U15 Drenge 2 (08) Efterår, Pulje 1 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
671722
13-08 2022
10:30 Frem Hellebæk Lyngby Boldklub 1921 Nordkysthallen
2
-
3
13. aug 2022
10:30
Frem Hellebæk
2
Lyngby Boldklub 1921
3
671721
13-08 2022
13:00 Taastrup FC Helsinge Fodbold NyBolig Park
2
-
3
13. aug 2022
13:00
Taastrup FC
2
Helsinge Fodbold
3
671723
13-08 2022
13:30 Gladsaxe-Hero BK FC Holte Gladsaxe Stadion
4
-
4
13. aug 2022
13:30
Gladsaxe-Hero BK
4
FC Holte
4
671720
14-08 2022
10:30 B. 1973, Herlev BSF Elverroad
3
-
1
14. aug 2022
10:30
B. 1973, Herlev
3
BSF
1
671726
20-08 2022
13:00 BSF Albertslund IF Ballerup Idrætspark
2
-
6
20. aug 2022
13:00
BSF
2
Albertslund IF
6
671728
20-08 2022
13:30 FC Holte Taastrup FC Rudegård Stadion
2
-
2
20. aug 2022
13:30
FC Holte
2
Taastrup FC
2
671725
21-08 2022
11:00 Humlebæk BK Frem Hellebæk Humlebæk Stadion
3
-
2
21. aug 2022
11:00
Humlebæk BK
3
Frem Hellebæk
2
671727
21-08 2022
11:00 Helsinge Fodbold B. 1973, Herlev Helsinge Stadion
1
-
4
21. aug 2022
11:00
Helsinge Fodbold
1
B. 1973, Herlev
4
671724
on24-08 2022
18:30 Lyngby Boldklub 1921 Gladsaxe-Hero BK Lyngby Stadion
6
-
1
24. aug 2022
18:30
Lyngby Boldklub 1921
6
Gladsaxe-Hero BK
1
671732
27-08 2022
10:30 Frem Hellebæk BSF Nordkysthallen
UHT
27. aug 2022
10:30
Frem Hellebæk
BSF
UHT
671733
27-08 2022
13:30 Gladsaxe-Hero BK Taastrup FC Gladsaxe Stadion
2
-
5
27. aug 2022
13:30
Gladsaxe-Hero BK
2
Taastrup FC
5
671729
27-08 2022
13:30 Lyngby Boldklub 1921 Humlebæk BK Lyngby Stadion
0
-
1
27. aug 2022
13:30
Lyngby Boldklub 1921
0
Humlebæk BK
1
671731
28-08 2022
10:30 B. 1973, Herlev FC Holte Elverroad Kunstgræs
0
-
1
28. aug 2022
10:30
B. 1973, Herlev
0
FC Holte
1
671730
28-08 2022
11:00 Albertslund IF Helsinge Fodbold Albertslund Stadion
3
-
5
28. aug 2022
11:00
Albertslund IF
3
Helsinge Fodbold
5
671719
on31-08 2022
18:00 Albertslund IF Humlebæk BK Albertslund Stadion
2
-
2
31. aug 2022
18:00
Albertslund IF
2
Humlebæk BK
2
671735
03-09 2022
13:00 BSF Lyngby Boldklub 1921 Ballerup Idrætspark
2
-
3
03. sep 2022
13:00
BSF
2
Lyngby Boldklub 1921
3
671738
03-09 2022
13:30 FC Holte Albertslund IF Rudegård Stadion
4
-
7
03. sep 2022
13:30
FC Holte
4
Albertslund IF
7
671734
04-09 2022
11:00 Humlebæk BK Gladsaxe-Hero BK Humlebæk Stadion
13
-
0
04. sep 2022
11:00
Humlebæk BK
13
Gladsaxe-Hero BK
0
671737
04-09 2022
11:00 Helsinge Fodbold Frem Hellebæk Helsinge Stadion
0
-
4
04. sep 2022
11:00
Helsinge Fodbold
0
Frem Hellebæk
4
671742
10-09 2022
10:30 Frem Hellebæk FC Holte Nordkysthallen
3
-
0
10. sep 2022
10:30
Frem Hellebæk
3
FC Holte
0
671743
10-09 2022
13:30 Gladsaxe-Hero BK B. 1973, Herlev Gladsaxe Stadion
0
-
2
10. sep 2022
13:30
Gladsaxe-Hero BK
0
B. 1973, Herlev
2
671739
10-09 2022
13:30 Lyngby Boldklub 1921 Helsinge Fodbold Lyngby Stadion
2
-
4
10. sep 2022
13:30
Lyngby Boldklub 1921
2
Helsinge Fodbold
4
671741
11-09 2022
11:00 Humlebæk BK BSF Humlebæk Stadion
6
-
4
11. sep 2022
11:00
Humlebæk BK
6
BSF
4
671740
11-09 2022
14:00 Albertslund IF Taastrup FC Albertslund Stadion
2
-
1
11. sep 2022
14:00
Albertslund IF
2
Taastrup FC
1
671745
to15-09 2022
18:00 BSF Gladsaxe-Hero BK Ballerup Idrætspark
7
-
3
15. sep 2022
18:00
BSF
7
Gladsaxe-Hero BK
3
671748
17-09 2022
13:30 FC Holte Lyngby Boldklub 1921 Rudegård Stadion
1
-
0
17. sep 2022
13:30
FC Holte
1
Lyngby Boldklub 1921
0
671746
18-09 2022
10:00 Taastrup FC Frem Hellebæk NyBolig Park - Kunstgræs
3
-
2
18. sep 2022
10:00
Taastrup FC
3
Frem Hellebæk
2
671744
18-09 2022
10:30 B. 1973, Herlev Albertslund IF Elverroad Kunstgræs
0
-
0
18. sep 2022
10:30
B. 1973, Herlev
0
Albertslund IF
0
671747
18-09 2022
11:00 Helsinge Fodbold Humlebæk BK Helsinge Stadion
2
-
4
18. sep 2022
11:00
Helsinge Fodbold
2
Humlebæk BK
4
671751
to22-09 2022
17:50 BSF Helsinge Fodbold Ballerup Idrætspark
2
-
5
22. sep 2022
17:50
BSF
2
Helsinge Fodbold
5
671752
24-09 2022
10:30 Frem Hellebæk B. 1973, Herlev Nordkysthallen
5
-
0
24. sep 2022
10:30
Frem Hellebæk
5
B. 1973, Herlev
0
671750
24-09 2022
11:00 Humlebæk BK FC Holte Humlebæk Stadion
3
-
2
24. sep 2022
11:00
Humlebæk BK
3
FC Holte
2
671753
24-09 2022
13:30 Gladsaxe-Hero BK Albertslund IF Gladsaxe Stadion
2
-
9
24. sep 2022
13:30
Gladsaxe-Hero BK
2
Albertslund IF
9
671749
24-09 2022
13:30 Lyngby Boldklub 1921 Taastrup FC Lyngby Stadion
1
-
2
24. sep 2022
13:30
Lyngby Boldklub 1921
1
Taastrup FC
2
671736
ti27-09 2022
17:30 Taastrup FC B. 1973, Herlev NyBolig Park
2
-
5
27. sep 2022
17:30
Taastrup FC
2
B. 1973, Herlev
5
671757
01-10 2022
13:30 Gladsaxe-Hero BK Helsinge Fodbold Gladsaxe Stadion
0
-
3
01. okt 2022
13:30
Gladsaxe-Hero BK
0
Helsinge Fodbold
3
671758
01-10 2022
13:30 FC Holte BSF Rudegård Stadion
UHT
01. okt 2022
13:30
FC Holte
BSF
UHT
671756
02-10 2022
10:00 Taastrup FC Humlebæk BK NyBolig Park - Kunstgræs
0
-
3
02. okt 2022
10:00
Taastrup FC
0
Humlebæk BK
3
671755
02-10 2022
10:30 B. 1973, Herlev Lyngby Boldklub 1921 Elverroad Kunstgræs
3
-
1
02. okt 2022
10:30
B. 1973, Herlev
3
Lyngby Boldklub 1921
1
671754
02-10 2022
11:00 Albertslund IF Frem Hellebæk Albertslund Stadion
5
-
4
02. okt 2022
11:00
Albertslund IF
5
Frem Hellebæk
4
671762
08-10 2022
10:30 Frem Hellebæk Gladsaxe-Hero BK Nordkysthallen
8
-
0
08. okt 2022
10:30
Frem Hellebæk
8
Gladsaxe-Hero BK
0
671759
08-10 2022
13:30 Lyngby Boldklub 1921 Albertslund IF Lyngby Stadion
5
-
3
08. okt 2022
13:30
Lyngby Boldklub 1921
5
Albertslund IF
3
671760
09-10 2022
11:00 Humlebæk BK B. 1973, Herlev Humlebæk Stadion
4
-
0
09. okt 2022
11:00
Humlebæk BK
4
B. 1973, Herlev
0
671763
09-10 2022
14:00 Helsinge Fodbold FC Holte Helsinge Stadion
1
-
4
09. okt 2022
14:00
Helsinge Fodbold
1
FC Holte
4
671761
ma10-10 2022
18:00 BSF Taastrup FC Ballerup Idrætspark
0
-
1
10. okt 2022
18:00
BSF
0
Taastrup FC
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

Log ind