Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
662544 |
fr12-08 2022
|
18:30 | Røsnæshallen Kunstgræs |
2
-
0
|
12. aug 2022
18:30
Raklev GI
2
Hvalsø IF
0
|
||||||||||||||
662546 |
lø13-08 2022
|
14:00 | Svebølle Stadion |
1
-
6
|
13. aug 2022
14:00
Svebølle BI 2016
1
Jyderup BK
6
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
662581 |
lø13-08 2022
|
14:00 | Vipperødhallen |
4
-
0
|
13. aug 2022
14:00
Vipperød BK
4
Stenlille IF
0
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
662582 |
lø13-08 2022
|
16:00 | Kongeengen |
1
-
0
|
13. aug 2022
16:00
Nykøbing IF
1
FC Lejre
0
|
||||||||||||||
662545 |
ti16-08 2022
|
19:30 | Roskilde Idrætspark |
3
-
1
|
16. aug 2022
19:30
Roskilde Boldklub
3
TFC Odsherred
1
|
||||||||||||||
662584 |
fr19-08 2022
|
19:00 | Vig Idrætscenter |
1
-
1
|
19. aug 2022
19:00
TFC Odsherred
1
Svebølle BI 2016
1
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
662583 |
lø20-08 2022
|
11:00 | Osted Stadion |
3
-
1
|
20. aug 2022
11:00
FC Lejre
3
Vipperød BK
1
|
||||||||||||||
662588 |
lø20-08 2022
|
12:00 | Jyderup Stadion |
4
-
1
|
20. aug 2022
12:00
Jyderup BK
4
Raklev GI
1
|
||||||||||||||
662585 |
sø21-08 2022
|
13:15 | Tusehallen |
2
-
4
|
21. aug 2022
13:15
Boldklubben Bæk City
2
Roskilde Boldklub
4
|
||||||||||||||
662568 |
ti23-08 2022
|
19:00 | Tølløse Stadion |
2
-
3
|
23. aug 2022
19:00
Tølløse BK
2
Boldklubben Bæk City
3
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
662587 |
on24-08 2022
|
18:45 | Kongeengen |
0
-
1
|
24. aug 2022
18:45
Nykøbing IF
0
Hvalsø IF
1
|
||||||||||||||
662592 |
lø27-08 2022
|
11:00 | Tølløse Stadion |
3
-
4
|
27. aug 2022
11:00
Tølløse BK
3
FC Lejre
4
|
||||||||||||||
662591 |
lø27-08 2022
|
13:00 | Vig Idrætscenter |
4
-
3
|
27. aug 2022
13:00
TFC Odsherred
4
Boldklubben Bæk City
3
|
||||||||||||||
662593 |
lø27-08 2022
|
14:00 | Vipperødhallen |
0
-
0
|
27. aug 2022
14:00
Vipperød BK
0
Hvalsø IF
0
|
||||||||||||||
662590 |
lø27-08 2022
|
14:00 | Svebølle Stadion |
3
-
2
|
27. aug 2022
14:00
Svebølle BI 2016
3
Raklev GI
2
|
||||||||||||||
662594 |
lø27-08 2022
|
16:00 | Kongeengen |
3
-
5
|
27. aug 2022
16:00
Nykøbing IF
3
Jyderup BK
5
|
||||||||||||||
662589 |
ti30-08 2022
|
19:30 | Roskilde Idrætspark Kunstgræs |
3
-
1
|
30. aug 2022
19:30
Roskilde Boldklub
3
Stenlille IF
1
|
||||||||||||||
662596 |
fr02-09 2022
|
18:30 | Røsnæshallen Kunstgræs |
2
-
1
|
02. sep 2022
18:30
Raklev GI
2
Nykøbing IF
1
|
||||||||||||||
662595 |
lø03-09 2022
|
11:00 | Osted Stadion |
4
-
1
|
03. sep 2022
11:00
FC Lejre
4
Roskilde Boldklub
1
|
||||||||||||||
662600 |
lø03-09 2022
|
12:00 | Jyderup Stadion |
7
-
1
|
03. sep 2022
12:00
Jyderup BK
7
Vipperød BK
1
|
||||||||||||||
662599 |
lø03-09 2022
|
14:00 | Hvalsø ny Idrætsplads |
0
-
2
|
03. sep 2022
14:00
Hvalsø IF
0
Tølløse BK
2
|
||||||||||||||
662597 |
sø04-09 2022
|
13:15 | Tusehallen |
2
-
4
|
04. sep 2022
13:15
Boldklubben Bæk City
2
Svebølle BI 2016
4
|
||||||||||||||
662603 |
lø10-09 2022
|
13:00 | Vig Idrætscenter |
0
-
2
|
10. sep 2022
13:00
TFC Odsherred
0
FC Lejre
2
|
||||||||||||||
662604 |
lø10-09 2022
|
14:00 | Tølløse Stadion |
2
-
3
|
10. sep 2022
14:00
Tølløse BK
2
Jyderup BK
3
|
||||||||||||||
662606 |
lø10-09 2022
|
14:00 | Vipperødhallen |
6
-
0
|
10. sep 2022
14:00
Vipperød BK
6
Raklev GI
0
|
||||||||||||||
662602 |
lø10-09 2022
|
14:00 | Svebølle Stadion |
7
-
1
|
10. sep 2022
14:00
Svebølle BI 2016
7
Nykøbing IF
1
|
||||||||||||||
662605 |
sø11-09 2022
|
13:15 | Tusehallen |
2
-
2
|
11. sep 2022
13:15
Boldklubben Bæk City
2
Stenlille IF
2
|
||||||||||||||
662598 |
ti13-09 2022
|
19:00 | Holberg Arena Kunst |
2
-
5
|
13. sep 2022
19:00
Stenlille IF
2
TFC Odsherred
5
|
||||||||||||||
662601 |
ti13-09 2022
|
19:30 | Roskilde Idrætspark Kunstgræs |
1
-
0
|
13. sep 2022
19:30
Roskilde Boldklub
1
Hvalsø IF
0
|
||||||||||||||
662608 |
fr16-09 2022
|
18:30 | Røsnæshallen Kunstgræs |
2
-
2
|
16. sep 2022
18:30
Raklev GI
2
Tølløse BK
2
|
||||||||||||||
662607 |
lø17-09 2022
|
11:00 | Osted Stadion |
4
-
2
|
17. sep 2022
11:00
FC Lejre
4
Boldklubben Bæk City
2
|
||||||||||||||
662612 |
lø17-09 2022
|
12:00 | Jyderup Stadion |
UHT
|
17. sep 2022
12:00
Jyderup BK
Roskilde Boldklub
UHT
|
||||||||||||||
662609 |
lø17-09 2022
|
13:30 | Stenlille Stadion |
1
-
5
|
17. sep 2022
13:30
Stenlille IF
1
Svebølle BI 2016
5
|
||||||||||||||
662611 |
lø17-09 2022
|
14:00 | Hvalsø ny Idrætsplads |
6
-
2
|
17. sep 2022
14:00
Hvalsø IF
6
TFC Odsherred
2
|
||||||||||||||
662610 |
lø17-09 2022
|
16:00 | Kongeengen |
2
-
1
|
17. sep 2022
16:00
Nykøbing IF
2
Vipperød BK
1
|
||||||||||||||
662613 |
lø24-09 2022
|
11:00 | Roskilde Idrætspark |
3
-
1
|
24. sep 2022
11:00
Roskilde Boldklub
3
Raklev GI
1
|
||||||||||||||
662615 |
lø24-09 2022
|
13:00 | Vig Idrætscenter |
3
-
2
|
24. sep 2022
13:00
TFC Odsherred
3
Jyderup BK
2
|
||||||||||||||
662648 |
lø24-09 2022
|
13:30 | Stenlille Stadion |
4
-
6
|
24. sep 2022
13:30
Stenlille IF
4
FC Lejre
6
|
||||||||||||||
662616 |
lø24-09 2022
|
14:00 | Tølløse Stadion |
2
-
0
|
24. sep 2022
14:00
Tølløse BK
2
Nykøbing IF
0
|
||||||||||||||
662614 |
lø24-09 2022
|
14:00 | Svebølle Stadion |
5
-
1
|
24. sep 2022
14:00
Svebølle BI 2016
5
Vipperød BK
1
|
||||||||||||||
662617 |
sø25-09 2022
|
15:15 | Tusehallen |
2
-
6
|
25. sep 2022
15:15
Boldklubben Bæk City
2
Hvalsø IF
6
|
||||||||||||||
662650 |
fr30-09 2022
|
19:00 | Røsnæshallen Kunstgræs |
3
-
1
|
30. sep 2022
19:00
Raklev GI
3
TFC Odsherred
1
|
||||||||||||||
662649 |
lø01-10 2022
|
11:00 | Osted Stadion |
2
-
2
|
01. okt 2022
11:00
FC Lejre
2
Svebølle BI 2016
2
|
||||||||||||||
662651 |
lø01-10 2022
|
12:00 | Vipperødhallen |
5
-
1
|
01. okt 2022
12:00
Vipperød BK
5
Tølløse BK
1
|
||||||||||||||
662654 |
lø01-10 2022
|
12:00 | Jyderup Stadion |
3
-
2
|
01. okt 2022
12:00
Jyderup BK
3
Boldklubben Bæk City
2
|
||||||||||||||
662653 |
lø01-10 2022
|
14:00 | Hvalsø ny Idrætsplads |
2
-
0
|
01. okt 2022
14:00
Hvalsø IF
2
Stenlille IF
0
|
||||||||||||||
662652 |
lø01-10 2022
|
16:00 | Kongeengen |
5
-
1
|
01. okt 2022
16:00
Nykøbing IF
5
Roskilde Boldklub
1
|
||||||||||||||
662655 |
lø08-10 2022
|
10:45 | Osted Stadion |
5
-
3
|
08. okt 2022
10:45
FC Lejre
5
Hvalsø IF
3
|
||||||||||||||
662656 |
lø08-10 2022
|
11:00 | Roskilde Idrætspark Kunstgræs |
1
-
5
|
08. okt 2022
11:00
Roskilde Boldklub
1
Vipperød BK
5
|
||||||||||||||
662660 |
lø08-10 2022
|
13:30 | Stenlille Stadion |
2
-
6
|
08. okt 2022
13:30
Stenlille IF
2
Jyderup BK
6
|
||||||||||||||
662658 |
lø08-10 2022
|
14:15 | Vig Idrætscenter |
1
-
1
|
08. okt 2022
14:15
TFC Odsherred
1
Nykøbing IF
1
|
||||||||||||||
662659 |
sø09-10 2022
|
13:15 | Tusehallen |
2
-
1
|
09. okt 2022
13:15
Boldklubben Bæk City
2
Raklev GI
1
|
||||||||||||||
662657 |
on12-10 2022
|
18:30 | Svebølle Stadion |
5
-
1
|
12. okt 2022
18:30
Svebølle BI 2016
5
Tølløse BK
1
|
||||||||||||||
662661 |
fr14-10 2022
|
18:30 | Røsnæshallen Kunstgræs |
UHT
|
14. okt 2022
18:30
Raklev GI
Stenlille IF
UHT
|
||||||||||||||
662666 |
lø15-10 2022
|
12:00 | Jyderup Stadion |
2
-
2
|
15. okt 2022
12:00
Jyderup BK
2
FC Lejre
2
|
||||||||||||||
662664 |
lø15-10 2022
|
14:00 | Vipperødhallen |
5
-
1
|
15. okt 2022
14:00
Vipperød BK
5
TFC Odsherred
1
|
||||||||||||||
662665 |
lø15-10 2022
|
16:00 | Kongeengen |
4
-
1
|
15. okt 2022
16:00
Nykøbing IF
4
Boldklubben Bæk City
1
|
||||||||||||||
662662 |
sø16-10 2022
|
13:00 | Svebølle Stadion |
2
-
5
|
16. okt 2022
13:00
Svebølle BI 2016
2
Hvalsø IF
5
|
||||||||||||||
662663 |
ma17-10 2022
|
19:00 | Tølløse Kunstgræsbane |
0
-
2
|
17. okt 2022
19:00
Tølløse BK
0
Roskilde Boldklub
2
|
||||||||||||||
662667 |
lø22-10 2022
|
11:00 | Osted Stadion |
6
-
1
|
22. okt 2022
11:00
FC Lejre
6
Raklev GI
1
|
||||||||||||||
662669 |
lø22-10 2022
|
13:00 | Vig Idrætscenter |
1
-
5
|
22. okt 2022
13:00
TFC Odsherred
1
Tølløse BK
5
|
||||||||||||||
662670 |
lø22-10 2022
|
13:00 | Tusehallen |
3
-
4
|
22. okt 2022
13:00
Boldklubben Bæk City
3
Vipperød BK
4
|
||||||||||||||
662671 |
lø22-10 2022
|
13:00 | Stenlille Stadion |
7
-
5
|
22. okt 2022
13:00
Stenlille IF
7
Nykøbing IF
5
|
||||||||||||||
662672 |
lø22-10 2022
|
14:00 | Hvalsø ny Idrætsplads |
1
-
2
|
22. okt 2022
14:00
Hvalsø IF
1
Jyderup BK
2
|
||||||||||||||
662668 |
ti25-10 2022
|
19:30 | Roskilde Idrætspark Kunstgræs |
2
-
3
|
25. okt 2022
19:30
Roskilde Boldklub
2
Svebølle BI 2016
3
|
||||||||||||||
662586 |
lø29-10 2022
|
14:00 | Stenlille Stadion |
1
-
2
|
29. okt 2022
14:00
Stenlille IF
1
Tølløse BK
2
|
||||||||||||||
662673 |
lø01-04 2023
|
11:00 | Osted Stadion |
2
-
2
|
01. apr 2023
11:00
FC Lejre
2
Nykøbing IF
2
|
||||||||||||||
662676 |
lø01-04 2023
|
12:00 | Stenlille Stadion |
HHT
|
01. apr 2023
12:00
Stenlille IF
Vipperød BK
HHT
|
||||||||||||||
662696 |
lø01-04 2023
|
12:00 | Svinninge Sportscenter |
9
-
2
|
01. apr 2023
12:00
Jyderup BK
9
Svebølle BI 2016
2
|
||||||||||||||
662677 |
sø02-04 2023
|
13:00 | Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs |
7
-
0
|
02. apr 2023
13:00
Hvalsø IF
7
Raklev GI
0
|
||||||||||||||
662675 |
sø02-04 2023
|
16:00 | Tusehallen |
2
-
1
|
02. apr 2023
16:00
Boldklubben Bæk City
2
Tølløse BK
1
|
||||||||||||||
662674 |
ti04-04 2023
|
19:00 | Vig Idrætscenter |
4
-
2
|
04. apr 2023
19:00
TFC Odsherred
4
Roskilde Boldklub
2
|
||||||||||||||
662697 |
to06-04 2023
|
11:00 | Røsnæshallen |
0
-
6
|
06. apr 2023
11:00
Raklev GI
0
Jyderup BK
6
|
||||||||||||||
662699 |
lø08-04 2023
|
14:00 | Svebølle Stadion |
2
-
4
|
08. apr 2023
14:00
Svebølle BI 2016
2
TFC Odsherred
4
|
||||||||||||||
662700 |
lø08-04 2023
|
14:00 | Tølløse Stadion |
UHT
|
08. apr 2023
14:00
Tølløse BK
Stenlille IF
UHT
|
||||||||||||||
662701 |
lø08-04 2023
|
14:00 | Vipperødhallen |
3
-
5
|
08. apr 2023
14:00
Vipperød BK
3
FC Lejre
5
|
||||||||||||||
662702 |
lø08-04 2023
|
14:00 | Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs |
3
-
5
|
08. apr 2023
14:00
Hvalsø IF
3
Nykøbing IF
5
|
||||||||||||||
662703 |
lø15-04 2023
|
11:00 | Osted Stadion |
4
-
0
|
15. apr 2023
11:00
FC Lejre
4
Tølløse BK
0
|
||||||||||||||
662708 |
lø15-04 2023
|
12:00 | Jyderup Stadion |
8
-
3
|
15. apr 2023
12:00
Jyderup BK
8
Nykøbing IF
3
|
||||||||||||||
662707 |
lø15-04 2023
|
14:00 | Hvalsø ny Idrætsplads |
3
-
1
|
15. apr 2023
14:00
Hvalsø IF
3
Vipperød BK
1
|
||||||||||||||
662704 |
lø15-04 2023
|
15:00 | Røsnæshallen Kunstgræs |
2
-
1
|
15. apr 2023
15:00
Raklev GI
2
Svebølle BI 2016
1
|
||||||||||||||
662706 |
lø15-04 2023
|
15:30 | Stenlille Stadion |
HHT
|
15. apr 2023
15:30
Stenlille IF
Roskilde Boldklub
HHT
|
||||||||||||||
662705 |
sø16-04 2023
|
16:00 | Tusehallen |
2
-
3
|
16. apr 2023
16:00
Boldklubben Bæk City
2
TFC Odsherred
3
|
||||||||||||||
662709 |
lø22-04 2023
|
11:00 | Roskilde Idrætspark |
1
-
5
|
22. apr 2023
11:00
Roskilde Boldklub
1
FC Lejre
5
|
||||||||||||||
662710 |
lø22-04 2023
|
14:00 | Svebølle Stadion |
2
-
6
|
22. apr 2023
14:00
Svebølle BI 2016
2
Boldklubben Bæk City
6
|
||||||||||||||
662712 |
lø22-04 2023
|
14:00 | Tølløse Stadion |
1
-
2
|
22. apr 2023
14:00
Tølløse BK
1
Hvalsø IF
2
|
||||||||||||||
662713 |
lø22-04 2023
|
14:00 | Vipperødhallen |
2
-
5
|
22. apr 2023
14:00
Vipperød BK
2
Jyderup BK
5
|
||||||||||||||
662714 |
lø22-04 2023
|
15:00 | Kongeengen |
5
-
2
|
22. apr 2023
15:00
Nykøbing IF
5
Raklev GI
2
|
||||||||||||||
662711 |
sø23-04 2023
|
12:00 | Vig Idrætscenter |
UHT
|
23. apr 2023
12:00
TFC Odsherred
Stenlille IF
UHT
|
||||||||||||||
662698 |
ti25-04 2023
|
19:30 | Roskilde Idrætspark Kunstgræs |
1
-
3
|
25. apr 2023
19:30
Roskilde Boldklub
1
Boldklubben Bæk City
3
|
||||||||||||||
662715 |
lø29-04 2023
|
11:00 | Osted Stadion |
6
-
2
|
29. apr 2023
11:00
FC Lejre
6
TFC Odsherred
2
|
||||||||||||||
662746 |
lø29-04 2023
|
11:00 | Røsnæshallen Kunstgræs |
5
-
11
|
29. apr 2023
11:00
Raklev GI
5
Vipperød BK
11
|
||||||||||||||
662750 |
lø29-04 2023
|
12:00 | Jyderup Stadion |
2
-
1
|
29. apr 2023
12:00
Jyderup BK
2
Tølløse BK
1
|
||||||||||||||
662749 |
lø29-04 2023
|
14:00 | Hvalsø ny Idrætsplads |
2
-
1
|
29. apr 2023
14:00
Hvalsø IF
2
Roskilde Boldklub
1
|
||||||||||||||
662748 |
lø29-04 2023
|
15:00 | Kongeengen |
4
-
3
|
29. apr 2023
15:00
Nykøbing IF
4
Svebølle BI 2016
3
|
||||||||||||||
662747 |
lø29-04 2023
|
15:30 | Stenlille Stadion |
HHT
|
29. apr 2023
15:30
Stenlille IF
Boldklubben Bæk City
HHT
|
||||||||||||||
662754 |
to04-05 2023
|
19:00 | Tølløse Stadion |
3
-
5
|
04. maj 2023
19:00
Tølløse BK
3
Raklev GI
5
|
||||||||||||||
662751 |
lø06-05 2023
|
11:00 | Roskilde Idrætspark |
1
-
3
|
06. maj 2023
11:00
Roskilde Boldklub
1
Jyderup BK
3
|
||||||||||||||
662753 |
lø06-05 2023
|
13:30 | Vig Idrætscenter |
1
-
5
|
06. maj 2023
13:30
TFC Odsherred
1
Hvalsø IF
5
|
||||||||||||||
662756 |
lø06-05 2023
|
14:00 | Vipperødhallen |
2
-
3
|
06. maj 2023
14:00
Vipperød BK
2
Nykøbing IF
3
|
||||||||||||||
662752 |
lø06-05 2023
|
14:00 | Svebølle Stadion |
UHT
|
06. maj 2023
14:00
Svebølle BI 2016
Stenlille IF
UHT
|
||||||||||||||
662755 |
sø07-05 2023
|
15:00 | Tusehallen |
2
-
4
|
07. maj 2023
15:00
Boldklubben Bæk City
2
FC Lejre
4
|
||||||||||||||
662757 |
lø13-05 2023
|
11:00 | Osted Stadion |
UHT
|
13. maj 2023
11:00
FC Lejre
Stenlille IF
UHT
|
||||||||||||||
662762 |
lø13-05 2023
|
12:00 | Jyderup Stadion |
UHT
|
13. maj 2023
12:00
Jyderup BK
TFC Odsherred
UHT
|
||||||||||||||
662758 |
lø13-05 2023
|
13:00 | Røsnæshallen |
4
-
1
|
13. maj 2023
13:00
Raklev GI
4
Roskilde Boldklub
1
|
||||||||||||||
662759 |
lø13-05 2023
|
14:00 | Vipperødhallen |
5
-
1
|
13. maj 2023
14:00
Vipperød BK
5
Svebølle BI 2016
1
|
||||||||||||||
662761 |
lø13-05 2023
|
14:00 | Hvalsø ny Idrætsplads |
8
-
2
|
13. maj 2023
14:00
Hvalsø IF
8
Boldklubben Bæk City
2
|
||||||||||||||
662760 |
lø13-05 2023
|
15:00 | Kongeengen |
1
-
2
|
13. maj 2023
15:00
Nykøbing IF
1
Tølløse BK
2
|
||||||||||||||
662766 |
fr19-05 2023
|
19:00 | Tølløse Stadion |
2
-
3
|
19. maj 2023
19:00
Tølløse BK
2
Vipperød BK
3
|
||||||||||||||
662763 |
lø20-05 2023
|
11:00 | Roskilde Idrætspark |
3
-
3
|
20. maj 2023
11:00
Roskilde Boldklub
3
Nykøbing IF
3
|
||||||||||||||
662765 |
lø20-05 2023
|
13:30 | Vig Idrætscenter |
4
-
3
|
20. maj 2023
13:30
TFC Odsherred
4
Raklev GI
3
|
||||||||||||||
662764 |
lø20-05 2023
|
14:00 | Svebølle Stadion |
0
-
4
|
20. maj 2023
14:00
Svebølle BI 2016
0
FC Lejre
4
|
||||||||||||||
662768 |
lø20-05 2023
|
15:30 | Stenlille Stadion |
HHT
|
20. maj 2023
15:30
Stenlille IF
Hvalsø IF
HHT
|
||||||||||||||
662767 |
ti23-05 2023
|
19:00 | Tusehallen |
3
-
5
|
23. maj 2023
19:00
Boldklubben Bæk City
3
Jyderup BK
5
|
||||||||||||||
662769 |
to25-05 2023
|
19:00 | Røsnæshallen |
9
-
4
|
25. maj 2023
19:00
Raklev GI
9
Boldklubben Bæk City
4
|
||||||||||||||
662771 |
to25-05 2023
|
19:00 | Vipperødhallen |
2
-
2
|
25. maj 2023
19:00
Vipperød BK
2
Roskilde Boldklub
2
|
||||||||||||||
662774 |
lø27-05 2023
|
12:00 | Jyderup Stadion |
UHT
|
27. maj 2023
12:00
Jyderup BK
Stenlille IF
UHT
|
||||||||||||||
662773 |
lø27-05 2023
|
14:00 | Hvalsø ny Idrætsplads |
3
-
3
|
27. maj 2023
14:00
Hvalsø IF
3
FC Lejre
3
|
||||||||||||||
662772 |
lø27-05 2023
|
15:00 | Kongeengen |
1
-
1
|
27. maj 2023
15:00
Nykøbing IF
1
TFC Odsherred
1
|
||||||||||||||
662770 |
ti30-05 2023
|
19:00 | Tølløse Stadion |
2
-
3
|
30. maj 2023
19:00
Tølløse BK
2
Svebølle BI 2016
3
|
||||||||||||||
662775 |
lø03-06 2023
|
11:00 | Osted Stadion |
1
-
4
|
03. jun 2023
11:00
FC Lejre
1
Jyderup BK
4
|
||||||||||||||
662806 |
lø03-06 2023
|
14:00 | Roskilde Idrætspark Kunstgræs |
2
-
2
|
03. jun 2023
14:00
Roskilde Boldklub
2
Tølløse BK
2
|
||||||||||||||
662810 |
lø03-06 2023
|
14:00 | Hvalsø ny Idrætsplads |
3
-
1
|
03. jun 2023
14:00
Hvalsø IF
3
Svebølle BI 2016
1
|
||||||||||||||
662809 |
lø03-06 2023
|
15:30 | Stenlille Stadion |
HHT
|
03. jun 2023
15:30
Stenlille IF
Raklev GI
HHT
|
||||||||||||||
662807 |
sø04-06 2023
|
12:00 | Vig Idrætscenter |
2
-
3
|
04. jun 2023
12:00
TFC Odsherred
2
Vipperød BK
3
|
||||||||||||||
662808 |
sø04-06 2023
|
15:00 | Tusehallen |
3
-
1
|
04. jun 2023
15:00
Boldklubben Bæk City
3
Nykøbing IF
1
|
||||||||||||||
662812 |
lø10-06 2023
|
12:00 | Svebølle Stadion |
1
-
3
|
10. jun 2023
12:00
Svebølle BI 2016
1
Roskilde Boldklub
3
|
||||||||||||||
662816 |
lø10-06 2023
|
12:00 | Jyderup Stadion |
0
-
2
|
10. jun 2023
12:00
Jyderup BK
0
Hvalsø IF
2
|
||||||||||||||
662811 |
lø10-06 2023
|
13:00 | Røsnæshallen |
0
-
5
|
10. jun 2023
13:00
Raklev GI
0
FC Lejre
5
|
||||||||||||||
662813 |
lø10-06 2023
|
14:00 | Tølløse Stadion |
3
-
0
|
10. jun 2023
14:00
Tølløse BK
3
TFC Odsherred
0
|
||||||||||||||
662814 |
lø10-06 2023
|
14:00 | Vipperødhallen |
5
-
2
|
10. jun 2023
14:00
Vipperød BK
5
Boldklubben Bæk City
2
|
||||||||||||||
662815 |
lø10-06 2023
|
15:00 | Kongeengen |
UHT
|
10. jun 2023
15:00
Nykøbing IF
Stenlille IF
UHT
|
Kvartfinaler tirsdag den 13. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler lørdag den 17. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 20. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1