MENU

8-M+40 2 - Efterår, Pulje 5 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
715923
ma
08-08 2022
Kl. 20:15
Taastrup FC (2) Hvalsø IF (1) NyBolig Park - Kunstgræs
1
-
2
715921
ti
09-08 2022
Kl. 20:00
Roskilde Boldklub Rebæk IF Roskilde Idrætspark
3
-
3
715924 on
10-08 2022
Kl. 19:45
Himmelev-Veddelev BK Solrød FC Himmelev Kunstgræsbane
Udehold taberdømt
715922 on
10-08 2022
Kl. 20:00
Torpedo Vestegnen Karlslunde IF (1) Vallensbæk Idrætscenter
2
-
1
715920
14-08 2022
Kl. 10:00
Reerslev IF Torslunde-Ishøj IF Reerslev Skole
1
-
6
715925
ma
15-08 2022
Kl. 19:00
Hvalsø IF (1) Himmelev-Veddelev BK Hvalsø ny Idrætsplads
4
-
0
717276 ma
15-08 2022
Kl. 20:15
Solrød FC Torpedo Vestegnen Solrød Idrætscenter
4
-
8
715926 on
17-08 2022
Kl. 19:00
Torslunde-Ishøj IF Taastrup FC (2) Ishøj Idrætsplads
0
-
0
717277
ma
22-08 2022
Kl. 19:00
Hvalsø IF (1) Torslunde-Ishøj IF Hvalsø ny Idrætsplads
2
-
2
717280
ma
22-08 2022
Kl. 20:15
Taastrup FC (2) Rebæk IF NyBolig Park - Kunstgræs
1
-
1
717281
on
24-08 2022
Kl. 19:45
Himmelev-Veddelev BK Torpedo Vestegnen Himmelev Kunstgræsbane
1
-
7
717278
to
25-08 2022
Kl. 19:00
Reerslev IF Karlslunde IF (1) Reerslev Skole
0
-
2
717279 to
25-08 2022
Kl. 20:00
Roskilde Boldklub Solrød FC Roskilde Idrætspark
Udehold taberdømt
717282
ma
29-08 2022
Kl. 19:00
Torslunde-Ishøj IF Himmelev-Veddelev BK Ishøj Idrætsplads
0
-
6
717286 ma
29-08 2022
Kl. 20:15
Solrød FC Reerslev IF Solrød Idrætscenter
4
-
0
717283
ti
30-08 2022
Kl. 20:30
Rebæk IF Hvalsø IF (1) Avedøre Stadion Kunstgræs
3
-
6
717284 on
31-08 2022
Kl. 20:00
Torpedo Vestegnen Roskilde Boldklub Vallensbæk Idrætscenter
Udehold taberdømt
717287
ma
05-09 2022
Kl. 19:00
Hvalsø IF (1) Karlslunde IF (1) Hvalsø ny Idrætsplads
6
-
0
717289 ma
05-09 2022
Kl. 19:00
Torslunde-Ishøj IF Rebæk IF Ishøj Idrætsplads
2
-
1
717290
ma
05-09 2022
Kl. 20:15
Taastrup FC (2) Solrød FC NyBolig Park - Kunstgræs
3
-
3
717291 on
07-09 2022
Kl. 19:45
Himmelev-Veddelev BK Roskilde Boldklub Himmelev Kunstgræsbane
Udehold taberdømt
717288
11-09 2022
Kl. 10:00
Reerslev IF Torpedo Vestegnen Reerslev Skole
1
-
8
717295
ma
12-09 2022
Kl. 18:30
Karlslunde IF (1) Torslunde-Ishøj IF Karlslunde Stadion
1
-
2
717296 ma
12-09 2022
Kl. 20:15
Solrød FC Hvalsø IF (1) Solrød Idrætscenter
2
-
0
717293
ti
13-09 2022
Kl. 20:30
Rebæk IF Himmelev-Veddelev BK Avedøre Stadion Kunstgræs
3
-
1
717294 on
14-09 2022
Kl. 20:00
Torpedo Vestegnen Taastrup FC (2) Vallensbæk Idrætscenter
3
-
2
717292 to
15-09 2022
Kl. 20:30
Roskilde Boldklub Reerslev IF Roskilde Idrætspark Kunstgræs
2
-
2
717298 ma
19-09 2022
Kl. 19:00
Torslunde-Ishøj IF Solrød FC Ishøj Idrætsplads
2
-
4
717300 ma
19-09 2022
Kl. 20:15
Taastrup FC (2) Roskilde Boldklub NyBolig Park - Kunstgræs
3
-
3
717299 ti
20-09 2022
Kl. 20:30
Rebæk IF Karlslunde IF (1) Avedøre Stadion Kunstgræs
Udehold taberdømt
717347
on
21-09 2022
Kl. 19:45
Himmelev-Veddelev BK Reerslev IF Himmelev Kunstgræsbane
4
-
0
717350 ma
26-09 2022
Kl. 20:00
Torslunde-Ishøj IF Torpedo Vestegnen Ishøj Idrætsplads
4
-
2
717351
on
28-09 2022
Kl. 19:45
Himmelev-Veddelev BK Karlslunde IF (1) Himmelev Kunstgræsbane
5
-
4
717352
on
28-09 2022
Kl. 20:15
Solrød FC Rebæk IF Solrød Idrætscenter
2
-
3
717349
to
29-09 2022
Kl. 20:00
Roskilde Boldklub Hvalsø IF (1) Roskilde Idrætspark
3
-
7
717348
02-10 2022
Kl. 10:00
Reerslev IF Taastrup FC (2) Reerslev Skole
4
-
0
717354 ma
03-10 2022
Kl. 19:00
Torslunde-Ishøj IF Roskilde Boldklub Ishøj Idrætsplads
5
-
1
717355 ti
04-10 2022
Kl. 20:30
Rebæk IF Torpedo Vestegnen Avedøre Stadion Kunstgræs
1
-
4
717357 ti
04-10 2022
Kl. 21:00
Karlslunde IF (1) Solrød FC Karlslunde Stadion
717353 on
05-10 2022
Kl. 19:00
Hvalsø IF (1) Reerslev IF Hvalsø ny Idrætsplads
717356 to
06-10 2022
Kl. 20:15
Taastrup FC (2) Himmelev-Veddelev BK NyBolig Park - Kunstgræs
717297 ma
10-10 2022
Kl. 20:00
Hvalsø IF (1) Torpedo Vestegnen Hvalsø ny Idrætsplads
715927 ti
11-10 2022
Kl. 20:30
Rebæk IF Reerslev IF Avedøre Stadion Kunstgræs
715928 ti
11-10 2022
Kl. 21:00
Karlslunde IF (1) Roskilde Boldklub Karlslunde Stadion
717285 ma
17-10 2022
Kl. 18:45
Karlslunde IF (1) Taastrup FC (2) Karlslunde Stadion, Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind