MENU

8-Herresenior 1 - Efterår, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
697058 ti
09-08 2022
Kl. 19:30
B. 1973, Herlev Torslunde-Ishøj IF Elverroad
0
-
1
697106 on
10-08 2022
Kl. 19:00
Albertslund IF (3) Liria FK Albertslund Stadion
3
-
2
697105 fr
12-08 2022
Kl. 18:00
Gladsaxe-Hero BK IF Hjorten Gladsaxe Stadion
4
-
14
697108 on
17-08 2022
Kl. 18:00
IF Hjorten Albertslund IF (3) Skinderskovgård
8
-
2
697109 to
18-08 2022
Kl. 19:00
Torslunde-Ishøj IF Gladsaxe-Hero BK Ishøj Idrætsplads
4
-
2
697107
21-08 2022
Kl. 14:00
Liria FK B. 1973, Herlev Skinderskovgård
0
-
7
697110
ti
23-08 2022
Kl. 19:15
B. 1973, Herlev Albertslund IF (3) Elverroad
1
-
2
697112 on
24-08 2022
Kl. 19:00
Torslunde-Ishøj IF IF Hjorten Ishøj Idrætsplads
1
-
5
697111
27-08 2022
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Liria FK Gladsaxe Stadion
11
-
4
697113 ti
30-08 2022
Kl. 19:00
B. 1973, Herlev IF Hjorten Elverroad
0
-
2
697115 fr
02-09 2022
Kl. 18:30
Albertslund IF (3) Gladsaxe-Hero BK Albertslund Stadion
Udehold taberdømt
697114
04-09 2022
Kl. 14:00
Liria FK Torslunde-Ishøj IF Skinderskovgård
Udehold taberdømt
697117 on
07-09 2022
Kl. 18:30
IF Hjorten Liria FK Skinderskovgård
10
-
1
697118 on
07-09 2022
Kl. 18:30
Torslunde-Ishøj IF Albertslund IF (3) Ishøj Idrætsplads
5
-
3
697116
10-09 2022
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK B. 1973, Herlev Gladsaxe Stadion
Hjemmehold taberdømt
697121 on
14-09 2022
Kl. 18:15
Torslunde-Ishøj IF B. 1973, Herlev Ishøj Idrætsplads
1
-
5
697120
17-09 2022
Kl. 11:00
IF Hjorten Gladsaxe-Hero BK Skinderskovgård
Udehold taberdømt
697119
17-09 2022
Kl. 13:00
Liria FK Albertslund IF (3) Skinderskovgård
0
-
3
697124 ti
20-09 2022
Kl. 17:45
Albertslund IF (3) IF Hjorten Albertslund Stadion
1
-
3
697122 ti
20-09 2022
Kl. 18:00
B. 1973, Herlev Liria FK Elverroad
Udehold taberdømt
697123 fr
23-09 2022
Kl. 19:00
Gladsaxe-Hero BK Torslunde-Ishøj IF Gladsaxe Stadion
Hjemmehold taberdømt
697132 ti
27-09 2022
Kl. 17:30
Albertslund IF (3) B. 1973, Herlev Albertslund Stadion
7
-
1
697126
01-10 2022
Kl. 11:00
IF Hjorten Torslunde-Ishøj IF Skinderskovgård
Udehold taberdømt
697125
01-10 2022
Kl. 15:00
Liria FK Gladsaxe-Hero BK Skinderskovgård
Udehold taberdømt
697136 on
05-10 2022
Kl. 17:15
Torslunde-Ishøj IF Liria FK Ishøj Idrætsplads
Hjemmehold taberdømt
697133
08-10 2022
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Albertslund IF (3) Gladsaxe Stadion
Hjemmehold taberdømt
697134 ti
11-10 2022
Kl. 17:00
IF Hjorten B. 1973, Herlev Skinderskovgård
6
-
2
697290 ti
11-10 2022
Kl. 17:00
Albertslund IF (3) Torslunde-Ishøj IF Albertslund Stadion
Udehold taberdømt
697261 fr
14-10 2022
Kl. 18:30
B. 1973, Herlev Gladsaxe-Hero BK Elverroad Kunstgræs
Udehold taberdømt
697283
16-10 2022
Kl. 14:00
Liria FK IF Hjorten Skinderskovgård
2
-
6
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind