MENU

U16 Drenge 3 (07) Efterår, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
670762
13-08 2022
Kl. 11:00
Oversidder IF Hjorten
670761
14-08 2022
Kl. 11:00
Albertslund IF Fredensborg BI Albertslund Stadion
5
-
2
670765
14-08 2022
Kl. 13:15
FC Holte Hundested IK Rudegård Stadion
Udehold taberdømt
670764
14-08 2022
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri BK Brødeskov IF Virum Stadion
3
-
0
670770
20-08 2022
Kl. 10:00
Hundested IK Allerød/Blovstrød Hundested Stadion
1
-
4
670767
20-08 2022
Kl. 11:00
Fredensborg BI Virum-Sorgenfri BK Fredensborg Stadion
Udehold taberdømt
670768
20-08 2022
Kl. 11:00
IF Hjorten Albertslund IF Skinderskovgård
4
-
4
670766
20-08 2022
Kl. 13:00
Brødeskov IF FC Holte Brødeskov Stadion Kunst
0
-
4
670769
21-08 2022
Kl. 12:00
Bagsværd BK Oversidder Bagsværd Stadion
670774
28-08 2022
Kl. 12:00
Virum-Sorgenfri BK IF Hjorten Virum Stadion
3
-
1
670775
28-08 2022
Kl. 13:15
FC Holte Allerød/Blovstrød Rudegård Stadion
2
-
1
670773
28-08 2022
Kl. 15:00
Oversidder Hundested IK
670772 ma
29-08 2022
Kl. 17:45
Albertslund IF Bagsværd BK Albertslund Stadion
1
-
2
670763
on
31-08 2022
Kl. 18:15
Allerød/Blovstrød Bagsværd BK Allerød Idrætspark
4
-
3
670778 to
01-09 2022
Kl. 18:30
Allerød/Blovstrød Oversidder Allerød Idrætspark
670776 fr
02-09 2022
Kl. 18:30
Fredensborg BI FC Holte Fredensborg Stadion
0
-
4
670777
03-09 2022
Kl. 11:30
IF Hjorten Brødeskov IF Skinderskovgård
6
-
7
670779
03-09 2022
Kl. 14:00
Bagsværd BK Virum-Sorgenfri BK Bagsværd Stadion Kunstgræs
10
-
1
670780
on
07-09 2022
Kl. 18:00
Hundested IK Albertslund IF Hundested Stadion
4
-
1
670781 fr
09-09 2022
Kl. 18:30
Brødeskov IF Bagsværd BK Brødeskov Stadion
Udehold taberdømt
670782
11-09 2022
Kl. 11:00
Allerød/Blovstrød Albertslund IF Allerød Idrætspark
4
-
1
670785
11-09 2022
Kl. 13:15
FC Holte Oversidder Rudegård Stadion
670784
on
14-09 2022
Kl. 18:30
Virum-Sorgenfri BK Hundested IK Virumgård kunstgræsbane
Udehold taberdømt
670771 on
14-09 2022
Kl. 19:00
Brødeskov IF Fredensborg BI Brødeskov Stadion Kunst
5
-
2
670817
17-09 2022
Kl. 11:30
IF Hjorten FC Holte Skinderskovgård
2
-
1
670786
17-09 2022
Kl. 13:00
Oversidder Albertslund IF
670818
18-09 2022
Kl. 11:00
Allerød/Blovstrød Virum-Sorgenfri BK Allerød Idrætspark
Udehold taberdømt
670819
18-09 2022
Kl. 14:00
Bagsværd BK Fredensborg BI Bagsværd Stadion
4
-
4
670822
24-09 2022
Kl. 11:00
Fredensborg BI Hundested IK Fredensborg Stadion
8
-
1
670823
24-09 2022
Kl. 11:30
IF Hjorten Bagsværd BK Skinderskovgård
Udehold taberdømt
670825
25-09 2022
Kl. 13:15
FC Holte Albertslund IF Rudegård Stadion
1
-
2
670824
25-09 2022
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri BK Oversidder Virum Stadion
670821
ma
26-09 2022
Kl. 19:15
Brødeskov IF Allerød/Blovstrød Brødeskov Stadion Kunst
4
-
4
670820 on
28-09 2022
Kl. 19:00
Hundested IK Brødeskov IF Hundested Stadion Kunstgræs
1
-
7
670830
01-10 2022
Kl. 10:00
Hundested IK IF Hjorten Hundested Stadion
Hjemmehold taberdømt
670828
01-10 2022
Kl. 11:00
Allerød/Blovstrød Fredensborg BI Allerød Idrætspark
1
-
6
670829
02-10 2022
Kl. 13:15
FC Holte Bagsværd BK Rudegård Stadion
Udehold taberdømt
670827
02-10 2022
Kl. 15:00
Oversidder Brødeskov IF
670826 ti
04-10 2022
Kl. 19:00
Albertslund IF Virum-Sorgenfri BK Albertslund Stadion
6
-
3
670831 fr
07-10 2022
Kl. 18:30
Brødeskov IF Albertslund IF Brødeskov Stadion
0
-
3
670832
08-10 2022
Kl. 11:00
Fredensborg BI Oversidder Fredensborg Stadion
670833
08-10 2022
Kl. 11:30
IF Hjorten Allerød/Blovstrød Skinderskovgård
Udehold taberdømt
670834
08-10 2022
Kl. 12:00
Virum-Sorgenfri BK FC Holte Virum Stadion
0
-
6
670783
ma
10-10 2022
Kl. 18:30
Fredensborg BI IF Hjorten Fredensborg Stadion
2
-
3
670835
15-10 2022
Kl. 11:00
Bagsværd BK Hundested IK Bagsværd Stadion Kunstgræs
1
-
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

Log ind