U16 Drenge Mester (07) Efterår (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
670501
on10-08 2022
19:00 IF Skjold Birkerød Høng GF Birkerød Stadion
3
-
0
10. aug 2022
19:00
IF Skjold Birkerød
3
Høng GF
0
670504
13-08 2022
12:00 Frem Hellebæk Værløse BK Nordkysthallen
2
-
0
13. aug 2022
12:00
Frem Hellebæk
2
Værløse BK
0
670505
13-08 2022
13:30 Oversidder Oversidder
13. aug 2022
13:30
Oversidder
Oversidder
670503
13-08 2022
13:30 Brede IF Oversidder Brede Idrætsplads
13. aug 2022
13:30
Brede IF
Oversidder
670502
14-08 2022
11:00 Allerød/Blovstrød Humlebæk BK Allerød Idrætspark
4
-
1
14. aug 2022
11:00
Allerød/Blovstrød
4
Humlebæk BK
1
670506
20-08 2022
11:00 Værløse BK Oversidder Værløse Stadion
20. aug 2022
11:00
Værløse BK
Oversidder
670508
20-08 2022
11:00 Humlebæk BK IF Skjold Birkerød Humlebæk Stadion
3
-
4
20. aug 2022
11:00
Humlebæk BK
3
IF Skjold Birkerød
4
670507
20-08 2022
12:00 Høng GF Frem Hellebæk Hønghallen
1
-
5
20. aug 2022
12:00
Høng GF
1
Frem Hellebæk
5
670509
21-08 2022
12:30 Oversidder Allerød/Blovstrød
21. aug 2022
12:30
Oversidder
Allerød/Blovstrød
670510
21-08 2022
13:30 Oversidder Brede IF
21. aug 2022
13:30
Oversidder
Brede IF
670511
27-08 2022
11:00 Værløse BK Høng GF Værløse Stadion
4
-
1
27. aug 2022
11:00
Værløse BK
4
Høng GF
1
670554
27-08 2022
12:00 Frem Hellebæk Humlebæk BK Nordkysthallen
2
-
1
27. aug 2022
12:00
Frem Hellebæk
2
Humlebæk BK
1
670555
27-08 2022
13:30 Oversidder Brede IF
27. aug 2022
13:30
Oversidder
Brede IF
670513
28-08 2022
11:00 Allerød/Blovstrød Oversidder Allerød Idrætspark
28. aug 2022
11:00
Allerød/Blovstrød
Oversidder
670512
28-08 2022
14:00 IF Skjold Birkerød Oversidder Birkerød Stadion
28. aug 2022
14:00
IF Skjold Birkerød
Oversidder
670557
03-09 2022
11:00 Humlebæk BK Værløse BK Humlebæk Stadion
1
-
1
03. sep 2022
11:00
Humlebæk BK
1
Værløse BK
1
670556
03-09 2022
12:00 Høng GF Oversidder Hønghallen
03. sep 2022
12:00
Høng GF
Oversidder
670559
04-09 2022
12:30 Oversidder Frem Hellebæk
04. sep 2022
12:30
Oversidder
Frem Hellebæk
670558
04-09 2022
13:00 Brede IF Allerød/Blovstrød Brede Idrætsplads
1
-
4
04. sep 2022
13:00
Brede IF
1
Allerød/Blovstrød
4
670560
04-09 2022
13:30 Oversidder IF Skjold Birkerød
04. sep 2022
13:30
Oversidder
IF Skjold Birkerød
670561
10-09 2022
11:00 Værløse BK Oversidder Værløse Stadion
10. sep 2022
11:00
Værløse BK
Oversidder
670564
10-09 2022
12:00 Frem Hellebæk Oversidder Nordkysthallen
10. sep 2022
12:00
Frem Hellebæk
Oversidder
670565
10-09 2022
13:30 Oversidder Allerød/Blovstrød
10. sep 2022
13:30
Oversidder
Allerød/Blovstrød
670562
11-09 2022
11:30 IF Skjold Birkerød Brede IF Birkerød Stadion
4
-
3
11. sep 2022
11:30
IF Skjold Birkerød
4
Brede IF
3
670563
11-09 2022
12:00 Høng GF Humlebæk BK Hønghallen
1
-
1
11. sep 2022
12:00
Høng GF
1
Humlebæk BK
1
670578
to15-09 2022
18:00 Allerød/Blovstrød IF Skjold Birkerød Allerød Idrætspark
1
-
2
15. sep 2022
18:00
Allerød/Blovstrød
1
IF Skjold Birkerød
2
670579
17-09 2022
11:00 Humlebæk BK Oversidder Humlebæk Stadion
17. sep 2022
11:00
Humlebæk BK
Oversidder
670580
17-09 2022
15:30 Brede IF Frem Hellebæk Brede Idrætsplads
1
-
2
17. sep 2022
15:30
Brede IF
1
Frem Hellebæk
2
670581
18-09 2022
12:30 Oversidder Høng GF
18. sep 2022
12:30
Oversidder
Høng GF
670582
18-09 2022
13:30 Oversidder Værløse BK
18. sep 2022
13:30
Oversidder
Værløse BK
670585
24-09 2022
11:00 Humlebæk BK Oversidder Humlebæk Stadion
24. sep 2022
11:00
Humlebæk BK
Oversidder
670584
24-09 2022
11:15 Høng GF Oversidder Hønghallen
24. sep 2022
11:15
Høng GF
Oversidder
670586
24-09 2022
12:00 Frem Hellebæk Allerød/Blovstrød Nordkysthallen
4
-
0
24. sep 2022
12:00
Frem Hellebæk
4
Allerød/Blovstrød
0
670587
24-09 2022
13:30 Oversidder IF Skjold Birkerød
24. sep 2022
13:30
Oversidder
IF Skjold Birkerød
670590
01-10 2022
13:30 Brede IF Høng GF Brede Idrætsplads
3
-
4
01. okt 2022
13:30
Brede IF
3
Høng GF
4
670591
01-10 2022
13:30 Oversidder Oversidder
01. okt 2022
13:30
Oversidder
Oversidder
670592
01-10 2022
13:30 Oversidder Humlebæk BK
01. okt 2022
13:30
Oversidder
Humlebæk BK
670589
02-10 2022
11:00 Allerød/Blovstrød Værløse BK Allerød Idrætspark
2
-
0
02. okt 2022
11:00
Allerød/Blovstrød
2
Værløse BK
0
670588
02-10 2022
15:00 IF Skjold Birkerød Frem Hellebæk Birkerød Stadion
3
-
3
02. okt 2022
15:00
IF Skjold Birkerød
3
Frem Hellebæk
3
670583
on05-10 2022
19:00 Værløse BK Brede IF Værløse Stadion Kunstgræs
1
-
4
05. okt 2022
19:00
Værløse BK
1
Brede IF
4
670593
08-10 2022
11:00 Værløse BK IF Skjold Birkerød Værløse Stadion
2
-
7
08. okt 2022
11:00
Værløse BK
2
IF Skjold Birkerød
7
670595
08-10 2022
11:00 Humlebæk BK Brede IF Humlebæk Stadion
3
-
5
08. okt 2022
11:00
Humlebæk BK
3
Brede IF
5
670594
08-10 2022
11:15 Høng GF Allerød/Blovstrød Hønghallen
1
-
3
08. okt 2022
11:15
Høng GF
1
Allerød/Blovstrød
3
670596
08-10 2022
12:00 Frem Hellebæk Oversidder Nordkysthallen
08. okt 2022
12:00
Frem Hellebæk
Oversidder
670597
09-10 2022
11:00 Oversidder Oversidder
09. okt 2022
11:00
Oversidder
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

Log ind