U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår, Pulje 3 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
722110
ti09-08 2022
17:30 Glostrup Albertslund IF Østervangsbanerne
6
-
1
09. aug 2022
17:30
Glostrup
6
Albertslund IF
1
722111
on10-08 2022
17:45 Herstedøster IC BK Avarta (2) Herstedøster Stadion
3
-
2
10. aug 2022
17:45
Herstedøster IC
3
BK Avarta (2)
2
722109
13-08 2022
12:00 B. 1973, Herlev Albertslund BS 72 Elverroad
1
-
9
13. aug 2022
12:00
B. 1973, Herlev
1
Albertslund BS 72
9
722108
14-08 2022
12:00 BSF Brøndbyernes IF Ballerup Idrætspark
2
-
3
14. aug 2022
12:00
BSF
2
Brøndbyernes IF
3
722119
ti16-08 2022
17:30 Albertslund IF B. 1973, Herlev Albertslund Stadion
3
-
3
16. aug 2022
17:30
Albertslund IF
3
B. 1973, Herlev
3
722113
on17-08 2022
19:00 BK Avarta (2) Gladsaxe-Hero BK Espelundens Idrætsanlæg
4
-
3
17. aug 2022
19:00
BK Avarta (2)
4
Gladsaxe-Hero BK
3
722115
on17-08 2022
19:00 Albertslund BS 72 BSF Sportspladsen i Syd
4
-
0
17. aug 2022
19:00
Albertslund BS 72
4
BSF
0
722114
20-08 2022
10:00 Brøndbyernes IF Herstedøster IC Brøndby Stadion
1
-
7
20. aug 2022
10:00
Brøndbyernes IF
1
Herstedøster IC
7
722121
on24-08 2022
19:00 BK Avarta (2) Brøndbyernes IF Espelundens Idrætsanlæg
2
-
3
24. aug 2022
19:00
BK Avarta (2)
2
Brøndbyernes IF
3
722125
on24-08 2022
19:00 Gladsaxe-Hero BK Glostrup Gladsaxe Stadion
0
-
15
24. aug 2022
19:00
Gladsaxe-Hero BK
0
Glostrup
15
722124
27-08 2022
10:00 Herstedøster IC Albertslund BS 72 Herstedøster Stadion
1
-
3
27. aug 2022
10:00
Herstedøster IC
1
Albertslund BS 72
3
722122
28-08 2022
12:00 BSF Albertslund IF Ballerup Idrætspark
UMH
28. aug 2022
12:00
BSF
Albertslund IF
UMH
722128
ti30-08 2022
17:30 Glostrup B. 1973, Herlev Østervangsbanerne
8
-
4
30. aug 2022
17:30
Glostrup
8
B. 1973, Herlev
4
722129
ti30-08 2022
17:30 Albertslund IF Herstedøster IC Albertslund Stadion
1
-
3
30. aug 2022
17:30
Albertslund IF
1
Herstedøster IC
3
722112
ti30-08 2022
18:30 Gladsaxe-Hero BK Taastrup FC (1) Gladsaxe Stadion
3
-
4
30. aug 2022
18:30
Gladsaxe-Hero BK
3
Taastrup FC (1)
4
722127
on31-08 2022
18:45 Albertslund BS 72 BK Avarta (2) Sportspladsen i Syd
6
-
3
31. aug 2022
18:45
Albertslund BS 72
6
BK Avarta (2)
3
722126
03-09 2022
13:00 Brøndbyernes IF Gladsaxe-Hero BK Brøndby Stadion
UHT
03. sep 2022
13:00
Brøndbyernes IF
Gladsaxe-Hero BK
UHT
722130
ma05-09 2022
17:15 Taastrup FC (1) BSF NyBolig Park
5
-
3
05. sep 2022
17:15
Taastrup FC (1)
5
BSF
3
722131
on07-09 2022
18:30 BK Avarta (2) Albertslund IF Espelundens Idrætsanlæg
2
-
1
07. sep 2022
18:30
BK Avarta (2)
2
Albertslund IF
1
722134
on07-09 2022
18:30 Herstedøster IC Taastrup FC (1) Herstedøster Stadion
4
-
2
07. sep 2022
18:30
Herstedøster IC
4
Taastrup FC (1)
2
722135
on07-09 2022
18:30 Gladsaxe-Hero BK B. 1973, Herlev Gladsaxe Stadion
HHT
07. sep 2022
18:30
Gladsaxe-Hero BK
B. 1973, Herlev
HHT
722123
10-09 2022
12:00 B. 1973, Herlev Taastrup FC (1) Elverroad
2
-
2
10. sep 2022
12:00
B. 1973, Herlev
2
Taastrup FC (1)
2
722133
10-09 2022
13:00 Brøndbyernes IF Albertslund BS 72 Brøndby Stadion
1
-
3
10. sep 2022
13:00
Brøndbyernes IF
1
Albertslund BS 72
3
722132
11-09 2022
12:00 BSF Glostrup Ballerup Idrætspark
UHT
11. sep 2022
12:00
BSF
Glostrup
UHT
722138
ti13-09 2022
17:30 Glostrup Herstedøster IC Østervangsbanerne
2
-
4
13. sep 2022
17:30
Glostrup
2
Herstedøster IC
4
722139
ti13-09 2022
17:30 Albertslund IF Brøndbyernes IF Albertslund Stadion
2
-
4
13. sep 2022
17:30
Albertslund IF
2
Brøndbyernes IF
4
722137
on14-09 2022
18:15 Albertslund BS 72 Gladsaxe-Hero BK Sportspladsen i Syd
UHT
14. sep 2022
18:15
Albertslund BS 72
Gladsaxe-Hero BK
UHT
722136
17-09 2022
10:30 B. 1973, Herlev BSF Elverroad
5
-
1
17. sep 2022
10:30
B. 1973, Herlev
5
BSF
1
722140
17-09 2022
11:00 Taastrup FC (1) BK Avarta (2) NyBolig Park
2
-
2
17. sep 2022
11:00
Taastrup FC (1)
2
BK Avarta (2)
2
722153
on21-09 2022
17:45 Albertslund BS 72 Albertslund IF Sportspladsen i Syd
4
-
5
21. sep 2022
17:45
Albertslund BS 72
4
Albertslund IF
5
722223
on21-09 2022
18:30 Gladsaxe-Hero BK BSF Gladsaxe Stadion
HHT
21. sep 2022
18:30
Gladsaxe-Hero BK
BSF
HHT
722222
25-09 2022
10:00 Herstedøster IC B. 1973, Herlev Herstedøster Stadion
3
-
0
25. sep 2022
10:00
Herstedøster IC
3
B. 1973, Herlev
0
722146
25-09 2022
11:00 BK Avarta (2) Glostrup Espelundens Idrætsanlæg
1
-
5
25. sep 2022
11:00
BK Avarta (2)
1
Glostrup
5
722226
ti27-09 2022
17:30 Glostrup Brøndbyernes IF Østervangsbanerne
6
-
1
27. sep 2022
17:30
Glostrup
6
Brøndbyernes IF
1
722227
on28-09 2022
18:30 Gladsaxe-Hero BK Albertslund IF Gladsaxe Stadion
HHT
28. sep 2022
18:30
Gladsaxe-Hero BK
Albertslund IF
HHT
722228
01-10 2022
10:00 Taastrup FC (1) Albertslund BS 72 NyBolig Park
1
-
5
01. okt 2022
10:00
Taastrup FC (1)
1
Albertslund BS 72
5
722225
02-10 2022
10:30 B. 1973, Herlev BK Avarta (2) Elverroad
1
-
4
02. okt 2022
10:30
B. 1973, Herlev
1
BK Avarta (2)
4
722233
ti04-10 2022
17:30 Albertslund IF Taastrup FC (1) Albertslund Stadion
6
-
1
04. okt 2022
17:30
Albertslund IF
6
Taastrup FC (1)
1
722229
on05-10 2022
17:15 BK Avarta (2) BSF Espelundens Idrætsanlæg
1
-
5
05. okt 2022
17:15
BK Avarta (2)
1
BSF
5
722230
08-10 2022
11:00 Brøndbyernes IF B. 1973, Herlev Brøndby Stadion
4
-
2
08. okt 2022
11:00
Brøndbyernes IF
4
B. 1973, Herlev
2
722231
08-10 2022
13:00 Albertslund BS 72 Glostrup Sportspladsen i Syd
3
-
1
08. okt 2022
13:00
Albertslund BS 72
3
Glostrup
1
722232
09-10 2022
10:00 Herstedøster IC Gladsaxe-Hero BK Herstedøster Stadion
UHT
09. okt 2022
10:00
Herstedøster IC
Gladsaxe-Hero BK
UHT
722224
ma10-10 2022
17:00 BSF Herstedøster IC Ballerup Idrætspark
3
-
4
10. okt 2022
17:00
BSF
3
Herstedøster IC
4
722120
on12-10 2022
17:15 Taastrup FC (1) Glostrup NyBolig Park
0
-
4
12. okt 2022
17:15
Taastrup FC (1)
0
Glostrup
4
722152
29-10 2022
11:00 Brøndbyernes IF Taastrup FC (1) Brøndby Stadion
2
-
4
29. okt 2022
11:00
Brøndbyernes IF
2
Taastrup FC (1)
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

Log ind