MENU

Serie 3 , Pulje 3 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
659035
to
11-08 2022
Kl. 18:30
IF Skjold Birkerød Værløse BK Birkerød Stadion
1
-
1
659037
to
11-08 2022
Kl. 18:30
FC Rudersdal Måløv BK Vedbæk Stadion
1
-
1
659036
13-08 2022
Kl. 11:00
Lundtofte Boldklub (2) Gladsaxe-Hero BK Lundtofte Idrætsplads
0
-
1
659040
13-08 2022
Kl. 15:00
Farum BK Bagsværd BK Farum Park
2
-
6
659039
13-08 2022
Kl. 16:00
Brede IF Liria FK Brede Idrætsplads
0
-
1
659041
fr
19-08 2022
Kl. 18:30
Bagsværd BK Brede IF Bagsværd Stadion
0
-
2
659045
20-08 2022
Kl. 11:00
Værløse BK Farum BK Værløse Stadion
1
-
3
659046
20-08 2022
Kl. 12:00
Måløv BK IF Skjold Birkerød Måløv Idrætspark
0
-
1
659042
20-08 2022
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK FC Rudersdal Gladsaxe Stadion
2
-
1
659043
20-08 2022
Kl. 13:30
Virum-Sorgenfri BK (2) Lundtofte Boldklub (2) Virum Stadion
2
-
3
659044
21-08 2022
Kl. 13:00
Liria FK Lyngby Boldklub 1921 Skinderskovgård
5
-
1
659051
to
25-08 2022
Kl. 18:30
FC Rudersdal IF Skjold Birkerød Vedbæk Stadion
2
-
1
659047
27-08 2022
Kl. 11:00
Lundtofte Boldklub (2) Liria FK Lundtofte Idrætsplads
Udehold taberdømt
659052
27-08 2022
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Virum-Sorgenfri BK (2) Gladsaxe Stadion
2
-
0
659055
27-08 2022
Kl. 15:00
Farum BK Måløv BK Farum Park
3
-
1
659054
27-08 2022
Kl. 16:00
Brede IF Værløse BK Brede Idrætsplads
6
-
3
659057
to
01-09 2022
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød Farum BK Birkerød Stadion
0
-
1
659060
03-09 2022
Kl. 11:00
Værløse BK Lyngby Boldklub 1921 Værløse Stadion
2
-
1
659056
03-09 2022
Kl. 12:00
Bagsværd BK Lundtofte Boldklub (2) Bagsværd Stadion
3
-
2
659058
03-09 2022
Kl. 15:30
Virum-Sorgenfri BK (2) FC Rudersdal Virum Stadion
1
-
1
659059
04-09 2022
Kl. 13:00
Liria FK Gladsaxe-Hero BK Skinderskovgård
3
-
0
659061
ti
06-09 2022
Kl. 18:30
Måløv BK Brede IF Måløv Idrætspark
0
-
3
659063
to
08-09 2022
Kl. 18:15
FC Rudersdal Farum BK Vedbæk Stadion
4
-
5
659062
10-09 2022
Kl. 11:00
Lundtofte Boldklub (2) Værløse BK Lundtofte Idrætsplads
Udehold taberdømt
659065
10-09 2022
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub 1921 Måløv BK Lyngby Stadion
1
-
2
659067
10-09 2022
Kl. 16:00
Brede IF IF Skjold Birkerød Brede Idrætsplads
0
-
1
659072
to
15-09 2022
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød Lyngby Boldklub 1921 Birkerød Stadion
1
-
1
659075
17-09 2022
Kl. 11:00
Værløse BK Gladsaxe-Hero BK Værløse Stadion
1
-
2
659068
17-09 2022
Kl. 12:00
Bagsværd BK Virum-Sorgenfri BK (2) Bagsværd Stadion
3
-
1
659074
17-09 2022
Kl. 15:00
Farum BK Brede IF Farum Park
5
-
3
659073
18-09 2022
Kl. 15:00
Liria FK FC Rudersdal Skinderskovgård
2
-
3
659078
ti
20-09 2022
Kl. 17:30
FC Rudersdal Brede IF Vedbæk Stadion
2
-
0
659066
ti
20-09 2022
Kl. 18:00
Virum-Sorgenfri BK (2) Liria FK Virum Stadion
2
-
2
659076
ti
20-09 2022
Kl. 19:30
Måløv BK Lundtofte Boldklub (2) Måløv Idrætspark
3
-
1
659077
24-09 2022
Kl. 11:00
Lundtofte Boldklub (2) IF Skjold Birkerød Lundtofte Idrætsplads
3
-
1
659079
24-09 2022
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Måløv BK Gladsaxe Stadion
0
-
1
659080
24-09 2022
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub 1921 Farum BK Lyngby Stadion
1
-
5
659082
24-09 2022
Kl. 14:00
Liria FK Bagsværd BK Skinderskovgård
2
-
1
659081
24-09 2022
Kl. 15:30
Virum-Sorgenfri BK (2) Værløse BK Virum Stadion
Udehold taberdømt
659087
01-10 2022
Kl. 11:00
Værløse BK Liria FK Værløse Stadion
3
-
5
659088
01-10 2022
Kl. 12:00
Måløv BK Virum-Sorgenfri BK (2) Måløv Idrætspark
3
-
2
659083
01-10 2022
Kl. 12:00
FC Rudersdal Bagsværd BK Vedbæk Stadion
3
-
3
659086
01-10 2022
Kl. 15:00
Farum BK Lundtofte Boldklub (2) Farum Park
1
-
0
659084
01-10 2022
Kl. 15:30
IF Skjold Birkerød Gladsaxe-Hero BK Birkerød Stadion
0
-
2
659085
01-10 2022
Kl. 16:00
Brede IF Lyngby Boldklub 1921 Brede Idrætsplads
2
-
2
659090
08-10 2022
Kl. 11:00
Lundtofte Boldklub (2) Brede IF Lundtofte Idrætsplads
3
-
2
659089
08-10 2022
Kl. 12:00
Bagsværd BK Værløse BK Bagsværd Stadion
2
-
0
659092
08-10 2022
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Farum BK Gladsaxe Stadion
1
-
4
659091
08-10 2022
Kl. 15:00
FC Rudersdal Lyngby Boldklub 1921 Vedbæk Stadion
8
-
1
659093
08-10 2022
Kl. 15:30
Virum-Sorgenfri BK (2) IF Skjold Birkerød Virum Stadion
1
-
3
659094
09-10 2022
Kl. 15:00
Liria FK Måløv BK Skinderskovgård
3
-
2
659095
to
13-10 2022
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød Liria FK Birkerød Stadion
2
-
4
659100
15-10 2022
Kl. 12:00
Måløv BK Bagsværd BK Måløv Idrætspark
2
-
2
659097
15-10 2022
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub 1921 Lundtofte Boldklub (2) Lyngby Stadion
0
-
2
659099
15-10 2022
Kl. 15:00
Farum BK Virum-Sorgenfri BK (2) Farum Park
6
-
1
659096
15-10 2022
Kl. 15:00
FC Rudersdal Værløse BK Vedbæk Stadion
8
-
2
659098
15-10 2022
Kl. 16:00
Brede IF Gladsaxe-Hero BK Brede Idrætsplads
2
-
1
659103
22-10 2022
Kl. 11:00
Lundtofte Boldklub (2) FC Rudersdal Lundtofte Idrætsplads
3
-
8
659172
22-10 2022
Kl. 11:00
Værløse BK Måløv BK Værløse Stadion
3
-
3
659104
22-10 2022
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Lyngby Boldklub 1921 Gladsaxe Stadion
1
-
4
659101
22-10 2022
Kl. 12:00
Bagsværd BK IF Skjold Birkerød Bagsværd Stadion
4
-
1
659105
22-10 2022
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri BK (2) Brede IF Virumgård kunstgræsbane
0
-
3
659106
23-10 2022
Kl. 13:00
Liria FK Farum BK Skinderskovgård
2
-
2
659064
29-10 2022
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Bagsværd BK Gladsaxe Stadion
0
-
2
659038
29-10 2022
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub 1921 Virum-Sorgenfri BK (2) Lyngby Stadion
0
-
0
659053
05-11 2022
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub 1921 Bagsværd BK Lyngby Stadion
2
-
1
659174 to
30-03 2023
Kl. 18:30
Gladsaxe-Hero BK Lundtofte Boldklub (2) Gladsaxe Stadion
659177
01-04 2023
Kl. 11:00
Værløse BK IF Skjold Birkerød Værløse Stadion
659178
01-04 2023
Kl. 11:30
Måløv BK FC Rudersdal Måløv Idrætspark
659173
01-04 2023
Kl. 15:30
Bagsværd BK Farum BK Bagsværd Stadion
659175
01-04 2023
Kl. 15:30
Virum-Sorgenfri BK (2) Lyngby Boldklub 1921 Virumgård kunstgræsbane
659176
02-04 2023
Kl. 11:00
Liria FK Brede IF Skinderskovgård
659181 to
06-04 2023
Kl. 18:00
FC Rudersdal Gladsaxe-Hero BK Vedbæk Stadion
659180
08-04 2023
Kl. 11:00
Lundtofte Boldklub (2) Virum-Sorgenfri BK (2) Lundtofte Idrætsplads
659182
08-04 2023
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub 1921 Liria FK Lyngby Stadion
659184
08-04 2023
Kl. 15:00
Farum BK Værløse BK Farum Park
659179
08-04 2023
Kl. 15:30
IF Skjold Birkerød Måløv BK Birkerød Stadion
659183
08-04 2023
Kl. 16:00
Brede IF Bagsværd BK Brede Idrætsplads
659478
15-04 2023
Kl. 11:00
Værløse BK Brede IF Værløse Stadion
659479
15-04 2023
Kl. 11:30
Måløv BK Farum BK Måløv Idrætspark
659185
15-04 2023
Kl. 15:30
Bagsværd BK Lyngby Boldklub 1921 Bagsværd Stadion
659186
15-04 2023
Kl. 15:30
IF Skjold Birkerød FC Rudersdal Birkerød Stadion
659476
15-04 2023
Kl. 15:30
Virum-Sorgenfri BK (2) Gladsaxe-Hero BK Virum Stadion
659481 to
20-04 2023
Kl. 18:30
FC Rudersdal Virum-Sorgenfri BK (2) Vedbæk Stadion
659482 to
20-04 2023
Kl. 18:30
Gladsaxe-Hero BK Liria FK Gladsaxe Stadion
659480
22-04 2023
Kl. 11:00
Lundtofte Boldklub (2) Bagsværd BK Lundtofte Idrætsplads
659483
22-04 2023
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub 1921 Værløse BK Lyngby Stadion
659485
22-04 2023
Kl. 15:00
Farum BK IF Skjold Birkerød Farum Park
659484
22-04 2023
Kl. 16:00
Brede IF Måløv BK Brede Idrætsplads
659490
29-04 2023
Kl. 11:00
Værløse BK Lundtofte Boldklub (2) Værløse Stadion
659491
29-04 2023
Kl. 11:30
Måløv BK Lyngby Boldklub 1921 Måløv Idrætspark
659489
29-04 2023
Kl. 15:00
Farum BK FC Rudersdal Farum Park
659486
29-04 2023
Kl. 15:30
Bagsværd BK Gladsaxe-Hero BK Bagsværd Stadion
659487
29-04 2023
Kl. 15:30
IF Skjold Birkerød Brede IF Birkerød Stadion
659488
30-04 2023
Kl. 11:00
Liria FK Virum-Sorgenfri BK (2) Skinderskovgård
659493 to
04-05 2023
Kl. 18:30
FC Rudersdal Liria FK Vedbæk Stadion
659494 to
04-05 2023
Kl. 18:30
Gladsaxe-Hero BK Værløse BK Gladsaxe Stadion
659492
06-05 2023
Kl. 11:00
Lundtofte Boldklub (2) Måløv BK Lundtofte Idrætsplads
659495
06-05 2023
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub 1921 IF Skjold Birkerød Lyngby Stadion
659497
06-05 2023
Kl. 15:30
Virum-Sorgenfri BK (2) Bagsværd BK Virum Stadion
659498
06-05 2023
Kl. 16:00
Brede IF Farum BK Brede Idrætsplads
659503
13-05 2023
Kl. 11:00
Værløse BK Virum-Sorgenfri BK (2) Værløse Stadion
659504
13-05 2023
Kl. 11:30
Måløv BK Gladsaxe-Hero BK Måløv Idrætspark
659502
13-05 2023
Kl. 15:00
Farum BK Lyngby Boldklub 1921 Farum Park
659499
13-05 2023
Kl. 15:30
Bagsværd BK Liria FK Bagsværd Stadion
659500
13-05 2023
Kl. 15:30
IF Skjold Birkerød Lundtofte Boldklub (2) Birkerød Stadion
659501
13-05 2023
Kl. 16:00
Brede IF FC Rudersdal Brede Idrætsplads
659507 on
17-05 2023
Kl. 18:30
Gladsaxe-Hero BK IF Skjold Birkerød Gladsaxe Stadion
659506 to
18-05 2023
Kl. 18:30
Bagsværd BK FC Rudersdal Bagsværd Stadion
659505
20-05 2023
Kl. 11:00
Lundtofte Boldklub (2) Farum BK Lundtofte Idrætsplads
659508
20-05 2023
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub 1921 Brede IF Lyngby Stadion
659509
20-05 2023
Kl. 15:30
Virum-Sorgenfri BK (2) Måløv BK Virum Stadion
659510
21-05 2023
Kl. 11:00
Liria FK Værløse BK Skinderskovgård
659515
27-05 2023
Kl. 11:00
Værløse BK Bagsværd BK Værløse Stadion
659516
27-05 2023
Kl. 11:30
Måløv BK Liria FK Måløv Idrætspark
659512
27-05 2023
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub 1921 FC Rudersdal Lyngby Stadion
659514
27-05 2023
Kl. 15:00
Farum BK Gladsaxe-Hero BK Farum Park
659511
27-05 2023
Kl. 15:30
IF Skjold Birkerød Virum-Sorgenfri BK (2) Birkerød Stadion
659513
27-05 2023
Kl. 16:00
Brede IF Lundtofte Boldklub (2) Brede Idrætsplads
659477 to
01-06 2023
Kl. 18:30
Liria FK Lundtofte Boldklub (2) Skinderskovgård
659519 to
01-06 2023
Kl. 18:30
Gladsaxe-Hero BK Brede IF Gladsaxe Stadion
659518
03-06 2023
Kl. 11:00
Lundtofte Boldklub (2) Lyngby Boldklub 1921 Lundtofte Idrætsplads
659587
03-06 2023
Kl. 11:00
Værløse BK FC Rudersdal Værløse Stadion
659585
03-06 2023
Kl. 15:30
Virum-Sorgenfri BK (2) Farum BK Virum Stadion
659517
03-06 2023
Kl. 15:30
Bagsværd BK Måløv BK Bagsværd Stadion
659586
04-06 2023
Kl. 11:00
Liria FK IF Skjold Birkerød Skinderskovgård
659589 to
08-06 2023
Kl. 18:30
FC Rudersdal Lundtofte Boldklub (2) Vedbæk Stadion
659594
10-06 2023
Kl. 11:30
Måløv BK Værløse BK Måløv Idrætspark
659590
10-06 2023
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub 1921 Gladsaxe-Hero BK Lyngby Stadion
659593
10-06 2023
Kl. 15:00
Farum BK Liria FK Farum Park
659588
10-06 2023
Kl. 15:30
IF Skjold Birkerød Bagsværd BK Birkerød Stadion
659592
10-06 2023
Kl. 16:00
Brede IF Virum-Sorgenfri BK (2) Brede Idrætsplads
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

Log ind