MENU

Serie 5 - Efterår, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
667423
to
11-08 2022
Kl. 18:30
Tikøb IF Hørsholm-Usserød IK Tikøb Gl. Stadion
3
-
2
667456
13-08 2022
Kl. 11:00
Hornbæk IF Snekkersten IF (1) Pedella Park
Udehold taberdømt
667459
13-08 2022
Kl. 12:15
Oversidder FC Rudersdal
667422
14-08 2022
Kl. 11:00
Fredensborg BI Gilleleje FK Fredensborg Stadion
4
-
2
667454
14-08 2022
Kl. 14:00
Kokkedal BK Helsingør IF Fodbold (2) Egedalsbanen
1
-
1
667472
20-08 2022
Kl. 13:00
Helsingør IF Fodbold (2) Fredensborg BI Helsingør Idrætspark
Udehold taberdømt
667471
20-08 2022
Kl. 14:00
Gilleleje FK Oversidder Nellerupgård Stadion
667461
21-08 2022
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK Kokkedal BK Hørsholm Idrætspark
Hjemmehold taberdømt
667468
21-08 2022
Kl. 14:00
Fremtidens Unge Tikøb IF Humlebæk Stadion
3
-
5
667460
21-08 2022
Kl. 15:30
FC Rudersdal Hornbæk IF Vedbæk Stadion
4
-
5
667482
27-08 2022
Kl. 11:00
Hornbæk IF Gilleleje FK Pedella Park
1
-
5
667483
27-08 2022
Kl. 14:00
Oversidder Helsingør IF Fodbold (2)
667477
27-08 2022
Kl. 14:00
Tikøb IF Snekkersten IF (1) Tikøb Gl. Stadion
9
-
0
667480
28-08 2022
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK Fremtidens Unge Hørsholm Idrætspark
3
-
5
667478
28-08 2022
Kl. 14:00
Kokkedal BK Fredensborg BI Egedalsbanen
5
-
1
667481
28-08 2022
Kl. 14:30
Nivå-Kokkedal FK FC Rudersdal Karsemosegård
Udehold taberdømt
667470 on
31-08 2022
Kl. 19:15
Snekkersten IF (1) Nivå-Kokkedal FK Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
Udehold taberdømt
667508 fr
02-09 2022
Kl. 18:30
Snekkersten IF (1) Hørsholm-Usserød IK Snekkersten Idrætscenter
Udehold taberdømt
667522
03-09 2022
Kl. 13:00
Helsingør IF Fodbold (2) Hornbæk IF Helsingør Idrætspark
6
-
3
667506
04-09 2022
Kl. 11:00
Fredensborg BI Oversidder Fredensborg Stadion
667507
04-09 2022
Kl. 14:00
Fremtidens Unge Kokkedal BK Humlebæk Stadion
1
-
8
667505
04-09 2022
Kl. 15:30
FC Rudersdal Tikøb IF Vedbæk Stadion
1
-
3
667532
10-09 2022
Kl. 11:00
Hornbæk IF Fredensborg BI Pedella Park
Udehold taberdømt
667523
10-09 2022
Kl. 14:00
Tikøb IF Gilleleje FK Tikøb Gl. Stadion
1
-
1
667529
11-09 2022
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK FC Rudersdal Hørsholm Idrætspark
2
-
1
667528
11-09 2022
Kl. 14:00
Kokkedal BK Oversidder Egedalsbanen
667531
11-09 2022
Kl. 14:00
Fremtidens Unge Snekkersten IF (1) Humlebæk Stadion
5
-
6
667530
11-09 2022
Kl. 14:30
Nivå-Kokkedal FK Helsingør IF Fodbold (2) Karsemosegård
2
-
2
667551 fr
16-09 2022
Kl. 20:30
Snekkersten IF (1) Kokkedal BK Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
1
-
4
667599
17-09 2022
Kl. 13:00
Helsingør IF Fodbold (2) Tikøb IF Helsingør Idrætspark
2
-
3
667564
17-09 2022
Kl. 14:00
Oversidder Hornbæk IF
667579
17-09 2022
Kl. 14:00
Gilleleje FK Hørsholm-Usserød IK Nellerupgård Stadion
2
-
1
667534
18-09 2022
Kl. 11:00
Fredensborg BI Nivå-Kokkedal FK Fredensborg Stadion
3
-
6
667533
18-09 2022
Kl. 15:30
FC Rudersdal Fremtidens Unge Vedbæk Stadion
2
-
6
667610 fr
23-09 2022
Kl. 18:30
Snekkersten IF (1) FC Rudersdal Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
Udehold taberdømt
667602
24-09 2022
Kl. 14:00
Tikøb IF Fredensborg BI Tikøb Gl. Stadion
Udehold taberdømt
667607
25-09 2022
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK Helsingør IF Fodbold (2) Hørsholm Idrætspark
5
-
3
667604
25-09 2022
Kl. 14:00
Kokkedal BK Hornbæk IF Egedalsbanen
2
-
1
667609
25-09 2022
Kl. 14:00
Fremtidens Unge Gilleleje FK Humlebæk Stadion
5
-
2
667608
25-09 2022
Kl. 14:30
Nivå-Kokkedal FK Oversidder Karsemosegård
667641
01-10 2022
Kl. 11:00
Hornbæk IF Nivå-Kokkedal FK Pedella Park
8
-
1
667645
01-10 2022
Kl. 14:00
Gilleleje FK Snekkersten IF (1) Nellerupgård Stadion
1
-
1
667642
01-10 2022
Kl. 15:00
Oversidder Tikøb IF
667650
02-10 2022
Kl. 11:00
Helsingør IF Fodbold (2) Fremtidens Unge Helsingør Idrætspark
4
-
3
667616
02-10 2022
Kl. 15:30
FC Rudersdal Kokkedal BK Vedbæk Stadion
3
-
5
667618 on
05-10 2022
Kl. 18:30
Fredensborg BI Hørsholm-Usserød IK Fredensborg Stadion
1
-
0
667686 fr
07-10 2022
Kl. 18:30
Snekkersten IF (1) Helsingør IF Fodbold (2) Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
5
-
7
667659
08-10 2022
Kl. 14:00
Tikøb IF Hornbæk IF Tikøb Gl. Stadion
6
-
1
667664
09-10 2022
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK Oversidder Hørsholm Idrætspark
667668
09-10 2022
Kl. 14:00
Fremtidens Unge Fredensborg BI Humlebæk Stadion
Udehold taberdømt
667663
09-10 2022
Kl. 15:00
Kokkedal BK Nivå-Kokkedal FK Karsemosegård Kunstgræs
6
-
1
667657
09-10 2022
Kl. 15:30
FC Rudersdal Gilleleje FK Vedbæk Stadion
2
-
5
667701
15-10 2022
Kl. 11:00
Hornbæk IF Hørsholm-Usserød IK Pedella Park
12
-
0
667702
15-10 2022
Kl. 15:00
Oversidder Fremtidens Unge
667699
16-10 2022
Kl. 11:00
Fredensborg BI Snekkersten IF (1) Fredensborg Stadion
2
-
4
667705
16-10 2022
Kl. 11:00
Helsingør IF Fodbold (2) FC Rudersdal Helsingør Idrætspark
7
-
2
667704
16-10 2022
Kl. 14:00
Kokkedal BK Gilleleje FK Egedalsbanen
5
-
12
667700
16-10 2022
Kl. 14:30
Nivå-Kokkedal FK Tikøb IF Karsemosegård
0
-
1
667455 ti
18-10 2022
Kl. 19:00
Nivå-Kokkedal FK Fremtidens Unge Karsemosegård
4
-
2
667708 fr
21-10 2022
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK Nivå-Kokkedal FK Hørsholm Idrætspark
Hjemmehold taberdømt
667710 fr
21-10 2022
Kl. 18:30
Snekkersten IF (1) Oversidder Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
667707
22-10 2022
Kl. 14:00
Tikøb IF Kokkedal BK Tikøb Gl. Stadion
6
-
3
667711
22-10 2022
Kl. 14:00
Gilleleje FK Helsingør IF Fodbold (2) Nellerupgård Stadion
5
-
3
667709
23-10 2022
Kl. 14:00
Fremtidens Unge Hornbæk IF Humlebæk Stadion
5
-
5
667706
23-10 2022
Kl. 15:30
FC Rudersdal Fredensborg BI Vedbæk Stadion
Udehold taberdømt
667509
29-10 2022
Kl. 14:00
Gilleleje FK Nivå-Kokkedal FK Nellerupgård Stadion
3
-
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

Log ind