenfri BK (1) Humlebæk Stadion
658992
27-05 2023
Kl. 12:00
Espergærde IF Hørsholm-Usserød IK Mørdrup Idrætsanlæg
658988
27-05 2023
Kl. 13:00
Oversidder Gilleleje FK
658989
27-05 2023
Kl. 13:00
Hornbæk IF Lundtofte Boldklub (1) Pedella Park
658987
27-05 2023
Kl. 15:00
Virum-Sorgenfri BK (1) Oversidder Virum Stadion
658991
27-05 2023
Kl. 15:30
Nivå-Kokkedal FK Snekkersten IF Karsemosegård
658990
28-05 2023
Kl. 12:00
Ålholm IF (2) Humlebæk BK Ålholmskolen
658996 fr
02-06 2023
Kl. 19:00
Oversidder Ålholm IF (2)
658994
03-06 2023
Kl. 15:00
Lundtofte Boldklub (1) Oversidder Lundtofte Idrætsplads
658997
03-06 2023
Kl. 15:30
Hørsholm-Usserød IK Virum-Sorgenfri BK (1) Hørsholm Idrætspark
658998
03-06 2023
Kl. 15:30
Nivå-Kokkedal FK Gilleleje FK Karsemosegård
658995
04-06 2023
Kl. 11:00
Humlebæk BK Hornbæk IF Humlebæk Stadion
658993
04-06 2023
Kl. 14:00
Snekkersten IF Espergærde IF Snekkersten Idrætscenter
659034
10-06 2023
Kl. 12:00
Espergærde IF Nivå-Kokkedal FK Mørdrup Idrætsanlæg
659030
10-06 2023
Kl. 13:00
Gilleleje FK Lundtofte Boldklub (1) Nellerupgård Stadion
659031
10-06 2023
Kl. 13:00
Oversidder Humlebæk BK
659032
10-06 2023
Kl. 13:00
Hornbæk IF Oversidder Pedella Park
659029
10-06 2023
Kl. 15:00
Virum-Sorgenfri BK (1) Snekkersten IF Virum Stadion
659033
11-06 2023
Kl. 12:00
Ålholm IF (2) Hørsholm-Usserød IK Ålholmskolen
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

Log ind