U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår, Pulje 4 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
722240
ti09-08 2022
19:00 FC Lejre Høje Tåstrup IF Osted Stadion
UHT
09. aug 2022
19:00
FC Lejre
Høje Tåstrup IF
UHT
722235
on10-08 2022
19:00 BK Avarta (1) Greve Fodbold Espelundens Idrætsanlæg
5
-
0
10. aug 2022
19:00
BK Avarta (1)
5
Greve Fodbold
0
722236
on10-08 2022
19:00 KFUM BK, Roskilde Oversidder Lillevang Idrætscenter
10. aug 2022
19:00
KFUM BK, Roskilde
Oversidder
722234
13-08 2022
09:00 Fløng-Hedehusene Fodbold FC Lejre Hedehusene Idrætspark
4
-
11
13. aug 2022
09:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
4
FC Lejre
11
722238
13-08 2022
10:30 Ishøj IF Tune IF Ishøj Idrætscenter
0
-
0
13. aug 2022
10:30
Ishøj IF
0
Tune IF
0
722237
14-08 2022
12:00 Høje Tåstrup IF Taastrup FC (2) Gadehaveskolen kunstgræs
1
-
3
14. aug 2022
12:00
Høje Tåstrup IF
1
Taastrup FC (2)
3
722242
on17-08 2022
18:30 Oversidder BK Avarta (1)
17. aug 2022
18:30
Oversidder
BK Avarta (1)
722241
20-08 2022
11:30 Greve Fodbold Fløng-Hedehusene Fodbold Greve Idræts Center
12
-
0
20. aug 2022
11:30
Greve Fodbold
12
Fløng-Hedehusene Fodbold
0
722243
20-08 2022
12:00 Tune IF KFUM BK, Roskilde Tune Stadion
1
-
7
20. aug 2022
12:00
Tune IF
1
KFUM BK, Roskilde
7
722239
ma22-08 2022
18:30 Taastrup FC (2) Ishøj IF NyBolig Park
3
-
1
22. aug 2022
18:30
Taastrup FC (2)
3
Ishøj IF
1
722244
on24-08 2022
18:30 Taastrup FC (2) FC Lejre NyBolig Park
4
-
3
24. aug 2022
18:30
Taastrup FC (2)
4
FC Lejre
3
722246
on24-08 2022
19:00 BK Avarta (1) Tune IF Espelundens Idrætsanlæg
2
-
1
24. aug 2022
19:00
BK Avarta (1)
2
Tune IF
1
722247
on24-08 2022
19:00 Høje Tåstrup IF Greve Fodbold Gadehaveskolen kunstgræs
1
-
8
24. aug 2022
19:00
Høje Tåstrup IF
1
Greve Fodbold
8
722245
27-08 2022
10:00 Fløng-Hedehusene Fodbold Oversidder Hedehusene Idrætspark
27. aug 2022
10:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Oversidder
722255
27-08 2022
10:30 Fløng-Hedehusene Fodbold KFUM BK, Roskilde Hedehusene Idrætspark
3
-
0
27. aug 2022
10:30
Fløng-Hedehusene Fodbold
3
KFUM BK, Roskilde
0
722252
on31-08 2022
18:00 Oversidder Høje Tåstrup IF
31. aug 2022
18:00
Oversidder
Høje Tåstrup IF
722249
on31-08 2022
18:45 FC Lejre Ishøj IF Osted Stadion
7
-
3
31. aug 2022
18:45
FC Lejre
7
Ishøj IF
3
722251
on31-08 2022
18:45 KFUM BK, Roskilde BK Avarta (1) Lillevang Idrætscenter
0
-
7
31. aug 2022
18:45
KFUM BK, Roskilde
0
BK Avarta (1)
7
722250
to01-09 2022
17:30 Greve Fodbold Taastrup FC (2) Greve Idræts Center
5
-
1
01. sep 2022
17:30
Greve Fodbold
5
Taastrup FC (2)
1
722248
03-09 2022
10:00 Ishøj IF KFUM BK, Roskilde Ishøj Idrætscenter
6
-
0
03. sep 2022
10:00
Ishøj IF
6
KFUM BK, Roskilde
0
722253
03-09 2022
10:00 Tune IF Fløng-Hedehusene Fodbold Tune Stadion
4
-
1
03. sep 2022
10:00
Tune IF
4
Fløng-Hedehusene Fodbold
1
722254
on07-09 2022
18:30 Taastrup FC (2) Oversidder NyBolig Park
07. sep 2022
18:30
Taastrup FC (2)
Oversidder
722257
on07-09 2022
18:30 Høje Tåstrup IF Tune IF Gadehaveskolen kunstgræs
2
-
4
07. sep 2022
18:30
Høje Tåstrup IF
2
Tune IF
4
722258
10-09 2022
10:30 Ishøj IF BK Avarta (1) Ishøj Idrætscenter
3
-
5
10. sep 2022
10:30
Ishøj IF
3
BK Avarta (1)
5
722256
11-09 2022
10:00 FC Lejre Greve Fodbold Osted Stadion
6
-
4
11. sep 2022
10:00
FC Lejre
6
Greve Fodbold
4
722262
on14-09 2022
18:00 Oversidder FC Lejre
14. sep 2022
18:00
Oversidder
FC Lejre
722261
on14-09 2022
18:15 KFUM BK, Roskilde Høje Tåstrup IF Lillevang Idrætscenter
4
-
1
14. sep 2022
18:15
KFUM BK, Roskilde
4
Høje Tåstrup IF
1
722263
to15-09 2022
17:30 Tune IF Taastrup FC (2) Tune Stadion
HMH
15. sep 2022
17:30
Tune IF
Taastrup FC (2)
HMH
722260
17-09 2022
11:30 Greve Fodbold Ishøj IF Greve Idræts Center
4
-
5
17. sep 2022
11:30
Greve Fodbold
4
Ishøj IF
5
722259
18-09 2022
11:00 BK Avarta (1) Fløng-Hedehusene Fodbold Espelundens Idrætsanlæg
5
-
1
18. sep 2022
11:00
BK Avarta (1)
5
Fløng-Hedehusene Fodbold
1
722265
on21-09 2022
17:45 FC Lejre Tune IF Osted Stadion
8
-
2
21. sep 2022
17:45
FC Lejre
8
Tune IF
2
722264
on21-09 2022
18:00 Taastrup FC (2) KFUM BK, Roskilde NyBolig Park
3
-
3
21. sep 2022
18:00
Taastrup FC (2)
3
KFUM BK, Roskilde
3
722268
24-09 2022
10:30 Ishøj IF Fløng-Hedehusene Fodbold Ishøj Idrætscenter
5
-
4
24. sep 2022
10:30
Ishøj IF
5
Fløng-Hedehusene Fodbold
4
722266
24-09 2022
11:30 Greve Fodbold Oversidder Greve Idræts Center
24. sep 2022
11:30
Greve Fodbold
Oversidder
722267
25-09 2022
12:00 Høje Tåstrup IF BK Avarta (1) Gadehaveskolen kunstgræs
1
-
3
25. sep 2022
12:00
Høje Tåstrup IF
1
BK Avarta (1)
3
722270
on28-09 2022
17:30 BK Avarta (1) Taastrup FC (2) Espelundens Idrætsanlæg
1
-
4
28. sep 2022
17:30
BK Avarta (1)
1
Taastrup FC (2)
4
722271
on28-09 2022
17:30 KFUM BK, Roskilde FC Lejre Lillevang Idrætscenter
1
-
7
28. sep 2022
17:30
KFUM BK, Roskilde
1
FC Lejre
7
722269
01-10 2022
10:30 Fløng-Hedehusene Fodbold Høje Tåstrup IF Hedehusene Idrætspark
6
-
1
01. okt 2022
10:30
Fløng-Hedehusene Fodbold
6
Høje Tåstrup IF
1
722272
01-10 2022
10:30 Ishøj IF Oversidder Ishøj Idrætscenter
01. okt 2022
10:30
Ishøj IF
Oversidder
722273
01-10 2022
12:30 Tune IF Greve Fodbold Tune Stadion
4
-
3
01. okt 2022
12:30
Tune IF
4
Greve Fodbold
3
722274
on05-10 2022
17:00 Taastrup FC (2) Fløng-Hedehusene Fodbold NyBolig Park
5
-
1
05. okt 2022
17:00
Taastrup FC (2)
5
Fløng-Hedehusene Fodbold
1
722277
on05-10 2022
17:15 Høje Tåstrup IF Ishøj IF Gadehaveskolen kunstgræs
HHT
05. okt 2022
17:15
Høje Tåstrup IF
Ishøj IF
HHT
722278
on05-10 2022
18:00 Oversidder Tune IF
05. okt 2022
18:00
Oversidder
Tune IF
722275
09-10 2022
10:00 FC Lejre BK Avarta (1) Osted Stadion
4
-
5
09. okt 2022
10:00
FC Lejre
4
BK Avarta (1)
5
722276
16-10 2022
11:00 Greve Fodbold KFUM BK, Roskilde Greve Idræts Center
5
-
4
16. okt 2022
11:00
Greve Fodbold
5
KFUM BK, Roskilde
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

Log ind